"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

dashyyy
28. lis 2011

@zzaneta jak píšeš každá to má jinak, ale nejdřív se vajíčko musí uhnízdit 😉 a vesměs co si tady tak píšem, to máme hodně obdobné.. tímhle syndromem vsugerování jsem trpěla první dva měsíce snažení a je fakt, že co jsem na to přestala myslet tak mě i milování víc bavilo 😉 kolik jsi DPO? 😀

zzaneta
28. lis 2011

@dashyyy jo to se ani nedivím. Já navíc nepočítala s tím že začneme takhle "brzy", manžel pořád že ještě ne, že je brzy (je mladší tak to vnímá jinak) a nedávno mi sám řekl ať vysadím a tohle je první pokus 🙂 Takže jsem z toho ještě teď paf a jsem natěšená jak malé dítě... na DPO se ani neptej :D včera jsem dělala ovu test a čárka byla dost silná, ne jako ta kontrolní - podle různých kalendářů mi vychází ovulace na 1.12. ale to může být jinak protože nevím přesně délku cyklu, zadávala jsem standart ale prášky jsem vysadila po pár letech, tak uvidíme. Každopádně jsem ráda že ovu probíhá/proběhne a zdá se že by vše mělo fungovat normálně. Jen dneska furt lítám na malou a vzpomněla jsem si takhle na kamarádku co jí to přesně tak začalo tak mne napadlo že třeba by mohlo :D

dashyyy
28. lis 2011

@zzaneta tak to je asi dost brzo 😀 😀 😀 ale hodně štěstí já se po práškách rovnala víc jak rok ale byla jsem hodně nemocná a hodně ve stresu to na mě nechalo největší následky=) teď jsem zdravá a bez stresu a ejhle 😀

pajiskazemlyna
28. lis 2011

@dashyyy U mě je ještě brzy, jsem teprve 5DPO .. Dneska je mi celý den nějak divně, jakoby nevolno, ale i na to je brzy, takže to mám spíš vsugerované 😀 Uvidíme, zkusím první testík tak 10DPO .. Déle to stejně nevydržím, znám se 😀

zzaneta
28. lis 2011

@dashyyy Jojo, vím že je to brzy, ale lítám každou hodinu tak mne to napadlo :D Já mám Crohnovu chorobu ale v tuto chvíli jsem "zdravá" a bez stresu, takže doufám že to bude v poho. Uvidíme. Díky za názor 🙂

@pajiskazemlyna No jo, blbé vsugerování :D Ale já si říkala i s ovu testem že si ho nebudu dělat, až někdy ve středu, když ovu mi vychází na 1.12. a včera jsem nevydržela a byla překvapena z čárky, dost viditelné i manžel ji viděl a ten si to určitě nevsugeroval :D Tak držím pěsti aby to dopadlo 🙂

pajiskazemlyna
28. lis 2011

@zzaneta Tak moc držím palečky, ať se s manžou brzy zadaří// 😵 .. Jsi tedy ještě ve stadiu před ovu ? 😝
Já už mám po a čekám, zda se tento cyklus zadařilo či ne .. V sobotu nebo v neděli testnu a budu vědět více .. 😵

zzaneta
28. lis 2011

@pajiskazemlyna Já myslím že před ale jistá si nejsem. Já totiž první ovu test zkoušela min.čtvrtek ale hodně jsem předtím pila a vůbec nic tam nebylo. Včera tři hoďky předtím bez pití a čárka dost silná. Nevím jestli to ty tekutiny můžou tolik ovlivnit. Ale jak jsem psala podle různých kalendářů mi to většinou vychází na 1.12., jen jsem po dlouhé době vysadila prášky tak přesně nemůžu říct jak funguju 😀
Takže už aby byl víkend :D držím pěsti 🙂

pajiskazemlyna
28. lis 2011

@zzaneta Taky držím moc palce a děkuji ! 😵 Nedávám si nějaké extra naděje, i když tento měsíc proběhl rozhodně nejlépe jak mohl .. Ovu jsem na sobě poznala, otestila se - potvrdila mi jí i bazální teplota a ve srpávný den jsme se i snažili .. takže pokud to nevyjde teď tak už asi nikdy 😀
Další ovu testík budeš dělat zítra ? 🙂
P.S. tekutiny opravdu test ovlivní a je doporučeno testovat - ovulaci - odpoledne - ale to už nevím proč 😀

zzaneta
28. lis 2011

@pajiskazemlyna No já právě nevím jestli už byla nebo bude, teplotu jsem neměřila, musím pořídit pořádný teploměr. Ale i kdyby byla, tak za poslední dny to šlo i bez snažení, ještě jsme čerpali wellness víkend co jsme dostali jako svatební dar v létě 🙂
Další ovu testík byl v plánu zítra ale už teď mám nutkání zkusit znovu, jsem asi blázen.
Já to zkoušela večer, to je snad v pohodě.. taky jsem četla že odpo ale večer snad nevadí nebo?

