"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

gabuli202
26. pro 2011

Ahoj holky, tak nevím, myslíte že je čárka na ovu testu silnější? Ta první je z dneška, ta druhá ze včerejška 🙂

terulilinka
26. pro 2011

@sedivka
@kristinandbaby
@petanevesta No, holky, jsem posera a počkám si... vstávala jsem pozdě a ještě v noci pořád lítala na wc, takže si počkám fakt prostě na tu 1.ranní moč, ať mam jistotu.... zkusím to fakt asi až toho 28.ráno, zítra jedeme na hory, tak pokud byhc akt byla, tak ybch se asi o sebe bála 😀

terulilinka
26. pro 2011

@gabuli202 mě přijde stejná 🙂

pajav
26. pro 2011

@trolleey děkuji 🙂))no záda, ted jak jsem doma,tak mě záda skoro vůbec nebolí, uvidíme,jak půjdu do práce na nový rok..to zase začne :-/

hanickaa.d
26. pro 2011

ahoj holky, zdravím Vás, doufám, že jste našly samá překvápka pod stromečkem. Kdo chtěl, poslala jsem ty brožurky na emaily. Zítra jdu na kontrolu co dělá sraženina, tak pak Vám dám vědět 😉

gabuli202
26. pro 2011

@terulilinka No, tak uvidíme, jestli bude ještě zítra silnější, ale taky je možný, že už nebude ☹

petit.a.nge
26. pro 2011

Ahojky, já jsem dnes 26DC, TT dnes negativní...tak uvidíme ☹ ☹ ....jdete zítra taky některá do práce nebo jdu jenom já???

terulilinka
26. pro 2011

@hanickaa.d pošli mi ji prosím taky 🙂 v ip máš meil 🙂 a zítra držím palce!

terulilinka
26. pro 2011

@gabuli202 třeba jo🙂 aspon uvidíš jestli ji máš nebo ne...

gabuli202
26. pro 2011

@terulilinka no já myslím, že když mi takhle čárka narostla, že ji mít budu, nebo třeba už tohle ovu je, tolikrát jsem četla, že holky měla čárku slavbší než testovací a ovu to byla a otěhotněly z toho, tak nevím 🙂

terulilinka
26. pro 2011

@gabuli202 to je pravda, člověk aby se v tom pak vyznal 🙂

zzaneta
26. pro 2011

Ahoj holky, doufám že jste měly pohodové Vánoce 🙂
@petit.a.nge Neboj, nejsi v tom sama, já jdu taky a taaaaaak se mi nechce :( chjo

zzaneta
26. pro 2011

@hanickaa.d Hani moc děkuji za brožurku. Zítra držím pěstičky aby to dobře dopadlo, dej nám vědět 🙂

kristinandbaby
26. pro 2011

@terulilinka Tyyy brďo, tak budu napnutá za tebe..ještě navíc lítání na záchod 😉 vypadá to dobře 😉

terulilinka
26. pro 2011

@kristinandbaby děkuju! zkusím ho toho 28. ráno nebo 29.ráno a uvidíme.. jsem napnutá už teď 🙂 a co ty, jak pokračuješ?🙂

kristinandbaby
26. pro 2011

@terulilinka Jak no...já jsem 26 DC, tak jsem zvědavá kdy MS přijde...chodí si jak chce....a objednám si ovu testy 😉 mám to v hlavně každý den jak mě to štve...budeme začínat 5.měsíc 😖 přitom fakt se snažíme ovulka neovulka....

terulilinka
26. pro 2011

@kristinandbaby já jsem taky 26DC 🙂 tak třeba na to moc myslíš.. nevím, co si to tělo může myslet.. ☹ vypust to z hlavy a třeba se to fakt hned povede 🙂

pajiskazemlyna
26. pro 2011

@terulilinka
Ahojky kočko,
říkala jsem to už když jsi špinila, říkám to i teď, mám takový dojem, že brzy najdeš na testíku // a držím moc palečky, aby to tak vážně bylo ! 😵 Vypadá to s tebou vážně velmi nadějně ... 😵

