"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

hanickaa.d
4. led 2012

@zzaneta jo já pořád stejný, nekrvácím, tak snad dobrý (a snad jsem to nezakřikla 🙂) 10.1. jdu na kontrolu tak se uvidí. Tak se hezky snaž ob den nebo dva a klapne to 🙂

sedivka
4. led 2012

@hanickaa.d diky 🙂 jeste zkusim dalsi testy a pak se objednam k Dr. 🙂

hanickaa.d
4. led 2012

@sedivka prosím tě a ten test poslední!!!! Ne furt sledovat intenzitu zbarvení....prostě seš, tak se s tím smiřuj a objednej se 🙂

wann14
4. led 2012

@sedivka Ahoj, tak moc gratuluji, vzpominam jak jsem si ze zacatku diskuze psaly, ze to nijak nehrotime nedelame testy a nemerime teplotu atd. a ze tomu nechavate stejne jak my volny prubeh 🙂 ... tak se drz a myslim ze dalsi test neni potreba, ze ty // jsou dost zretelne 🙂 moc na tebe myslim at je vse ok ...

sedivka
4. led 2012

@hanickaa.d @wann14 nebojte, udelam jen tak jeden plus mizna ten digitalni. Preci jen jsem doted udelala jen jeden test 🙂 ale strasne me prekvapilo, ze ta carka nabehla skoro za par vterin a navic tak silně... Jinak wann14, dodrzela jsem to, nic hjsem nesledovala, neplanovala, nevim kolik dni mam po ovu...no, mazec!! vubec nevim co s tim 🙂

luckawest
4. led 2012

Tak po dlouhé době jsem tu.. Těhulkám gratuluji.. Můj stav jsem 40 den a šest dní špiním.. 36 den jsem si dělal test a negativní.. Tak si myslím, že to nevyšlo.. Bolí mě podbřišek.. Šest dní špiním, ale dnes mě to bolí víc a víc špiním, tak myslím, že ms přeci jenom dorazi, měsíc piji kontryhel. čaj, tak jestli to není tím..

luckawest
4. led 2012

@sedivka to je krásný, moc gratuluji..🙂

wann14
4. led 2012

@sedivka no vidis a vyplatilo se ti to ... ja to taky porad dodrzuji teda s tim ze jsem zlusila ovu testy ale jen 3 a pak jsem se na to vykaslala, za prve to leze do penez a za druhe mi to poradne nic neukazalo a na to abych testovala kazdy den abych zjistila kdy mam ovu se mi nechce dat tolik penez ... co ted, ted se objednas k dr. a my se budem tesit az se od nej vratis co nam reknes 🙂

wann14
4. led 2012

@luckawest Ahoj Luci, ja to ted naposledy mela uplne stejne jako ty. Cely tyden jsem spinila ale teda malo. Pak se mi to zpustilo vic a bylo i trochu krve a zase tyden, ale k memu normalnimu cyklu se to neblizilo ani omylem, tak z toho nejsem zrovna dvakrat nadsena ... pockem tento cyklus uvidim jak to bude a pak budu muset asi k dr. mam pocit ze totiz nemam ani ovu ☹

sedivka
4. led 2012

@wann14 tak jo 🙂 zkusim vecer jeste testnout a zitra rano zavolam k Dr a objednam se....nevim jak casove, asi tak koncem pristihy tydne, co? No uvidim 🙂

luckawest
4. led 2012

@wann14 já právě podle ovu testu nemam ovulaci, tak nevim, ale po tom caji me bolel tyden podbřišek, tak jsme to dvakrat zkusili. Cyklus mám kolem 35ti dnu, v rijnu 36 dnu..nevim, ještě nikdy mi to nevynechalo, ale žádný příznaky nemám, věřím tomu negaitvnímu testu, ale už jsem se těšila,že jsem a prd..

wann14
4. led 2012

@sedivka Urcite se te sestra zepta kdy byla posledni Ms a podle toho te objedna,chodit prilis brzo asi taky nema cenu ptz nic neuvidi, max ti to potvrdi z krve jeste ...

luckawest
4. led 2012

@wann14 a to ještě před tím zkoušením jsem měla jednodenní střevní chřipku a nebylo mi cely ten tyden dobře..

lucille85
4. led 2012

@hanickaa.d tak drzim palce at kontrola dopadne dobre a prcek je v poradku!

Jeste jednou vsem moc dekuju za mila slova a povzbuzeni!Pomaha mi to.Snad delam to nejlepsi co udelat jde.Ale jsem si jista ze nechci riskovat tri postizena miminka plus vlastni zdravi.Takze jina moznost proste neni,beru to tak ze dame sanci tomu jednomu,kde je nejvetsi nadeje ze to bude ok.Jen nevim kdyz to nedopadne jak se vyrovnam s tim ze jsem cekala tri a nebude zadne a bude to kvuli memu rozhodnuti.I kdyz kdybych to nechala jak to je a ty dvojcata by meli problemy pak bych si treba vycitala ze sem nedala sanci aspon tomu jednomu.Je to proste tezky.Kez by pravdep. toho potratu byla mensi,i kdyz ja a pravdepodobnosti,ze?Kolik lidi asi napoprve otehotni a hned s trojcaty?jen doufam ze ted budu ta vetsina kde to mimi zvladne.

luckawest
4. led 2012

@lucille85 Hodně štěstí.. Sice si nedokážu představit co prožíváš, tak ti přeji moře štěstí..

twistinka123
4. led 2012

@sedivka objednej se 10dní po vynechání MS,jinak nic neuvidí...ty jo to je pecka🙂 budeme mít termín na stejně🙂))

wann14
4. led 2012

@luckawest no se podle ovu testu taky nic neukazalo akorat me to otravilo tak jsem se na to vyprdla ...

