"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
27. led 2012

Teda tady se rozjela velice vtipná diskuse a dost vtipný termíny 😀
@twistinka123 Luci myslíš, že je dobrý rvát se paralenem na zvýšenou teplotu a rýmu a nebo to nechat vyloženě jen na vitaminech a posteli?
@zzaneta taky držím palečky! a bolí Tě bříško? snad je to pořádku

zzaneta
27. led 2012

@twistinka123 čistá krev to není, tmavě hnědý hlen to byl.. a od te doby nic

zzaneta
27. led 2012

@dashyyy No právě že bolí, ale nerozeznám jestli jsou to střeva nebo bříško.

dashyyy
27. led 2012

@zzaneta co vím psaly holky, který o mimčo přišly tak to byla šílená bolest že se nemohly ani hnout.. podle toho jak mi to popisuješ tak to ani nepřijde.. hlavně pořádně odpočívej a nejlíp v leže 😉

zzaneta
27. led 2012

@dashyyy Tak to chvílema mívam, ale já tohle mívám se střevama a je fakt že od včerejška cítím každý pohyb ve střevě, takže nevím, možná to souvisí. Odpočívám, jsem doma, v posteli a asi nezbývá nic jiného než čekat 🙂

gabuli202
27. led 2012

@zzaneta Žany, moc na tebe myslím!! Já když ráno začala krvácet tak v tu noc jsem se trošku vzbudila, že mě bolelo bříško a trošku to šlo do zad, ale nemůžu říct, že bych nějak trpěla, asi záleží, v jakým to je stádiu těhu a já byla fakt nazačátku! neboj se!

zzaneta
27. led 2012

@gabuli202 Děkuji Gábi 🙂 Já zátim měla jen ten větší hlen, ale jinak nic, uvidíme. Jsem napnutá pokaždé když jdu na wc 🙂
A co Ty, co zkoušky, už máš všechny?

gabuli202
27. led 2012

@zzaneta No, mám zatím pět zkoušek z 6, ještě mě jedna čeká v úterý, tak snad to dopadne, jdu na další pokus 🙂
Já když jsem to ráno vstala a uviděla tu krev, tak to byl takovej hlen, trvalo mi tak dvě hodiny, než se to rozjelo, ale tvůj případ to nebude!!! 🙂

petanevesta
27. led 2012

@zzaneta taky držím palce Žanet ať se mimísek udrží, určitě to bude dobrý 😉

zzaneta
27. led 2012

@gabuli202 Tak to jsi šikovná a v úterý budu držet palce 🙂
Jsi moc hodná, díky za podporu 🙂 i když já už počítám se vším 🙂

zzaneta
27. led 2012

@petanevesta Jeee Peti, děkuji.. jste všechny tak fajn 🙂 Já už optimismus asi ztrácím, ale moc se těším na dovču, asi nemá cenu nic hrotit, prostě budu vyčkávat 🙂

gabuli202
27. led 2012

@zzaneta Je mi to jasné, je lepší počítat se vším, ale mysli pozitivně 🙂

dashyyy
27. led 2012

@zzaneta ježiš kdybych mohla něco udělat tak udělám.. drž se!!!

zzaneta
27. led 2012

@gabuli202 Snažím se Gábi, ale podle toho co i popisuješ.. Ale ještě pořád ji přemlouvám aby zůstala a hladím bříško.. i když už tam třeba není 🙂 Já právě před chvílí četla že s mou nemocí souvisí časté potraty.

zzaneta
27. led 2012

@dashyyy Já vím že jo 🙂 Moc děkuju 😉 😵

twistinka123
27. led 2012

@dashyyy tak určo si to vem, teplota je horší než ten 1 paralen!
@zzaneta no tak uvidíš...

holky já jdu 13.2 na UZ - první poradnu,14.2 na krev a 28.2 na screening 🙂

gabuli202
27. led 2012

@zzaneta Já ti říkám, že tvůj případ to nebude a budeě těhu!! 🙂

zzaneta
27. led 2012

@gabuli202 Tak jooo, to beru 🙂 Díky Gábi..

dashyyy
27. led 2012

@twistinka123 tak tu pro jistotu ještě žádnej nemám přítel měl taky teplůtku 😀 ale už je na cestě do lékárny a pro novej teploměr 😉

aluskaasimon
27. led 2012

@sedivka Mam se fajn, zkouset zase zacneme nejspis v breznu. Po tom potratu jsem totiz pribrala a chci to setrepat, nez zase zacneme zkouset. 😉 No, uz aby to bylo. 😉

dashyyy
27. led 2012

@aluskaasimon alus nebo můžeš shazovat při snaženíčku 😉 to je prej taky dobrá metoda.. a jak Ti je dobrý?

aluskaasimon
27. led 2012

Holky, @gepe opravdu neni zadna rejpalka 🙂 Aspon na beremku nebyla. Byla inspiraci pro spoustu nevest. 😉

aluskaasimon
27. led 2012

@dashyyy Jo jo, je mi uplne fajn. Akorat porad jeste cekam na MS, uz je to skoro pet tydnu a nic. No, ja nevim, jeste uvidim. Manzel mi zase slibuje, ze me planuje oplodnit na poprve. ALe to by byla asi moc velka haluz, kdyby se nam to povedlo znova. Shazovat bych mohla i pri snazenicku, kdyby se ta zatracena vaha chtela taky pohnout tim druhym smerem. Nabrala jsem tri kila a potvory se me drzi jak magnety. 😠

sedivka
27. led 2012

@twistinka123 tak to vypada, ze mas ve finale mozna o par dni mensi miminko nez ja. Ja byla dle UZ v utery 7+5. Tak jsem zvedava jak na to vyjde 😉 ja jdu na dalsi UZ 7.2. a tam se domluvime na krvi a screeningu. Vypada to pak na ten dalsi nebo druhy dalsi tyden. Tak nam drzim palce!!🙂

twistinka123
27. led 2012

@sedivka no jasně! no já totiž měla ovu 17DC a ne přesně v půlce🙂 tak to bude tím🙂 ale předtím byl prcík o 4dny menší, ted jen o 2 už to doháníme 😀 ale co je 2dny🙂 já jdu na UZ 6.2 pak za týden první poradna a 28.2 gennet 🙂

pajiskazemlyna
27. led 2012

@terulilinka
Jak jsem na Tebe jen mohla zapomenout ??????
Nezlob se... 😢 😀
Jakpak se máš Tereko ? A jak to s tebou vypadá ? Ms doufám nepřišla ??
A pokud nepřišla, šance je tu pořád, mohla být opožděná ovu 😝
Držím moc moc palečky !!!! 😵

harley26
27. led 2012

@aluskaasimon Jj, souhlasim. Taky mam stejnou zkusenost a navic ma vkus 😀

harley26
27. led 2012

Jinak holky poslušně hlásím 1DC a taky první sen o pozitivním těhotenském testu 😀 asi začínám regulerně magořit 🙂))

pajiskazemlyna
27. led 2012

@harley26
To znám s tím snem ... 😀
Mrzí mě to ..
příště se to určitě povede, uvidíš ... 😵
Budu držet palečky na příští cyklus ! 😵

zzaneta
27. led 2012

@harley26 Mrzí mne to. Ten sen jsem mela taky, byl jak zivy :D ale to hned prvni mesic..