"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

barbulinka1
18. led 2012

@dashyyy No nám taky až ve 20.týdnu možná spíš 21.týden, takže ještě 6 týýýdnůů, to bude šilená doba, se asi nedočkám 😀 😀

dashyyy
18. led 2012

@barbulinka1 to máš jen 6 já ještě 8 😀 😀 😀

barbulinka1
18. led 2012

@dashyyy to už vyjde skoro na stejno 😀 ještě mi zítra odjíždí manžel na 14 dní, přijede na 2 dny a pak jede až do konce února pryč, takže budu sama samotinká a to už vubec nebude utíkat :( ještě že chodim do práce, že ten den aspon trochu mezi těma broučkama uteče 😀

gabuli202
18. led 2012

Holky, děkuji za podporu, celý den si tu poplakávám, manžel málem umřel strachy, jak jsem spadla, mohlo to dopadnou hůř. I s miminkem, lepší teď, než aby se narodilo postižené. Aspoň na jednu stranu víme, že s manžou můžeme mít děti a půjde nám to. Budeme se snažit hned, tak uvidíme. Doufám, že to bylo jednou a naposledy. Teď nemám sílu sem ani chodit a všechno si tu pročítat, chápete ☹

twistinka123
18. led 2012

@gabuli202 beruško drž se!!! 😔

gabuli202
18. led 2012

@twistinka123 Luci, děkuji, je mi fakt smutno, ale věřím, že to překonám a další těhu bude v pořádku, musí! Už jsem se začala hodně těšit. K tomu zítra zkouška, nic neumím a nad ničím se mi nechce přemýšlet, achjo. ☹

simeonecka
18. led 2012

@gabuli202 Gábi....je mi to opravdu moc moc líto.Oběma vám držím pěsti,aby se to co nejdříve povedlo.Škoda,že nejsou lepší slova útěchy:(Opravdu mě to mrzí

zzaneta
18. led 2012

@petanevesta Ty jo tak to je vazne moc dlouhy :( Doufam ze ted budes mit kratsi 🙂 Ony se i davaji prasky na zkraceni cyklu jsem nekde cetla.

twistinka123
18. led 2012

@gabuli202 to chápu. ale pravdu máš v tom že když to šlo tak to půjde znovu....chápu že jsi ko....já šla dneska na srdíčko a cítila se děsně, strach! než prostě řekla že buší.takže tě chápu úplně. ale opravdu neboj, může se zadařit hnedka další měsíc! a jak říká moje doktorka, neúspěchy potencují úspěchy!!!! a u tebe to určo bude platit. nesmutni a drž se! a že neuděláš zejtra zkoušku? a co? nejde o život jde o ....víc co🙂

gabuli202
18. led 2012

@twistinka123 Luci, díky za podporu, ve skrytu duše doufám, že max. do dvou měsíců se zadaří. Vím, že po potratu je velká nadějě na otěhu, tak snad tam budu patřit i já. Moc ti závidím, v tom nejlepším slova smyslu, kéž bych už v sobě měla mimi a věděla, že mu buší srdíčko, je to úžasný zázrak. Moc ti to a všem holkám přeji. V té zkoušce máš taky pravdu, prostě to co má být, to příjde!

twistinka123
18. led 2012

@gabuli202 to víš že jo, nelam si s tím hlavu! anemáš co závidět, však za chvíli to poznáš sama jaké to je!!! si piš!

eficenka
18. led 2012

@gabuli202 Jsi rozumná a vyspělá mladá paní, takových na světě je tucet, jen ještě netouží po miminku a užívají si... Tobě se to určitě povede, jsi připravená a navíc už víš, že to jde!

pajiskazemlyna
18. led 2012

Děvčátka,
já asi také nemám moc pozitivní zprávy a testík už vůbec ne 😀
Na testu z rána je ta druhá čárečka vidět opravdu pěkně, zkusila jsem teď večer ještě jeden testík a neukázal se na něm ani náznak, takže je to skoro jasné 🙂

Taky mě dost pobolívají vaječníky, takže to vidím na začínající PMS 🙂
Nevadí, příště to třeba konečně vyjde ..

