"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

silvaaa
6. led 2012

Jo holky,tak moje gynekolozka doporucuje brat v tehu,krome te listovky i vapnik a to Weleda I. a II. je to na prirodni bazi.Od vcerejska uz ho bastim 😉 .

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa tak bašti🙂 v kolikátém jsi?

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 🙂 .Podle UZ 5.-6.tyden,podle MS 7.Ale presne to bude vedet az toho 17.to uz by melo byt videt i srdicko 😵 ,tak snad bude vse O.K.

gabuli202
6. led 2012

@zzaneta A co jsi studovala za školu? Máš magistra, nebo bakaláře? Já jsem zvědavá, co do budoucnosti budu dělat já-studuji finštinu, lotyšštinu, estonštinu atd. 😀

gabuli202
6. led 2012

Holky, dnes mám od rána takový bělavý výtok, čím to je? Že by přicházející MS? 😒

silvaaa
6. led 2012

@gabuli202 To jsem mela taky a pak //...... 😉

twistinka123
6. led 2012

@gabuli202 nene v těhu je zvýšená sekrece - klid!

@silvaaa já jsem dneska 5+0 dle PM a na UZ jdu ve středu tak uvidíme. ale těhu jsem, hcg včera 1400.

dashyyy
6. led 2012

@gabuli202 gábi jak píše @silvaaa měla jsem to úplně stejně bělavý výtok a pak // a je teda fakt že ho mám slabě pořád 😉

gabuli202
6. led 2012

@silvaaa
@twistinka123
@dashyyy Fáákt? No, ale nebudu si dělat naděje, bylo tu tolik holek s příznaky těhu a potom došla MS 🙂

twistinka123
6. led 2012

@gabuli202 kdy jí máš ofiko dostat?

silvaaa
6. led 2012

@dashyyy Jj,taky ho mam porad,ale jsem rada,jsem takova klidnejsi,ze je vse v poradku 🙂
@twistinka123 Ja jsem na krvi nebyla,chtela mi ji vzit priste,ale rikala,ze pokud pujdu na ten screening,tak mi ji vezme az pak pri jednom......s pritelem jsme se ale rozhodli,ze se na nej ale asi vykaslem.......
Probihajici tehu ti uz uvidi urcite,me hlavne uklidnilo,ze nenasla nic na vajecnicich,takze mimodelozni,ktereho jsem se tak bala,by to byt nemelo 😉

dashyyy
6. led 2012

@gabuli202 no však uvidíš 😉 doufám, že najdeš // 😉 kolik že jsi teďka DPO?

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa já jsem si HCG napsala sama, šla jsem původně na zánětlivé markery na angínu🙂 jsem sestřička, abys tomu rozumněla🙂 tak jsem se nechávala nabírat v práci a doktorka mi pak volala výsledky.říkala že to není moc ale na 4+6 to jde. at hodnotu neřeším! něco tam je a bsata🙂 ona je zlatíčko 🙂

gabuli202
6. led 2012

@twistinka123
@dashyyy No, dnes jsem 33DC, MS mi chodila 30-33DC. Tento měsíc jsem si začala dělat ovu testy a pozitivní ovu test byl 26DC, takže asi i kdyby MS měla dojít, tak na začátku příš. týdne?

dashyyy
6. led 2012

@silvaaa jj přesně jak píšeš taky jsem za něj svým způsobem ráda 😉 a na koho že se vykašlete na ten prvotrimestrální screening?

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 Aha,no me to ani nejak nenapadlo,kdyz mi vysel testik tak tam nejake HCG bude 😉 .Doktorka se me jen ptala,jestli jsem si delala test a kdyz jsem prikyvla,tak mi hned gratulovala..... 🙂 .

dashyyy
6. led 2012

@gabuli202 a víš jak jsi měla OVU minulý měsíc? no zkus v neděli bo v pondělí testnout když nedorazí=) a zkus mamatesty ten mi už 11DPO ukázal doslova Dušáka 😉

maybay
6. led 2012

@twistinka123 no moc se na to neupinam ☹ ale trosku me to hloda. Nechci si zbytecne kupovat test

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa jj je to super. snad to bude i dál ok. jdu ve středu na UZ, kdy ty?

silvaaa
6. led 2012

@dashyyy Jj,na ten.Jak jsem si cetla brozurku,tak to ani neni stoprocentni.A taky jak jsem cetla na ruznych forech nazory nekterych maminek,moc me to nepresvedcilo.Ja jsem navic ten typ,co vic vi,tak se akorat vice nervuje 😒

twistinka123
6. led 2012

@maybay tak jestli tě to hlodá, tak si ho prubni at máš klid...ale podle mě je to zbytečné, i kdyby tam slabounká čárečka byla, může to být zbytkové HCG po potratu - případném!!!!

gabuli202
6. led 2012

@dashyyy Vůbec nemám tušení, kdy byla ovu minulý cyklus, ale mám tušení, že byla o něco dřív, ale jen hádám 🙂 uvidíme, budu se modlit, ať mrcha nedojde, ale myslím na to i v noci, takže si ji možná timto přivolám 😀

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 Ja toho 17.vcera mi tam videla jen ten zloutkovy vacek.Tak ze toho 17. ze uz by melo jit videt vsechno,a bude moct prdolku pomerit a urcit jak je velikej a pak uz bych zacala chodit do poradny. 😵 😵

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa a dle MS jsi jaký týden?

silvaaa
6. led 2012
twistinka123
6. led 2012

@silvaaa včera jsi teda 6+3 a neviděla nic jen váček? tak to bude mimi asi menší🙂

dashyyy
6. led 2012

@silvaaa tak ono co máš dneska 100% ale mě teda přesvědčil můj dr.. je tam hodně vysoký procento toho že Ti zjistí třeba downa a to já bych teda nezkousla 😒 a říkal že to co hradí pojišťovna je procento zjištění chorob 80% a screening na 98,5 samozřejmě cca a to mi přijde docela rozdíl no já už mám za sebou tu krev co k tomu patří a 17. budeme mít za sebou i ten UTZ 😉

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 mozna jo,ale moje da se rict svagrova,ta je ve 14tt a taky jak byla poprve,tak neslo videt nic,tak ze ma prijit za par tydnu,uz si nepamatuju presne a pak uz videl vsechno i srdicko a byla v 9.tt 🙂 Asi to prcek dohnal 😉

dashyyy
6. led 2012

@gabuli202 ale prd 😀 já si poslední cyklus byla poprvý jistá že určitě nejsem v tom a mrcha nedorazila a to jsem chodila kontrolovat kvůli divnýmu pocitu i v noci a to až 3x 😀 no držím pěsti ať to máš stejně 😉

heaven_angel
6. led 2012

Ahoj holky, jak se mate pri patku? Ja uz bych nejradsi sla domu, ale ceka tam na me fura prace, uklid, pradlo atp. No netesim se na to, ale porad lepsi nez byt v praci. 🙂

@gabuli202 Tak to budu fandit, at nedorazi, mrcha jedna 🙂