"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

sedivka
25. led 2012

@petinkas no tak ted uz s pravdou ven jdi. ja ji zatim kyvam na vsechno s cim se mnou pocita az do Vanoc 🙂)) Nojono... Holt ji v tom jeste mesic necham a pak ji to reknu 🙂

heaven_angel
25. led 2012

@dashyyy ahoj, ono ani nejde tolik o ty poplatky, i kdyz samozrejme vim, jak nalozit s penezma mnohem lip 🙂, ale spis o to, ze na to, kolik si necha platit, tak ma dost bidne hodnoceni a tehulky s ni vubec nejsou spokojene.. kazdopadne diky za info, nejspis zkusim jineho doktora.. 🙂

zzaneta
25. led 2012

@heaven_angel Ja se taky obavam toho sveho trochu. Na netu hodnoceni tak napul, ale kolegyne s nim mela problem. Tak jsem zvedava :(

hanickaa.d
25. led 2012

Holky ahoooj moc na Vás myslím, ale nestihla jsem vše dočíst 🙂 moc gratuluji žanetce k těhu a je ještě někdo nový? Já se mám dobře, už jsem v 11tt a pravdu jsem musela říct v práci minulý týden po zápisech, mám jít do 1. třídy tak mi to bylo blbý....na screening jdu 13.2. tak snad to uteče 🙂 všechny se opatrujte a Lucinko, tobě moc síly a energiee!!!! Vše bude OK!!!!

hanickaa.d
25. led 2012

@sedivka jo a tys dělala nové reklamy na chystrý mobil v posilce?? 😀

zzaneta
25. led 2012

@hanickaa.d Hani moc děkuji 🙂 Jeste mame Heaven_angel mezi novačky 🙂

sedivka
25. led 2012

@hanickaa.d jojo, delala 🙂 líbí? 🙂) budou behem unora jeste další... 🙂

heaven_angel
25. led 2012

@zzaneta tak snad to u tebe bude bez problemu, clovek o tom fakt uz premysli trochu jinak, nez jen kdyz si tam jde jen pro recept.. ja jsem nakonec na netu nasla doktora s dobrym hodnocenim, tak ho zkusim, nastesti nabira novy pacientky, takze pristi tyden se mam stavit.. jak ti jinak je?

hanickaa.d
25. led 2012

@sedivka manžel z ní nemůže, tak jsem se musela pochlubit, že tě "znám" 😀 že tady nesedím na KOníkovi pro nic za nic 🙂 jseš šikula 😉 těšíme se na další

heaven_angel
25. led 2012

@sedivka ahoj, ta reklama je tvoje dilo? muz je z ni taky hotovej 😀 jsi fakt sikovna..

sedivka
25. led 2012

@hanickaa.d @heaven_angel Tak to mam velkou radost...nataceni bylo pro me trochu utrpeni, nemusim vam vykladat o tehotenskych nevolnostech a ten filmovy catering s parkama silene smrdi...no, uzila jsem si 😠 Tak jestli z tehle vasi chlapy nemuzou, tak si jsem jista, ze v unoru to vygraduje. Je tam par fakt vybornejch kousku 🙂

maybay
25. led 2012

@heaven_angel k jakymu dr jdes?

petanevesta
25. led 2012

ahoj holky, tak dneska 8DC mě už pořádně tlačilo břicho, tak mi to nedalo a koupila jsem si v lékárně 4 ovu testy 😎 jeden jsem si teď odpol udělala a jen tam dost silnej duch, tak podle mě bude ovulace, co nevidět 🙂

eficenka
25. led 2012

@petanevesta tak držím pěsti, my máme snaženíčko tento týden za sebou... Jsem 18 DC - 3DPO, BT se zatím drží nahoře, tak uvidíme... A nechceš zkusit měřit BT? je to daleko přesnější a nic to nestojí 😉

petanevesta
25. led 2012

@eficenka zatím se mi moc nechce měřit a naštěstí mám od zaměstnavatele nějaké flexipassy, takže jsem v lékárně nic neplatila 🙂) ale když to te´d nevyjde, tak asi začnu měřit - akorát mám asi blbou otázku - není u toho měření blbý, že to víš jakoby den zpětně, že ovu byla? co když nestihneme kolem toho dne sexovat? 😀

eficenka
25. led 2012

@petanevesta
no tak na 100% to víš az zpětně.. Ale většinou máš nízkou teplotu alespoň 3 dyn a tak víš, že když najednou klesla teplota, že tak do dne - dvou bude ovulka. A pak si to tou teplotou jenom potvrdíš....My vždycky začínáme tak 7 DC sexovat obden až do ovulky, pak ještě den dva po OVU :D

petanevesta
25. led 2012

@eficenka tak to je dobrý, uvidíme, jak to teď dopadne a kdyžtak zkusím měření, díky za rady 😉

terulilinka
25. led 2012

@eficenka
@petanevesta Holky a neni jednodušší se vyprdnout na nějakou ovu a prostě se milovat ob den dva celý měsíc??? 😀

zzaneta
25. led 2012

@sedivka Sakra já tu reklamu ještě neviděla, si ji budu muset najit.

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta no to se pobavíš 😀 😀 mě ta s Polívkou nebavila, ale tahle je fakt super 🙂

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka Ahoj Terez, kdy ty budes testovat? Taky je dulezite myslet na Hurvinka 😉

eficenka
25. led 2012

@terulilinka
my jsme to zkoušeli tak předminulý i minulý měsíc.... Nepovedlo se, a tak jsem ani nevěděla jestli vůbec ovu mám... A teď díky měření mě to vyšlo krásně, že OVU byla 15DC... Tak uvidíme...

eficenka
25. led 2012

@terulilinka ještě teda obden je to docela náročný 🙂 a už to pak ani tolik nebaví... Tkhle podle BT to jde 🙂

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta Zítra ráno🙂 pokud to tedy přes noc nedostanu... ale mam to jak hodinky, fakt 28dní, takžže buď bude bílo a přijde ms nebo alespoň duch.. ale jak říkám, těhotně se necítím... ale ani necítím, že bych měla dostat ms.. jen mě teda dneska začal trochu zlobit výtok :(

petanevesta
25. led 2012

@terulilinka to asi je, ale u nás to občas časově a i s energií nevyjde...nejsme moc velký náruživci, tak jsem ráda, když vím, že to neprošvihneme 😀

zzaneta
25. led 2012

@terulilinka Výtok hmmm? Ten mám taky 😉 ale Lucka už tu psala že to je v těhu normální.. tak jsem zvědavá na Tebe Terezko, myslím že vyjít by to mohlo 🙂

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta jj je to normální je to zvýšenou sekrecí někdo to má celé těhu někdo na začátku a někdo vůbec...ale mám to taky, ne extra ale jo...

terulilinka
25. led 2012

@eficenka Jo takhle, tak držím palce 🙂 u nás to právě funguje líp, když jsem se na to vyprdla a normálně celý měsíc ob den dva, předtím to bylo takový "omezený" 🙂

terulilinka
25. led 2012

@petanevesta tak to radši hlídej 😀

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Jeee, ahooooj 🙂 Já dneska právě měla pocit že přichází MS tak jsem letěla na záchod a oddechla jsem si 🙂