"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

petanevesta
26. led 2012

@gabuli202 já to mám Gábi stejně, též jsem 9DC a taky se blíží asi ovulka, viz moje album....dneska mě teda břicho tlačí pekelně, až skoro podezřele 😒

gabuli202
26. led 2012

@petanevesta vidíš, aspoň máš nějaké příznaky! Já zatím nic, ale vím, že mě prsa začaly pobolívat později, tak se modlím, ať ovu v pohodě dorazí!!

petanevesta
26. led 2012

@gabuli202 jo já taky předtím měla bolest v prsou až po ovulce....a co hlen máš? já včera měla ukázkovej, poprvý jsem si toho všimla 😀

twistinka123
26. led 2012

@zzaneta právě že je docela vyjímka u těch co nešpiní🙂)) takže se toho vůbec neboj! 😉

gabuli202
26. led 2012

@petanevesta nene, zatím hlen nemám. Je fakt, že je ještě brzy, tak snad se do příštího týdne dostaví, jak se zcvoknu 🙂

twistinka123
26. led 2012

@terulilinka tak to netuším.spíš jste měli blbou polohu

petanevesta
26. led 2012

@gabuli202 já vím, těžký na to teď nemyslet viď? tak moc bysme si přály být těhule...já se snažím být tenhle měsíc optimistka, tak doufám, že to vyjde a budu mít mímo pak narozené ve vahách stejně jako jsem já 🙂)

gabuli202
26. led 2012

@petanevesta Kéž by nám to vyšlo Peti 🙂 Teď hlavně myslím na tu ovu, aby proběhla a test mi ji ukázal, tak snad!

heaven_angel
26. led 2012

@aluskaasimon taky to pripisuju tem zlazam, snad to bude ok.. pro jistotu se zeptam, jak je vsechno pro me novy, tak jsem ze vseho vyjukana 😀

zzaneta
26. led 2012

@lucille85 Luci jak moc jsi špinila, ja skoro vůbec, ale teď docela dost, hlavně když jdu na malou, ale nevím jestli to nemůže být i tím vyšetřením.. No uvidím, jen bych asi potřebovala postel, zítra si už asi vezmu volno. Děkuji za podporu 🙂
@heaven_angel Tak snad to bude v pohode. Dej vědět jak jsi pak u doktora dopadla 🙂 Kdy že jdeš přesně?

zzaneta
26. led 2012

@twistinka123 Jéé tak trochu jsi mne uklidnila 🙂 I když já už celkově klidnější, jen dost unavená a sezení není nejlepší poloha :( Otázkou je co je špinění a co je už hodně 😀

petinkas
autor
26. led 2012

@pajav Ahoj Pájí, dobře, že sis tam došla, alespoň jsi teď zase klidná. S manžou se to určitě urovná. Já se ve škole rozčiluju taky skoro pořád a doma si pak říkám, jestli to mám vůbec zapotřebí... 🙂

Holky, dneska mě od rána dost píchá v podbřišku.. myslíte, že to může být to roztahování? Výtok pořád stejný.. ale to píchání skoro až bolí.. Nejradši bych šla taky k doktorovi, ale již jsem tam neobjednaná kvůli tomu jednou šla a bylo vše ok, tak doufám, že s mimískem nic není. Další KO mám 31. Měla jste to některá taky?

lucille85
26. led 2012

@zzaneta no první den slaboučce, další den to bylo už krvácení i když slabé, myslela sem si že začíná MS, čtvrtý den to přešlo do tmavého špinění, ale ne moc, tak dvě intimky za den max...ležet by bylo asi dobrý!!!

@petinkas přesně kvůli píchání sem byla včera u dr. a dobrý, prý je to jak se natahují vazy dělohy a taky tam můžou být srůsty...napsali mi na to magnesium. Je to takový ostrý píchnutí, občas vlevo, vpravo hodně dole, mě to šlo i jakoby dolů...je to nepříjemný ale normální...Na co dát pozor jsou jakékoli křeče jako při MS, které nepřestávají a samo špinění nebo krvácení...ale klidně zavolej Dr. mrkne na vás a napíše ti taky to magnesko na tu bolest...

petinkas
autor
26. led 2012

@lucille85 jéé, děkuju, to jsi mě uklidnila - mám to přesně jako Ty.. právě, že mě zaráželo, že mi to píchání jde až dolů.. Já jsem dnes v práci až do 20h, tak se k němu nedostanu, ale zkusím se zastavit v lékarně. Fakt moc díky. Krvácení nemám - pořád jen ty výtoky, tak to mě trošku uklidňovalo..

