"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

lola024
12. únor 2012

@barbulinka1 no coze? 😀 Mamatest stoji 30 kc? 😀 To az reknu manzelovi 😀 Ziju na Sardinii 😉
@silva tak to boleni maji asi vsechny tehulky vid.... a s tim wc jsi me rozesmala, ja tam taky travim vetsinu dne 😀 Mam ted bricho hrozne nafoukly, proste tak jako vzdycky pred MS, kdyz jsem to vzdycky dostala, tak zplasklo, ale ted uz asi nezplaskne, co? 😀

lucille85
12. únor 2012

@terulilinka no podle grafu v pátek určitě nebyla...možná dneska, jestli ti zítra teplota vyleze, tak šup šup snažit se!A nebo ovu bude později to je taky normální, klid! držím palečky!

lola024
12. únor 2012

@zzaneta @lucille85 holky i vam moc dekuju! A preju pohodove tehu - tobe Luci a Zande snazenicko, at to brzy vyjde!

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 chudák manžel, stal se beztak obětí zkušené lékarnice, která využila jeho neznalosti ohledně těhu testů😀 tyyyy jo, na Sardinii, to bych taky chtělaaaaa 😵 😎

lola024
12. únor 2012

No ty jo holky 11:52 a plotna studena 😀 Musim letet neco uvarit, zatim se tu mejte, pri volne chvilce zase nakouknu 😉

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 tak jsi přesně 4+4dny takže v 5.týdnu a termín porodu je 17.10.2012 pošlu ti super stránku, kam si zadáš poslední datum menstruace a vyjede ti v kolikátém jsi týdnu a co se děje s tebou a miminkem : http://tehotenstvi.academy.sk/index.php 🙂 takže tak za 14 dní bych se objednala 🙂bolest a píchání je normální neboj, hlavně se opatruj, dávej na sebe pozor a odpočívej 🙂 no přibrala jsem 3,5 kg :( ale hlavně že má miminko všechno co potřebuje 😀 a to se fakt nepřežírám, jím zdravě, samý ovoce, zeleninu, sladký jenom musli tyčky a stejně to leze nahoru, ale když jukeš do mého alba, tak mám extra pupík, takže miminko bude asi obřík po tatínkoj 😀 😀 já jsem tak zvědavá, jak vyrostlo a hlavně jsem zvědavá jestli je to kluk nebo holčička 🙂 pak sem hodim fotečku za těch 14 dní 🙂

silvaaa
12. únor 2012

@lola024 jj,i Dr.mi rikala,ze ty bolesti jsou v poradku,tak se neboj 😉 .Nafoukle brisko mam taky,hlavne ke konci dne.A muzes mit i husty bily vytok, a pokud te nesvedi nebo nepali,tak je to taky v pohode 😉 .
A jak dlouho uz zijes na Sardinii?Ty jo tam musi byt krasne..... 😵

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 to mi připomíná moje resty ohledně úklidu ze včera, takže se prozatím taky loučím a jdu smejčit 😅 😀

lola024
12. únor 2012

@zuziiiiicek 😀 Presne, ja vim ze byl manzel jedinej, kdo takovej drahej test koupil 😀 Jestli nekdy budes mit cestu kolem Sardinie, dej mi vedet, pozvu te na kafe 😀

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 jo jo kolem 30 kč 😀 a bříško už asi nezplaskne, pokud ti třea nebude špatně a nebudeš zvracet :( já jsem to naštěstí nepoznala, mě bylo špatně jen z hladu 😀 a měla jsem nechutenství a jedla jsem pořád jen piškoty 😀 tak snad se tizvracení vyhne obloukem 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@lola024 díky za nabídku, beru tě za slovo, tak možná za 10 let😀 a jdi vařit!😀

terulilinka
12. únor 2012

@lucille85 no právě, graf mi nějak kecá 😀 a nevadí, když se budem snažit 3dny po sobě?

silvaaa
12. únor 2012

@lola024 Mi byva z hladu taky spatne,hlavne v noci to je hruza,ale vzdycky se naliju vodou a snazim se vydrzet do rana.A nejhorsi je ranni cisteni zubu 😖 😒 .Jinak se me zvraceni taky vyhlo,i kdyz 2x po tom cisteni jsem mela fakt na male 😅 .

