"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

luckawest
2. pro 2011

@pajiskazemlyna palce držíme 🙂

luckawest
2. pro 2011

@harley26 ja bych to brala taky jako drobnost.. Asi jsem jina, mam rada zvlastni veci... 🙂)

harley26
2. pro 2011

@luckawest právě mu nechci dat jen jeden velky darek, ale i nejake kraviny kolem, at ma co rozbalovat 🙂

zzaneta
2. pro 2011

Holky my se s manžou taky seznámili díky internetu, na chatu.. náhoda, ale osudová 🙂 a taky jsem si hned kontrolovala zorničky :D

luckawest
2. pro 2011

@harley26 jj, ja to delam taky tak,.. k narozenam jsem manzelovi sehnala rychlé šípy v knize, zrovna to bvychezelo.. sehnla jsem je od pani, co ji koupila detem a jim se to nelibilo, ani pulku puvodni ceny me to nestalo a vypada jako nova..Nejdriv jsem se citila trapne, ale manzel mel ztoho velkou radost (cetl je v detstvi)a hlavne rikal, ze puvodni cena je silena... Máme rádi vetešárny a tak...🙂))Ale samozrejme i nove veci, kombinujeme akto vybaveni baraku.. 🙂)

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon jj jsou tam holky 4. 5. a 6. týden tak se zrovna bavíme o jídlech a sýrech a sexování... jsou to většinou už maminy a mají zajímavé postřehy 😉

luckawest
2. pro 2011

@zzaneta ja jsme manzela poznala na oslave diky kamaradce a videla ho 10 minut, za tri dny jsme spolu chodili, ja koukala jen jestli má čistý ruce a nehty.. Jsem divná co???🙂))

zzaneta
2. pro 2011

@luckawest Nejsi, každý kouká na něco jiného. My si psali týden, maily, smsky, pak jsme se sešli a byla to láska na první pohled a úplně mne dostalo jak je vysoký, má okolo 190cm ale já nikdy tak vysokého neměla a úplně mne dostaly jeho oči.. jo to jsou hezké vzpomínky 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon do Chotěboře? to mám asi 15 minut ale festival neznám.. každopádně red dwarf je nejvíc ulítlej 😉

harley26
2. pro 2011

Uz jste spolu vsichni dlouho s partnerama?

aluskaasimon
2. pro 2011

@zzaneta A ja to dopadlo? 😀

@dashyyy No ja tam tak zbezne nahlidla...ze bych se pridala 😒

luckawest
2. pro 2011

@zzaneta jsou, u me je to 9,5 roku, rada na to vzpomínám, jak jsem byli mladi a hloupi, rok me na verejnosti nevzal za ruku a ted me furt hladi, bylo mi 15 a jemu 25..🙂

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon přidej přidej co by ne=)

luckawest
2. pro 2011

@zzaneta teda bylo mi za dva měs.16 🙂))) Jo a na výročí jsme se vzali,ale byla to fuška dodržet termín 🙂)

harley26
2. pro 2011

@luckawest takže osudová láska 🙂 no my spolu budeme 8 let, takže taky dost, strasne to leti vsechno 🙂 My se dali dohromady pri maturite 🙂

luckawest
2. pro 2011

@harley26 9,5 let a 1 rok (po 1/2roce) jsme spolu nebyli, ale furt jsme si psali, tak to berem, jako kdyby jsme spolu byli 🙂)

sedivka
2. pro 2011

@harley26 my jsme spolu 3,5 roku, brali jsme se v lete 🙂

aluskaasimon
2. pro 2011

@dashyyy Teda, my tam jezdily se segrou. A vzdycky jsme si to moc uzily. Pousti se tam dily serialu, je tam i red dwarf samozrejme, ale my jezdily hlavne kvuli stargate, no... Ale to vis zasly jsme i na trpajzlika, angela, i simpsonovic. 🙂 Kdyz clovek nekdy kouka na ty nejskalnejsi fanousky, neveri vlastnim ocim. Jednou tam byla i svatba - bylo to ladene do star treku a moc hezke. A chotebor je krasne mesto, i hezke na prochazky. Jezdily jsme na 6 dni. Odkud jsi?

