"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa jo však to jo, to je normál🙂 tím jsem nic nemyslela🙂 já budu 5+5 a počítám že uvidí max tečku....ale moje dr chce vše podchytit v začátku, myslím tím mimoděložní a tak...tak jsemráda

silvaaa
6. led 2012

@dashyyy Ja vim,ze je to urcite prinosne,jenze pokud by neco "mozna"objevili,tak by se musela podstoupi i ta amniocenteza a z te mam velky strach,je tam i nejake procento potratu....Ja si myslim,ze pokud jsem jeste pod tou rizikovou hranici(je mi 28) nemam zadne problemy,ani v rodine nic takove,tak to bude O.K. a taky potom uz to kdyztak pujde poznat na UZ....jeste mame par dni se rozhodnout,tak to prodiskutujeme 😉

gabuli202
6. led 2012

@dashyyy
@heaven_angel Kéž by to byla pravda, nebudu na to myslet a pokud MS nedojde, udělám v neděli nebo pondělí testík 🙂

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa no helet to fakt promysli....máme v ordinaci jednu která to odmítla a je ted těsně před porodem. lepší dělat testy zbytečně než si to pak vyčítat!!!! 😒

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 jo,ja vim 🙂 .No prave to mimodelozni byla moje nocni mura.Kamaradka a pritel mi furt rikaji,ze az moc ctu a stresuju se uplne zbytecne 🙂
No a kdyz jsem se ji na to ptala a rikal,ze na vajecniku nic nevidi,tak myslis ze uz muzu byt stopro klidna?To uz by asi poznala ne?

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa jo to by teda poznala! 🙂

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 A bude mit dawnika? ☹ No a normalne na to potom UZ neprijdou?Jo a prosim te,to musim na ten screening v tom 1.trimestru abych sla i v patem?

maybay
6. led 2012

@twistinka123 me to hloda hlavne kvuli tomu, ze jsem nastydla a koupila jsem si febrisan ten se v tehu nesmi - bojim se vzdycky kdyz si chci vzit nejaky lek, ze by to mohlo uskodit kdybych nahodou byla.....

zzaneta
6. led 2012

@gabuli202 Já studovala ekonomku v Brně, obor regionální rozvoj a správu takže jsem se taky minula oborem 🙂

twistinka123
6. led 2012

@maybay ne neboj se,i tak by to bylo ok. paní u nás byla dokonce na RTG, nevěděla že je těhu a je mimi zcela ok...
@silvaaa no to nevíme zda bude mít poškozené mimi.na genetice mají lepší přístroje než obvodní gyndaři. proto ty testy.a krev...ona to odmítla protože prej bysi mimi nechala tak jako tak...ale já teda půjdu! nechci si to vyčítat!

zzaneta
6. led 2012

Holky tak jsem přišla z obědu a už chápu proč neumím úplně nemyslet na mimi, těhu a vše okolo.. chodím na oběd s těhu kolegyní a ta o tom pořád mluvi :D to se pak těžce na to nemyslí..
@gabuli202 teď jsem dočetla všechny příspěvky, vypadá to u tebe nadějně, tak jsem zvědavá 🙂 držím palec 😉

twistinka123
6. led 2012

@zzaneta no tak to je jasný! a i tak to nejde to chápu! 😒

maybay
6. led 2012

@twistinka123 tak dekuji za uklidneni. Po jake dobe se zadarilo vam?

twistinka123
6. led 2012

@maybay já vím, neuklidnila ☹ ale co ti na to mohu jiného napsat☹ nechci abys pak byla zklamaná....no, my jsme vyjímka, zadařilo se hned

zzaneta
6. led 2012

@twistinka123 No musím říct že do ovulace to bylo dobrý, po ní už více přemýšlím 🙂 Už aby byla příští středa :D

twistinka123
6. led 2012

@zzaneta jo 11.1??? to si říkám taky, jdu na UZ 😀

zzaneta
6. led 2012

@twistinka123 :D já budu testovat 🙂 tak to odpočítáváme spolu 🙂 ale víkend uteče, já mám zítřek pracovní, neděli pracovní doma - čeká mne prádlo a další radosti, no a bude zase ponděli a brzy středa 🙂

twistinka123
6. led 2012

@zzaneta no mě to asi moc neuteče s angínou... 😒 du se natáhnout. tak zatím holky

gabuli202
6. led 2012

@zzaneta Já tomu nebudu vkládat nějaký nadějě, dělala jsem to min. cyklus a mrcha došla 🙂
Jinak já studuju taky v Brně, na Fildě 🙂

zzaneta
6. led 2012

@twistinka123 to je horší :( pěkně odpočívej 🙂

@gabuli202 To znám a proto si myslím že teď už by to vyjít mělo 🙂 Já minulý měsíc byla přesvědčena že jsem těhu :D Já studovala bakaláře a teď mám přerušený navazující magisterský.