pajiskazemlyna
18. led 2012

Jo, ale posílám vám zaschlý testík z rána, jen jestli na něm něco vidíte ?! ..
A proč by na dalším nebylo nic ? už to nechápu ?! ....
Myslela jsem si - naivně - že tentokrát to vyjde ☹

barbulinka1
18. led 2012

@pajiskazemlyna Já to tam vidim 🙂 zkus ještě ráno z první ranní moči 🙂 a co teplotka, ta vypadá jak ? 🙂

pajiskazemlyna
18. led 2012

@barbulinka1

Teplota stojí s prominutím taky za velký kulový 😀
Dneska jsem klesla o 0,2 .. ale říkám si, že na takový pokles je docela brzy, mám to dostat v sobotu 😀
Testnu ještě zítra a pak na to už prdím ...
Dneska mě fakt tak prazvláštně píchá na obou stranách, je to nějaký divný 😀

barbulinka1
18. led 2012

@pajiskazemlyna tak uvidíš, jak to dopadne zítra ráno, držim pěstičky 🙂 já jsem měla taky nejdřiv teploty 36,9 37 až pak dyl to stouplo, tak třeba to vyjde 🙂

pajiskazemlyna
18. led 2012

@barbulinka1

Jsi strašně moc hodná, ale cítím, že není moc k čemu ty palečky držet ....
Mrcha přijde ... Je to smutný, ale jo 😀
Každopádně, ráno změřím teplotu, pokud zůstane nízko, jsem jasná, pokud by náhodou stoupla, možná ještě uvěřím, že je nějaká naděje - ale nestane se to .. bohužel ...

Moc ti ale děkuju .... Tentokrát jsem věřila.. a hodně ..

barbulinka1
18. led 2012

@pajiskazemlyna uvidíš ráno podle teplotky, jaká bude, ale moc bych ti přála, aby stoupla a vyšlo to, ale když to nevyjde, tak neztrácej naději, miminko si svůj čas najde 🙂

pajiskazemlyna
18. led 2012

@barbulinka1
Asi vím, jaká ta teplota bude, dělat si naděje už nemá moc smysl ..
Ale tak nevadí, deprese přejde a půjdeme do 6.měsíce snažení 😀 😀

pajiskazemlyna
19. led 2012

Není co řešit, 1DC......................

petanevesta
19. led 2012

ahoj holky, taky MS se rozjela po injekci naplno, takže jsem tím pádem konečně 2DC a až mi to skončí, tak začneme se snažením nanovo...hlavně, že už menzes je, ten dlouhý cyklus mě fakt nebavil 🙂

pajiskazemlyna
19. led 2012

@petanevesta
Nápodobně ..

petanevesta
19. led 2012

@pajiskazemlyna tak to je škoda, taky sis dělala velký naděje viď? já taky, udělala jsem snad 5 testů a na dvou jsem měla pocit dušíka a ono houby, nic z toho není ☹

pajiskazemlyna
19. led 2012

@petanevesta
Dělala a už na to prdím, nemá to cenu ...
Už to bude půl roku a to je docela dlouhá doba, na to jací jsme s přítelem mlaďoši ...
Nevím, co mám dělat, můj optimismus mě dneska teda docela opustil 😎

petanevesta
19. led 2012

@pajiskazemlyna no to chápu, mně zase táhne na třicet a i když se snažíme od listopadu, tak mám pocit ,že to je dlouho a bojím se, že nám to nepůjde ☹

zzaneta
19. led 2012

@petanevesta
@pajiskazemlyna Holky oběma vám to moc přeju, držím palečky aby už to konečně vyšlo!!!!

gabuli202
19. led 2012

@twistinka123
@eficenka Holky, ještě jedno děkuju. Musím to nějak překonat. Už čekám, až odejde MS a budeme se zase nsažit, doufám, že nebudeme čekat dlouho a štěstí se na nás usměje!

petanevesta
19. led 2012

@gabuli202 určitě to brzo vyjde neboj 😉

gabuli202
19. led 2012

@petanevesta
@pajiskazemlyna Holky, nesmutněte, další cyklus se to podaří, hlavně zbytečně netestujte. Já budu testovat až s velkým spožděním a když si budu jistá, kdybych netestovala jak blázen, ani jsem se to nemusela dozvědět ☹