barbulinka1
12. únor 2012

@zuziiiiicek je fakt dobrej mamatest 🙂 taky si tě pamatuju z beremka, měla jsi nádherný šatičky 🙂 🙂

barbulinka1
12. únor 2012

@terulilinka Já si taky myslim podle grafu, že ještě ovu nebyla :( snažte se dál když jsou teplotký nízký 🙂 🙂

lola024
12. únor 2012

@barbulinka1 ty jo, ty jsi zlata, dekuju moc za odkaz a za napsani v kterem tom tydnu ze to jsem 😀 Jeeee, termin porodu 17.10, manzel ma 21.10. narozeniny 😀 Na stranku mrknu hned jak budu mit cas, diky diky diky! Jinak 3,5kg to zas neni tolik, tak bud v klidku, kdyz se neprejidas a jis tak nejak v norme, tak to treba muze byt jen voda, nebo je na vodu jeste brzy? 😀 Nevim, jsem v tomhle uplne mimo 😉 Jeee a uz Ti na na pristim ultrazvuku reknou, jestli cekas holcicku nebo chlapecka? Jeeeee!!!! A na co se citis? 😉
@silva smankot i husty bily vytok k tomu muze byt? Zatim jsem nic takoveho nepostrehla, tak se uvidi. Na Sardinii jsem 6 let a krasne tu je, hlavne to more 🙂
@zuziiiiicek tak sup sup uklizet! 😀 Ja uz fakt koncim a jdu varit, jinak budem bez obeda, v nedeli!!! To by byl hrich 😀

terulilinka
12. únor 2012

@barbulinka1 noo a nevadí, když to bude 3.den po sobě?? aby byli uzrálý :D:D:D

zuziiiiicek
12. únor 2012

@barbulinka1 děkuju🙂 mrkla jsem ti na album a máš nádherný bříško! a velikánský, to bude chlap jak hora beztak😀

barbulinka1
12. únor 2012

@terulilinka dejte si dneska pohov a zítra na to vlítněte 😀 aby dozrály 😀 jestli jste se snažili včera, tak spermiím chvíli trvá než dojdou na místo a taky přežijí 2-3 dny, takže bych je dneska nechala dozrát a zítra na to vlítla, i kdyby teplotka byla vyšší 🙂

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka Ahoj,ja si myslim,ze muzete v klidu kazdy den.Svagrova,jak se snazili o mimi,tak to zkouseli cely mesic kazdy den 😅 . A je v 5.mesici! 🙂 😉

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka Ale jinak si taky myslim,ze ob den je taky dostacujici,my se tak snazili a vyslo to taky.Takze zalezi na vas 😅 😉 .

zuziiiiicek
12. únor 2012

@silvaaa uf, to muselo být ale vysilující🙂 avšak výsledek stojí za to😉

barbulinka1
12. únor 2012

@lola024 Nemáš za co, pak si to přečti, já to čtu každý týden, je to fakt super stránka 🙂 No nenít to tak hrozný, ale je to mazec 😀 říkala jsem si že 5 kg do toho 20.týdne, vlastně do půlky těhu bbude v pohodě, tak snad se mi to podaří 😀 😀 a na vodu není pozdě, miminko si v ní už ted krásně plave 🙂 🙂 a už mě krásně kope 🙂 🙂 no a když nám roztáhne noičky, tak se to dozvíme 🙂 🙂 no a cítím se tak nějak na holčičku, všichni mě na ni typují,podle bříška zase kluk, že je špičatější takže nevim, je to jedno, hlavně aby bylo zdravé miminko 🙂 🙂

barbulinka1
12. únor 2012

@zuziiiiicek No na jednu stranu se modlim, at po manželovi není, kdo to pak bude rodit 😀 ale asi to bude obřík i podle toho, že začalo brzo kopat, tak to bude asi veliký miminko 😀 a jestli kluk nebo holka, to jejedno, hlavně at je zdravé 🙂 🙂

zuziiiiicek
12. únor 2012

@barbulinka1 moje řeč😉

silvaaa
12. únor 2012

@zuziiiiicek No na me by to asi taky bylo kazdy den vysilujici 😀 ,ale jak to nekoho bavi kazdy den a ma dost energie,tak proc ne? 😉 Proti gustu...... 😀 😀

terulilinka
12. únor 2012

@barbulinka1 super, díky za rady 😀

terulilinka
12. únor 2012

@silvaaa no my už vyzkoušeli i každý den, ob den, ob dva a nikdy to nevyšlo :D

silvaaa
12. únor 2012

@terulilinka Aha,tak to nevim....ale jsi mladoulinka,takze si myslim,ze se urcite dockate.Holt to nekteremu mimiskovi jen trva dele 😉 Uz jsem to tady kdysi psala,kamaradka se snazila 2 roky,porad na to myslela,byla uz z toho spatna,potom to hodila za hlavu,zamerila se na praci atd. a necekane se povedlo 😀 .Taky tomu nerozumim,myslela jsem vzdycky,ze kdyz ma zena Ovu,tak musi otehotnet......

terulilinka
12. únor 2012

@silvaaa To já vím, ted je mi to jedno, čeká mě v březnu kontrola u doktroky, takže aspon se dozvíme co a jak.. ale jak dělám tu bt poprvý tak se v tom docela plácám :D