"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
19. pro 2011

@kixi vždyt se poptej, proč ne🙂

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 písnu písnu, já začínám být nervózní, hrozně se to ve mne pere.. ráda bych aby to vyšlo ale říkám si že když ne, tak se nic neděje - ale víc chci aby to vyšlo a pořád dokola mi to jede v hlavě :D

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta a v době ovu jste se snažili? a kolikátý měsíc, první?asi si to psala já už zas nevím🙂

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 No to je to, já na sobě ovu nepoznala, přišlo mi až včera že mám příznaky - 32DC ale to mi příjde pozdě. Je to teprve první měsíc a snažili jsme se průběžně, tak 3x do týdne, vlastně ještě snažíme 🙂 Jen už mne štvalo poslouchat mamku a manžela jak bych neměla to a tamto tak jsem šla na krev a bude klid 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta 😀

zzaneta
19. pro 2011

@twistinka123 Nejlepší na tom je že mamka je tak přesvědčivá, že přesvědčila i normálně nepřesvědčivého manžela :D

dashyyy
19. pro 2011

@twistinka123 to je takovej ten asi přirozenej strach nebo ani ne strach ale divnej pocit ale věřím že jsme oba v pořádku jen ty testy z tý moči z toho mám hrůzu neměla jsem je v pořádku poslední dva roky téměř nikdy tak uvidíme

petinkas
autor
19. pro 2011

@dashyyy ahojky, taky se zítřka nemůžu dočkat, zároveň mám obavy, aby se třeba nezastavil vývoj nebo tak něco.. je toho teď taková spousta. Prsa ale stále bolí, tak si pořád říkám, že to bude snad ok. V kolik zítra jdeš? Já hned po práci cca v 15 hod.. uff, to bude den..

zzaneta
19. pro 2011

@petinkas
@dashyyy holky určitě to bude v pořádky, myslím na vás 🙂 a nezapomeňte dát případnou fotečku 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@dashyyy co myslíš...cos měla v moči?

terulilinka
19. pro 2011

@twistinka123 aháá, mrknu 🙂 myslíš, že by jsi cítila jak se spermíci probojovávají? 🙂) no my nic, manžel je na horách, já mám po ovu a čekám až se vrátí 😀 ale jinak to neřeším 🙂

zzaneta
19. pro 2011

Holky tak já letím, večer se ozvu.. 🙂 mějte fajn večer 🙂

pajav
19. pro 2011

Ahoj, tak vedoucí mě dnes potěšila,asi jsem to blbě pochopila, prej mi vyhoví tak,že si můžu říct,jak dlouho chci ještě pracovat,klidně i do toho dubna,takže ted bude smlouva do konce února a pak ji prodloužím do dubna,to už stejně půjdu na tu mateřskou 🙂)) Takže tak, ale pak už nemám jasné místo noo,po mateřské,třeba mě vemou zpátky když si mě tam tak cení :o) Jinak ve čtvrtek kontrola,už se těším 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@terulilinka no já právě nevím!!! 🙂 ale asi jo🙂))) uvidíme, zkusím to dneska pojistit u manžela🙂

twistinka123
19. pro 2011

@pajav jupí jajou, gratuluju🙂

terulilinka
19. pro 2011

@twistinka123 já je nikdy necítila 😀😀 každopádně držím palce!

zzaneta
19. pro 2011

Tak nic holky,krev negativni. Kdyby uz ta mrcha aspon chtela prijit :(

twistinka123
19. pro 2011

@terulilinka no já cejtím ovulku už od vysazení a to teda značně...ale snažíme se až ted, takže ted to bylo něco tak hodinu po sexíku🙂 nevím, nebudu to řešit 🙂

twistinka123
19. pro 2011

@zzaneta nebud smutná!

kristinandbaby
19. pro 2011

Ahoj holky, pár dní jsem se neukázala, protože jsem toho měla hodně, zaprvé mamka s tím kocourkem, vánoční večírek, přítel měl narozeniny, takže tak 😉 Hodila jsem se v práci marod, už toho mám plné zuby a tak užívám doma. Jinak jsem 19 DC, snažíme se průběžně, takže ovulace neovulace a kdyžtak příští měsíc nakoupím ovu testy 😉 já bych tak chtěla aby to vyšlo ☹ ....
@pajiskazemlyna Ženo už jsem tady !! já dobrý a co ty ?? 😀

twistinka123
19. pro 2011

@kristinandbaby ahojky, já jsem dneska 18DC 🙂 mám po ovu, včera🙂 tak se děj vůle boží🙂 budeme se podporovat vzájemně🙂 mám to dostat 29.12, byl by to hezký dárek na nový rok🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

@twistinka123
No mě podle kalkulačky vychází plodné dny...ale já už jsem fakt zmatená, okolo 11 DC až 12 DC jsem měla pocit jako ovulku, hlen sice ne, ale myslela jsem že ji mám..teď jsem 19 DC a ty pocity zase, hlen nikde, ale dost výtok, uplně stejně. Minulý cyklus byl 34 dní..jsem z toho už magor prostě. No uvidíme 😉 snažení je průběžně..podporovat se budeme, to je jasné !!! ale já ti hrozně závidím že víš co a jak je s tvým tělem..

twistinka123
19. pro 2011

@kristinandbaby no, to mi máš co závidět teda🙂 to nic neznamená že budu lehce těhu 😀 a jestli budu , tak ty vtom budeš semnou 😀

kristinandbaby
19. pro 2011

@twistinka123 😀 Tak dobře, to beru 😀 už aby to bylo !!!! Jinak se snažením nezahálíme 😀

twistinka123
19. pro 2011

@kristinandbaby nene my taky ne🙂 dneska uvidím jak to půjde, spíš jak budu mít sílu🙂 ale včera bylo, tak dneska tam ty spemíky snad nějaký zbyly🙂

barbulinka1
19. pro 2011

ahojka holky, tak jsem dneska byla na kontrole, dostala jsem průkazku a podle utz jsem dneska 8+6 a byl tam kráásnej ufonek, od minule kdy měl 3,36 mm vyrost za 14 dní na 20,02mm 🙂 30.12 jdu na krev na ten screening, tak snad to bude v pořádku 🙂 ukápla mi slzička, je to nejkrásnější dáreček k vánocům , náš ufonek 🙂 přeju všem co nejdřív // a držim vám pěstičky 🙂

kristinandbaby
19. pro 2011

Právě že u nás nebyl celý víkend, přítel měl narozky a jaksi byl uplně mrtvý 😀 takže dneska asi bude nebo zítra ráno 🙂 jsme hold náruživý, ale vy taky, jsem četla někde zpětně 😀

twistinka123
19. pro 2011

@barbulinka1 no to je krásný, moc gratuluju!!!!
@kristinandbaby 😀 náruživý? no někdy 2x denně, někdy denně někdy obden...ale obden je to max 😀 no tak že asi tak 😀

pajav
19. pro 2011

@barbulinka1 jůůů gratuluji!!! Už se těším na mojeho ufonka ve čtvrtek :o))))))) Jen tak dál 😉))

petinkas
autor
19. pro 2011

@barbulinka1 Krásné fotečky a nádherně rostete 🙂