"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kixi
19. pro 2011

holky, zitra jdu k mudr na kontrolu, 4 mesice po revizi..nikdy me krev nebrala takze ani nepocitam, ze by ji to napadlo...ale kdyz tu vsechny pisete, ze jste byly na krvi..to si o to samy reknete? 😀

zzaneta
19. pro 2011

@kixi Ja si to platim sama, takze jsem k doktorovi nepotrebovala.

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta možné je všechno🙂 kolik dní jsi po ovulce?

twistinka123
19. pro 2011

@kixi krev se bere když není nic vidět na UZ. jinak tak v 6tý by to mělo bejt vidět!

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 Já ji na sobě právě nepozorovala, tak nevím, ale snažení bylo průběžně..

dashyyy
19. pro 2011

@twistinka123 ahojky, tak co jak jsi na tom? O víkendu jsem si na Tebe vzpoměla jak asi pokračuje snaženíčko tak musím hnedka napsat 😉

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 no me i kdyz v prvnim tehu nebylo nic videt tak me krev nebrala...myslis v 6tym tydnu? 🙂

terulilinka
19. pro 2011

@twistinka123 tak co, bylo snaženíčko?🙂)

twistinka123
19. pro 2011

@kixi jj v 6 tý🙂 tak to je jak která doktorka, opravdu! to tě nemusí znepokojovat, my to taky nabíráme jen u někoho🙂

@dashyyy jééé ahojky ty jsi hodná🙂 no tom mi přijel včera tak jsme se snažili (byla zrovna ovu - což poznám) a hodinu potom mě bolelo bříško jak prase🙂 asi se spermíci probojovávali🙂 pak jsem usla a ted ok, nic se neděje🙂 tak nevím🙂 uvidíme jak dneska, ale asi to je stejně už zbytečné🙂 tak jak se bude chtít, páč přijdu domu až v 8🙂 no a co ty těhulinko? 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@terulilinka jj bylo bylo, - viz příspěvek pro dashyyy🙂 no a co ty??? 😉

holky vy jste tak hodné že na mě myslíte 🙂 já na vás taky🙂

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 diky, no ja jen ze tam jdu zitra na pravidelnou kontrolu tak zda si ji nenechat vzit 😀

hanickaa.d
19. pro 2011

@twistinka123 no teda mě stopli album se svatebníma fotkama...tobě ne? díky za info...přitom jsem četla, že alkohol může v prvních třech měsících udělat neplechu.

dashyyy
19. pro 2011

@twistinka123 jé no to já držím všechno co mám ať jsou novoroční // to by bylo krásný!!! 😉 já už aspoň nezvracím a dneska bych měla být cca 8+1 a zítra jdeme na kontrolu a pro ultrazvuk tak na mě padají trošku obavy aby bylo všechno ok, ale jde se mnou můj Matýsek tak budu mít aspoň oporu a snad dostanu k svátku průkajdu jak slíbil dr před třemi týdny 😉

twistinka123
19. pro 2011

@kixi kolik dní jsi po termínu MS?

@hanickaa.d nene mě ne🙂 když to do sebe nebudeš lámat.... 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@dashyyy helet mlč, bude vše ok!!! nevím co by nemělo bejt jako!!! 😉

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 ja jsem teprve 19 DC 😀 ale pokud ten testik nelhal a ukazal odchazejici ovulku tak by byla uz 11-12DC...ale casu je jeste dost...ja jen ze od 11 dc me neustale "tahaji"vajecniky, popichava v podbrisku a tak spis kvuli tomu zda jsem v poradku ... ale to pozna zitra i podle UTZ...

andrejkonellis
19. pro 2011

Ahooj holky, tááák zítra ráno budu testovat...zítra má přijít MS...tak doufám, že nepřijede a já budu mýt // ach jo, hrozně se těším, protože chci vědět jestli jo - ne. 😀 , jinak cca od pátku mám slabou jakoby "menstruační" bolest v bříšku, hodně chodím čůrat a aj je mi někdy špatně.

twistinka123
19. pro 2011

@kixi tak pokud jsi po ovu tak by měl vidět jizvičku 🙂 zeptej se ho na to, pozná jak to je🙂ale na UZ co se týče těhu nic neuvidí 😒 je to brzo. a na HCG taky 😒 já jsem dneska 18DC 😀

zzaneta
19. pro 2011

@andrejkonellis Tak to vypadá nadějně, držím pěsti a dej vědět 🙂

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 ja jdu na kontrolu hlavne kvuli tomu, zda s odstupem casu po revizi je vse ok...na to zda probehla ovulka se ji zeptam...a samozrejme na testovani tehu je jeste more casu 🙂 hlavne chci vedet ze jsem zdrava a ty bolesti jsou z nejakeho zahadneho duvodu 😀

twistinka123
19. pro 2011

@kixi bolesti můžeš mít k té ovu, to já mám taky🙂 včera to vyvrcholilo, tak předpokládám že mám po 😀

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 no ale ze bych je mela 8 dni ? 🙂 no mozne to asi je 🙂 je to kazdy den stejne...zadny vrchol jsem nezaznamenala 😀

twistinka123
19. pro 2011

@kixi to jsem měla taky! vyvrcholilo to včera po sexíku🙂 jindy ne🙂 mám 3 cyklus od vysazení 🙂

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 tak uvidime 🙂 jsou to takove slabe ms bolesti...no ja jsem od vysazeni pres pul roku, mezitim nevydarene tehu a musim rict, ze bez prasku me dole boli temer nonstop at uz s ms nebo bez 😀

twistinka123
19. pro 2011

@kixi tak se poptej ju🙂 vše by ti měl říct a vidět na UZ🙂

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 jj planuji to 🙂 diky moc za rady, o te ovulce jsem nevedela, ze ji pozna na UTZ 🙂

zzaneta
19. pro 2011

Holky tak já si za hodinku jedu pro výsledky.. jsem nějaká nervózní i když spíše počítám s tím, že nic. Ale aspoň se pak okolí o mne přestane tolik strachovat a dovolí mi i sklenku vína o Vánocích :D

twistinka123
19. pro 2011

@kixi když je před tak pozná folikul jak je velký a po se to pozná jizvičkou🙂 ale zeptej se na to, moje doktorka to třeba každému neříká jen tak sama od sebe 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta koukej písnout, budu jak špagát 😀

kixi
19. pro 2011

@twistinka123 moje me prave nerika sama od sebe vubec nic takze na ni budu muset trosku zautocit 😀