"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

pajiskazemlyna
2. led 2012

@barbulinka1
Právě že to je na prd, přítel je až do čtvrtka v Praze, poslední snažení bylo předevčírem, takže můžu tento cyklus na // zapomenout ....

sedivka
2. led 2012

@pajiskazemlyna treba budes mit ovu az ve ct 😉

pajiskazemlyna
2. led 2012

@sedivka
kéž by .. Ale ta šance je malá ... Nejlepší by bylo, kdyby teda byla až tak v sobotu 😀
abysme se stihli snažit i před i po 😀
To už bych chtěla asi moc, to nevadí, vyjde to, až to bude mět vyjít ! 😵

barbulinka1
2. led 2012

@pajiskazemlyna To jsem si taky myslela, protože taky odjel a stačili tři dny před ovu a mršky si prostě počkali 😀 neboj to dopadne 🙂

heaven_angel
3. led 2012

@harley26 no pro mě byl taky návrat do práce jak rána palicí.. 😀 ještě k tomu se mi poslední dva dny zdá o tom, jak jsem na dovolený, takže rána jsou krušný. 🙂 Jo už mi někdo taky říkal, že mu připomínám nějakou herečku, myslím pro změnu z Ulice. 😀 žiju už pár let v praze, ale jinak jsem rozená jihočeška 🙂

trolleey
3. led 2012

Ahojky holky, jak se máte? 🙂 dneska je venku celkem hezky, že? občas vykoukne i sluníčko - teda tady u nás. 🙂
už ať je jaro a tepleji. 🙂

petanevesta
3. led 2012

ahojky, tak jsem dneska 34DC a malilinko špiním, břicho zatím moc necítím, ale stejně se obávám, že zítra dorazí MS 😒 njn, tak bysme holt začínali třetí měsíc snažení 🙄

twistinka123
3. led 2012

@petanevesta néééé, nevěš hlavu, dokad MS není tak je ještě naděje!!!

@trolleey nazdárek, u mě dobrý, dneska jsem měla jen do 12hod takžejsem už doma, chvíli budu na netu a pak pošupajdím na prádlo - mám horu na žehlení 😒

gabuli202
3. led 2012

Ahojky holky, tak já jsem měla dnes tu nejtěžší zkoušku a nevypadá to moc nadějně, tak uvidím 😒
Jinak včera jsem měla bolesti jak na MS, dívný, dnes už nic, jsem 30DC 🙂 A prsa mě bolí pořád, i když si na ně nemáknu 🙂

harley26
3. led 2012

@heaven_angel No já jsem do toho jakasi nachlazena, nejlip by mi bylo v pelechu s dobrym filmem na notasu 🙂 ale tak neda se. Ja sem v Praze taky bydlela - kdyz sem studovala, ale ted uz sem zpet na Morave. Uz si představuješ toho vaseho prcka, jaky jednou bude? Ja se chystam v pondeli na konzultaci k doktorce, uz sem z toho jakasi nervozni, tak abych vedela co a jak ..

trolleey
3. led 2012

@twistinka123 no já to žehlení taky už nějakou dobu odkládám... taky bych měla dneska žehlit.. možná se hecnu. 😀

@gabuli202 budeme držet palečky, ať zkouška dobře dopadne. 😉

kixi
3. led 2012

34 dc, silnejsi spineni ale ms stale nikde :( to je na hlavu

twistinka123
3. led 2012

@gabuli202 neke že by že by????

twistinka123
3. led 2012

@trolleey no já už mám připravené prkno tak jen další krok...jít už od pc🙂))

trolleey
3. led 2012

@twistinka123 😀 to neuteče! 😀

twistinka123
3. led 2012

@trolleey hm to jo, tipuju tak dvě hodky...

gabuli202
3. led 2012

@trolleey Děkuji, snad ano 🙂

@twistinka123 Hele, moc tomu nevěřím, ale ty prsa jsou hrozný, už se to nedá skoro vydržet! Ale myslím si, že je to ještě od té ovu co byla 😒

twistinka123
3. led 2012

@gabuli202 já je mám citlivé jen na pohmat

gabuli202
3. led 2012

@twistinka123 Na pohmat mě bradavky dost bolí, ale teď mně v nich začalo i tepat, když si na ně nemakám 😀 Jsem asi divná 😀

twistinka123
3. led 2012

@gabuli202 to neznám, ale tak možné to je...třeba si fakt těhu!nehaž flintu do žita!

gabuli202
3. led 2012

@twistinka123 No uvidíme 🙂 I kdybych nebyla, MS by měla dojít později, když ovu byla později, tak jsem zvědavá

trolleey
3. led 2012

@twistinka123 @gabuli202 no holky já ťeď taky šílím. mám šílené bolesti prsou. hlavně ráno. už dokonce spím i ve sportovní podprdě, je to šílené.. takže @gabuli202 - držíme palečky... 😉

twistinka123
3. led 2012

@gabuli202 tak uvidíš, ale moc ti to přeju!!!!

@trolleey to já jsem v poho...ale občas cítím podbřišek, že se tam něco děje 🙂

trolleey
3. led 2012

@gabuli202 než jsem vůbec zjistila, že jsem těhu, tak mě strašně bolely bradavky a začly mi praskat, tak třeba je to takový příznak i u tebe.. 😉

trolleey
3. led 2012

@twistinka123 jo, to jsem taky měla pořád takové bolesti v podbřišku, prsa mě bolí až teď poslední týden. 😝

twistinka123
3. led 2012

@trolleey tak uf,, že je to normál🙂 ale mastím na to prádlo, ukážu se tu v pauze🙂

trolleey
3. led 2012

@twistinka123 ok, tak ať to jde samo. 😉

zzaneta
3. led 2012

Ahoj holky.. taky mne doma čeká kupa prádla a nevím ani kdy se k ní dostanu, to je hrozný. A teď mne to nebaví v práci. Mne snad baví jen sledovat cykly :D

gabuli202
3. led 2012

@trolleey kéééž by 🙂

barbulinka1
3. led 2012

ahojka holky 🙂 Dneska mě pěkně dloube v břiše, píchá a natahuje, žádný křeče nic, ale je to nepříjemný, tak doufám, že jen děloha roste a vše se natahuje :(