Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
22. bře 2009

blondy no jasně 😀 pohoda

blondynka400
22. bře 2009

lenerka, tak to jsem ráda 🙂 . Bojuju teď s fertlility a nechce mě to poslouchat.... 😒

lenerka
22. bře 2009

co tě nechce poslouchat? 😀
jsme nějaká zabedněná

kam se všechny kočky zdějchly?
že by všechny šly už chrupat?

blondynka400
22. bře 2009

lenerka, nechce. Trošku jsme ko crackla, protže se mi za něj nechtělo platit, ale už je to ok. Už poslouchá jako beránek 😉
Nejsi zabedněná, jen je pozdě....

Asi už ano, ono je docela pozdě. Taky bych pomalu měla....

lenerka
22. bře 2009

jo jo už je zas fůra hodin
tak pa dobrou
a snad zítra bude zase další těhule 😉

blondynka400
22. bře 2009

lenekra, snad, bylo by to fajn...
Takže doboru noc a hezké sny 😉

pehamek
23. bře 2009

Tak by mě zajímalo, co dláte pro to, abyste otěhotněly. Jako je mi jasné, že se milujete s přítelemúmanželem. Ale jestli třeba berete nějaké prášky s kyselinou listovou a tak. Taky jestli se počítáte plodné dny a nebo si děláte ovulační testy?

gab123
23. bře 2009

Dobré krásné ráno 🙂
holky tak hlásím že už od 04.45nespím! jsem v šoku teplota je na 37,1.Manža mě vzbudil at jsi jdu udělat test.
HOLKY JÁ MÁM // já se picnu fakt nekecám jsem to nečekala!Já už budu do konce života nejhodnejší jen aby se mimísek udržel 😝 😝 😝 😝 😝

gab123
23. bře 2009

Musím zavolat do natalartu boušovi at a tom ví!On mi to řikal,že to vyjde 😉 Jsem zvědavá co dostanu za další bobule už jsem jak sud ted!Manža byl z toho vyřízenej taky to nečekal.Chudák šel do práce bude je z toho mimo!

blondy jen mi ještě nepiš do tabulky nebo jen půlku at z toho pak nemám depku,když to nevyjde!Čeká mě nejhorší období do 12 týdne 😲 Budu pos...strachy

matava
23. bře 2009

Gab, GRATULUJI!!!! to je naaadhera!!! to je tedy super zprava hned po ranu 😀 a manza je hodny, ze ti poradil at si udelas test 😉
tak huraaaa, dalsi ruzovka v nasi tabulce 😀 😀 😀

matava
23. bře 2009

ja jsem dnes vzhuru od sesti a to jsem sla spat pozde..dnes je asi nejaky stavaci den..a to mam budika az na pul osmou..tak cucim na vcerejsi vymenu manzelek, se schvalne holky podivejte = rhodos versus praha hostivar, kousililinek ode mne, holka nakupovala v nasem albertu, se bavim 😉 a vazim si o to vic sveho manzilka, kdyz vidim tam toho pitomce....

matava
23. bře 2009

jo a mam dotaz = v jake fazi cyklu se vyskytuje tvarohovity vytok? dekujiiiii 😉

kuratkol
23. bře 2009

gab: Gratuluju !!!

kuratkol
23. bře 2009

matava: Dobré ránko 🙂 Výměnu jsem viděla. To byl kretén, to máš pravdu. A takovou krásnou ženu měl 🙂

gab123
23. bře 2009

k doktoru jdu až za týden no nevím zda jsem neměla hned zavolat přímo boušovi za týden aby zas nebylo pozdě,ale stejně by nic neviděl a při nejhorším to odejde samo!

matava
23. bře 2009

tak ted jsem to dokoukala se slzickama v ocich, jdu polibit na dobre rano manzilka a supky dupky na postu= asi uz tam mam testiky od saji a do prace, at nam ten tyden rychle utece a gab, jeste jednou gratuluji, krasny zacatek tydne..a pry ze pondelky stoji za prd, ze?! 😀

kuratkol
23. bře 2009

Doktorka říkala, že mám udělat test za 3 dny po očekávané MS a v případě pozitivního testu se mám hned objednat 🙂

kuratkol
23. bře 2009

Gab: Hoď fotečku testíku do albíčka 🙂

lenicenka17
23. bře 2009

Dobré ránko
Gab:Moooc gratuluji 🙂 😉 😉 😉 Je t fakt super zpráva takhle po ránu...
Blondy tak jem opt začla měřit a dnes bylo 36.5 tak co to znamená že ovu ještě nebyla???Dnes je 15DC

lenerka
23. bře 2009

dobré ránko kočky

gab moooooooooc gratuluji
takže už jsi třetí jo
holky to je super,jak to pomaloučku všem vychází 😀
jen tak dál

gab123
23. bře 2009

hoky fotečku vám tam dám odpoledne už ji mám vyfocenou,ale 😀 já to neumím dát do Pc jsem takový antitalent

lenerka
23. bře 2009

takže gab možná prosinčátko,jako naše Kačenka 😀 opatruj se

lenerka
23. bře 2009

gab spíše asi listopaďátko co?ale to je jedno
hlavně,aby bylo 😉 zdravé

gab123
23. bře 2009

před tím jsem si to počítala jen tak a vychází to na 28.11.Hlavně sranda je že mi manža říkal,že mi dá super dárek k 30 já mám narozky 16.
Kámoška ta co měla 2 čárky v pátek má narozky 6.11 a i termín porodu! 😀

mam takovou radost,že nevíte jakou chce se mi brečet smát a strach.Moje mami má jít do důchodu posledního listopadu prostě to je paráda.Já jí stím zlobila,že si moc neodpočne 😀 ta chudák až se to dozví 😝 😀 😀 😀

kramlinka88
23. bře 2009

gab: hrozně moc gratuluju 😀 Hlavně se opatruj těhule 😉

blondynka400
23. bře 2009

Gab, no to je výbroná zpráva, hrozně moc gratuluju. Hele, jak to máš s tím utrošem? Já si myslím, že by jsi ho neměla přestat brát, ptala jsi se na to to doktora? Jinak tentokrát to určitě vyjde, musíš tomu věřit 😵 (omlouvám se, jestli jsme se tě už předtím na to ptala, ale v jakých týdnech si předtím o to přišla? , jestli nechceš, neodpovídej...)

lenicenka, tak to opravdu vypadá, že ovu ještě nebyla. Alespoň jste jí tedy neprošvihli 😉

blondynka400
23. bře 2009

matava, v luteální fázi a v těhotenství 😵

gab123
23. bře 2009

já volala ráno do natalartu řekla jsem jí že ms měla přijít ráno a test,že je pozitivní.Objednala mě za týden na úterý k práškům mi nic neřekla,ale utrouš budu brát,ale zavolám kvůli anopirinu a prednisonu rači jo at si řikaj co chtěj!
Včera jsem ti to psala kouknu na jaké je to stránce s tím potratem

blondynka400
23. bře 2009

gab, já vím že si mi to psala, jsem hrozná.... 😅 Taky bych tam radši zavolala, tím nic nezkazíš.... Hele a na co je anopirin? Ten neznám... Už jsi se z toho vzpamatovala? Ani nevíc jak moc jsme ti to přálal, zasloužíš si aby to do třetice vyšlo 😵

gab123
23. bře 2009

tak jsem volala přímo doktoru mam pořád vše brát a utrouš zvíšil na 4denne!
Blondy koukala jsem nato zpětně nemůžu to najít.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru