"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

wann14
9. únor 2012

@harley26 Tak to jsou super zpravy, tak drzim pesti aby se to tam pekne uhnizdilo a uz to tam vydrzelo tech 9 mesicu 🙂

lucille85
9. únor 2012

@harley26 no vidíš to bude dáreček! Jo mimčo se zatim drží, už váží jako jogurt 😀 a pohlaví jsme tak nějak viděli, ale počkáme si jestli to potvrdí na tom velkym utz...

@krista1 stačí přece jedna sperijka a ono jich tam bylo zcela jistě víc, takže držím palce!

krista1
9. únor 2012

@lucille85 díky moc,no právě,že jich má málo,tak jsem to pojistila zvednutím nohou...tak doufám,že se jedné podařilo 🙂

krista1
9. únor 2012

@lucille85 navíc teď bere hormony a taky vitamíny Selezink,tak to už jestli se nezadařilo,tak už fakt nevím 😒

lucille85
9. únor 2012

@krista1 no selezink je dobrej, ještě je pak dobrej od swissu Energyman, to je výtažek z kotvičníku a je to na spermie i libido a pro ženský prý dobrý na dozrávání vajíček 🙂

krista1
9. únor 2012

@lucille85 kotvičník mám doma v kapkách,ale manželovi se to nechce brát,tak snad se zadařilo,jinak mu ho naordinuju příští měsíc a prostě ho bude brát 😀

lucille85
9. únor 2012

@krista1 no ten swiss to jsou normálně tobolky, to je na užívání lepší..a swiss má všechny ty vitamíny kvalitní...

krista1
9. únor 2012

@lucille85 no já doufám,že mu ty hormony a vitamíny pomohly a já beru Proveru,to je na udržení plodu,teda doufám,že pokud bude,tak to udrží 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@krista1 No my děláme pro Anglii, takže kvůli časovému posunu začínáme nejdříve v 9. Raději bych dřív, mám celý den zabitý, ale nedá se nic dělat.. Tak já jdu v sobotu taky do práce (vedlejšák), ale v neděli mám volno 🙂
to je přesné, i když je fakt že já měla 61kilo když jsme se poznali a to je na mne dost málo 🙂 takže je fajn že neutekl když jsem se zakulatila :D

lucille85
9. únor 2012

@krista1 jasně, děláte maximum, tak se určo zadaří!

maybay
9. únor 2012

@kora1 ja jsem menila gynekologa a kdyz jsem sla k novemu, chtela jsem udelat preventivni prohlidku a rekla jsem mu, ze se snazime o mimi a on rikal, ze se to resi az za rok kdyz to nejde, ale on ze to resi driv. Prvni co bylo ze jsem mela pred sebou zkumavku pro manzela na spermiogram. No a pak udelal preventivku a ultrazvuk a nezdala se mu moje sliznice, ze je nizko no a tak to zacal resit. Kdyz je problem tak proc ho resit az za rok? to je akorat ztrata casu. Spermiogram vysel dobre, sice ma trosku pomalejsi potvurky, ale neni to pry nic co by nas melo stresovat a doktorka z laborky nam rekla at koupime neco na to aby se zrychlili : ze nam to zvysi sanci -) Ja mam cytologii v poradku, jeste mi delal nejake testy a ty byly taky ok a ted cekam na vysledky horm. profilu a jestli mi zraji vajicka. V pondeli jdu pro vysledky k dr a konzultovat a co a jak. Tak jsem napnuta a trochu se bojim. Ovu test jsem si delala minuly cyklus a vyslo mi, ze ovuluju a dr mi to pak potvrdil. Cyklus mam 28 dni.

simeonecka
9. únor 2012

@twistinka123 Luci,těžká závist,takovou krásnou váhu bych taky chtěla:(

maybay
9. únor 2012

@harley26 super zprava 🙂 jak ti delali folikulometrii?

krista1
9. únor 2012

@zzaneta tak tě miluje takovou jaká jsi,takže není co řešit,můj mi řekl,že by teda nechtěl,ať přiberu,protože má strach,že budu vypadat jako kulička jeho matka,no ta je skoro jak věstoničká venuše,až na ty prsa 🙂 Jsou v rodině bokatí,ale moje mamka si držela do 45 dobrou váhu,nějak 63 a měří jako já,ale má revma,tak je furt unavená a navíc,když byla v 38 po čtvrté těhotná,tak přibrala jen 13kg a to byla celou dobu doma,tak doufám,že budu po ní 🙂 Tak toho máš hodně...no moc to s tou prací nepřeháněj...už si šetříš na mimi?

