"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav No vidíš to, přijde, já tomu věřím 🙂 🙂 jen se trošku zatoulala, ale přijde 🙂 🙂 🙂 tak dneška ještě šup na to a zítra zjistíš vysokou teplotku a bude zaděláno 🙂a když ne, tak poškáš ještě pár dní a začneš po MS nový cyklus a ten bude určitě v pohodě 🙂

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 jep ravda,že mě dnes bolí pravý baječník,ale to už může znamenat cokoliv..nechci to zakřiknout 😉) každopádně jsem smířená s tím, že tento měsíc opět nic..

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav No vídíš, tak třeba je to ovulka 🙂 uvidíš a když to nevyjde tenhle měsíc, tak třeba ten příští konečně jo 🙂 Já budu šťastná, kdyby nám to vyšlo do Vánoc, strašně si to přeju bejt pod stromečkem už s fazolkou :( :( 🙂

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 no to já taky!!! To by byl ten nejhezčí dáreček pod stromečkem!! Můžu se zeptat kolik ti je let? Moc toho o sobě nevíme :o)

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav Pro mě a mého manžílka taky a věřim, že i pro naši rodinu 🙂 Je mi 23, jsem teprve necelé 3 měsícešťastně vdaná, koupili jsme si byteček kousek od Hradce Králové a pracuju v mateřské škole jako učitelka 🙂 Takže dětiček mám každý den až až, ale já jich nikdy nebudu mít dost, prostě miluju děti a nemůžu se dočkat až budu mít v bříško jednou to naše miminko 🙂 Mám problémy s děložním čípkem, měla, nebo ještě mám tam nádorek, kterej prej sám vymyzí, tak nevím co si o tom myslet, nechala jsem se očkovat a doktor mě kontroluje každý půl rok a stěry jsou tedka v normě, tak snad se léčí 🙂 a pokud do prosince neotěhotním, jdu na biopsii čípku, je to hnus :( takže si myslim, že čm dřív se mi povede otěhotnět, tim líp už jen kvuli tomu čípku :( tak a ted něco o tobě 🙂 myslim, že tu ještě nějaký čas spolu budeme a jsem za to ráda, že můžu s někym pookecat, nikdo z mého okolí ani netuší, že se snažíme, nechci to nikomu říkat a slyšet : tak co už? ještě ne ? už jsi v tom? atd. vrrrr, to ani náhodou 😀

pajav
12. říj 2011

:D no tak to je teda náhoda 🙂)) mě je také 23 a a jsem vdaná 4 měsíce :D taky štastně! Pracuju na poště za přepážkou a bydlíme v Přerově. Když jsem byla naposledy na kontrole, v květnu, tak mi Dr. říkal, že podle něj mám vaječníky v pořádku a stěry byly ok, ale jde o to, že mám za sebou už dvě interupce ☹(( Debil no..co ti na to mám říct, poprvé mi bylo 19 a podruhé 21..a ironie? Podruhé to bylo s mým nýnějším manželem..to jsme spolu tehdy teprve začali chodit...on ještě nechtěl a já se nechala ukecat...tak se bojím,že to bude mít následky a další ironie? Pokaždé jsem otěhotněla na poprvé,nechtěně..to mě sere ze všeho nejvíc,ale už se stalo,tak na to nemůžu myslet a brát to jak to je teď. A v práci? Poslouchám pořád..tak coo,už? Málo se snažíte asi..a za týden zas..tak už seš mamina? A pořád dokola..že já tam vůbec někdy plácla,že se už snažíme..ted mi nedají pokoj..takže každá máme něco ale doufám,že se to spraví :o)) Co nejdřív :o)

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav Tak to je super náhodička 😀 kdy jste měli svatbu ? 🙂 🙂To je prostě život, když nechceš nebo to nejmín čekáš, tak to přijde a když by jsi chtěla, byla jsi na to připravená, tak se miminku nechce...ale neboj, ono přijde v pravou chvíli, já tomu taky věřim, že si prostě ten správnej čas kdy přijít najde 🙂 I když my bychom byli nejradši kdybychom hned další den po milování našli dvě čárečky 😀 To co bylo bylo, tedka hlavně bejt v pohodě a ono to přijde 🙂 🙂 No právě, proto tady nemám ani fotku nic, protože tu mám kámošky a nechci, aby na mě někdo narazil ani tady 😀 víme to jen my dva s manželem a je klid 🙂 a taky až se to jednou povede, tak to řekneme až po všech testech 🙂

