"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@kristinandbaby Abyste se zase mohli vrhnout na snaženíčko viď ? 😀 😀

petinkas
autor
29. lis 2011

@barbulinka1 jéé, tak to jsem ráda 🙂.. mně ty nohy přišly hrozně divný (v těhotenských příznacích jsem nenašla 🙂 ) a do postele taky lezu v tlustých ponožkách 🙂. Za to "nezvracení" jsem na jednu stranu taky ráda, protože učím a nedovedu si představit, že bych si třeba musela odběhnout ze třídy. Ty jsi teď kolik?

pajiskazemlyna
29. lis 2011

@petinkas Tak alespoň že měla/má holčičku zdravou 😵 Mě bylo malinko nevolno včera, ale spíš že jsem neměla na nic chuť a kdybych to tak měla každý den, tak se asi nesměju .. 😀

barbulinka1
29. lis 2011

@petinkas No taky mi to přišlo divný, ale studený je mám pořád, hlavně večer 🙂 já jsem taky učitelka sice ve školce, ale taky by to moc nešlo, děti ja jdu blinkat, chvíli tady počkejte já hned přijdu 😀 😀 ja jsem podle ms6+6 ale ovulaci jsem měla dýl, takže cca 6+1 pdle ovu 🙂 v pondělí jdu na kontrolu, tak se modlim at tam je srdíčko, nic víc si ted nepřeju 🙂a ty ? 🙂

petinkas
autor
29. lis 2011

@barbulinka1 Modlím se taky 🙂 a jdu v úterý. Teď jsem podle ms 5+6, tak rovněž doufám, že už bude srdíčko pěkně tlouct.

barbulinka1
29. lis 2011

@petinkas Budou nám tlouct srdíčka, to je jasný !!!!!! 🙂 já mám bublinku potvrzenou 3mm a ted to srdíčko 🙂 budeme tak nějak nastejno, to je super 🙂 tak ja jdu chrnet, tak se hezky vyspěte s bublinkou 🙂

petinkas
autor
29. lis 2011

@barbulinka1 přesně tak - všechno bude v pořádku 🙂.. už se moc těším 🙂.. tak dobrou noc a ať bublinky pěkně chrní..

jankaander
29. lis 2011

Nějak nemám čas jsem písnout,furt čučím na filmy abych nemyslela na mimča 😀

pajiskazemlyna
29. lis 2011

Jé holky, jsem už asi 3 dny nachcípaná, dneska se přidala i teplota, to je teda na prd ☹

hanickaa.d
29. lis 2011

@sedivka no hoka na tebe jsem zvědavá jak to dopadne 😀 bylo by to zajímavý s baráčkem 🙂

sedivka
29. lis 2011

@hanickaa.d bylo by, bylo by 🙂 zvedavy jsme dve. Trochu me mrzi, ze pokud tento mesic nic, tak na chvili prestanem. No, uvidime 🙂

dashyyy
30. lis 2011

holky asi budu potřebovat radu... včera mě celý den dost bolelo bříško tak mi kolegyně co je v očekávání řekla ať jedu pracovat z domu ležím a pokrčit nohy tak břicho povolilo a večer úplně lehce narůžovělý výtok na papíře tak jsem se celá vyděsila dneska taky pracuju z domu abych mohla ležet.. bříško jak při silné MS ale jen když se hýbu když ležím tak v klidu a výtok nikde žádný.. pro jistotu jsem testla a dálnice jak blázen.. myslíte, že mám plašit a volat doktora? trošku nevím, co dělat ☹ ☹ ☹

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy já bych mu aspon zavolala, neměla bys krvácet ani narůžovělý výtok...nemusí to být nic, ale může ti dát utrogestan nebo něco na udržení...

