"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123
@gabuli202
@barbulinka1
@petinkas mela jsem mamatest :( zkusim rano, ale radeji s nicim nepocitam :(

zzaneta
25. led 2012

A pila jsem naposledy v pul sesty.. ted jsem byla dvakrat a potreti uz byla fakt jen troska takze si myslim ze naredene to byt nemuze. I Clearblue mi to v patek ukazal vecer, i prvni byl delany vecer, ale je fakt ze jsem pila trochu min :( mam strach holky

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta hm tak u mamatestu je to fakt divný já kolikrát testila spíš odpo než ráno☹

gabuli202
25. led 2012

@zzaneta a test jsis dělala předtím jen jednou? a čárka byla jaká? zkus ještě zítra, to je divný

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta helet uvidíš....nevěš ještě hlavu!!!dokad nemáš MS, naděje je!!!! kolikátý den cyklu jsi a kolik dní po plánované MS?

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123
@gabuli202 testovala jsem vzdycky takhle vecer.. dneska jsem zkusila dva testy.. predtim v nedeli dva a docela silny duch a v pondeli Clearblue pozitivni 1-2 tydny.. prave, u mamatestu je to divny, takze je to spise jasny.. no jeden mam na rano, ale asi to radeji ani nechci videt.
Jsem 37DC, 2dny po ocekavane MS..

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta neboj se zlatí, i testy někdy mohou selhat!!! vydrž a prubni znovu zítra!

eficenka
25. led 2012

@zzaneta taky držím palce...

barbulinka1
25. led 2012

@zzaneta Třeba to byl jen pokažený test, nezoufej, zkus to ještě ráno z první ranní moči ...

petanevesta
25. led 2012

@zzaneta Žanet neboj, zkus ještě ráno, určitě to bude tím pitím...je divný, že by tam nic nebylo, když i ten clearblue digital ti předtím ukázal pozitivní výsledek... držím palečky!!!

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Děkuji Luci, seš si jistá že můžou selhat? Nebo takhle blbnout když jsem před tím pila? Já v šest vypila skoro pul litru vody..

zzaneta
25. led 2012

@petanevesta
@eficenka děkuji holky, jste zlaté..

zzaneta
25. led 2012

@barbulinka1 Schválně jsem zkusila test z druhého balíčku a taky nic.. ale děkuji za podporu

petanevesta
25. led 2012

@zzaneta určitě to bude dobrý neboj, neměla jsi žádný krvácení nebo tak viď? vsadím se, že ráno tam zase budou dálnice, uvidíš 😉

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta no pokud jsi před tím pila hodně tak to možné je, protože se sníží koncentrace HCG v moči, která je ted děsně nízká!!! jestli chceš mít klid v duši před tou dovčou, zajdi si k dr a popros o nabrání krve na HCG at víš...at nemáš dovču zkaženou tím, že na testu nic nebylo...vysvětli mu jak se věcí mají že ted zase na testu není nic a že chceš vědět jak to je a myslím že nebude problém...

zzaneta
25. led 2012

@petanevesta Krvácení vůbec právě že.. jsem z toho přešlá, ale nebudu už nic pít a zkusím ráno.. ale je to divný..

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Luci můj doktor je tam v pátek, nevím jestli by ta krev byla ještě ten den? Můžu si nechat nabrat i jinde a zaplatit si to a výsledek mít v pátek ráno, ale nejdříve zkusím ten test ráno jestli říkáš že to pití může takhle ovlivnit. Nevím jestli půl litru je hodně..

petanevesta
25. led 2012

@zzaneta nedivím se, že jsi nervózní, taky bych to prožívala, ale fakt si myslím, že to ráno bude Ok 😉

zzaneta
25. led 2012

@petanevesta Kéž by jsi měla pravdu Peti 🙂 Dám vědět.. teď si asi půjdeme pustit film. Manžel je přesvědčený že to bude dobré, ale já raději počítám s horší variantou.. uvidíme ráno

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta HCG je hotové během hodiny v laborce, to není problém. vždyt se nech nabrat, aspon budeš vědět...ovlinit může si myslím že jo...

pajiskazemlyna
25. led 2012

@zzaneta
Žanetko, určitě tam ráno budou pořádné // !!! Neměj strach, asi jsi toho dnes jen hodně vypila, tak se snížila v moči koncentrace hcg ..
Není možné, že by se jen tak čárečky vytratily, pokud jsi nekrvácela ...

Držím palečky, ať je vše, jak má být !! Ráno se ozvi 😵

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 No jen nevim jak funguje ta laborka v Ricanech, je to pidi nemocnice, tak uvidim. Zkusim rano testik a kdyztak to necham na patek. Krvaceni asi jeste muze prijit, tak budu ve strehu.

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta jj zkus. moc držím palečky a ráno budu čekat!!!

zzaneta
25. led 2012

@pajiskazemlyna Paji děkuji za mila sluvka.. tesi mne podpora vsech holek tady, uklidnily jste mne, i kdyz pripravena jsem i na nejhorsi.
Taky mi to prijde divny, bez krvaceni, ale predpokladam ze to jeste prijit muze, takze rano, asi ani nebudu spat. Divny je ze tam je uplne bilo, ale uplne :(
Ozvu se a děkuji

twistinka123
25. led 2012

holky poradte mi...v pátek to chceme říct našim, v sobotu tomovo rodičům. jim to chceme napsat do přání (jeo tatka má svátek). jak se mám podepsat chci napsat Tom a Lucka s....s kým? jak to pěkně napsat? s budoucím vnoučátkem? není to divný? nemáte tip?

barbulinka1
25. led 2012

@petanevesta Dojdi si na tu krev, to bude jistější 🙂 Já byla ráno a v 10 jsem měla výsledky hcg, takže si tam v pátek zajdi, neboj bude to dobré, ráno se ozvi, jak to dopadlo...

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Děkuji Luci, jsi zlatíčko..

všechny jste tady zlatíčka a děkuji za podporu..

twistinka123
25. led 2012

@zzaneta bude to ok, nevěš hlavu!!!

zzaneta
25. led 2012

@twistinka123 Dobře, zkusím to 😉

barbulinka1
25. led 2012

@twistinka123 Já myslím, že je to dobrý, oni jsou na to slovo vnoučátko takový pyšný 🙂 🙂 já bych třeba napsala, s budoucím vnoučátkem, které se na vás těší v září 2012 nebo něco takovýho 🙂 budou mít radost 🙂 🙂