"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajav
12. led 2012

@gabuli202 ahoj,já šla k doktorovi za 14 dní od // a také mi jen řekl,že těhu potvrzuje ale mimi ještě vidět nebylo,pak jsem šla za dalších 10 dní a to už vidět bylo všechno 🙂

heaven_angel
12. led 2012

holky, chci se vas na neco zeptat.. vcera po sexu ze me vyslo sperma, ale byla v nem krev.. sice ne moc, urcite ne, jako pri MS, spis jakoby spineni, ale cerstva krev.. stalo se nam to uz pri predchozim styku, ale myslela jsem, ze me treba malinko poranil, tak jsem tomu neprikladala az takovou vahu.. nevite, co by to mohlo byt? chci dneska zjistit, jestli je to opravdu ze me nebo manzela a zacneme to resit.. je to fakt k vzteku, cely roky vsechno v pohode a kdyz se zacnem snazit o mimco, tak najednou tohle..

sedivka
12. led 2012

@gabuli202 ja ska za tyden, ale to jse mela hned dalnici. A byla videt cerna bublina uprostred se svetlou teckou 🙂 takze u tebe tak za 10dni?

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta Ahojky Peti, tak to mne mrzi :( drzela jsem palecky.. Zavolej, jsem zvedava co Ti rekne.
Ja dneska nenasla odvahu testovat, vcera mne to docela rozhodilo, tak se do toho nepoustim 🙂 navic jsem byla u doktorky a rekla mi ze s chripkou mi nedoporucuje otehotnet, tak uvidime. Manzel je zlaticko, uklidnil mne, povzbudil a zase jedeme dal 🙂

zzaneta
12. led 2012

@gabuli202 Sílí sílí, tak vidíš, bude to dobrý 🙂

wann14
12. led 2012

@heaven_angel Ahoj, ja to taky tak jednou mela, jak rikas po styku spolu se sperma byla i krev, ale nebylo ji u me teda hodne, to sperma bylo jen lehce do cerveno ruzova zabarveno a to asi 2 x pri sexu obden, pak uz jsem to u sebe nepozorovala a ani jsem to nijak neresila, nechala jsem to byt, pak uz se to neobjevilo, jak pises ja jsem to prisuzovala tomu, ze uvnitr praskla nejaka drobne cevka nebo tak neco jako nejake lehkemu poraneni ... tak drzim pesti at to nic neni a muzete pokracovat dal ve snazeni 😉

wann14
12. led 2012

@gabuli202 parada sili, tak to skvele 🙂 vidime to i my ostatni a ne jen ty 🙂 a co zkouska ? drzim pesti 🙂

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta Peti tak u mne to až teď vypadá na ovulku, ovu test pozitivní, to jsem z toho jelen :D ještě že už doma nemám žádný testík 🙂

heaven_angel
12. led 2012

@wann14 tak jsi me aspon trochu uklidnila, snad to nebude nic vaznyho.. 🙂 uvidime dneska.. mne doktorka cca pred trictvrte rokem delala ster a byly tam trochu horsi vysledky, tak mi hrozila rakovinou a ze se mam nechat naockovat, ale pak uz jsem mela vysledky vzdycky ok, chodila jsem na testy co tri mesice.. proto me to ted trochu vydesilo.. dekuju, snad to nic nebude 🙂

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta no jsem z toho zmatená, pořád špiním už 8. den, což je taky divný teda....ještě mám doma ten test clear blue digital, který je prý hodně přesný a i ukazuje ty týdny od početí - tak nevím, jestli ho třeba ještě zítra ráno neprubnout, ale stál skoro 2 stovky, tak aby to nebylo zbytečný plácání 😒 🙂

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta no vidíš to, tak šup šup snažte se 😀

zzaneta
12. led 2012

No právě, já ho už jednou použila, minulý cyklus a bylo to úplně zbytečné. Ale je fakt že by Ti dal jasný obrázek.. 8dní špinění je zvláštní, zavolala bych te doktorce, uvidíš co Ti řekne. Možná i udělá kontrolní ultrazvuk a hlavně budeš klidnější protože budeš vědět na čem jsi 🙂

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta No jo, s chřipkou to jde hůř, ale včera jsem se překonala, teda chřipku jsem na chvili překonala 😀 zítra manža není doma tak to možná ještě dneska pozichrujeme :D hihi

maybay
12. led 2012

@heaven_angel to nic neni. taky to jsem to parkrat mela, ptala jsem se na to doktora a rikal, ze to nic neni. Muze to byt mala cysticka, nebo jen podrazdeni..

