"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
12. led 2012

@twistinka123 Jo jo v mateřský školce 🙂 je to úžasná práce a představa, že tam skončim v květnu, tak se mi chce plakat..ty prcky miluju, i když mě občas dooost hodně štvou a zloběj - hlavně kluci, ale jsou to zlatíčka 🙂 🙂

twistinka123
12. led 2012

@barbulinka1 si měla mít aspon dvojčata nebo trojčata abys nevyšla ze cviku 😀 😀 😀 😀

barbulinka1
12. led 2012

@twistinka123 Já Já myslim, že jedno bude stačit 😀 a pak si třeba budu přivydělávat hlídáním nějakýho prcka doma, abych nevyšla ze cviku 😀 😀

hanickaa.d
12. led 2012

@barbulinka1 jééé no určitě, takové poměry, neváhej 🙂 už to taky chci mít za sebou

petanevesta
12. led 2012

holky, potřebuju konzultaci, pořád zkoumám ten svůj těhu test z rána a myslíte, že tam je dušík? zítra jdu stejně na gyndu, tak mi řeknou, co a jak, případně půjdu na krev....ale jsem z toho napnutá, mně přijde, že tam něco prostě vidím 😀 😀 každopádně se to blbě fotí 🙂

barbulinka1
12. led 2012

@petanevesta já tam teda dušíka vidíííím 🙂 🙂

petanevesta
12. led 2012

@barbulinka1 jéé díky, kéž by 🙂

sedivka
12. led 2012

@petanevesta ja tak. Ale otazka jestli ti jde brat tolik hodin po testovani. Drzim palce zitra na gyndu!

twistinka123
12. led 2012

@petanevesta taky vidím. raději to řekni dr at ti nabere krev...na UZ uvidí kulovýtak jakotak 😀

petanevesta
12. led 2012

@sedivka je to stejný od rána, akorát to jakoby víc zežloutlo, jak to uschnulo 🙂 no bylo by to hustý, asi by i slza ukápla, kdybych byla v tom 😅

petanevesta
12. led 2012

@twistinka123 jo asi mě pošlou, mluvila jsem právě se sestřičkou, jestli mám chodit, že jsem teď menzes prakticky neměla, ale že myslím, že test je negativní, ráno jsem to právě moc nezkoumala 😀 ....tak ona se jenom zeptala, jestli se o mímo cíleně snažíme, což jsem řekla, že jo a ona na to, ať tam zítra hned ráno naklušu 🙂

twistinka123
12. led 2012

@petanevesta no tak uvidíš...odpo už bude HCG jasný🙂 držím moc palečky! 😉

petanevesta
12. led 2012

@twistinka123 díky moc! říkám si, že naděje umírá poslední 😀

twistinka123
12. led 2012

@petanevesta je to tak!!!

holky dobrou!

kixi
13. led 2012

Ahoj holky, jsem dneska 10 DC a rano jsem zacala spinit cervenou krvi jsem uplne v soku, nechapu co to je...nenapada vas neco? uvidim zda se to bude nejak rozjizdet, ale jsem uplne v haji, misto snazeni cervena? nevite co by to mohlo byt? myslite ze mam zavolat mudr?

twistinka123
13. led 2012

@kixi ahojky🙂 neplaš, počkej jestli se to rozjede. pokud ano, v pondělí nakluš k dr. pokud to ustane, tak bud v poho. může to být jen nějaký výkyv!

kixi
13. led 2012

@twistinka123 snad jo...neplasim, jen jsem vyrizena...cekam na to snazeni uz moc dlouho ☹

twistinka123
13. led 2012

@kixi jak dlouho? to je jako první po vysazení?

kixi
13. led 2012

@twistinka123 ne...to je 9 mesic snazeni a jedno nevydarene tehu...a ted druhy cyklus co muzeme po revizi...

twistinka123
13. led 2012

@kixi bylo zamklé?☹ to mě mrzí☹ v kolikáté týdnu?☹

kixi
13. led 2012

@twistinka123 jj v 9...revize byla 4.9 a od te doby cekam na snazeni a porad me to neco kazi :(

twistinka123
13. led 2012

@kixi to nenaskočilo srdíčko vůbec? ☹ tak možná jestli to nemáš rozhozené po revizi? 😒

gabuli202
13. led 2012

Ahoj holky, jsem celá vyplašená, mám dojem, že čárečka je stejná jako včera, co myslíte?

kixi
13. led 2012

@twistinka123 prvni dve ms byly dobre...nevim...hlavne nevim co to spineni znamena...uvidim jak to bude pokracovat...vydesilo me ze je to cerveny...asi nema smysl to resit...uvidim co dal ...

twistinka123
13. led 2012

@gabuli202 klídek, nejvíc je to vidět ob den 😉

skusa
13. led 2012

Ahoj, už dlouho pročítám vaši diskusi. Gratuluji všem těhulkám, tady bych se mezi vás chtěla přidat. Tenhle měsíc jsem si dávala naději. MS by měla dojít sice až 20.1., takže je ještě brzy na jakékoli závěry. Je to asi tři dny zpátky, kdy jsem začala mít strašně citlivé bradavky a hustý bílý výtok. Jenže dneska citlivost ustoupila a zůstává pouze výtok a téměř trvalý tlak v podbříšku. Stalo se některé z vás, že bolesti prsou nebo cilivost bradavek vymizely a přesto jste byly těhotné? Asi se na to moc upínám a sleduju ☹

zzaneta
13. led 2012

@petanevesta Peti já tam taky dušíka vidím 🙂

gabuli202
13. led 2012

@twistinka123 snad ano, ale vidím to už i teď, že je o něco silnější 🙂 Jinak jsem volala dr. a sestřička mi řekla, že mám dojít 24. To asi nevydržím, takovou dobu 🙂 Myslíš, že už by mohlo jít vidět srdíčko?

zzaneta
13. led 2012

@gabuli202 Gábi mne příjde že je silnější, předtím jsem dušíka u Tebe hledala a teď ho vidím jasně 🙂 Buď v klídku 😉

gabuli202
13. led 2012

@zzaneta Jojo, tak už to vidím, jak ho mám před sebou, ještě ztmavnul 🙂)

@petanevesta držím pěstičky Peti, vidím ducha 🙂