twistinka123
6. led 2012

@zzaneta už je to na ústupu....prcík má krušný začátky 😒 ale my to vybojujeme 😉 papa

silvaaa
6. led 2012

@twistinka123 No ja vim,ze kdyz je ta moznost techhle testu,tak skoda je nevyuzit,jeste to zvazime 😉 .Jen si myslim,ze se vsemu zabranit neda,jak uz jsem tu nekde psala,pracovala jsem s postizenymi detmi a na praxi jsem byla i v detske psychiatricke lecebne,no a ty pribehy 😢 ☹ .A muze se stat kdykoliv cookoliv,i behem porodu,dokonce i "diky" detskemu povinnemu ockovani,ktere v 1 roce spustilo svalovou atrofii ☹ .Ale to jsou nastesti opravdu jen ojedinele pripady a proto musime kazdy verit a doufat,ze bude zrovna u toho naseho mimiska vsechno v poradku 😉 !

twistinka123
6. led 2012

@silvaaa jj přesně ale promysli to!

maybay
6. led 2012

@twistinka123 ja to myslela opravdu, nebylo to ironicky s tim uklidnenim. Uklidnila jsi me, ze kdyz si vezmu nejaky lek ze to neuskodi... Tak to se mate hnedka napoprve 🙂 delala sis ovu testy?

gabuli202
6. led 2012

@zzaneta Ráda bych měla nějaký titul, ale jestli do toho všeho budu těho, což doufám, tak nevím, jak to budu dělat, asi bych na půl roku přerušila a pak nějak pokračovala 🙂

zzaneta
6. led 2012

@gabuli202 Tak já právě mám Bc. a na Ing. jsem to chtěla vyloženě zkusit. Nejsem studijní typ 🙂 ale po nepříjemných událostech na podzim jsem se nemohla přinutit, tak jsem přerušila a uvidíme příští rok.
Ty jsi na denním studiu? Který ročník?

pajiskazemlyna
6. led 2012

@gabuli202 Moc držím palce, vypadá to opravdu hodně nadějně, tak snad to vyjde a brzy uvidíš na svém testíku // 😵
@kristinandbaby To mě moc mrzí, ženo ... ☹ Ale tentokrát to stoprocentně vyjde, nelam si s tím hlavu, mimísek si k tobě cestu najde, uvidíš !!! 😵
@pajav Ahojky Pájí, jen se zeptám - kolikátý den cyklu jsi měla ovu, když jsi otěhotněla ??
@lucille85 Jakpak se máš Luci ? Jak dopadly tvoje odběry ? 😵 Pořád je tvé rozhodnutí stejné ? Držím palce, aby vše dobře dopadlo, stále na vás moc myslím !!!!!

Holky, já jsem dneska 31 DC, v grafu mám sice ovu vyznačenou, ale měla jsem zánět dásně, tak nevím, jestli mi BT zrovna nezvedl ten zánět, uvidíme zítra, pokud bude BT stále vysoká, ovu proběhla ...
Bohužel si myslím, že i kdyby ovu proběhla, tento cyklus to nevyjde .... Snažili jsme se naposledy 3 dny před ovu a 3 dny po, takže by to byla opravdu velká náhodaa ....
Držte prosím palce a těhulky, plivte na nás snažilky nějaké ty bacily !!! 😀
Všem moc držím palce, dávejte na sebe pozor !!!!!!! 😵

barbulinka1
6. led 2012

@pajiskazemlyna ahojka 🙂 ukaž grafík 🙂 My se taky netrefili do ovu, dva dny před a pak asi 3 dny po ovu a vyšlo to, tak neztrácej naději 🙂 🙂

lucille85
6. led 2012

@pajiskazemlyna Ahojky, děkuju že na mě myslíš...No rozhodnutí je bohužel stejné, tady není jiná cesta...jiná rozumná a méně riziková cesta...
Odběry celkem ok-vyšla špatně štítná žláza, v úterý jdu na sono a dostala jsem léky na sníženou funkci...jestli se ptáš na screening tak ten mi sice brali ale je naprosto k ničemu, u trojčat to není spolehlivé...budeme muset spoléhat na NT...Doufám že se máš líp jak já...pořád doufám, že se mi to jenom zdá, že je to blbej sen...z toho čekání se asi zbláznim...

pajiskazemlyna
6. led 2012

@barbulinka1

Nejhorší na tom je, že já opravdu nevím, zda ovu proběhla nebo je to zvýšení teploty způsobené zánětem .... ☹
Co myslíš ? Děkuji za podporu .. ale radši počítám s tím horším, abych pak mohla být třeba příjemně překvapená 😀 Jakpak se ti vůbec daří ? 😵 Koukala jsem na fotečky bříška, krásné !!

Tady je graf :

http://www.fertilityfriend.com/home/38ac96