"Snaženíčko", říjen 2011 a dál

petinkas
3. říj 2011

Ahoj holky,
s manželem jsme si řekli, že bych mohla vysadit antikoncepci a začali bychom se "snažit" o miminko. Pojďte se přidat a popovídat si, ať nám ten čas rychleji utíká.. 🙂.

maybay
24. únor 2012

@terulilinka pridas me taky prosim do diskuze?

petanevesta
24. únor 2012

@nasaluca já budu asi ještě testovat o víkendu, už mám od úterka spoždění MS, ale zatím středeční test byl negativní, tak nevím nevím 🙂

nasaluca
24. únor 2012

@petanevesta To zní nadějně 😉 Já to zkusím možná někdy příští týden a když to vydržím, tak vůbec, protože tomu tento měsíc nějak nedávám naději 😖

petanevesta
24. únor 2012

@nasaluca no my jsme taky celkem málo sexovali, i když v těch plodných dnech jsme se tak 2x trefit mohli, ale těžko říct 😒 radši si spíš říkám, že to nevyšlo a mám jenom spoždění, abych nebyla zklamaná - jak vy se dlouho snažíte? my třetí cyklus a je fakt, že víc jsem to prožívala na začátku, protože jsem měla pocit, že to musí vyjít napoprvé nebo napodruhé, ale ono nevyšlo, tak jsem byla dost nervózní...poslední MS jsem ale měla po vyvol. injekci, takže jsem to tak nějak vypustila a nehrotím to 😅 dneska jsem 38DC 😝

nasaluca
24. únor 2012

@petanevesta Tak jsme na tom dost podobně 😉 Snažíme se taky 3. měsíc, ale je fakt, že jsem to teď přestala tolik hrotit. Já jsem dneska 23 DC a ovu pokud vůbec byla, tak asi 18 DC, ale mám tento měsíc nějak "línej" graf, tak mě to trochu mate 😖

petanevesta
24. únor 2012

@nasaluca jo tak to se můžeme podporovat 😉 já teplotu zatím neměřila, jsem na to líná...využila jsem několikrát ovu testy - první cyklus mi to ovu krásně ukázalo, ale pak mě to už jenom mátlo, samý duchové atd..tak jsem se na to vyprdla 😀 tak uvidíme, byla jsem si v lékárně koupit těhotenský testy na víkend, abych věděla, jak jsem na tom, než půjdu v pondělí na tu gyndu - pokud teda nedorazí červená kamarádka 😀

nasaluca
24. únor 2012

@petanevesta Tak držím palce, aby karkulka už nedorazila a o víkendu bylo mílé překvápko 🙂

slunecko123
26. únor 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, objevila jsem // 🙂 Poslední menstruace mi začala 1.2., dnes jsem to nějak nevydržela a otestovala se... přijde mi, že je dost brzy na dvě čárky, ale jsou tam. Kdy myslíte, že se mám objednat k doktorce na potvrzení těhu? Mohu už teď, nebo mám ještě počkat? Díky

twistinka123
26. únor 2012

@slunecko123 rozhodně počkej, na UZ nic neuvidí...objednej se tak 10 dní po plánované MS (jako kdy jí máš dostat - tak + 10dní). jinak neuvidí na UZ vůbec nic

slunecko123
26. únor 2012

twistinka123: ale ty testy z krve se dělají ještě před UTZ ne? Díky 🙂

nasaluca
27. únor 2012

@slunecko123 Moc gratuluju!! 🙂 Jinak test, jestli opravdu těhotná jsi ti udělá i teď, ale twistinka123 myslela už UTZ, kdy by bylo něco už vidět, jestli je mimčo, kde být má, tluče mu srdíčko - prostě kontrola už toho mimča, ne jen, jestli jsi těhotná 😉

zzaneta
27. únor 2012

@slunecko123 Velká gratulace 🙂 Jak píšeš, teď ti můžou vzít max.krev, ale doktor většinou objednává až tak na šestý týden aby bylo něco vidět. Já měla poslední MS 26.1., // objeveny 22.2., u doktora jsem byla 24.2. ale to jen ze jsem byla objednana na prevenci a nic nevidel, tak vzal aspon krev a na kontrolu jdu ted zase v patek, to bych mela byt zacatek sesteho tydne 🙂

