"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
26. říj 2011

holky držím fakt palečky!!!!

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 fakt závidím 😀 já mám jeden den 36.2. další 35.5 dneska 35.9. to z toho taky moc nevyčtu 😀 ono je to stejně hodně o štěstí.. kámoška se snaží o miminka s manžou přes dva roky a po roce a půl to začali řešit.. on je naprosto v pořádku.. ona má celkem pravidelný cyklus, pravidelnou dr říkal až ukázkovou ovulku ale má neprůchodný vaječníky ☹ je to fakt pech

lucille85
26. říj 2011

@dashyyy no u nás je manžel taky ok, já nevim no, dle kontrola utz bych měla být taky, ale třeba tu neprůchodnost člověk nijak nezjistí...a moje tělo možná ovulovalo naposled před 7,5rokama, tak doufám že si zase vzpomene...Lítá mi to jak tobě ta teplota, ale aspoň vim, že to neni těhu a nemusím si dávat falešný naděje...

twistinka123
26. říj 2011

třetí těhule za mnou - a samý kluci to budou 😀

lucille85
26. říj 2011

@sedivka 42 dní jo? tak to mám ještě tejden čas 🙂 no já bych chtěla těch 28 jako s HA, ale nevim zda se k tomu dopracuju a hlavně kdy, že jo...

pajav
26. říj 2011

@twistinka123 já už tam chci taky být :D V čekárně a apk slyšet: Gratuluji maminkooo :DDD

pajav
26. říj 2011

@sedivka k takovým dlouhým cyklům nemám vůbec daleko :-//

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 a jak je to s teplotou v těhotenství vyšší nižší houpavá? já teda prášky neberu skoro dva roky, ale byla jsem hodně ve stresu z bejvalýho a práce a hodně unavená a každý měsíc nemocná a pořád antibiotika tak mi přijde, že se mi tělo po delší době srovnalo až teď... s tou neprůchodností to člověk asi vážně nepozná jen má dost bolestivou MS ale na problém jí přišli až při nějakém laparo vyšetření.. ale je dost mladá takže mají čas našetřit penízky na umělý 😉

dashyyy
26. říj 2011

@pajav já taky taky 😀

pajav
26. říj 2011

@dashyyy v těhotenství je teplota vysoká, po ovu stoupne a tak zůstává už celou dobu,najdu ti graf pro ukázku 😉

twistinka123
26. říj 2011

@pajav neboj dočkáš se!!!!🙂 nebo si dojdi na gyndu, naberou ti hCG a hned víš🙂

pajav
26. říj 2011

@twistinka123 no tam než by mě vzali..a tak brzy se to snad zjistit nedá ne? Já můžu být max 5-6 DPO podle teplot..

dashyyy
26. říj 2011

@pajav aha aha=) takže jestli jsem teďka 11DC a teplotka se mi bude držet níž než je normál následujích pár dní tak by to mělo být v pořádku a ideální podmínky pro snaženíčko 😉 i když já můžu pořád 😀

pajav
26. říj 2011

@dashyyy do té doby,dokud je teplota dole, tak bych se snažila pořád 🙂 Jakmile stoupne,je po ovu,ale den po ovu je třeba se ještě snažit 😉 Takové pojištění :D

dashyyy
26. říj 2011

@pajav kdyby se nemuselo pracovat tak se snažím pořád 😀 ale aspoň je na co se těšit domů... a co Ty? já být Tebou tak si na tu krev dojdu 😉

lucille85
26. říj 2011

@pajav teda jak sem nesnášela matiku (a to sem se jí nezbavila ani na vejšce) a grafy, tak tyhle grafy se mi líbí a mooc...
@dashyyy no a většinou se to když seš těhu pohybuje kolem 37 co sem vypozorovala z jiných grafů a hlavně drží se stále takhle po ovu...může bejt amlej pokles když se zahnízdí vejce ale pak zas pořád nahoře...no pro mě science fiction 🙂

pajav
26. říj 2011

@dashyyy dnes jsem samozřejmě nevydržela a udělala si druhý test a je tam ten samý pidi dušík jako včera,zkoušela jsem to vyfotit ale na té fotce vidět vůbec není..je opravdu minimální,skoro žádný..myslím,že z krve by to taky ještě tak brzo nepoznali ne? Ted je taková fáze,teda pokud to vyšlo,že se vajíčko teprve uhnizduje,to může znamenat tu bolest v podbříšku takže hcg se teprve bude tvořit ne? Já si radši vůbec nepřipouštím,že jsem v tom,spíše mi to přijde nepravděpodobné,nevěřím tomu..nevím proč, pravda,už je to půl roku snažení tak i proto se mi tomu nechce věřit. Stejně to dopadne jako vždycky,MS přijde opožděně..radši budu realista 🙂))

