Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
18. únor 2009

Tak já si jdu lehnout a zítra dám vědět jak to pokračuje, škoda že nemám doma ten test 😠 hned bych spala klidněji. Tak papa přeju krásné sníky a zase zítra pisnu

luciasek001
18. únor 2009

Tak at to dobře dopadne a dobrou noc. Zítra tě budeme vyhlížet jak jsi na tom. Ahojky

blondynka400
18. únor 2009

Renník, teplotu si musííš měřit ráno, ještě než vstaneš (ani nevstávat z posotele) jinak to nemá smysl. A jaká by měla být, to je těžké takhle říct, když neměříš, každá to má jinak a záleží v kolik hodin změříš,ale všeobecně tak od 37,7 a výš...
Narůžovělý hlen, to může být obojí....
Jinak na testu by už něco mělo být vidět, je to také individuální ale v den očekavané MS když se ti nezpozdila ovu většinou už něco vidět je 😉
Tak snad jsme alěspoň trošku pomohla, kdyžtak se ptej, ráda dovysvětlim 😉

rennik
autor
19. únor 2009

Ahoj holky takže teplota ráno 37,5. MS se zatím neobejvila, narůžovělý hlen zatím zmírněl. Celý den mám divnou chuť v puse, nevím jak ji popsat, něco mezi trpkou a sladkou, prostě takovou divnou. Zítra konečně bude ten test. Už aby to bylo.

blondynka400
19. únor 2009

Ahoj, včera jsem tu teplotu napsala blbě, mělo to být 36.7. 37,5 je docela dost, nemůže to být ovlivněno ještě tou nemocí? Ale pokud neměříš často, nemám to vypovídající hodnotu, ale kždopádně na MS to nevypadá...
Každopádně to vypadá nadejně 😵

rennik
autor
19. únor 2009

Právě že si teplotu neměřím vůbec, včera večer jsem to skusila poprvé a dneska ráno podruhé. Je fakt že to může být tou nemocí, ale na to že má zítra dorazit MS mě ani nebolí břicho, jen mám nateklé ty prsa a cítím se taková nafouknutá. Ale jinak nic a to mě vždycky před MS pobolívá břicho.Navíc ta chuť v puse...... Já nevím možná jsem se na to teď moc zaměřila a všecko mi přijde jiné než normálně.

blondynka400
19. únor 2009

Tak je pravda, že když se člověk moc pozoruje, tak má najednou spoustu příznaků.. Ale já si fakt myslím, že to vypadá nedějně... Říkala si, že tě podbříšek pobolívá, teď už ne?
U mne žádná změna BT drží a MS nikde a bše ostatní taky stejné...

rennik
autor
19. únor 2009

Právě že to píchání v podbřišku ustalo. Bolelo to na levé straně a byla to taková pichlavá bolest, ale ustalo to.Stejně mi to neleze do hlavy my jsme fakt spíš dávali pozor, až na jedenkrát, ale to bylo mimo plodné dny.

blondynka400
19. únor 2009

No víš, že stačí trošku. 😎 Navíc jsou schopné přežít v plodném hlenu až 5 dní.. KAaždopádně uvidíš, jak to dopadne, tohle jsou všechno stejně jenom doměnky, nemá cenu se tím trápit.
Já si myslím že spíš těhu nejsem, akorát tělo hold lehce blbne...

rennik
autor
19. únor 2009

Jo jo vím že stačí trošku. 😉 Mě se taky nechce věřit že bych byla těhu ale kdo ví. Kdybych měla už spoždění tak bych si to asi víc připouštěla ale já furt čekám že MS dorazí zítra. Možná že zabral kontryhelový čaj a proto mě nebolí před MS. 🙂

blondynka400
19. únor 2009

No je pravda, že kontrahel tuto vlastnost má... Každopádně uvidíš zítra, tedy vlastně uvidíme 😀

rennik
autor
19. únor 2009

jo uvidíme, určitě dám vědět 😀

blondynka400
19. únor 2009

já taky 😀

kuratkol
19. únor 2009

rennik: Jsem tak zvědavá, jak to dopadne 🙂

blondynka400
19. únor 2009

Kuratkol, jak se dnes máš? Něco nového?