@harley26 Zname se 9 let, ale oficialni par jsme 3. rokem.

luckawest
2. pro 2011

@harley26 asi ano, dvakrat se ke mne vratil 🙂)

harley26
2. pro 2011

@sedivka my se brali taky v lete 🙂 takze jsme obe novomanzelky. A co svatba? paráda ze jo? Já se na to hrozne tesila, ty pripravy me hrozne bavily 🙂

dashyyy
2. pro 2011

@aluskaasimon z Hlinska cca 20km od Chotěboře... věřím, že skalňáci jsou hustý.. je zajímavý, že trpaslíka miluju, ale startrek mě nikdy moc neoslovil to třeba hvězdná brána je fajn=) ale na Kocoura nikdo nemá 😀

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 nechejte toho nebo se budu chtít vdávat 😀 😀 hoďte nějaký foto

luckawest
2. pro 2011

@harley26 já jsem vdaná od června, taky léto 🙂))

aluskaasimon
2. pro 2011

Ja jsem se vdavala v srpnu, teda nas tady je 😀

sedivka
2. pro 2011

@harley26 svatba byla uzasna, meli jsme vsechno na jednom miste, byl to fajn den 🙂 nejvic dojemny pro me bylo, kdyz jsme si manzela vecer ukradla, zasli jsme za penzion, kde sjme meli vecirek a byli jsme tam spolu chvili sammi jen tak..tam mi to teprve cely doslo a dostalo nas to oba dva 🙂 to byl nadhernej zazitek 🙂 jojo, byla to pekna svatba 🙂

harley26
2. pro 2011

@dashyyy Máš se na co těšit, věř mi 🙂 My měli svatbu velkou, spoustu kamarádů a třikrát tolik srandy 🙂 ale tak rychle mi utekl, ze bych si ho chtela hned zopakovat 🙂 samozrejme s tim samym manzelem.

dashyyy
2. pro 2011

@harley26 je hrozně hezký vidět, že se maj lidi opravdu rádi i po svatbě.. co se mi brali kamarádi poslední dobou tak mi vůbec nepřijdou šťastný a přijde mi, že všechny holky v diskusi co po svatbě mají o ní mluví hrozně hezky.. už mě ta představa tolik neděsí 😀

sedivka
2. pro 2011

@dashyyy ted se nevdavej, neuzila by sis to tak, byla bys vecer unavena, nemohla bys pit a jenom by ses koukala jak za vase prachy pari kamaradi a ty jsi tam o vode a o dzusu 🙂 Treba az bude miminko, tak po kojeni si to daleko vic uzijes. Preci jen tenhle den chce vychutnet, je totiz fakt ze strasne rychle utece 🙂 Ja osobne bych to uz neopakovala, bylo to nadherny, ale ted mame zase jine cile 🙂))

sedivka
2. pro 2011

@dashyyy u nas se po svatbe vubec nic nezmenilo, porad se oba strasne milujeme, pristup mame k sobe uplne stejny jako predtim, jen jsem zmenila to jmeno 🙂 Jsme proste rodina, i kdyz zatim jen ve dvou 🙂 ted se zakousneme do stavby baracku a behem toho do tech deti...no, to bude daleko vetsi zkouska, nez nejaka svatba 🙂)))

zzaneta
2. pro 2011

@aluskaasimon No zatím to dopadá dobře :D manželství klape 🙂

Já jsem vdaná od července a teď jsme spolu tři roky. Svatba byla super, škoda že ten den tak rychle uteče.

@dashyyy Já jsem po svatbě naopak moc spokojená, náš vztah je takový, jak to říct, hezčí :D