"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
6. pro 2011

Ahoj holky, tak jdu v patek k doktorce na preventivni prohlidku, tak se ji rovnou zeptam na ty moje dlouhy cykly...no jsem zvedava co mi rekne 🙂

twistinka123
6. pro 2011

@luckawest papaaaaaaa

kristinandbaby
6. pro 2011

@krista1 Já jsem to s maliníkem našla tady na MK, ale to je fuč....zkuším kontryhel...Jinak s tou ovulkou není pravda že při ovulaci je táhlý hle, někdo ho nemá nebo má jen kolem čípku a má ovulku. Ale je lepší když je 😉A jinak můj dr říkal že rok určitě čekat nebudeme, že v mým věku by roční čekání nebylo normální, on ordinuje i v CARu Sanus.
@pajiskazemlyna Je mi to líto, že to nevyšlo, ale zase naopak jsem ráda že mám parťačku..takže ženo, jdeme do toho 😀 Já jsem 6 DC, takže jsem napřed a zkusím asi ten kontryhel nebo nevím... 🙂
@twistinka123 Já ty bylinky taky moc nemusím, zlatá farmacie 😀 takže sladím jako blázen všecko...jinak po mercilonu by to mělo být ok, ale jak říkám, mě asi chybí ovulka. 😖

kristinandbaby
6. pro 2011

@sedivka Já taky budu s doktroem v únoru řešit cykly 😉 tak jsem zvědavááá..asi nemám ovulaci

pajiskazemlyna
6. pro 2011

Ženy, nemůžu mít ještě naději ? 😀 😀 že by se teplota nějakým záhadným způsobem zvedla a bylo by to tam ? 😀
Asi né že .. 😀

Dobře, už čekám červenou 😠

@kristinandbaby Leden je náš měsíc ! 😀

twistinka123
6. pro 2011

@kristinandbaby hm tak pokud nemáš ovu je to blbý...ale v poho se to dá řešit, na UZ, tam se zjistí folikulometrie, pak se aplikuje Pregnyl a do 48hod přijde ovu. takže tak🙂

twistinka123
6. pro 2011

@pajiskazemlyna nikdy neříkej nikdy, a naděje je pořád...zkoušela jsi test?

sedivka
6. pro 2011

@kristinandbaby ja jsem dneska 4DC 🙂 jestli mam ovulaci to nevim, netestuju ani nemerim... vysadila jsem po osmi letech HA..uvidim co mi rekne 🙂 ale 38DC a 37DC je celkem doba.... 🙂 Bylinky se mi moc pit nechce, taky jsem ten typ, co je vubec nemusi...v praci bych to do sebe nenacpala 🙂)

kristinandbaby
6. pro 2011

@pajiskazemlyna S BT ti neporadím, to je pro mě španělská vesnice 😀 ale jak říkáš, leden je náš měsíc, jdeme do toho 😀

@twistinka123 Já jako nevím jestli mám nebo ne, ale žádné příznaky nemám 😒 Myslím že by mi nejdříve nasadil Clostík....a uvidíme

kristinandbaby
6. pro 2011

@sedivka Jéé tak to jsme na tohle stejný 😀 taky neměřím, netestuju, bylinky fuj 😀 Já mám tak 34, to ještě není uplně nejhorší...ale uvidíme...

twistinka123
6. pro 2011

@kristinandbaby no to pozná na odběrech a na UZ zda ta ovu je

kristinandbaby
6. pro 2011

@twistinka123 Tak mu mám asi rovnou říct jestli mi neudělá hormonální profil ne ? On zas je takovej "muž činu" že mě snad nenechá čekat....

sedivka
6. pro 2011

@kristinandbaby tak ti dam kdyztak v patek vedet, jestli mi rekla neco smysluplnyho 🙂 Ja netestuju, protoze vim, ze bych se pak strasne pozorovala a porad to resila, coz by se moc nelibilo ani manzelovi 🙂 "snazeni" nas dost bavi a nechame se prekvapit, kdy to prijde. Budeme ted stavet dum, takze kdyz to treba do jara neprijde, tak se nic moc nedeje...uvidime 🙂 tesime se na to, ale chceme tomu nechat volny prubeh 🙂 manzel teda "cekal", ze budu tehotna po prvnim mesici a kdyz se to nestalo, tak si to taky vnitrne nejak srovnal ve stylu "prijde to" 🙂

kristinandbaby
6. pro 2011

@sedivka Chápu, tak jo, tak jsem zvědavá co ti na to řekne..snad ti neřekne ať čekáš...to je na nic. Jako nás taky nic netlačí, ale víš jak, prostě jsem nedočkavka 😀 kor když něco není jak bych zrovna chtěla a hned 😀 ale před mužem to vůbec neřeším..nechci ho tím zatěžovat.

