"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kixi
30. pro 2011

@petanevesta moc tomu neverim, priznaky jsou jasne...jen ji ten start nejak trva...no a s tema ovu testama te naprosto chapu, ja delala v minulem cyklu jen pet a tobylo malo...tak ted budu muset poradne nakoupit...

twistinka123
30. pro 2011

čusík holky, tak jsem ráno testla, čárečka tam je, ale slabá....nesílí. tak zkusím odpo, to vyjela lépe. nebo to nakonec neklapne 😒

zzaneta
30. pro 2011

@twistinka123 Klapne to Luci, uvidíš. Hlavně klídek 🙂 Držím pěsti

twistinka123
30. pro 2011

@zzaneta no sedím pořád pěkně na zemi a to do doby než to uvidím na UZ 😉

zzaneta
30. pro 2011

@twistinka123 Dobře děláš ale ona ta čárka nesílí ze dne na den nebo jo?

twistinka123
30. pro 2011

@zzaneta já nevím, testuju prvně za život🙂 jsem 29DC a 12DPO🙂 neslábne to ne🙂 ale nesílí...

zzaneta
30. pro 2011

@twistinka123 Mooooc držím pěsti. Dobrý je že víš kdy máš ovu, já ne :(

twistinka123
30. pro 2011

@zzaneta no jo no to poznám a testy mi to potvrdily. takže pokud to neklapne, na testy na ovu dlabu. neboj se ono to přijde!!!

barbulinka1
30. pro 2011

@twistinka123 neboj, je to tam, musíš testovat obden to se zvyšuje hcg a je to líp vidět, já jsem taky testovala každej den pak taky mi přišlo, že nesílí, ale počkej zítra 🙂 🙂

twistinka123
30. pro 2011

@barbulinka1 děkuju moc!!!!

zzaneta
30. pro 2011

@twistinka123 prave jsem koukala na tve fotky a ta carka je tam fakt jasna Luci.. ale chapu ze si chces pockat na UZ.. jo jednou to prijde, ale kdy? :(

lucille85
30. pro 2011

@twistinka123 Luci vubec se neboj,hcg fakt stoupa obden takze zkus zitra a to bude urco silnejsi!I krev na hcg se bere aspon po dvou dnech.Kolikatku mas test-10 nebo 20 jednotek?

kixi
30. pro 2011

tak ja testla a jak jsem predpokladala, nic. Tak at uz jen ta mrska orazi...dava si pekne na cas :(

gabuli202
30. pro 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes ještě ráno prubla ovu test a koukejte, opravdu vy šel pozitivní test! Ale nechápu to, že mám ovu tak pozdě! Jsem 26DC!

zzaneta
30. pro 2011

@gabuli202 Tak tomu říkám pozitivní test 🙂 Koukám že teda je jedno jestli se testuje ráno nebo odpo? A taky mi minule přišlo že ovu jsem měla 32 DC - cyklus byl 35, prislo mi to divné ale četla jsem že některé holkdy to tak měly.

gabuli202
30. pro 2011

@zzaneta Já jsem to testla teď v 11 hodin a bylo to tak do 20 sekund 🙂 Na návodu je napsáno od 10 od rána 🙂
No, tak to abysme se začali zítra snažit, myslíte že je možnost otěhu i dnes? 😀

twistinka123
30. pro 2011

holky tak jsem prišla z nákupu a sehnala jsem mamatesty. prej ty co mám sou falešně pozitivní. tak jsem prubla ten a čárečka vyběhla,tak jupí, už tomu věřím🙂))

twistinka123
30. pro 2011

@gabuli202 jj to je prubněte dneska. koukni na mě, ovu jsem měla v sobotu dle testu - teda jako pozitivní test. no a snažení bylo ve čtvrtek a pak až v neděli🙂

hanickaa.d
30. pro 2011

@lucille85 jasný to zvládnete a kdyby to na vás přišlo, jsou jiné praktiky 🙂 tak se opatruj 2x více 🙂 pro rodinu to musela být bomba

hanickaa.d
30. pro 2011

@twistinka123 jejda ty seš skeptická!!! Já taky nemůžu říct že by mi mamatest ukázal pořádné dálnice....jsou tam dvě čárky? jsou tak je to jasný

terulilinka
30. pro 2011

@twistinka123 hrozně Ti to přeju!!!! ale zároveň je mi dost smutno ☹ Ty máš takový štěstí!! Plivni na mě ten bacil 😀

hanickaa.d
30. pro 2011

Holky já měla dnes ráno brutální těhotenskou depku....že na to nejsem připravená a že jsem tlustá a že nevím jak co chodí apod. 🙂 hrůza....tak jsme šli na procházku. Ještě jsme u rodiny, nejradši bych už byla doma, tchán pořád vyvařuje a já se na maso nemůžu ani podívat....tak se všechny držte

silvaaa
30. pro 2011

@twistinka123 Ahoj,ja mela taky slaboulinke carky,delala jsem si tez tak 3-4 testiky po jednom az dvou dnech,pak uz jsem nemela a byly svatky,tak se mi nikam pro nechtelo.Dneska jsme byli nakoupit,tak mi to nedalo 😀,no a mrkni: 😉 dneska je to 39DC,testovala jsem tedkom,takze NE z ranni moci.Akorat nevim,kdy jsem mela Ovu

pajav
30. pro 2011

Těhulky vy se rozrůstáte čím dál víc 🙂))) A snažilky nezoufejte, brzo už i vy budete těhule 😉)))

@hanickaa.d těhu depka je asi normální 😉 A tlustá? Koukni na mě 😀
@gabuli202 tak normální to je, já měla ovu asi 34-36DC 😉

Přidávám,jak rosteme 😝 😝
Před (16.11.) a po (30.12.)

zzaneta
30. pro 2011

@twistinka123 Juuuu, tak to mam radost 🙂 Jupiiiiiiiiiiii 🙂
@terulilinka Terezko, jsme na tom stejně, občas to tak padne, ale musíme jít dál 🙂 Jednou se přece zadařit musí 🙂

sedivka
30. pro 2011

@pajav tedaaa, ty vypadas tak na 4. mesic 😉 super!🙂

sedivka
30. pro 2011

@twistinka123 tise gratuluju a tise zavidim 🙂 mas navic stedti, ze mas takhle kratke cykly, ze hned vis... Ja budu vecet tak nejdriv za 10dni :-/ tak se opatruj a at vse vyjde 🙂

terulilinka
30. pro 2011

@zzaneta No, musí.. ale co když taky ne?? stává se ze mě pesimista 😀

Holky, nějak to na mě padá, asi se tu nějakou dobu neukážu.. čím víc sem chodím, tím víc na to myslím.. a to nechci.. chci být překvapená a šťastná, když se to podaří alespoň malou "náááhodou".. Chci být snažilka, ale nebudu hlídat ovu, ani žádnou teplotu.. prostě se na to vyprdnu.. třeba se pak stane zázrak 😵

pajav
30. pro 2011

@sedivka zachvilku už tam budu 😉)))

gabuli202
30. pro 2011

@twistinka123 Dnes jsme to prubli po ránu, to má manžel nejvíc sil 😀 A večer uvidíme, ale zítra určitě taky, tak by se to povézt mohlo. Já jsem hlavně šťastná, že tu ovu mám 🙂
@pajav A z toho máš malou fazolku? 🙂