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 Svatbu jsme měli 11.6.2011 v 11 hod v Přerově na zámku 🙂) Počasí bylo super,vše se povedlo jak mělo, takže nejvíc spokojeni 🙂) A vy? Já jsem říkala,že až s nám to povede,tak to taky neřekneme hned,až budeme vědět, že je vše v pořádku, tak potom jo..taky bych nějraději našla // hned zítra, nejlépe dnes,včera bylo pozdě :D

harley26
12. říj 2011

@barbulinka1 s tim okolim to mam uplne stejne! Jsem taky vdana par mesicu, miminko si moc prejeme, ale odpovidat na dotazy typu, tak co? Miminko planujete, uz na nem pracujete? To se mi fakt nechce, je to nase vec a nechci, aby me nekdo stresoval dotazy jestli se uz 🙂)

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav My měli svatbu 30.7.2011 v 11 hod. 😀 a počasí ? podobné tomu dnešnímu, celej den nám propršelo, hrůůůza a byla strašná zima, ale co se da dělat, i tak jsme si to užili na max 🙂 hned bych ten den vrátila 🙂 když se to nepovede do Vánoc, tak napíšu Ježíškovi, aby nám miminko dodatečně dodal po vánocích 😀

barbulinka1
12. říj 2011

@harley26 Přesně tak, nejdřív to bylo jako a proč se chcete vzí, musíte? ne nemusíme, prostě se milujem a chcem 😀 já na otázky a co miminko, kdy plánujete ? odpovídám - to přijde samo 😀 nechci aby to někdo věděl, otravujou mě ty otázky a zbytečný stres, tak jsem ráda, za tyhle stránky a tady za vás, přeci jenom všechno dusit v sobě je taky stresující 🙂

pajav
12. říj 2011

@harley26
@barbulinka1
asi začnu odpovídat: co je vám do toho :D Radši si popovídám tady s Váma 🙂)))))

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav Tak přesně tak 😀 stejně budete první, až někdy objevim dvě čárky, kdo to bude vědět 😀 😀

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 nápodobně :D první co mě napadne bude, musím se s tím pochlubit na koníkovi :D

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav Přesně tak 😀 ještě dřív než to bude vědět manžel 😀 jeee, už se nemůžu dočkat, až ten den nastane...ale asi si ještě počkám :( :( :(

pajav
12. říj 2011

@barbulinka1 no a já si počkám ještě déle ☹(( ale počky až to přijde, to bude radosti :o)

barbulinka1
12. říj 2011

@pajav Co ty víš, třeba to zrovna vyjde ještě tenhle cyklus 🙂 🙂 🙂 no to bude radostii, největší 🙂

trolleey
13. říj 2011

Ahojky holky. tak s tím dotazováním to mám podobně... v rodině se to taky ví, že se snažíme o mimi, a takové blbé dotazy" tak co, už?" tak to mám pořád... je to na prd, ale co se dá dělat,.. 😒 v práci to nikdo neví, takže to mám klídek. 😀
holky, to by bylo fajn, kdyby nám to všem tento cyklus už vyšlo a chlubily bychom se tady dvěma čárkama 🙂 Vánoce by byla parádní s pocitem, že máme fazolku už v bříšku...

