"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
8. led 2012

@twistinka123 Jj, to uvidíš jestli bude 🙂 Já ani nevim, kolik jsem byla týdnů, když bylo srdíčko, ale miminko měřilo 3,36 mm a srdíčko tlouklo 🙂 tak držim pěstičky, aby srdíčko už krásně tlouklo a byla jsi aspon víc v klidu 🙂 člověku se to řekne, nestresuj se, užívej si to, ale člověk má prostě o toho svýho drobečka strach, aby bylo vše jak má být 🙂

misam
8. led 2012

@petanevesta tak taková signalizace by byla skvělá 😀 ta by se vážně šikla. Jo jo měřila jsem, protože jsem nevěděla jestli vůbec mám ovu. Je to otrava, ale dá se na to zvyknout a hlavně člověk aspoň trochu ví na čem je 🙂. Chřipka by to zkreslila určitě..pokud máš tedy ještě teplotu. Já mám tu bolest pupíku pořád, bolí mne břišní svaly jako bych cvičila sklapovačky. Škrundá mi tam akorát když mám hlad 😀 😀 Ale třeba ty naše pupíky něco znamenají :o)

twistinka123
8. led 2012

@barbulinka1 mluvíš mi z duše🙂

petanevesta
8. led 2012

@misam no to by nebylo špatný, kdyby ty naše pupíky něco znamenaly 😀 já si hlavně podle velikosti břicha připadám jak ve 4. měsíci už teď...když tu kolikrát na koníkovi vidím některý miniaturní bříška maminek, tak já bych je s přehledem strčila do kapsy jako netěhotná 😀

eficenka
8. led 2012

ahojky holky 🙂 tak jsem dnes 1DC... a asi na nějaký pití čajů, měření atd prdím... člověku je z toho pak jen do breku... Necháme to plynout a začnu řešit později :(

misam
8. led 2012

@petanevesta Já teda nejsem žádný tlouštík, ale pupík mám i jako netěhotná taky velký 😀. No co, aspoň tam budou mít naše mimi dost místečka, můžou se tam pohodlně rozvalovat 🙂

misam
8. led 2012

@eficenka Ahoj, hlavu vzhůru, jednou to vyjde. 🙂 Já tě asi budu brzo následovat, odhaduju že budu zítra 1DC ☹

pajav
8. led 2012

@hanickaa.d No já se nezeptala take neřekli, dnes jsem se o tom bavila s kamarádkou,je v 8. měsíci..že když byla na tom screeningu,tak se zeptala a ona jim to řekla,že už to vidět bylo,oni to prej sami od sebe neříkají,jen na požádání,takže dobře mi tak,já to nevěděla ☹

zzaneta
8. led 2012

@misam
@petanevesta Holky příště to je jasnačka!!!! 🙂

petanevesta
8. led 2012

tak já jsem z toho jelen holky, myslela jsem, že teda už bude menzes, ale vypadá to pořád na špinění, dneska to bylo sice silnější ( nechci to nějak nechutně popisovat, jsou to prostě hnědý vlásečnice, ale žádná krev, pořádně nic) kdybych nechtěla z hyg. důvodů, tak mi stačí jedna vložka na celý den....jsem z toho fakt zmatená, teď večer už ze mě zase skoro nic nešlo - jenže ten těhu test ráno byl negativní....pořád jsem na rozmezí nadějí a pak si zase říkám, nebuď blbá, tenhle cyklus to prostě nevyšlo 😒 pokud nebude větší menzes, tak jdu fakt k paní doktor, ať mi řekne, co to bylo 🙂 aspoň, že ta viróza už mě opouští, ještě zítra budu doma a pak už půjdu hákovat...

luckawest
9. led 2012

@petanevesta Přesně to, co máš ty jsem měla do minulýho týdne a test taky negativní..☹

misam
9. led 2012

@petanevesta @ zzaneta Ahooj, tak přesně jak jsem čekala, dneska jsem 1DC. Začínáme se snažit znovu. 😠
@petanevesta Tak třeba to ještě není ztraceno.

zzaneta
9. led 2012

@petanevesta To je fakt divný :( jsem zvědavá co kdyžtak řekne doktor..

@misam Ach jo, to mne mrzí :( Který měsíc začínáte?

misam
9. led 2012

@zzaneta teď začínáme 5. pokus...chjo, by mne zajímalo kdy už to vyjde. Vždycky na sobě pozoruju nějaký podivný příznak, že si říkám, že už to musí být ono, a pak nic. Nebudu už nic sledovat...i když to jsem si říkala už teď a vydrželo mi to tak týden před termínem 😀.

zzaneta
9. led 2012

@misam Já vím, člověk vždycky doufá a pak je zklamaný. Pátý musí být ten pravý 🙂
Taky si říkám že nebudu nic sledovat, ale nejde to. Vydržím to minimálně do ovulky a pak je to jen čekání na ortel a jakákoliv sebemenší změna mi příjde podezřelá 😉 . Nejde mi úplně na to nemyslet.

