"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

zzaneta
29. lis 2011

@pajiskazemlyna @dashyyy holky ja jsem na ty grafy jeste porad leva, ale rano jsem si chtela merit teplotu a nas uzasny teplomer ukazal 34,1 :D musim koupit poradny, neni nad ty rtutove, ty mi prisly nejpresnejsi, skoda ze uz se nedelaj :(

heaven_angel
29. lis 2011

@pajav
@luckawest
díky.. taky myslím, že listovka bude stačit 🙂

pajav
29. lis 2011

@dashyyy tak to já zas můžu říct,že mi je první den dobře 🙂)) Ale včera v práci, mi vedoucí jen něco vytkla malého a já pak brečela 2 hodiny 😀 nešlo to zastavit a přitom kvůli prkotině--ach ty hormoony 😉

petinkas
autor
29. lis 2011

@pajav tý jo, to se máš.. já už chci taky průkazku 🙂)

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@zzaneta Tak to určitě nejsi jediná, je nás mnoho 😀 člověk si umí vsugerovat tolik věcí, že to snad ani není možný 😀 A pak nemůžem poznat, jestli ty příznaky jsou sugesce nebo nám něco značí 😀 Už bych nejradši věděla, jak na tom jsem 😒

pajav
29. lis 2011

@petinkas taky se dočkáš 😉)) i když já budu čekat ještě měsíc noo :-/

zzaneta
29. lis 2011

@pajiskazemlyna Už brzy se to dozvíš, neboj 🙂

sedivka
29. lis 2011

@pajiskazemlyna ahoj, no taky jsem zvedava...ted mi je uz druhy den rano trosku soufl, ale furt si rikam " blbost, to muze byt z cehokoliv"...musim to s testovanim vydrzet do toho ctvrtka, jestli neprijde MS..no, jsem zvedava

dashyyy
29. lis 2011

@zzaneta ne? Já kupovala asi před šesti měsícema novej a lékárnice mi nabízela rtuťák... nebo to chce nový baterky 😀

dashyyy
29. lis 2011

@pajav takhle mě to přepadlo minulý týden a brečela jsem doma bezdůvodně celý večer a pak kvůli jak píšeš prkotině i v práci ale naštěstí mě to přešlo 😀 taková moje tvář tvrďáka byla tatam 😀

zzaneta
29. lis 2011

@dashyyy Hmm tak to zkusím jinou lékárnu, už ve dvou mi řekli že se nedělají :( baterky jsou dobrý, je funglovka, ale nejlevnější co měli, takže trocha investice se určitě vyplatí 🙂

aluskaasimon
29. lis 2011

@lucille85 Obrovska gratulace 🙂 A s bytem se to vzdycky nejak vyresi, neboj. I kdyby jste tam meli byt jak sardinky, hlavne, ze budete zdravi a ze se budete mit navzajem. 🙂

aluskaasimon
29. lis 2011

@dashyyy A ze se tak ptam, proc jsi nechtela rtutak? Me prijde, ze ty digitaly vubec nemeri presne ☹

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@sedivka Ahojky, já se to dozvím trošku později než ty, ale ve prospěch nás obou doufám v // 😀
Taky jsem si včera říkala, že je na nějaký nevolnosti brzo a je, takže sugesce největší .. Ale třeba když je někdo citlivější .. No kdo ví, že jo 😀 Tak budu pořád držet palečky, ať ms nedorazí a můžeš se radovat ze // 😵
Hlavně dej určitě vědět 😵

dashyyy
29. lis 2011

@aluskaasimon stalo se mi, že mi ho omylem sebral pes a rozkousal...ten šok, když jsem viděla rtuťový kuličky po celým pelechu a to sledování jestli jí něco je nebo ne už nechci zažít 😒 a navíc nesnáším jak měří pomalu 😀

luckawest
29. lis 2011

Všem kdo jste našly dvě čárky moc gratuluji.. Jinak ktěm příznakům, já mám příznaky 2 měs. a zase jsem to dostala, a to furt břečím, vše mi je líto a tak.. A to dřív ze mne slza jen tak nevysla... U mě je to v hlavě, moc na to myslim asi...

aluskaasimon
29. lis 2011

@dashyyy Jo tak, tak to chapu. 🙂 Ony sice meri pomalu, ale celkem spolehlive. Ja si naposledy merila teplotu pred 4 rokama. 🙂 A ted co bydlim s manzelem ani zadny teplomer nemame 😒 Ale premyslim, ze bych tez zacala merit.
@luckawest Ja na sobe taky neustale pozoruju vsechny priznaky, i po tom co jsem mela negativni test. 😀 Ach jo, asi mi to leze na mozek.

