"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kristinandbaby
9. pro 2011

@sedivka
@twistinka123
To já to taky budu sladit, bylinky odmala nenávidím 😒 ale prostě když musíš tak musíš...
A proč to vlastně piješ ?? já myslela že máš cyklus i ovulku ok 😉

twistinka123
9. pro 2011

@kristinandbaby jj oboje mám ok...nepiju ho pravidelně, když si vzpomenu🙂 tak 2x do měsíce🙂 nevím jestlito je k něčemu.... 🙂

kristinandbaby
9. pro 2011

@twistinka123 😀 já dopadnu stejně nakonec asi..jsem lajdák...
Ale budu muset...tento cyklus jsem to nestihla, ale příští začnu pít....aspoň něco musím pro to miminko udělat, když už začínáme 4.měsíc 😖

twistinka123
9. pro 2011

@kristinandbaby no my začneme v úterý...tak uvidíme...moc tomu nedávám, sice chci strašně moc ale jsem realista a v práci to vidím, že při prvním snažení není těhu skoro žádná - vyjímky!

kristinandbaby
9. pro 2011

Jojojo, ale tak každá si myslíme že zrovna nám to vyjde....ale bohužel, realita pak je trvdá, kor když těch měsíců je pak víc 😠

twistinka123
9. pro 2011

@kristinandbaby nám do roka otěhotněla každá....tak si říkám že proč ne já....

sedivka
9. pro 2011

@twistinka123 jestli je to blevajz tak to hned tak nedam 🙂

twistinka123
9. pro 2011

@sedivka no smažák to není 😀

sedivka
10. pro 2011

@twistinka123 fuuj 🙂

hanickaa.d
10. pro 2011

dobré ráno dámy, já dneska nedočkavá dělala 26DC test a nic 🙂 v pondělí to čekám. Chtěla jsem se zeptat jsou nějaké bylinky nebo čaj na ovulaci? Vůbec ji nepoznám a nechci testovat ani měřit. díky
Jinak co máte v plánu na víkend? my dnes doma, pečení, uklízení a přijedou kamarádi z výšky 😎

pajiskazemlyna
10. pro 2011

Ahojtě kočky,
já jsem dneska 4DC a přepadá mě trošku nějaký zoufalství nebo co 😀
Všude maminky s kočárky, ženy s kulatými těhotenskými bříšky .. Těhotenské grafy po dvou měsících snažení ..
A my jdeme do 4. a nic, asi si to moc beru, vím, že je dost času, ale stejně ..
Bojím se, že to nepůjde ... ☹
Ale snad to nebude tak zlé a brzy se zadaří .. jinak bych totiž asi zešílela 😀
NESMÍM NA TO TOLIK MYSLET .. ale ono se to řekne 😀

sedivka
10. pro 2011

@pajiskazemlyna neplas, privolas si, ze to fakt nepujde!! 🙂 uzivej dostatek sexu. S miminem ho bude diky unave min 🙂))

pajiskazemlyna
10. pro 2011

@sedivka To já všechno vím a stejně nad tím přemýšlím .. A může za to počasí, je pěkně ošklivo dneska 😀 Na pesimismus jak dělané 😀

sedivka
10. pro 2011

@pajiskazemlyna tak popadnu muze a vyrazte nekam ven 🙂 prochazka, kino, cokoliv 🙂

kristinandbaby
10. pro 2011

@pajiskazemlyna Líp bych to nenapsala....jsme na tom fakt stejně až mě to děsí 😀 Jo a jinak jak jsme se bavili o tom, jak poznáme a nepoznáme ovulku. Tak já jsem dnes 10 DC a píchá mě nalevo v podbřišku,ale ovulka to být nemůže..prostě to tělo je magor 😀

sedivka
10. pro 2011

@kristinandbaby proc to byt ovulka nemuze?🙂

jankaander
10. pro 2011

@sedivka já taky měla ovulku 10DC,teda myslím,bolesti břicha byly,hlen taky a pozitiv ovu test taky,ted jsem teda zvědavá,jestli sme se chytli,takže jsem v napějí do ježíška 😉

jankaander
10. pro 2011

@pajiskazemlyna přeji štěstíčko 😉

kristinandbaby
10. pro 2011

@sedivka No protože jsem měla cyklus 34 dní a že by byla ovulka tak brzy, 10 DC ?? 😕 no to nevím...bolesti břicha mám,ale hlen vůbec 😕 tak já fakt nevím už....

kristinandbaby
10. pro 2011

@sedivka ale každopádně včera i dnes bylo snažení, takže kdyby to náááhodou ta slavná ovulka byla, tak jsme pojištěni 😀

petanevesta
10. pro 2011

@kristinandbaby ahojky, já jsem taky 10DC a dneska mě pobolívalo k ránu břicho, tak jsem si pak dělala dopol ovu test a měla jsem už ducha, takže asi ovulka přijde dřív než minule, protože jsem měla 2x taky dlouhý cyklus 34dní, co neberu antikoncepci. Jo a snaženíčko dneska též bylo 😀

kristinandbaby
10. pro 2011

@petanevesta Nejsi mé identické dvojče ?? 😀 já teda nevím, ovu test jsem nezkoušela, žádný doma nemám....Jen mě zaráží že bych měla ovulku při 34 DC už takhle brzy 😕

jankaander
10. pro 2011

Ahoj holky,tak dnes jsem 18DC,minule jsem to dostala 25DC,takže už za týden budu znát výsledky,bud budu štastná,nebo opět čekající,ale právě jsme dohodly stěhování,takže celé těhotenství mě čeká příjemné vymýšlení interieru,moc se těším,že konečně budu mít vše svých představ,fialovou ložnici,zelenou kuchyn a červený obývák,samozřejmě v barevném sladění,fialovou se zelenkavou,zelenkavou se žlutou a červenou se šedou 😉

kristinandbaby
10. pro 2011

@jankaander Tak držím palečky ať máš za týden dálnice !!

jankaander
10. pro 2011

@kristinandbaby díky,bylo by to hezké pod stromeček 😉

kristinandbaby
10. pro 2011

@jankaander To jo...a kam se budete stěhovat ??

jankaander
10. pro 2011

@kristinandbaby sme v podnájmu 3+1 za 8000tisíc a máme babičky 3+1 za 4000tisíce,jenže jaksi je tam ona,tak až se nám povede mimi,tak mamka si veme babi k sobě a my si to začnem dělat 😉

kristinandbaby
10. pro 2011

@jankaander Jooo ahaáá, to je super, my bydlíme taky v podnájmu, v novostavbě..platíme 9.000 😒

petanevesta
10. pro 2011

@kristinandbaby no to asi jsme 😀 já před těmi osmi lety, než jsem začala brát antikoncepci, měla dost nepravidelný cyklus, takže u mě by ta ovulace byla i možná čoveče 🙂 radši teda budu testovat, abysme to neprošvihli 🙂 bylo by fajn mít na Ježíška dáreček v břichu 😀

kristinandbaby
11. pro 2011

@petanevesta To by bylo..jenže na Ježucha se to stejně nedozvíme, až po 😒 každopádně my to raději jistíme snažením...třeba dneska už mě to břicho nebolí, ale včera fakt jo ale žádný hlen 😕 čoveče já jsem ji brala 5 let a vůůůbec už nevím jak to bylo před. Jenom vím že jsem měla MS vždycky dost silnou a teď mám docela slabou pokaždé...