"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lucille85
9. pro 2011

@golymetr no bříško teda u mě je spíš nafouklý...ale už mi vadí džíny co normálně nosim..Na kontrolu jdu v úterý, tak uvidíme, jak jsme na tom...modlim, se aby byly srdíčka a vše v pořádku...

jankaander
9. pro 2011

Ahoj holky,my jsme to úplně přestali hrotiti,dokonce jsme dali tři dny pauzu a nějak na to ani nemyslím,mám ted blázinec kolem vánoc,tak bud se povede nebo ne,my hlavně nikam nespěcháme,dnes jsem 18DC 😉

golymetr
9. pro 2011

@lucille85 budu natebe a prdolky myslet 😵 tak já už bříško ani nezatáhnu mam foto v galerce 😉

andrejkonellis
9. pro 2011

@lucille85 waw, už tomu trošičku rozumím, děkuji 🙂 A kdy si zjistila, že si Těhu?

@zzaneta taaak to jsem zvědavá 😀 to je hrozné natahování...poč to nemůže být snazší a nemůžeme od prvního dne vědět jestli jo nebo ne....ach jo...

lucille85
9. pro 2011

@andrejkonellis 14.11. jsem měla 10DPO //...ale vypadalo to nejdřív na mimoděložní, naštěstí se to minulý týden ukázalo v děloze...a hned 2x 😕 😵

aluskaasimon
9. pro 2011

@golymetr Tak ja koukala na to tve brisko a pane jo🙂 A ja vcera skakala radosti, ze uz jde neco videt a to tam mam mikroskopickou boulicku 🙂

zzaneta
9. pro 2011

@andrejkonellis Asi by to bylo až moc jednoduché :D co ovulka, poznala jsi ji na sobe nebo testovala jsi?

lucille85
9. pro 2011

@aluskaasimon tak gratulace k bouli, já mám zatim takové jen zvětšené celé bříško, ale jako vždycky jsem měla ploché tak je to nezvyk...a je fakt že to nejde zatáhnout....

aluskaasimon
9. pro 2011

@lucille85 Ale ona je fakt mini pidi, az nekdy pochybuju jestli tam fakt je, vecer tam byla. To ji videl i manzel i moje maminka. 🙂 ja jsem taky byla cela hodne nafoukla, prave az do vcera. Dneska jsem 6tt + O

hanickaa.d
9. pro 2011

@zzaneta já se těším až poslední vypotřebuju a koupím si až budu mít třeba 3 dny zpoždění 🙂

zzaneta
9. pro 2011

@hanickaa.d Já se hlavně těším až bude to zpoždění :D do něj mám ještě týden, tak snad to uteče a do té doby nevypotřebuju ty co jsem dnes koupila :D

hanickaa.d
9. pro 2011

@lucille85 buď ráda, přece to není pravidlo...a kolik mamin říká, že kdyby neměly břicho ani neví 🙂

hanickaa.d
9. pro 2011

@zzaneta já mám dostat v pondělí 12....zítra zkusím ráno jinak až se jednou fakt nedostaví

heaven_angel
9. pro 2011

holky, včera jsem poznala, že mám ovu, ale muž mi už poránu hlásil, že mu neni dobře, že má zase rýmu a je nějakej nachcíplej a to byl předtím dva týdny nemocnej. ☹ Takže jsem byla smířená s tím, že nic nebude, že to holt zkusíme příští měsíc. Od kolegy dostal v práci lahev slivovice, ať prý si dá panáka před spaním, že aspoň vypálí červa, takže si dal panáky dva a nějak se mu udělalo líp. 😀 MS mi začínala 25ho, tak uvidíme, jestli dostanem k Ježíšku nějaký malý překvápko 🙂

barbulinka1
9. pro 2011

@lucille85 ahojka 🙂 mě taky nic není, jenom jsem tedka trochu nachlazená, mám rýmu, špatně mi není, jíst můžu v podstatě cokolik a bříško už taky moc nepobolívá 🙂 Jinak jsme na tom asi uplně stejně, já bych měla být dneska 7+0 a // jsem objevila taky 14.11 🙂 🙂 byla jsem u dr v pondělí cca 6+3 a už srdíčko bylo/bilo 🙂 tak se taky dočkáš příští týden, to už taky budou a dvakrát 🙂 🙂 optatrujete se 🙂

zzaneta
9. pro 2011

@hanickaa.d No tak to jsem zvědavá 🙂 Já mám až 15. ale dneska jsem to nevydržela, ale aspoň mne to vrátilo do reality, já si vzala do hlavy že to prostě výjde a dneska jsem si to v hlavě přehodila že to taky nemusí vyjít hned napoprvé, abych nebyla moc zklamaná. Tak pak písni jak to dopadlo 🙂

lucille85
9. pro 2011

@heaven_angel tak držím palce, my taky vyráběli, i když bylo manželovi celkem blbě ten jeden den-rýmička..ale pochlapil se 🙂

heaven_angel
9. pro 2011

@lucille85 děkuju, no snažím se do toho nevkládat moc nadějí, zkoušeli jsme to teprve poprvé, každopádně byl by to hezkej dáreček 🙂 ale třeba to vyjde tak jak vám.. gratuluju 😉

kristinandbaby
9. pro 2011

@sedivka Super !! a ty vajíčka to pozná i mimo ovulku ? doufám že v únoru se dozvím stejně hezké zprávy jako ty 🙂

akvarela
9. pro 2011

@petanevesta já taky mám dlouhý cyklus - 36 - 38 dní, což mi připadá docela dost dlouhý....

Objednala jsme se k doktorovi, tak jdu příští týden ve čtvrtek, tak mi držte pěsti 😉 dnes ráno jsme si dělala ještě pro jistotu test a byly tam //, tak uvidíme... hlavně at je vse Ok!! 😉

Přeju všem, at vam to vyjde!!! Moc moc!!! 😵

sedivka
9. pro 2011

@kristinandbaby no ona akorat videla, ze jsou ve vajecnikach, jsem 7DC, tak mi nerikala, ze by neco dozravalo nebo tak, ale vsechno vypadalo naprosto v poradku, tak uz jsem do toho vic nestourala. Hlavne, ze tam nejsou zadny cysty a tak. Davame tomu volny pruchod teprve 2. mesic, takze jsem zas nechtela plasit 🙂

kristinandbaby
9. pro 2011

Aháááá..no já uvidím v tom únoru...chtěla jsem začít pít kontryhel, ale tento měsíc jsem to nějak nevychytala, tak začnu od příštího cyklu 😉 My jsem teď začali 4. měsíc, tak už plaším 😀

sedivka
9. pro 2011

@kristinandbaby no o zadnych bylinkach nic nerikala. Jen, ze pokud chci, muzu zkusit ty ovulacni testy. A ze dlouhy cyklus jako problem nevidi, kazde telo ma svuj rytmus. Nekomu nasoci hned cyklus po 28mi dnech, nekdo ma cykly delsi, ale podle ni pokud je to do 50ti dnu a je to pravidelne, neni to extra zasadni problem chvili po vyazeni HA. Komplikace jedine v tom, ze pak casto nesedi realne stari plodu a stari podle posledni MS.

kristinandbaby
9. pro 2011

@sedivka Jasnačka..mě spíš jde o to zda mám ovulaci, vůbec ji nepoznám....Ty jo ?

sedivka
9. pro 2011

@kristinandbaby tezko rict. Minuly cyklus me strasne pichalo 3 dny v pravem podbrisku a pak to najednou prestalo. Mozna to bylo ono 🙂 uvidim ted. Pri tech mych dlouhych cyklech bych ji mohla mit cca kolem Vanoc.. Uvidim, jestli se to bude opakovat. Kdyby nic, zkusim koupit ten dalsi cyklus par testu a jen bych podle nich zjistila jestli ji mam. Jestli by to bylo ok, zatim bych to do jara moc neresila

kristinandbaby
9. pro 2011

Jojo, však já jsem říkala, do půl roku to řešit nebudu....
Jinak mě bolí vaječníky dost celý cyklus, takže fakt ovulku nepoznám...uvidím jak to bude teď..Jinak mě vychází ovulka podle kalkulačky před Vánoci, takže na to hupsnem 😀 BT se mi měřit fakt nechce, ovu testy jsou zase drahý, tak nevím 😒

sedivka
9. pro 2011

@kristinandbaby na mereni teploty taky nejsem vhodny adept 🙂 testy uvidim, jedine kdy bych je pouzila by bylo jeden cyklus, abych zjistila jestli ji mam. Uvidim v lednu 🙂 tak koukam, ze mame podobny pristup 🙂)))

kristinandbaby
9. pro 2011

Podobný problém i podobný přístup 😀 Teď mě holky navrkaly ať piju ten kontryhel, ale bylinky mě zas nechutnaj, fuj 😀 ale od příštího cyklu je začnu pít, aspoň to musím

sedivka
9. pro 2011

@kristinandbaby tak mi dej vedet jak to chutna 🙂) ja bylinky taky nemuzu. Jedine pri chripce, ale jinak se mi z nich krivi jazyk 🙂)

twistinka123
9. pro 2011

@sedivka je to blevajz, zrovna to mám před sebou🙂)) já na bylinky nejsem...musím si ho osladit trochu jinak bychho nedala vůbec🙂