slunecko123
27. únor 2012

@zzaneta Také gratuluji k //, koukám, že to máme dost podobné, já poslední MS 1.2. a // 26.2. 🙂 I druhy test mi vyšel pozitivní, tak si asi zavolam na gyn a objednám se pozdeji na to vyšetření už UTZ. Krev by byla asi zbytečná. Díky za info 🙂

zzaneta
27. únor 2012

@slunecko123 Tak potvrdila by ti ze opravdu jsi, ale to ten test potvrzuje taky 🙂 Mne ji brali ze uz jsem tam byla a taky jsem minuly cyklus mela problem - mimi se hned v zacatku neudrzelo. Kdyz jim reknes ze mas pozitivni test, sami Ti reknoukdy je nejlepsi prijit. On kazdy doktor to vidi jinak, nekdo chce co nejdriv, jiny pozdeji.

slunecko123
27. únor 2012

Tak jsem objednaná na 15.3....to je doba🙂 Myslíte, že už může být vidět srdíčku, pokud bude vše ok?

slunecko123
27. únor 2012

@slunecko123 tak by mělo být vidět...tak snad vše klapne,
Holky přeji Vám at se také brzo můžete těšit ze // 🙂 Nějak jsme stím tenhle měsic už ani nepočítali a ono ejhle...

zzaneta
27. únor 2012

@slunecko123 To bude vidět určitě 🙂 Přeju ať Ti to do 15.3. rychle uteče.
Většinou je to tak že když s tím nepočítáš, příjde to. Užívej si ten pocit. Jak dlouho jste se vlastně snažily?

slunecko123
27. únor 2012

@zzaneta snažili jsme se od prosince, to jsem myslela, že to půjde hned, tak jsem koukala, když nic nebylo.... no a ted jsem tomu moc nedávala a zařekla se, že na další pokus už zkusím ty ovulační testy a ono to už přišlo🙂

Jak dlouho jste se snažili vy?? 🙂

zzaneta
27. únor 2012

@slunecko123 My od půlky listopadu, ale měla jsem dlouhé cykly, prislo mi to nekonecne. Taky jsem si myslela ze to vyjde hned a nic. Pak v lednu jsem si rikala ze nic a vyslo to.. sice jen na chvili, ale aspon jsem vedela ze nam to jde. No a ted uz se snad mimi poradne zavrtalo a zustane s nami 🙂

hance09
29. únor 2012

@nasaluca @petanevesta Ahoj holky,jak se máte? Nějaké novinky? Já jsem podle grafu dneska 3DPO a jsem zvědavá,jak se to bude vyvíjet...

nasaluca
29. únor 2012

@hance09 Ahoj, já jsem dneska +/- 10 DPO, nevydržela jsem to a test je bílej 😖 Možná je brzo, teď jsem na sebe naštvaná, že jsem to vůbec zkoušela 🙄
Tak držím palce, snad se povedlo 😉

hance09
29. únor 2012

@nasaluca je to hrůza to vydržet,viď...já jsem si předsevzala,že nebudu testovat brzo,tak jsem na sebe zvědavá...to bych ty testy nesměla mít doma 😀
Ještě je brzo,tak vydrž..co říká graf?...Já si myslím,že to z grafu poznám,ale měřím prvně,takže uvidíme 🙂

nasaluca
29. únor 2012

@hance09 Teď už mi doma zbývá poslední test, tak si ho chci šetřit, ale znám se 🙂 Z grafu se to dá jistě poznat až když ty vyšší teploty 18 dní neklesnou, myslím. Což je 4-5 dní po vynechané MS. A to asi neydržím tak dlouho 😀 Plánuju testnout tak za 3 dny.

hance09
29. únor 2012

@nasaluca Tak držím palce a čekám dobré zprávy 😉

nasaluca
29. únor 2012

@hance09 Díky, já od tebe taky 🙂 příští nebo nejpozději ten další týden tady od tebe chci mít fotku testu se // 😀

hance09
29. únor 2012

@nasaluca případně dokreslím tu druhou / 😀

nasaluca
29. únor 2012

@hance09 😀

zzaneta
5. bře 2012

@nasaluca
@hance09 Ahoj holky, tak jak jste na tom? 😵

hance09
5. bře 2012

@zzaneta ahoj,no já jsem teprve 8 DPO...ráno jsem měla pocit,že se "dole něco děje"...ale to si jen namlouvám asi...teď budu mít určitě těhotenský příznaky,i kdyby se nepovedlo 🙂

zzaneta
5. bře 2012

@hance09 😀 to je klasika 🙂 Kdy se chystáš testovat?