kuratkol
19. únor 2009

Byla jsem zkoušet šaty teprve ve druhém salónu. Zase jsem našla jedny, ve kterých to docela ušlo... Držím dietku, tak snad ještě něco dám dolů... Co ty?

blondynka400
19. únor 2009

Tak aby si se pak dokázala rozhodnout... 🙂
Jakou potřebuješ velikost šatů?
No já tak normálka, akorát se mi dneska něco moc nepovedlo, nevim na co myslim. 😒 Ale zatím to vypadá, že snad žádné následky nebudou...

kuratkol
19. únor 2009

No v každém salonu jinou, v jednom 46, v jednom 48. Žádná sláva. Copak se nepovedlo?

blondynka400
19. únor 2009

Hm, chtěla jsme ti jeden doporučit, ale tyhle větší čísla asi nemají... (proto jsem se ptala). Nemyslím to špatně (jsme si uvědomila že to blbě vyznělo)
😉
Ale na něco jsme zapoměla a díky tomu jsme to skoro zničila. Ale dopadlo to dobře 🙂

kuratkol
19. únor 2009

To neva, jsem si vnitřně už zvykla na tyhle velikosti. Mormální konfekční velikost mám 44 a 46. Jen u těch svat. šatů je to nějak jinak. Celý život jsem tak tlustá nebyla, to až poslední 3 roky....

To se ti stalo v práci nebo doma?

blondynka400
19. únor 2009

Já si nemyslím že je to o konfekční velikosti ale o tom jak člověk vypadá a jak se cítí...

Já nějakou dobu nepracuju, žiju s manželem v zahraniči 🙂 . Takže doma

kuratkol
19. únor 2009

A to tě baví nepracovat? Já si chvilkama přeju nepracovat, ale když jsem celý víkend jen doma, tak si říkám, že bych pořád doma být nemohla.... Ale už se těším na mimi jednou... Doufám, že brzo... 🙂 Ale ještě musím nějaký to kilčo sundat, než je zas s mimi naberu 🙂 .

blondynka400
19. únor 2009

Baví a nebaví. Já jsme předtím hodně dřela, takže tohle beru po těch letech jako delší dovolenou a dělám věci na které jsme neměla čas. Chci si zlepšit AJ a dodělat ještě jednu školu, vysoká už mi bohužel nestačí a pak snad to mimi. 😅 .Hlavně jsem neměla moc navybranou a je to jen dočasně. Takže teď jen občas dělám odborné konzultace pro pár firem...

Neboj, za chvíli kilům navíc zamáváš 😉

kuratkol
19. únor 2009

Je to náročný sundat 30 kg.... Jde to pomalu.....

kuratkol
19. únor 2009

Kdy plánujete to mimi?

blondynka400
19. únor 2009

Hm, to věřim. Ale lepší pomalu a napořád, než rychle a nabrat to zas nazpátek.

Čím dířv tím líp 🙂 . Už nejsem nejmladší (na mimi) a teď je idální čas, abych se mu mohla plně věnovat. Ale zas to nějak nehrotím....

kuratkol
19. únor 2009

My už taky plánujem a těšíme se .... Už aby byl aspoň květen... Neutíká to vůbec...

blondynka400
20. únor 2009

Ahoj,
tak píšu jak jsem slíbila. Test se u mne nekonal, BT klesla, takže si myslím, že je to zbytečné....
Renník, jak ty? 😉
Kuratkol, květen už je za chvíli...

lenerka
20. únor 2009

ahoj holky

tak už jsem se vám vrátila,byla jsem na 3dny u švagrový
kačka tam čapla chřipajznu 😖
takže pořád jen spí,nejí a je protivná
ani ven nemůžeme

aspoň,že mě skončila MS a můžeme se do toho s manželem pustit

lenerka
20. únor 2009

holky baštíte některá Femibion 800?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru