"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
24. led 2012

@petanevesta Vsem to urcite jednou vyjde 🙂 proste nekdo mam to stesti, ze to vyslo hned nekdo si musi chvili pockat, ale kazda se docka 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@zzaneta asi na tom neco bude, moje teta taky delsi dobu nemohla otehotnet, porad kvuli tomu mela nervy, obihali s manzelem doktory a proste nic.. pak to pomalu vzdala a prestala na to myslet a dneska ma doma uz dva skolaky 🙂

doktorce asi dnes nebo zitra zavolam a domluvim se s ni, vubec nevim, kdy se ma k doktorovi jit, tak uvidim, co mi rekne 🙂 jinak je mi fajn, krom toho, ze mam casteji hlad a zizen a kdyz se nenajim, tak jsem neprijemna 😀 krom tech prsou nic neboli, jen me obcas pichne v podbrisku..

zzaneta
24. led 2012

@heaven_angel Taky si myslim. Me kolegyne maminka dokonce uz zadala o adopci a jen co jim to schvalili, ona otehotnela. Ale je tezke nemyslet na to kdyz to clovek tolik chce.
Ja tam volala vcera a rekli at prijdu priti tyden nejdrive, ze ted jeste nebude nic videt. Jestli mne budou zlobit streva ktera se mi trochu rozjizdi :( -mam Crohna- tak zajdu mozna uz tento tyden. Sestra rikala ze kdyby mi nebylo dobre nebo bych krvacela, bolest bricha - at prijdu hned.

kixi
24. led 2012

ahoj snazilky ! jsem 21 DC a pomalu se zacinam tesit na testovani...je tu nekdo kdo se bude tesit se mnou ? 😀

zzaneta
24. led 2012

@kixi No jasne, já určitě 😉 Musíš nám dát hned vědět 🙂

kixi
24. led 2012

@zzaneta dam, mam z toho snazeni tento mesic docela dobry mesic..nebylo to nejak extremne caste ale bylo...tak treba se nam postesti...ale jsem smirena i s tim, kdyz to nevyjde...uz jsem to prestala lamat pres koleno 😀

zzaneta
24. led 2012

@kixi Tak to by vyjit mohlo. Navic leden je vazne plodny 😉 drzim palce

kixi
24. led 2012

@zzaneta diky 🙂

terulilinka
24. led 2012

@heaven_angel u mě by mohl být i ten leden, mam to dostat ve čtvrtek 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@wann14 ja vim, clovek ceka na to velky prekvapeni a pak dojde jen neprijemna mrcha.. je fajn, ze to beres sportovne, ono je to nejlepsi 🙂 a na kazdeho jednou dojde, drzim palce.. 😉

heaven_angel
24. led 2012

@zzaneta mas pravdu, ted tam jeste asi nic moc videt nebude.. drzim pesti, at nejsou zadne potize a je vse v poradku.. urcite bude, neboj.. hlavne, at je ti brzo lip 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@terulilinka ja taky pocitala s MS ve ctvrtek nebo v patek, jeste vcera jsem byla rozhodnuta, ze driv jak v nedeli testovat nebudu 🙂) tak preju stesti, at MS nedorazi, ale // misto ni 🙂

zzaneta
24. led 2012

@heaven_angel Děkuji 🙂 mozna mam i nizky tlak, mota se mi hlava. Ale mozna jsou to jen priznaky, kdo vi 🙂
Kdyz ale ja uz bych tam neco videt chtela :D

zzaneta
24. led 2012

@terulilinka Terezko, vzdyt Twistinka te tehdy taky poradne poplivala, takze drzim palecky. Leden je hodne slibny 🙂

harley26
24. led 2012

@heaven_angel tak to je krááásnéééé 🙂 gratuluju

terulilinka
24. led 2012

@heaven_angel fakt? a jak dlouhý máš cykly? a víš kdy byla ovu? já mám práve přesný cyklus jak hodinky, ale tentokrát fakt nevím kdy byla ovu.. ale děkuju! jsem ráda, že mam doma jen clearblue a ten je mi líto použít 😀

terulilinka
24. led 2012

@zzaneta děkuju, ale cítím se netěhotně 🙂 ale kamarádka říkala, že po silné a bolestivé ms je větší šance počít.. no a to já měla teď, tak uvidíme🙂 je fakt, že jsem na to vůbec nemyslela 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@harley26 děkuju 🙂)

pajiskazemlyna
24. led 2012

@terulilinka
Terezko, moc držím palečky !! 😵
Tentokrát to vyšlo !! 😵 😵

zzaneta
24. led 2012

@terulilinka No předpoklady máš 🙂 Já taky testovala 4dny před MS. A jestli máš jen Clearblue, tak to chápu 🙂 Já ho včera koupila jen tak pro zajimavost a přesně to sedlo 1-2tydny od oplodneni 🙂
Tak az testnes, dej hned vedet 🙂

heaven_angel
24. led 2012

@terulilinka mam cyklus obvykle 32 - 35 dnu.. zacatek MS mi v posledni dobe ohlasovalo spineni, co neberu HA.. kdy byla ovu nevim, snazili jsme se prubezne, takze myslim, ze byla nekdy v polovine cyklu 🙂 je mi to jasny, ja taky predevcirem naklusala pro mamatest, protoze tentokrat spineni prislo driv a ustalo po trech dnech 🙂

terulilinka
24. led 2012

@pajiskazemlyna děkuju, ale víš jak to dopadlo minule 😀

pajiskazemlyna
24. led 2012

@terulilinka
Proto od tý doby neříkám nic s jistotou 😀
Jsem ponaučená do konce svýho života 😀 😀

terulilinka
24. led 2012

@zzaneta jenže já fakt nevím kdy byla ta ovu víš.. test byl pozitivní 13. ale i 16., ale nic jsem na sobě necítila.. takže se bojím, že tam stejně nic nebude.. ale pojistili jsme si to celý měsíc 🙂)

terulilinka
24. led 2012

@heaven_angel tak to máme stejně, taky jsme se snažili průběžně...tak leda by taky měl manža čuch jako u vás.. furt mi šahá na břicho a povídá: už tam určitě je 😀😀😀

terulilinka
24. led 2012

@pajiskazemlyna 😀😀 tak říkejme: možná.. ať to nezakřiknem 🙂

pajiskazemlyna
24. led 2012

@terulilinka
To nic nemění na tom, že ti to děsně moc přeju !!!! 😵
A sobě taky samozřejmě, ale na to je ještě spousta času, jelikož jsem dnes 6DC a moje cykly jsou většinou cca 46 dníí 😀 😀 😀 😀

terulilinka
24. led 2012

@pajiskazemlyna No já tobě taky!!! už si to zasloužíme!!! 😵

twistinka123
24. led 2012

@terulilinka moc ti držím palečky..a že se cítíš netěhotně? to se cítím já pořád a jsem v 8týdnu🙂

pajiskazemlyna
24. led 2012

@terulilinka
Pravda pravdoucí !! 😵
Už se mi nechce čekat 😀 😀 Ale co nadělám .. 😵
No nic, myslím na tebe a čekám zrpávičku ! 😵

@kristinandbaby
čauky ženo !
Tak jak to s tebou vypadá ?? Nebudou při tom tvém myslení na práci náhodou // ??? 😀 😵