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 Luci a počítala sis tak nějak kdy Ti to vychází? 😉

charlotte2810
4. led 2012

ahoj holky...ctu tuhle vasi debatu v podstate od sameho zacatku, ale nikdy jsem nenasla odvahu se pripojit...jsem tajnustkar a nejsem zvykla resit sve soukrome veci takhle "na verejnosti". Dneska se to zmenilo. My se o mimi snazime taky od podzimu, a prave dnes jsem bohuzel zacala 3. mesic snazeni a jsem z toho dost spatna. Ja samozrejme chapu, ze dva mesice snazeni zatim neni v podstate nic, ale pokazde to vypadalo tak slibne... vyborne nacasovane snazeni, pak dokonce i zpozdeni MS, ale nakonec mrcha pokazde dorazila. Tak mam na vas dotaz...ty z vas, co uz jsou tehotne ale snazily se intenzivne nekolik mesicu - mely jste mesice, kdy bylo nacasovani perfektni, ale presto z toho nic nebylo?

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy jj 7.9.2012 😀 tobě?

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 jé tak to budeš chvilinku po mých narozkách ať je to 3. 😀 my vycházíme podle posledního UTZ na 29.8. tak jsem zvědavá na další kontrolu 😉 a jak Ti je? Nějaké nevolnosti, bolení prsou, pnutí v podbříšku?

wann14
4. led 2012

@lucille85 Taky preji mhoho stesti a mnoho sil a netrap se nad tim jak ses rozhodla, udelala jsi maximum co slo ... moc drzim pesti .. urcite vse dopadne dobre 🙂

twistinka123
4. led 2012

@charlotte2810 bohužel já jsem z těch co otěhotněla okamžitě...a snaha byla teda dva dny před ovu, pak nic a až v době ovu...a dopadlo to. jím jen kyselinu listovou a jináč nic...3měs není žádná doba, dělám v gyn ambulanci a rok opravdu žádný čas 😒

wann14
4. led 2012

@dashyyy Dasi nespletla ses? Ne nahodou na 29.7. ja jen jak to tady procitam, tak vim ze jsi tehotna uz dele?

dashyyy
4. led 2012

@charlotte2810 ahojky, my se snažili 5 měsíců a dva měsíce jsem měřila BT.. díky tomu jsem zjistila že mám dost pozdní OVU a na další pokud to vyšlo ale snažili jsme se taky lehce před a přímo v TEN den ne a počkali si potvůrky 😉 držím pěsti však se taky dočkáš neboj nic 😉

twistinka123
4. led 2012

@dashyyy můj táta má narozky 4.9 😀 to by byl dárek...dělala jsem dneska poslední testík co doma mám a čárka naběhla okamžitě tak už tomu věřím🙂 jen aby mimísek byl tam kde má....no nevolnosti...když ke mě zavane něco, tak mám takovou nauseu ale nezvracím ještě...myslím ale že to dojde 😒 bolí mě bradavky ale jen na pohmat, když se sprchuju tak to cítím jinak ne....a bolesti v podbřišku jen tak nárazově...chvilinku třeba 10minut a pak nic...chvilku pod pupíkem, chvilku na levé straně...a tak různě...a co ty???? je to si dáš pěkný dáreček vid🙂

terulilinka
4. led 2012

@sedivka paráda, moc gratuluju! tady je těch těhotných nějak moc 🙂

dashyyy
4. led 2012

@wann14 jo spletla 😀 😀 29.7. 😉

charlotte2810
4. led 2012

@twistinka123 ja jsem ty udaje o pulrocnich, rocnich a delsich snazenich vzdycky mela tendenci chapat jako dusledek nejakych zdravotnich problemu, nebo proste spatneho nacasovani. V podstate mi jde o to, jestli se mam obavat toho, ze s nami neni neco zdravotne v poradku, kdyz nase nacasovani bylo oba mesice perfektni, nebo je to bezna zalezitost...ze i uplne zdrave pary pri vybornem nacasovani proste potomka nesplodi...

dashyyy
4. led 2012

@twistinka123 no jsem se tele spletla o měsíc=) ale tchýně s macechou si to naplánovaly o týden dřív macecha je 21.7. a tchýně 23.7. nebo obráceně tak se dohodly že já porodím 22. tak jsem zvědavá 😀 já furt zvracím nemůžu se toho zbavit i když poslední týden už jen ráno a konečně se můžu trošku najíst ale jsem šíleně unavená až mi to přijde nepřirozený včera jsem usnula už před sedmou a ráno vstávám po šestý tak uvidím jak dlouho to takhle vydržím 😀 třeba se Ti nevolnosti vyhnout to vážně nikomu nepřeju