"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

kristinandbaby
4. led 2012

Holky moje nemám vubec čas, ale jen hlásim že jsem 1DC ☹ ach jo..jedeme 5.měsíc ☹ objednám ovu testy a v únoru k dr...gratuluji tehulkam!!!!

luckawest
5. led 2012

@petit.a.nge tak ať se to podaří.. My se snažíme už 8 měsíc.....🙂

dashyyy
5. led 2012

@charlotte2810 ještě bych počkala alespoň půl roku a potom bych se poradila s dr takhle jsme to měli v plánu my 😉 každopádně jsem ho na možnost spermiogramu připravovala po třech měsících aby věděl že to neni tak jednoduchý.. skoro to vypadalo že si myslel že se jednou udělá dovnitř a je vystaráno 😀

dashyyy
5. led 2012

@kristinandbaby u nás byl pátý ten šťastný tak držím pěstí ať je to i ten váš!!!

pajav
5. led 2012

@sedivka Obrovská gratulace!!!! Držím palečky,at je vše v pořádku 😉))

pajav
5. led 2012

@lucille85 Ahoj Luci, tak můžu říct, že na tvém místě bych se rozhodla úplně stejně a uvažovala bych taky stejně. Musel to být teda šok, šok už byl,když ti řekli o dvojčatech a ted trojčata..jsi silná a zvládněš to a máš naši podporu a budeme na tebe myslet po celou dobu!!! Drž se!

charlotte2810
5. led 2012

@dashyyy fakt si nekdy rikam, jaky je to sileny paradox...vetsina z nas se snazi casto vic nez deset let poceti vsemi moznymi zpusoby zabranit...a kdyz bychom pak miminko konecne chtely, priroda na nas udela dlouhy nos...

sedivka
5. led 2012

@pajav diky. Nakontrolu jdu v utery. To udu asi 5tt+2. Asi 🙂

jankaander
5. led 2012

Zdravím holky,tak tomu neuvěříte,včera test negativní z odpo moči,večer mě mamka ukecala at už mimčo nemáme a docela sme to s mužem zvážili a rozhodli že asi teda ne a ted mám ráno světlou čárku,no tomu se říká osud,ještě to však není jistý,tak uvidím,pa 😉

twistinka123
5. led 2012

ahojky holky. tak jse už doma taky
dneska ráno jsem se vzbudila a čepy na mandlích, útvar nějakej ažmě to krvácelo na dotyk...takže šup do práce a doktorka - praktik mě poslala hned na ORL, bud prej angína, nebo mononukleoza nakonec mám teda angínu se zánětem nosohltanu dohromady. takže jsem na ATB. vzhledem k tomu že jsem těhu tak jsem to musela v práci vyklopit, protože aby mi nedali nějaký antibiotika co nesmím....no radost byla. moje doktorka hned chtěla na statim krevní obraz a tak, i HCG takže kolem poledního mi bude volat výsledky. no takže doúterý doma to mám jistý

twistinka123
5. led 2012

@jankaander ukecala tě mamka? to bys měla dát na sebe ne?a na manžela...

jankaander
5. led 2012

@twistinka123 ne že ukecala,jen mi zase promlouvala do duše,že se bojí že se mi něco stane a že at sme rádi že máme dvě zdravé děti a že to těžko zvládnem,no tak 😉

twistinka123
5. led 2012

@jankaander ahaaaaa🙂

jankaander
5. led 2012

@twistinka123 ale nakonec jsem ráda,zvládnem to,tedy zda jsem těhu 😉

twistinka123
5. led 2012

@jankaander určo to dáš! vyfot nám testík🙂

pajav
5. led 2012

@twistinka123 tak se brzo uzdrav 😉 A opatruj se!

twistinka123
5. led 2012

@pajav díky

du zalehnout. papa

jankaander
5. led 2012

moc to nejde vyfotit a třesou se mi ruce,ale aspon tohle

zzaneta
5. led 2012

@twistinka123 Luci brzy se uzdrav, opatruj se.

pajav
5. led 2012

@jankaander tak já ji tam teda vidím ;))) Určo bude sílit! A osud? Říká se,že když už přestaneš doufat nebo myslet na to tak se zadaří, já když už myslela,že mám cyklus bez ovulace,do sexu jsem se moc nehrnula a ejhle..ovulka byla a mimčo z ní 😉) To bude doma radosti 😉

jankaander
5. led 2012

@pajav no manžel už jásá,já si počkám na silnější,vždycky když jsem těhu tak se mě zmocní pocit paniky,prostě že zase něco nového začíná,je to fajn,hlavně aby to vše dobře dopadlo,je fakt že já už to vzdávala a vůbec na to nemyslela,možná tím to je 😉

pajav
5. led 2012

@jankaander mám otázečku 🙂 Kdy jsi začala pocitovat první pohyby miminka? 😉

jankaander
5. led 2012

vždy kolem 4,5 měsíce,takové malé bublinky v bříšku 😉

pajav
5. led 2012

@jankaander já už se nemůžu dočkat 🙂

sedivka
5. led 2012

@pajav muzu se zeptat, podle tve zkusenosti, kdy jsi byla na prvni kontrole? kdy jsi zacala mit nejake priznaky (nevolnost a tak)? 🙂 Dekuju. Jinak čarka na testu je u me silnejsi nez testovaci, tak se to tam asi uz poradne uhnizdilo 🙂

pajav
5. led 2012

@sedivka noo první kontrola byla 14.11. to jsem byla asi 5+3tt byla jen malá černá bublinka a Dr. řekl akorát že mi potvrzuje těhotenství ale embryo ještě vidět nebylo,pak jsem šla 24.11. a to už embryo bylo vidět a mělo 8mm 🙂 A příznaky? Zezačátku jen citlivější prsa,tlak v nich. Dlouho nic,pak skoro celý druhý měsíc mi bylo zle. Doted jsem nezvracela a je mi už dobře,celý třetí měsíc,ani prsa nějak necítím že by bolely,jen bradavky na dotek a mám je popraskané tak je musím mazat. Jinak příznaky jiné nemám. sem tam byla větší chut na sladké a ted mě začíná bolet často hlava a chodím v noci na záchod,což jsem nikdy nechodila 🙂

sedivka
5. led 2012

@pajav dekuju 🙂 ja prave zatim vubec nic necitim. Tak cekam kdy co muze prijit 🙂 Vim, ze je to individualni..

silvaaa
5. led 2012

@pajav Ahoj,ja jsem byla dneska rano poprve 😵 ,sel mi videt jen zloutkovy vacek a ze to vypada tak 5.-6.tyden,tak me objednala na 17.1. s tim,ze to uz by melo jit videt i srdicko.Na vajecniku nebylo nic videt,tak mimodelozni by to byt nemelo....No stejne,ulevi se mi az za tech 14dni az uslysim srdicko.

pajav
5. led 2012

@silvaaa já měla v 6+6tt žloutkový váček a embryo 8mm a už bylo i srdíčko 🙂 Příště už bude všechno uvidíš 😉)) Mě se také ulevilo až po této kontrole a ještě víc po screeningu,kdy jsem to srdíčko slyšela na vlastní uši 😉)

jankaander
5. led 2012

@pajav to věřím,je to hezký mít v bříšku tvorečka,já tomu uvěřím až mi to potvrdí doktor,MS mám dostat až v úterý,sice takto jsem to měla i u Lucinky,tak uvidíme 😉