luckawest
29. lis 2011

@aluskaasimon já se testnu po vynechani MS a za tri dny to dostanu, ale tenhle mesic jsem se tesla i driv a bilo...

dashyyy
29. lis 2011

@aluskaasimon jsem kupovala digitál asi za skoro 400 a nepřijde mi špatnej 😉 on je asi rozdíl jestli stojí kilo nebo tři

aluskaasimon
29. lis 2011

@luckawest A to si clovek stokrat muze rikat, ze se na to nesmi myslet a nechat tomu volny prubeh, ze? 🙂

@dashyyy Urcite, poradim se s manzelem a snad mu nebude lito vyhodit penizky za teplomer. Ja musim vsechno sahodlouze obhajovat, nez se dohodneme, ze neco koupime.

luckawest
29. lis 2011

@aluskaasimon ja si to říkám, ale mozek ne a ne poslechnout, a manzel je v zahranici na služebce, tak jsem nejaka dojata...

sedivka
29. lis 2011

@aluskaasimon ahoj, to si opravdu musis obhajovat i teplomer? Tak mas vlastni penize, tak je tvoje vec, co si za ne kupujes, pokud to neni nic velkeho, co uz zavani rodinnou investici, ne? Chapu, ze to kazdy ma nastaveny jinak, ale obhajovat si teplomer, to mi prijde uz celkem sila...samozrejme pokud nemate napnuty rodinny rozpocet, to je pak taky neco jineho

aluskaasimon
29. lis 2011

@luckawest Ja taky brecim nad kazdou reklamou 😀 Tedka je to trosku uz lepsi teda, ale mela jsem chvile kdy me fakt dojalo ledasco. A kdy se ti mazel vraci? ☹

luckawest
29. lis 2011

@sedivka já ji chápu, u nás se o všem radíme, ale dělám, to tak, že řeknu, že to prostě potřebuju.. Manžel to má pak v hlavně a nakonec to koupí sám, ale hledá, co by bylo nejlepší...

luckawest
29. lis 2011

@luckawest ale samzřejmě jsou u toho průpovídky, proč a jak atd... od manžela

luckawest
29. lis 2011

@aluskaasimon až v pátek... když je v ČR, tak mi to nevadí, ale v cizině se bojím, přeci jenom jsme si prošli svý.. Tady jedna holka (paní) psala, že manžel jezdi na montaže na hodně dlouho.. Je opravdu silná a dobrá, já bych asi byla na dně..🙂 Byla jsem na Twilight, a tím to začlo, cestu domů jsem ořvala, střašně mě ten film dojal.....

aluskaasimon
29. lis 2011

@sedivka Jo jo, diskutujeme o vsem co kupujeme. Setrime na baracek a rozpocet jako napnuty nemame, ale presto, lepsi je si rozmyslet, co opravdu nutne potrebujeme a co ne. Darky na Vanoce si treba vubec kupovat nebudeme, meli jsme hezkou svatbu a pro nas Vanoce stejne nejsou o darcich. Ja jsem celkem utraciva a hlavne netrpeliva a vsechno bych nejradeji mela hned. Obcas jsem rada, ze mi neco manzel zatrhne. JInak bychom meli uz spoustu hovadin.

Ono je to tezke, ja praci nemam, na anglickem ekvivalentu pracaku nahlasena nejsem, takze vsechno jsou manzelovi penizky. 😒

aluskaasimon
29. lis 2011

@luckawest No, ja teda kdyz jsem bez manzela, tak jsem taky smutna. Nejdyl jsem bez neho byla 6 tydnu, kdyz jsem odjela do CR na prisiti ousek pred svatbou a to jsem fakt byla za prve pekne nabrousena a za druhe ubrecena. Az mi muj tatka rikal, ze nemam byt pitoma, ze se zas uvidime. 🙂 Nedivim se, ze se o neho bojis, kdyz je v cizine. ☹

sedivka
29. lis 2011

@aluskaasimon chapu, mi taky budeme od jara stavet dum, takze penize taky padaji sem. Ale i tak tyto male veci jako teplomer, apod neresime. Nastesti, asi to mam z rodiny, moje mama si taky musela vzdycky obhajit kazdou malickost, tak k tomu mam odpor 🙂 Vanoce taky letos pojeme stridme, i kdyz nakonec si nejake darky koupime, protoze jsme zas jediny, kdo si da ty darky normalni, ktere te opravdu potesi. Od rodicu vetsinou dostavame blbosti 🙂))

jankaander
29. lis 2011

Ahoj všem,našla jsem si super odreagovaní abych tolik na to snaženíčko nemyslela,začla jsem koukat v pc na filmy a mám čistou hlavičku,snad se zadaří 😉