misam
9. led 2012

@zzaneta mám to úplně stejně 😀 😀 ...napřed snažení a pak čekání.

zzaneta
9. led 2012

@misam Tak tak, na nic jiného už své dny nedělím, ještě tak DC, DPO :D no sranda.. ale ne, zas tak zlé to není, ale asi to neumím úplně vytěsnit z hlavy. Ve středu budu 10DPO tak asi testnu, ale tentokrát se do toho nehrnu jako min.měsíc (to jsem testovala furt), teď se bojím..

kixi
9. led 2012

ahoj holky, hlasim se po delsi dobe, dnes 6 DC .. v podstate uz 9 mesic snazeni, mezitim jedno nevydarene tehu...tento mesic se uz nebudu moc pozorovat, k nicemu to neni...jedine co chci je, zjistit kdy mam ovulku...takze dnes nakoupim testy..kdy je nejlepsi zacit testovat? cykly mam ruzne dlouhe, okolo 30 ...

dashyyy
9. led 2012

@pajav Pájo dobrá informace, jdeme na screening příští týden tak to se hohnedka optám jestli už něco vidí.. jsem zvědavá jak blázen už doma pomalu uzavířáme sázky co to bude 😀

gabuli202
9. led 2012

Ahojky holky, tak dnes jsem 9DPO a už jsem lehce na nervy, včera jsem si už myslela, že mrcha dojde, fakt jako bolesti před MS, byla jsem nafouklá, dnes ráno píchání v podbříšku. Lítám furt na záchod, jestli už mrcha nedošla. Bradavky mě bolí pořád, ráno na mě přišla taková divná slabost, tak jsem zvědavá, jestli dnes už mrcha nedojde. Co myslíte, mám zítra zkusit testnout? 😀 To budu 10DPO.

eficenka
9. led 2012

@misam
@zzaneta

ahoj holky,jsem dnes 2DC - předtím jsem na sobě doopravdy pozorovala tak 10 příznaků těhu :D
Taky už to přestávám asi řešit, k MUDr. ze zdrav. důvodů chodím po půl roce - takže za 3 měsíce to začnu s MUDr pořádně řešit - bude to po 7.měsících snažení...
Jinak @gabuli202 ta bolest mých bradavek byla asi změna hormonálního složení ( vysazovala jsem HA před 3.měsícema). Ale držím pěsti, třeba nakonec bude prďolka!!!

petinkas
autor
9. led 2012

@gabuli202 určitě bych zkusila.. já už bych to nevydržela 🙂

Holky mě od včera píchá občas v podbřišku, ale víc až i bolestivě. Večer jsem se rychle zvedla z postele a tak mě píchlo až jsem se musela předklonit. Bolest zase přešla. Nevíte, co to může být? Na KO mám jít až za 14 dní.. ☹

zzaneta
9. led 2012

@gabuli202 Jeee Gábi, to vypadá víc než nadějně 🙂 Já plánuju testnout ve středu a to budu 10DPO. Holkám se to většinou už takhle ukázalo, aspoň dušík, takže si myslím že testnout můžeš 🙂

wann14
9. led 2012

@petanevesta Ahoj, ja mela minuly cyklus uplne to stejne ... spinila jsem asi 10 dnu, ale nepotrebovala jsem ani vlozku, daval jsem si intimku, ale ani na te nic nebylo, jen na papire, kdyz jsem sla na wc a po tech 10 dnech se mi rozjela ms, ale takova slaba nic moc, proste jina nez jsem zvykla, testovala jsem a taky bohuzel nic, takze ted jedeme dalsi snazeni ... preji at na testu najdes dve carky brzy 🙂

gabuli202
9. led 2012

@zzaneta Já testnu a uvidím, fakt už jsem si myslela, že MS včera dojde, ale nic. Třeba už si to opět vsugerovávám, ale vždy, když jsem začala mít bolesti břicha, MS za chvíli došla, tak uvidíme 🙂

zzaneta
9. led 2012

@gabuli202 drzim palecky 🙂 ja tentokrat nemam zadne priznaky, mene na to myslim a tak si to asi nevsugerovavam 🙂 Jen tri dny mne jakoby tahlo v podbrisku, hlavne kdyz jsem vstala,ale uz je to dobry 🙂

gabuli202
9. led 2012

@zzaneta Mně v tom podbříšku taky nebolí pořád, fakt jen občas, teď je to zase v pohodě, tak uvidíme 🙂 A mám pořád hlad, v noci mi krouhá v břiše 😀 Ale stejně tomu nevěřím, tak se nechám překvapit zítra, třeba to výjde oběma a bude 🙂

zzaneta
9. led 2012

@gabuli202 Tak to jsem zvědavá, budu tu číhat na Tvůj výsledek 😉 No třeba, já tomu ale taky nevěřím, i když uvnitř doufám..

twistinka123
9. led 2012

nazdárek holky. tak moc držím drápky!!!!určitě můj flusanec těhotenskej zabere!!! 😀

gabuli202
9. led 2012

@twistinka123 kéž by!!! 😀