"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
25. led 2012

@barbulinka1 jo to je dobrej tip🙂

heaven_angel
25. led 2012

@maybay jdu k MUDr. Rohlickovi na P-4, ma docela dobre ohlasy, tak uvidim.. a jeste nabira, ptala jsem se, jestli nevadi, ze uz jsem tehu a bez problemu 🙂

terulilinka
25. led 2012

@zzaneta co to čtu? :-'( určitě to zkus ráno, třeba to byl prostě vadný test :(

harley26
25. led 2012

@zzaneta Budu ti moc drzet palce, ale pevne verim, ze rano bude vsechno jak ma byt!

harley26
25. led 2012

@twistinka123 ja bych treba napsala, mily dedo, pristi svatek uz oslavime spolu, tvoje vnoucatko 🙂

twistinka123
25. led 2012

@harley26 děkuji za tip🙂

holky dobrou noc!!! 😉

sedivka
25. led 2012

@twistinka123 nebo napis Lucka+Tom+1 🙂)

petanevesta
26. led 2012

@zzaneta ahoj Žanet, tak co testík ráno?

twistinka123
26. led 2012

@sedivka 😀

Žanet taky na tebe myslím a hned ráno jsem sem naklusala. tak co?

misam
26. led 2012

@twistinka123 Ahoj, a co napsat Lucka, Tom + (a připlácnout tam fotečku z ultrazvuku)? 🙂

zzaneta
26. led 2012

@petanevesta @twistinka123 a všechny holky co jste na mne myslely... bublince se u mne asi nelíbí, testík bílý, bolest bříška, v kříži a rozjíždí se krvácení..

zzaneta
26. led 2012

@terulilinka Terezko co Ty? I přes své trable myslím na Tebe, vyšlo to?

misam
26. led 2012

@zzaneta Žany, to mne moc mrzí, držela jsem ti palečky. ☹

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Žany, to mě moc mrzí ☹ Kolik jsi byla DPO? Vidíš, co se stalo mě ☹

zzaneta
26. led 2012

@misam Díky.. musím se otřepat a jít dál, ale dneska to asi bude těžké..

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 Já vím, právě po Tvé zkušenosti jsem si říkala že stát se může cokoliv. Byla jsem asi 16-19DPO.

misam
26. led 2012

@zzaneta. ..těžké to teď bude. Ale aspoň víš, že to jde, a někdy příště vám tu určitě vyjde (taková trochu blbá útěcha, já vím..).

zzaneta
26. led 2012

@misam ale ne, možná v tuhle chvíli nezabere, ale tohle si s manželem říkáme.. Ještě nekrvácím úplně, ráno jen trochu krev, ale fakt krev, v moči, ani ne kusy nic. Ale břicho bolí a test je jasný, takže čekám kdy se to rozjede.

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Taky mě to dost překvapilo, že jsem měla asi na 5 testech silnější duch a clearblue mi to taky potvrdil 1-2 týdny. Takže tam zřejmě k něčemu došlo, jen se tam asi bublince nelíbilo, ona ví, proč tam nechtěla zůstat ☹ Ale nesmutni, věřím, že se nám to co nejdřív povede!

petanevesta
26. led 2012

@zzaneta tak to mě hrozně mrzí, držela jsem ti všechny palce co mám, i na nohou... to si člověk skoro říká, jestli to neměly naše mamky jednodušší, když si nedělaly těhu testy a zjistily to až po pár měsících od doktorky nebo jim začalo růst bříško...ach jo, tak posílám hodně sil, drž se, příště to určitě vyjde 😢

petanevesta
26. led 2012

@terulilinka ahoj Terezko, taky mě zajímá, co ty, jak to s tebou vypadá? 😉

zzaneta
26. led 2012

@gabuli202 Gábi ty jsi byla u doktora? Ten můj tam dneska není takže tam asi půjdu zítra. Vím že máš jít na kontrolu. Jsem zvědavá co mi řekne můj. Snažíte se hned? Až teď chápu jak ses cítíla ☹

zzaneta
26. led 2012

@petanevesta No moje mamča měla i tak 9 potratů a to později, takže si myslím že to je ještě horší 🙂 Ale já bych stejně testovala, měla jem už 2dny po termínu, to by mi nedalo 🙂 Ale ta bolest v kříži a bříška je silná, nejraději bych byla doma, ale do práce dneska musím. O to víc se těším na dovču příští týden, ta se fakt bude hodit.

petanevesta
26. led 2012

@zzaneta to jo, aspoň se zrelaxuješ a nabereš nový síly..fakt mě to teda mrzí, že se to takhle zvrtlo

zzaneta
26. led 2012

@petanevesta Já vím Peti, jsi hodná, díky.. Tobě stále držím palce 🙂 Kolik jsi DC?

gabuli202
26. led 2012

@zzaneta Žany, byla jsem u doktora, ten mi jen řekl výsledky z HCG, ale nevyšetřoval mě, protože jsem ten den začala krvácet, takže mám dojít ve středu, ale půjdu v pondělí, u nás se tam střídají dve doktorky a jeden doktor a za tím doktorem nepůjdu, protože mi nebyl vůbec příjemnej 😒 Já teď čekám na ovu, jsem 9DC, tak uvidíme, kdy dorazí, snažit se budeme hned, o tom žádná. A drž se Peti! Žádný obavy, příště to výjde!!

petanevesta
26. led 2012

@zzaneta dneska jsem 9DC, ale tělo asi bere ten cyklus podle toho špinění začátkem ledna (od5.1.), kdy měla být původní přirozená menstruace, takže mám už te´d asi ovulaci, tlačí mě břicho jako čert a i jsem včera měla plodnej hlen 🙂 tak jsem druhej den po sobě svedla manžu 😀

twistinka123
26. led 2012

@zzaneta jaj ☹ tak snad příští cyklus ☹

terulilinka
26. led 2012

Ahoj holky, děkuju za podporu. Hlásím, ze ma nikde a test bilej ☹

terulilinka
26. led 2012

@zzaneta tak to me moc mrzí ☹