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta jinak ale nevím jak moc tomu můžu věřit, někdo říká že musí být čárečka stejně silná jako ta kontrolní a jiný že to je jedno, hlavně že tam čárečka je, já měla silnějšího ducha.. no uvidíme, teď už to nechám náhodě 🙂

wann14
12. led 2012

@heaven_angel vsak uvidis, co jeste priste a pokud by to bylo stejne nebo se to zhorsovalo, tak bych asi dr. zavolala byt tebou a domluvila se s ni aby na tebe mrkla, at mas klid ... ale doufam, ze to nic vazneho nebude 🙂

twistinka123
12. led 2012

@barbulinka1 prcek byl včera o den větší🙂 tedy 5+6. a dle MS 5+5 - to bylo včera 😀 . dneska jsem 5+6 🙂

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta no ty ovu testy pěkně klamou, já právě tenhle cyklus pořád spekulovala, kdy je to pozitivní a nakonec to asi byla fakt až na konci cyklus, někdy kolem 29DC...určitě to vyjde neboj, když se snažíte průběžně 😉

heaven_angel
12. led 2012

@maybay
@wann14
diky holky, uvidime.. kdyby to pretrvavalo, necham se prohlidnout, at nedelam zbytecnou paniku 🙂

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta Právě, takže naštěstí už doma žádný nemám a ani nekoupím. A uvidíme. Průběžně moc ne, ted jsme pár dní vynechali, manža toho má dost v práci a taky na něj něco leze a já byla nakřáplá. Dneska je mi konečně trochu líp, ale žádná sláva.. lepší je fakt nesledovat to 🙂 Držím palečky aby i Tobě to vyšlo 🙂

trolleey
12. led 2012

@barbulinka1 moc děkuji, jsi sluníčko. 🙂

trolleey
12. led 2012

@gabuli202 je táááááááááááááááám! to je jasné!!! gratulujííí.... 😉 🙂 to je super.

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta tak jsem si volala na gyndu a sestřička mi řekla, a´t se radši zítra ráno přijdu ukázat...bojím se, že mi udělala i falešnou naději, protože říkala, že přes negativní test není jistý, že nejsem těhule, pokud byla MS takhle slaboučká - ale já si spíš myslím, že se mi to rozhodilo tou nemocí a i že jsem teprve pár měsíců po antikoncepci - každopádně dám zítra vědět 🙂

eficenka
12. led 2012

@gabuli202 hurá, hurá, hurá 🙂 Čárka jsně sílí, je to tam!!! Moc gratuluji.... Tak teď musíš postupně držet palce i nám ostatním snažilkám - mamčo 😉

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta Tak dobrý je že to chtějí řešit a nekašlou na to a taky že zítra budeš vědět co a jak. Budu na Tebe myslet a určo se ozvi, budu netrpělivě čekat 😉

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta děkuju 😉 taky jsem ráda, že mě třeba sestra neodbyla, že mám prostě jen nepravidelnej cyklus a nazdar...naopak byla dost vstřícná a když jsem jí odpověděla na otázku, jestli se snažíme o mimi, kladně, tak říkala: "no tak to se přijdťe určitě ukázat 😀"

gabuli202
12. led 2012

@sedivka jojo, cinknu jí a eknu jí jak se vše má a uvidíme
@trolleey moc děkuji!!!
@wann14 děkuji moc 🙂 no akorát jsem dojela ze zkoušky a udělalo se mi tam tak šoufl, že jsem to půl hodiny rozdejchávala, tak uvidíme 😒

@eficenka Buduu!! Vše moc držím pěstičky!! 🙂

zzaneta
12. led 2012

@petanevesta Tak to je super. Já jsem zvědavá jakej bude můj gynekolog, zatím jsem k němu chodila jen pro prášky, ale na netu recenze dobrý, jen kolegyňka s ním má špatnou zkušenost. Tak zítra dej vědět 🙂

wann14
12. led 2012

@gabuli202 tak si hezky odpocin a co zk, zvladla jsi ji?

petanevesta
12. led 2012

@zzaneta určitě dám 😉