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 tak mám odpočívat a kdyby se to zase objevilo tak volat a přijet.. prý to mohlo jen něco prasknout v děloze nějaká cévka nebo tak a mám se dneska nechat obskakovat to by mě zajímalo od koho asi jsem si měla jinak vychovat psa 😀

barbulinka1
30. lis 2011

@dashyyy ahojka, tak včera jsem zažila něco podobnýho, večer když jsem vstala od televize tak bolest jako na ms, ale spíš jak kdyby se mi tam něco šprajclo a tahalo to, která trvala asi minutu a pak vystřelovala až do zad, strašně jsem se lekla a letela na wc, naštěstí žádnej výtok nic, ale já už beru ten utrogestan, hrozně jsem se lekla :( já být tebou bych mu aspon zavolala za to nic nedáš, ale neboj, bude to dobrý 🙂

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy člověk po telefonu moc neporadí☹ a nemáš duphaston ani utrogestan nic???

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 neberu nic z toho jen listovku.. u dr jsem ještě nebyla... sestřička mě objednala na první kontrolu až na 6.12.

dashyyy
30. lis 2011

@barbulinka1 byla jsem dost vyděšená ale bylo to jen úplně malinko na toaleťáku v kalhotkách vůbec nic.. tu bolest jak píšeš Ty jsem zažila jednou.. jsem se po ránu protahovala v posteli a úplně to samý od tý doby se skoro neprotahuju... jsem říkala jak mi bublina za těch 14 dní co o ní vím stihla změnit život tak že se už bojím i protáhnout 😀

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy aha tak to jo...já myslela že jsi tam už byla...no to se divím že tě nechtěl hned vidět...hm, tak odpočívej!!!

lucille85
30. lis 2011

Ahoj holky! Tak co jak se máte?

@dashyyy Ty dneska fakt jen lež a kdyby se to zhoršilo šup k doktorovi. Vůbec bych se nerozpakovala a jela i kdyby to bylo stejný, pro klid duše, ten stres škodí taky...a do 6.12. je ještě daleko...

@pajiskazemlyna držím palečky 😵

dashyyy
30. lis 2011

@lucille85 ahojky, jen ležím ještě že mám služební noťas takže v práci to je naštěstí v pohodě.. jen to mám takový těžký s dr je v ordinaci jen dva dny v týdnu a dneska jen do 11:30 takže bych jinak musela do nemocnice na ambulanci.. ale máš pravdu,kdyby cokoli tak vyrazím.. snažím se nijak se nestresovat jsem spíš typ co se pořád kvůli něčemu rozčiluje takže lepší, že jsem doma

a co Ty jak se vám třem daří? 😉

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 tak mi teď volala sestřička zpátky, že prej mám pro jistotu ještě dneska dorazit tak tam mám za dvě hodinky být... aspoň bude klid na všech stranách

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy no já bych se divila kdyby tě nechtěli vidět právě....držím palečky a dej určo vědět!!!!

dashyyy
30. lis 2011

@twistinka123 trošku se bojím, ale aspoň budeme vědět, co se děje nebo ne.. to je jasný,, že dám vědět 😉

zzaneta
30. lis 2011

@dashyyy Takz držím palečky, určitě to bude v pohodě 🙂

dashyyy
30. lis 2011

@zzaneta díky, doufám, že jo ☹

zzaneta
30. lis 2011

@dashyyy Určitě, hlavně klídek, za pár hodin budeš moudřejší, dej pak vědět 🙂

Já jsem trochu mimo z mé ovulace neovulace :D zítra by teoreticky měla proběhnout, ale včera test jasně negativní, takže jediný den kdy byl pozitivní bylo v neděli.. dneska mě dost píchá v podbřišku, jako by to mělo přijít, tak jsem zvědavá jak to bude, prášky jsem vysadila teprve před necelými třemi týdny takže nečekám zázraky 🙂

lucille85
30. lis 2011

@dashyyy držím palce!bude to dobrý!

twistinka123
30. lis 2011

@dashyyy ničeho se neboj, protože to bude naprosto ok!!!!

luckawest
30. lis 2011

@dashyyy Také držím palce.. 😉