sedivka
6. pro 2011

@kristinandbaby dam vedet...jako na otehotneni cekat budu, kdyz budu vedet, ze funguju. Takze cekani at mi klidne doporuci, ale at mi nejdriv zjisti, jestli mi to vsechno naskocilo 🙂 Jinak, presne jak rikas, myslim ze my holky mame obecne "problem" s tim, ze se rozhodneme, ze otehotnime a jak jsme zvykle planovat, tak nas dostane, kdyz se to hned nepovede 🙂 Nedavne jsem v jednom filmu slysela vybornou vetu "Co kdybychom se misto toho, abychom se o dite snazili, spis prestali se snazit ho nemit" ...to si furt rikam, kdyz mi je lito, ze to zase nevyslo 🙂

kristinandbaby
6. pro 2011

@sedivka Tak jsem to myslela, jak píšeš, že pokud budu vědět že vše šlape jak má, tak je mi jasné že je to na přírodě.Kor v mým věku, nemyslím že by mohl být problém. Jinak to je z filmu Marley a já..moc krásný a smutný 😢

sedivka
6. pro 2011

@kristinandbaby Jooo, pravda ten film! 🙂

twistinka123
6. pro 2011

@kristinandbaby no ale hormonální profil se dělá dle cyklu, každý ho dělá jinak, ale my ho děláme 3-5den cyklua pak 21-23...záleží na doktorech jak jsou zvyklý...ten UZ je taky dobrý...kdyžtam půjdeš, jaký den cyklu budeš? ta věta cos napsala je pěkná. dojala mě 😉 něco na tom je

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 a jaky DC je dobry na UZ? Ja budu v patek 7DC...

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka je promin to byla odpověd samo pro tebe🙂 no nejlépe je to v době ovu, v půli cyklu. onby měl vidět na UZ folikul, a nebo že už prdnul tak jizvičku.

kristinandbaby
6. pro 2011

Těžko říct, když to mám nepravidelně..vychází to tak na polovinu cyklus...prostě uvidíme, musím se s ním domluvit. Blbý je že moc lítat k doktorovi nemůžu, v práci to neradi vidí 😒

twistinka123
6. pro 2011

jo aha, vy to řešíte obě🙂 tak něcouvidí určo, bud že folikul roste, nebo jak je velikej, já se odhadnout i kdy praskne, nebo že už praskl...ale když se nezeptáte, tak vám to neřekne, jako při běžné prohlídce.

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 zeptam se ji.. no, pri mych dlouhych cyklech mi pulka vychazi na Vanoce, tak to ona neordinuje a ja do Sante nepojedu 🙂) Uvidim co mi rekne, jestli aspon neco ten 7DC uvidi...

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka do Sante jo🙂))) naše konkurence🙂

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 no, mam to z prace 🙂)) ale predtim jsem chodila do mediconetu, ale doktorka kamsi zmizela, tak jsem presedlala na Sante 🙂))

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka noooo tak ve druhé jmenované pracuji já🙂 k jaké jsi chodila?

hanickaa.d
6. pro 2011

@kristinandbaby a budeš pít oba zaráz nebo jak? 🙂

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 Nácovská? je to mozný? 🙂 mela tam takovou starsi sestru. Pred svatbou v cernu jsem se k ni chtela objednat (a to chodim po pulroce na kontroly 🙂 ) a uz tam nebyla...Chodila jsem k ni asi rok/ rok a pul

twistinka123
6. pro 2011

@sedivka to mi nic neříká. myslíš tenhle rok v červnu? tak to nebyla Měchurová?

sedivka
6. pro 2011

@twistinka123 Nene, Marketa Nacovska a se jmenovala. ASi odesla tak duben/kveten. V cervnu (letos) tam uz kazdopadne nebyla... Takova starsi, tak 55let cca