krista1
9. únor 2012

@lucille85 jj,to děláme,tak po 14měsících snad už by mohlo 🙂 jen v to doufám

zzaneta
9. únor 2012

@krista1 Vidíš, každý má rád něco jiného 🙂 No šetříme pomalu ale jistě 🙂 Chtěli bychom mít nějakou rezervu protože taky hrozí že budu mít nemocenskou od začátku. Ale zatím jsou pořád nějaké výdaje, teď se platily popelnice, ty jsou ročně a ještě čekáme půlroční vyučtování vody, takže pořádné šetření od příští výplaty 🙂

harley26
9. únor 2012

@maybay delala mi ji vaginalnim ultrazvukem. Byla to rychlovka, ukazala mi folikul a ten premerila a bylo to 🙂

krista1
9. únor 2012

@zzaneta no my teď šetříme na ledničku,ale kdyby se zadařilo,tak bude muset počkat...ale taky hned nastoupím na nemocenskou,nechci nic zanedbat,snad nebude tak hrozná,sice se uskromníme,ale manžel říkal,že bude chodit na přesčasy a čekáme na daně,máme hypotéku,takže budou dobré.No vyúčtování vody chodí většinou až v červnu...teda přeplatek...nevím voda nám taky ještě nepřišla,ale my šetříme na topení(topíme jen v obýváku,protože tu trávíme veškerý čas),takže doufám,že nebudeme doplácet,zatím jsme ještě nikdy nedopláceli 🙂 Tak ať taky nedoplácíte a máte přeplatek,je to lepší...snad vám to výjde!

krista1
9. únor 2012

@harley26 taky bych chtěla na tu folikulometrii,doufám,že mi ji doktor udělá,utz má,tak snad jo...

harley26
9. únor 2012

@krista1 myslim si, ze by s tim nemel mit zadny problem. Me docela mile prekvapilo, ze mi doktorka pichla ten pregnyl, protoze co sem si cetla na jinych diskuzich, tak nektere doktorky ho v prvnim cyklu nepichaji. Ale asi opravdu zalezi na doktorovi, kazdy ma jine postupy.

zzaneta
9. únor 2012

@krista1 Přesně tak, čekáme na daně, taky máme hypotéku 🙂 Za elektriku nám taky chodí přeplatek, ale až v červnu, vidíš, další příspěvek do kasičky 🙂 Uvidíme, přála bych si to moc, ale nechci na to spoléhat 😉 vy už byste si to taky zasloužili, takže mooooc držím palečky 🙂
Ty vlastně pracuješ na směny že? Někde na severu Moravy? Teď nevím jestli si to nepletu 🙂

harley26
9. únor 2012

Holky, nemate tip na nejaky fajn film?

krista1
9. únor 2012

@harley26 to je dobře,že máš tak dobrou doktorku,navíc prý ženské jsou lepší,chápou,že nic nejde zanedbat a na nic se nemá čekat,tak proč ne...hlavně,ať se zadaří...a prášky ti taky předepsala,nebo se mýlím?už se mi to tady docela plantá 😅

krista1
9. únor 2012

@harley26 nedávno jsem viděla Past na ženicha a je to super film,pak se mi líbí Záložní plán,v té televizi je fakt prd 😒

zzaneta
9. únor 2012

@harley26 Já mám ráda Just go with it (Zkus mě rozesmát), nevím jestli už jsi neviděla 🙂

harley26
9. únor 2012

@krista1 ja beru proveru - stejne jako ty a ted ten clostilbegyt.

krista1
9. únor 2012

@zzaneta díky moc,taky si to určitě zasloužíte,já myslím,že po tom co se u vás zadařilo,tak už není problém,aby se nezadařilo znovu,tak snad ti pomůže ten kontryhelový čaj!Jo jsem ze sev.Moravy a dělám v nepřetržitém 12směnném provozu.Nepleteš,máš dobrou paměť narozdíl ode mě...já si teda tady pletu snad všechno 😅 Jj,taky doufám,že bude přeplatek a budeme popřípadě aspoň mít na mimi,teda pokud to výjde.Teď jsem se nějak nachladila,dneska furt lítám na záchod ☹ ☹ Venku je fakt kosa...já na to docela trpím,jak je mi zima od noh,tak to mám hned.Ale většinou to trvá jen jeden nebo dva dny.Myslíš,že by to mohlo případně ohrozit nějak otěhotnění?Má to na to nějaký vliv?Vůbec o tom nic nevím...teda bojím se,že jo 😢

harley26
9. únor 2012

@zzaneta just go with it bylo fajn, to uz sem videla, ja sem filmovy nadsenec 🙂 navic romanticke komedie to je moje! Holky, jestli jste nevideli Crazy stupid love - tak si to stahnete, protoze tam hraje neskutecny krasavec!!! A po dlouhe dobe je to fakt uzasna romanticka komedie 🙂

zzaneta
9. únor 2012

@harley26 To bylo druhé co jsem Ti chtěla doporučit 😀 Máme podobný vkus 🙂

krista1
9. únor 2012

@zzaneta to jsem viděla,dobrá komedie...a romantika,to já taky ráda,ale co se týká komedií,tak mě bere dost Děsnej doják(parodie),Fotr je lotr a těch by bylo,ale nemůžu si teď zase vzpomenout...jo a Jen přes její mrtvolu,u toho jsem se taky nasmála