sedivka
26. říj 2011

@lucille85 @pajav no na jednu stranu jsou tyhle dlouhe cykly "pohodlne" pro zivot, ale když už chce člověk dítě, tak to tak super asi není...no uvidím jak se to bude vyvíjet. Zkoušíme to vždycky, když je chuť 🙂)

dashyyy
26. říj 2011

@lucille85 Já si právě teplotu takhle nikdy moc nehlídala ale vždycky jsem měla normálně kolem těch 37, proto mě teďka zaráží, že jsem pod 36... jsem si do práce koupila deku, protože jsem měla pocit, že jsem skoro podchlazená 😀 😀 tak teďka je mi to jasnější 😉 a je asi i dost možný že mě kvůli ovu pobolívá podbříško jako před MS? Začala jsem to pozorovat včera, že se mi dělalo až na omdlení a vždycky takovej zvláštní tlak , nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela... zajimavý jak mateřský pudy nutěj přemýšlet nad věcma, který mi byly vždycky putna 😀

lucille85
26. říj 2011

@sedivka my taky zkoušíme, co kdyby se to náhodou povedlo že jo 🙂 No hlavně je člověk s HA zvyklej že mS přijde v ten a ten den v tolik hodin a najednou neví nic a jen lítá na wc kontrolovat zda už? 🙄

@pajav no on bude sílit asi až za pár dní, vydrž 🙂

dashyyy
26. říj 2011

@pajav naprosto Tě chápu... lepší si nedělat iluze a potom být překvapená než obráceně.. když jsme se začali snažit reps. díky tomu jsme připustili, že oba mimi chceme... jsem měla zpoždění asi 10 dní tak jsem šla pro test a byl tam právě pididuch ale byl tam... tak jsem šla k dr a ten na prohlídce řekl, že nebyla ani ovu a že to nic není.. je fakt že další testy byly negativní.. ale jak je pididuch na druhým tak to už určitě není jen tak... někde jsem četla, že výše hcg je u každé jinak... pevně doufám, že je to, co má být 😉

lucille85
26. říj 2011

@dashyyy jo to může být od ovu, ale taky nemusí...průser je že jak se člověk začne pozorovat, tak se pořád "něco"děje a pak furt přemejšlí čim to asi může být...mě třeba minulej tejden úplně "jasně" píchalo u pravýho vaječníku-ovu test negat. takže to ber s rezervou no

pajav
26. říj 2011

@sedivka přesně tohle jsem říkala včera, kdyby jsme se nesnažili o mimi,tak jsem ráda za to, že mám MS po tak dlouhé době,ale v tomhle případě je to na prd..

pajav
26. říj 2011

@lucille85 no jenom aby :D
@dashyyy jojo při ovu pobolívá v podbříšku,spíše jeden z vaječníků by měl bolet..každpopádně pro mě ted bude každý den překvapením,zda MS bude nebo zase ne..

sedivka
26. říj 2011

Tak si říkám jak dlouho počkat, než se ozvat doktorce a jít případně na nějakou injekci, co se mi moc nechce. Přeci jen tu je jeste pozdější možnosti toho, že se mohlo zadařit...dam tomu jeste třeba dva tydny...asi 🙂 Pokud to samo nedorazi

pajav
26. říj 2011

@sedivka já vysadila HA v květnu, od té doby mám cykly jak se jim zachce, 35,34,32,37 a dnes jsem zatím 39..:-//

sedivka
26. říj 2011

@pajav ja práce od vysazení zatím nic... ale jak jsem psala. pred par lety to bylo 42dní...tak uvidime jak to pujde dal. Jeden den mam v brichu pocit, ze to ten den dostanu, druhy den zase pocit zadny... jesteze nejedem ted na zadnou dovolenou, je fakt, ze bez prasku kdyz nevis je to pak hop nebo trop..i kdyz vsechno se da 🙂))

petinkas
autor
26. říj 2011

Teda holky, 2 dny tu nejsem a vy popíšete 4 strany 🙂.. Ještě, že mám dneska dovolenou 🙂.. Učím na SŠ, s manželem bydlíme v Chrudimi. Tak jsem se dala do uklízení.

@pajav Moc bych Ti přála, aby tam // byly a až je tam uvidíš pořádně, doufám, že nám je alespoň vyfotíš, ať se máme čím kochat.. 🙂

pajav
26. říj 2011

@petinkas Ahoj,no to si piš :D Budete to vědět dřív než manžel :D Tak snad už to vyjde!! Bříško mě pořád bolí,jako při slabé MS..pořád se chodím kontrolovat na záchod a pořád nic. Moje nervy 😠