viktoriecom
13. říj 2011

Ahoj holčičky, všechny Vás moc zdravím, je neuveřítelný, jak je tahle diskuse báječná!!! Ráda bych se k vám přidala a taky s váma probírala moje "snažení" 🙂 HA sem vysadila začátkem července, kde teda vám řeknu proběhli velice bouřlivé cykly :D no nicméně si přijdu momentálně jako magor :D minulý měsíc sem MS dostala 2.9. a co se nestalo 15.9. tady byla mrcha znova, no a ted si vyberte?? byla sem z toho strašně zmatená protože sem prostě nevěděla, jestli je to MS nebo ovulační krvácení nebo co to je?? nicméně sem to přestala řešit , brala to jako MS a teď tedy čekám na to, až ta mrcha přijde, nebo se z toho zblázním 🙂 přijít má dneska tak sem zvědavaá. jako určitě některé z vás mám už týden těhotenské příznaky jako například: kyselost v ustěch, bolavá prsa na dotek, bolest podbříšku , bolest zad, unava , časné chození na malou a podle manžela lesklé oči... jsem opravdu jak MAGOR :D testuju se jako blázen a každy TT negativní!! U dvouch se mě po nějaké době objevil neviditelný druhý / což sem podle mě viděla jen já... Ach jo.. myslím, že tahle nejistota je nejhorší.. pověste taky vám některé z toho začíná takto hraba?? :D s manželem se na miminko těšíme... Budu ráda pokud mě přijmete děvčatka, krásný den :* 😎

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom Ahoj,tak magor určitě nejsi :D Já ze začátku také měla všechny příznaky a nic z toho :o) Všechno jsem si vsugerovala..ted už tak nešílím, momentálně šílím z toho,že u mě nejspíš neprobíhá tento měsíc ovu. Ale co ty víš, třeba už jsi opravdu těhu :o)

viktoriecom
13. říj 2011

Podle mě nemužu být těhu, dyk jsou všecky testy negativní :( fakt z toho zešílím... ale furt si dělam naděje pořád čtu diskuse, kde měli žensky negativní testy a přesto byly těhotné nebo čtu, jak se jim tam ukázala čárka až po několika hodinách a přesto byly těhotné, nebo taky dále čtu jak jim to před ms a dva dny po spoždění nic neukázalo a tak :D ty vogo fakt haluz :D no každopádně dokud mrcha nepřijde, neni nic ztraceno 🙂 ale ta nejistota.. hruza... 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

Jinak s tou OVU ja vim prd 😀 test sem si ještě ovulační nekoupila, tak to asi taky zkusím si ho koupit.. si myslím, že po vysazení HA je pro to tělo brutalita zase to dát do pořádku.... No a jinak po svatbě jsme taky krátce 🙂 3 měsíce 🙂

pajav
13. říj 2011

@viktoriecom já měřím BT tak podle toho soudím,že ovu nebyla..a neboj,taky jsem četla všechny diskuse co ty,ohledně testů a tak 🙂) tak my jsme tady skoro samé čerstvě vdané paničky jo? :D já ted musím do práce, ukážu se tady zase až večer,pěkný den 🙂

viktoriecom
13. říj 2011

Budu se těšit, pěkný den , at to v práci uteče no a já jdu manžilkovi chystat papání a pak ho znásilníííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

harley26
13. říj 2011

Holky, myslim, ze si tu spolu uzijeme spoustu srandy 🙂) no ja furt merim jak silena 🙂 Kdyz si delat ovu testy - mate tu druhou carku hodne silnou? Ja ji mam jen lehce .. tak nevim, co to znamena, jestli jo, nebo ne ...

likvicka
13. říj 2011

tak jsem se chtěla zařadit do září 2011 ale nevyšlo nám to. Další snaženíčko bude 26.10.2011 tak jsem zvědavá jstli to vyjde, ale tak moc bych chtěla ☹

likvicka
13. říj 2011

@harley26 to každopádně 😀

viktoriecom
13. říj 2011

Holky prosím poraďte mi, na obrazku je test, je negativni ale ja nerozumim tomu, že když ho otočím jakoby nastranu tak v tom modrym hcg je to jakoby nasaknutý, mokrý.. to já právě myslela, že to tam nijak se na tom nebude projevovat, když to není pozitivní..?! omlouvám se za svůj stupidní dotaz ale prostě mě to vrtá hlavou 😒 ☹

likvicka
13. říj 2011

@viktoriecom Myslím, že jak si to ponořila tak to vyjelo nahoru a nasáklo se to moc. Nevím jestli to může mít na výsledek nějaký vliv. Ale já to mám nasáklé skoro pokaždé 😲

viktoriecom
13. říj 2011

@likvicka No právě , už sem z toho zoufalá ☹ no ja právě koukala, jak to pomalu po tom hcg šplhalo a já si právě myslela, že to tam nemá co dělat pokud žádné hcg nemám ☹ tak zase nic ☹ 😒