Jinak já jsem děvčátka dneska 20 DC, vypadá to na ovu, snaženíčko proběhlo 3 dny před ovu, jeden den před ovu v den ovu a po taky proběhne - to zařídím, tak uvidíme 😀
Testovat budu až pokud nepřijde ms, takže někdy kolem 10.1. 😀
Mějte se zatím krááásně 😵

kristinandbaby
27. pro 2011

@terulilinka Mě ale MS chodí později..tak 34 DC 😉 jsem na tebe zvědavá. Jinak myslím na to, protože už mám strach že něco není dobře..ale nakonec s tím stejně nic neudělám, prostě čekám 😀
@pajiskazemlyna Čauky ženo, já jsem 27 DC, nic se neděje, tak čekám až přijde MS 😀 snažení jsme si taky pojistili, i když nevím kde byla ovulka..každopádně až přijde MS tak objednávám testy 😀

harley26
27. pro 2011

Holky, tak vám teda povím, že dneska se mi i zklamáním poprvé zaleskly oči. Nevím jestli je to těma svátkama nebo co, ale když sem to dostala, tak mi to přišlo pěkně líto :( V lednu jdu k doktorce, at zjistim co a jak. Jeste dneska se tam zkusim objednat - pokud mi to tam nekdo zvedne. V červenci sem vysadila prášky a pořád sakra nic ...

silvaaa
27. pro 2011

@hanickaa.d Ahoj,moc dekuju za brozurku 🙂 .Drzim palecky ! Urcite dej co nejdrive vedet!!!

twistinka123
27. pro 2011

ahojky holky moc vás zdravím🙂 tak já včera testla - 25DC - já vím, brzo - nic🙂)) ale v praze už mám jen 1 testík, protože jsem byla u kamarádky, která jela mimo čr a vydindala na mě mé 2 krabičky, takže testnu zítra 27DC a 30.12 si pošupu pro další🙂 ale moc tomu nevěřím.... ☹ jsem asi 9DPO dneska nebo 8DPO. tak uvidíme....
holky mějte se bájo...

gabuli202
27. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska opět zkusila udělat ovu test a čárka je poloviční než včera. Myslíte tedy, že to mohl být pozitivní test? Fotku jsem sem včera dávala. Já myslím, že by to mohlo platit, jen tak by asi čárka nezesílila, ne? Jsem z toho celá nesvá 😒

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 to je divný to opravdu ani jedno není pozitivní ovu test....podle mě ovu neproběhla...koukni do mého alba tam mám své ovu testy, a ta čárka byla fakt silná jak prase!!! takový testík jsem měla taky, 10DC a nic z toho nebylo, měla jsem ovu až 18DC a to to ukázalo nádherně!
papa

pajav
27. pro 2011

@harley26 Ahoj,tak to mě mrzí ☹ ale hlavu vzhůru! Já prášky vysadila v květnu a zadařilo se nám až v říjnu, po půl roce. Neboj,ono to vyjde a brzo! 😉

pajav
27. pro 2011

@twistinka123 ahoj 🙂 tak ono je ještě brzo na test, držím palečky 😉

zzaneta
27. pro 2011

@twistinka123 Ahoj Luci, jasně že je brzy. Líbí se mi ale jak to vždycky všechny víme ale stejně testneme 🙂 Teda snad kromě Terezky @terulilinka máš můj obdiv Terez a déle nás nenapínej, podle všeho to vypadá hodně pozitivně 🙂

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 No já nevím, ale dva dny předtím, než jsem si to testla bylo sněho bílo a pak najednou tohle, tak to je divný, ne? Že by si to jen tak ztmavlo, bylo to dva dny a dnes už nic? Už jsem to víckrát četla, že holky neměl\y na testu úplně tlustou čáru, tak nevím. I hlen mám 😒

twistinka123
27. pro 2011

@gabuli202 no říkám, měla jsem to taky tak, 10-12DC tak jsem si říkala že by...a pak zase sněhobílo...a tím je test negativní. a najednou se to objevilo znovu 16DC a 18DC to vyvrcholilo🙂

holky já vím, že je brzy, ani se nijak nestresuju ale je to taková droga🙂))
no uvidíme, ale nevěřím, že by hned první měsíc snažení a 3cyklus po vysazení se hned zadařilo 😒

gabuli202
27. pro 2011

@twistinka123 No jo, ale já jsem 23 DC 😒