jankaander
28. lis 2011

Ahoj holky,tak ted ste mě rozhodili,já četla že nejlépe na ovu test je mezi 10-12 hod,a vy jste četli odpo,tak nevím kdy je mám dělat? 😉

twistinka123
28. lis 2011

@jankaander já taky četla v odpo hodinách🙂

luckawest
28. lis 2011

@jankaander ted jsem se koukala na svou krabicku a tam je at se to rano nezkousi, ze test je spravny v odpo hodinach..🙂) 😀

gabuli202
28. lis 2011

Holky, jak dlouho vás bolely prsa, nebo jste je měly citlivé při ovulce?

barbulinka1
28. lis 2011

@gabuli202 ahojka, ja měla citlivé bradavky od ovulace až po skončení ms, ted při těhu mě bolej celý 🙂

gabuli202
28. lis 2011

@barbulinka1 no, teď se snažíme druhý měsíc. První měsíc mě začaly bolet bradavky, napřed jsem myslela, že budu těhu, ale zřejmě to bylo ovulkou. Neměřím si ji, ale myslím, že je to určitě tím. Ale první měsíc mě bolely tak 4 dny. Teď, druhý měsíc snažení-jsem 21DC, mě bolý už týden. Ale řekla bych, že jen plaším 🙂 Zřejmě si to všechno vsugerovávám 🙂

pajiskazemlyna
28. lis 2011

@gabuli202 Znám ten pocit .. 😀 Já jsem dneska 5 DPO a přijde mi, že jsem snad určitě těhotná 😀 Ale určitě to je jen sugesce, takže budu akorát zase zklamaná ☹

jankaander
28. lis 2011

@twistinka123
@luckawest oki,poslechnu vás holky 😉

luckawest
28. lis 2011

@gabuli202 tak ja jsem asi divna, ja nic pri ovu na sobe necitim ... ☹

dashyyy
29. lis 2011

@zzaneta kamarádka měla tu samou chorobu a vím, že jí dr říkali, aby zkusili mimčo co nejdřív, ale ona to měla nějaký špatný a hodně operací za sebou a tak.. to držím pěsti ať je všechno v pořádku!!! 😉

dashyyy
29. lis 2011

@pajiskazemlyna tak hlavně musíš dát vědět, doufám, že to dopadne 😉

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@dashyyy To víš, že dám vědět, budete to určitě vědět jako první ! 😀 A děkuji ti 😵

Jinak já jsem dnes 6DPO teplota se stále drží na 37,0 tak uvidíme .. Jediné co, tak mě dneska trošku pobolívá bříško, jinak nic 🤐

lucille85
29. lis 2011

Ahoj holky, jsem zpět z kontroly...

barbulinka1
29. lis 2011

@lucille85 ahojky, a jak to dopadlo ? myslim na tebe......

petinkas
autor
29. lis 2011

@lucille85 Ahojda, jsme napnutné jak struny, všechny tu na Tebe moc myslíme..

lucille85
29. lis 2011

@petinkas @barbulinka1 Holky děkuji že na mě tak myslíte, no já jsem v šoku....Žádné mimoděložní se nekoná,hurááá!!! To je zpráva č. 1.

A zpráva č. 2 je, že tam jsou bublinky dvě!Holky mě omejou!!!

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@lucille85 No tak to je úžasný !!! Moc gratuluji !! Tvoje štěstí je dvojité dokonce 😀 Super, dávej na sebe pozor ! 😵

petinkas
autor
29. lis 2011

@lucille85 COŽE???? 😀 😀 Ježiš, to je paráda 😀 Mooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 To bude radosti!!

lucille85
29. lis 2011

@pajiskazemlyna @petinkas moc děkuju, no uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet...zatím máme jen žloutkové váčky, srdíčka ještě nebyly,ale jsme cca 5+4tt a to by tak odpovídalo...další kontrola bude na můj svátek 13.12. Samozřejmě že se může stát, že jedno se přestane vyvíjet, na to mě pan doktor upozornil...ale jsou dvojvaječný takže by to to druhý ohrozit nemělo kdyžtak....holky já jsem úplně v šoku....vůbec nevim co budem dělat s dvojčatama???jak to zvládnem? máme 1+1 😕 😅

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@lucille85 Neměj strach, nějak si poradíte, zvládli byste jedno, dvě zvládnete taky !! 😵 Kdy to povíš manželovi ?? Jééžiš, to bude radosti, neumím si to vůbec představit ?! 😀 Jak jsi reagovala, když ti pan doktor řekl, že zřejmě budou miminka dvě ? 😀

wann14
29. lis 2011

@lucille85 Ahoj, tak to je uzasne. Moc jsem na tebe myslela a prala si aby vse dopadlo dobre, zato poctive snazenicko, ktere jste meli 🙂 Ty jo uplne me to dojalo, jak jsem si to precetla, hned dve bublinky je to moc krasne. Tak na sebe davej velky pozor, moc se opatruj a at uz je vse jen ok....ale verim ze ted uz bude ...mam radost i za tebe ...tak si to moc uzivej 🙂