lucille85
26. led 2012

@petinkas jo jo může to jít prý až jako do třísel, stehen i do stydkých pysků...je to od těch vazů jak se natahují. Pokud to píchne a přejde tak to je ono, průser by byly ty křeče...ale tohle se za křeče zaměnit nedá, hodně to zabolí, ale hned to přejde...já to měla v pondělí večer a pak v úterý celý den a docela hodně, tak sem taky byla vyplašená...ono v lékárně ti dají jen šumivý magnesium asi, ty větší dávky v léku jsou na recept, tak nevim jestli to pomůže...ale horčík je třeba v magnesii-minerálce a taky v banánech a mandlích...jakože preventivně...ale na ty bolesti zabere jen v léku kde je toho hodně. Dr. Ti to určo napíše...

pajav
26. led 2012

@petinkas 🙂 mě ze začátku píchalo a hodně až jsem z toho byla nesvá ale je to normální 🙂

pajav
26. led 2012

@lucille85 taky jsem dnes dostala magnesium 🙂

lucille85
26. led 2012

@pajav tak to vítej do klubu....

hanickaa.d
26. led 2012

@zzaneta ach jo....příště se uchytí a udrží..... 😉

hanickaa.d
26. led 2012

@zzaneta tak třeba se udrželo jak to čtu 🙂 hlaď si bříško a ono to klapne 🙂

heaven_angel
26. led 2012

@zzaneta jdu pristi tyden v patek, ale verim, ze to nic nebude a budou to fakt jen ty zlazy..

jinak ja jsem taky tri dny pred // spinila, nejdriv slabe a pak jako pred MS a potom to ustalo.. zadny strach, bude to dobry 🙂

terulilinka
26. led 2012

@twistinka123 stejnou jako vždy 😀

dashyyy
26. led 2012

@zzaneta ahoj Žanet kolem pátého týdne jsme zlehka taky špinila a dr povídal absolutní klídek ležet a pokrčený nohy a za dva dny jsem měla pokoj.. držím pěsti ať Ti to dopbře dopadne!!!

zzaneta
26. led 2012

@hanickaa.d Hani hladim ho o sto sest 🙂
@heaven_angel
@dashyyy Holky mne spíše zmátlo že ten test byl negativní.. a bříško mne dost bolí, když sedím teda. Teď už jsem doma a ležím. Mám už dovču, kolegyňka za mne vezme pozdní směnu, tak jsem ráda. Po tom vyšetření jsem měla i trochu krev a teď už se to zdá úplně v pohodě.
Uklidnily jste mne holky co jste taky takhle špinily a měly i krev 🙂

dashyyy
26. led 2012

@zzaneta to ve finále může být i testem.. jen lež nechej se pokud možnost obskakovat, odpočívej a hlaď bříško.. to by bylo aby se tam mrňous nezavrtal 😉

zzaneta
26. led 2012

@dashyyy Byl to mamatest tak mi to bylo divný 🙂 No hlavne ze stres je za mnou. Lezime, hladime, to by bylo aby nebylo 🙂 Obskakovat se necham vecer, jen co se manzel vrati z prace 🙂

terulilinka
26. led 2012

Holky, mě se to nějak nezdá.. ani nešpiním.. jen mam prostě výtok, nic mě nebolí.. nechápu to.. Podle ovu testu, který byl lehce pozitivní, druhá čárka tam byla, ale nebyla uplně vidět jako kontrolní, měla být ovu 16.ledna, tedy 19DC.. a dnes jsem 29DC, tedy 9DPO (teoreticky).. pak už jsem testovala ovu až 22DC kdy mě bolel podbřišek, ale nebylo tam nic.. tak mi teda řekněte kdo se v tom má vyznat??? 😀 kamarádka měla celý měsíc negativní ovu testy a stejně je těhotná...

heaven_angel
26. led 2012

@zzaneta mne se taky zdala carka druhy den na testu slabsi, pak uz jsem teda netestovala, pockam az na potvrzeni doktora.. mohl to byt fakt vadny test.. tak hlavne odpocivej 🙂

heaven_angel
26. led 2012

@terulilinka tak treba MS ani nedojde 🙂 pockala bych treba jeste tak dva tri dny a kdyz nedorazi, tak testuj 🙂 drzim palce 🙂

zzaneta
26. led 2012

@heaven_angel Jenže ja vyplacala dvě baleni mama testů, to by byla náhoda :D ale i ten u doktora nabíhal pomalu. Ja mela uplne bilo, to mne vyplasilo. Ale uz jsem v klidu, lezim, odpocivam a verim ze to dobre dopadne 🙂 Uklidnuji mne i vase zkusenosti 🙂