Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenerka
25. bře 2009

já si taky myslím,že vešechny do května otěhotníme 😉

lucbra06
25. bře 2009

ja už vas asi 14dni dočítam 😉 a konečně jsem se rozhoupala

blondynka400
25. bře 2009

Ahoj holky,
lenicenka nebuď smutná, ona přijde, neboj 😉

kuratkol, buď ráda, že bříško nebolí a čekej. tpo jsem ti zas poradila co 😀 A nech ty smutné smajlíky, kdy nebudeš rěhu, alespoň ti na té svatbě a potom svatební cestě nebude špatně jak jsi psala.... Na všem musíš hledat něco pozitivního. ale zas na druhou stranu zatím není důvod si myslet, že byto nevyšlo.... 😉

kramlinka, s tím jak a kdy je to vidět je to hrozně individuální. Táleží na tom, jak áš vypracované břišní svalstvo. ale jinak máš pravdu, u těch silnějších je to vidět méně, protože tam už nějaký ten centrumetr navíc není vidět... ale to sand není tvůj případ, ne? 😉

lucbra06
25. bře 2009

Ja vam tedy neco napíšu o sobě,jmenuji se Lucka je mi 24let,doma mam manžílka 🙂 a moji milovanou dceru Nelinku v květnu jí budou 3 roky.Chceme jí pořídit brášku 🙂 březen je první měsíc snažení.Asi mi začali zas tikat biologické hodiny 😀 po porodu jsem nechtěla ani slyšet o dalším porodu,ale to je asi normal 😝 Moc vam to všem přeji z celeho srdce,protože deti jsou největší pokládci 🙂

rennik
autor
25. bře 2009

ahoj holčiny moc vás zdravím, jdu vás dočíst 🙂

blondynka400
25. bře 2009

Ahoj renník, těhulko naše, jak se máš?

lucbra, vítej 😉

kuratkol
25. bře 2009

blondy: Myslela jsem, že nebolí, ale jak jsem vstala ze židle, tak jsem zjistila, že ještě bolí, ale ne tak moc.

lenerka: Já se nebojím, že neotěhotním. Já se bojím, že neotěhotním napoprvé 😀 .

lucbra: To je dobré slyšet, že děti jsou největší pokládci 🙂

renník: Ahojky, jak se vede těhulko. Nějaké pocity ?

kramlinka88
25. bře 2009

lucbra: ahoj zdravím novou snažilku 😉

blondynka: no to je přesně můj případ 😉 Nejsem na to pyšná, ale co se dá dělat. Teda dělat se dá, ale jde to pomalu, já už jsem docela dost zhubla za poslední rok, a teď tak nějak stávkuju já i moje tělíčko... 😎 Uvidíme co bude...

rennik: ahoj jak se daří?

kramlinka88
25. bře 2009

kuratko: no tak se to povede napodruhé no. Z toho se přece nestřílí no ne??? 😉 Hlavně že to bude zdravé mimi... 🙂

rennik
autor
25. bře 2009

ahojky takže pocity jsou asi takovéhle: v noci se moc často budím nejde, moc spát, bříško občas bolí jako před MS-snad je to v pohodě ale vždycky toodezní, jsem strašně unavená- usla bych i ve stoje, zvětšily se mi prsa a hlavně bradavky 😀 jsou úplně jiné a tmavší. Zatím mi nebývá špatně- snad ani nebude...... 😀 tatínek je nás moc hodný, úplně to prožívá s náma, koupil nám knížku Péče o dítě a časopis Maminka- no fakt to žere 😀 😀 😀 jinak v práci jsme se domluvili že budu pracovat max do konce května, fakt mě to dobíjí, na to že jsem jim řekla že podle zákoníku bych měla dělat jen ranní a 8h, vůbec nereagujou, furt říkají že to není pravda, no snad to tam už nějak doklepu, uvidím co poví doktor.

lucbra06
25. bře 2009

rennik ty jsi tehule??no to je super 🙂 🙂 a to hned napoprvé???no to je bomba.A jinač moc dik za uvítanííííí

rennik
autor
25. bře 2009

jojo jsem ale pořád jsem z toho zaskočená( ale radostí), zkoušeli jsme to poprvé a vyšlo to, fakt jsem nevěřila svým očím když jsem viděla // na testu, je to nádherný pocit. Teď se jen modlím ať je všechno v pořádku a ať se mimíšek udrží.

blondynka400
25. bře 2009

kuratkol, to přejde.... Taky si myslím jak kramlinka, že to nemusí být napoprvé, zas potom si to snažilkování tolik neužiješ a to je přece škoda, ne? 😉

kramlinka, to chce pohyb a půjde to, neboj 😉 Lepší pomalu a pořádně, než rychle a mít to pak všechno nazpátek 🙂

renník, tak to máš klasické příznaky 🙂 . S tou prací to si snad dělají srandu ne? To chtějí, abych jim tam poslala kontrolu a dostali pokutu 😠 . Hele 100% právo na to máš, najdi si to na netu a vytiskni si to a přines jim to, tohle opravu není možné...

Jo holky s tou tabulkou, budete muset chvilinku ještě vydržet, nějak to nechce poslouchat. Můžete se kouknout sami co to píše.... 😒

rennik
autor
25. bře 2009

blondy už jsem koukala, ale my počkáme 😀

lucbra06
25. bře 2009

to je užasný 🙂 moc,moc velka gratulace.Tak nam dej recept 😀 měřila jsi BT???

blondynka400
25. bře 2009

Renník, nevím kde je chyba proč to nefunguje, ale já na to přijdu 😉

Lucbra, jojo Renník měřila BT a dělala si ovu testy, nakonec jsme jí přesvědčila a vyšlo to 😵

rennik
autor
25. bře 2009

lucbra: jojo blondy už odpověděla vlastně za mě, na její radu jsem si měřila BT a zkooušela ovu testy, kromě toho jsem jedla Calibrum baby plan a pila kontryhelový čaj a koupila jsem si Femigard kapky- je to bylinný přípravek na správnou funkci pohlavních orgánů, vyčetla jsem to na jedné diskuzi a od jedné holčiny které se díky těmto kapkám podařilo po dlouhé době otěhotnět. Já nevím jestli pomohly i nám, možná jsme byli jen ve správnou dobu na správném místě. Všeho všudy jsme toho moc nenasexovali asi 4- 5x před a v plodné dny a vyšlo to. Nedělala jsem svíčky ani stojky ale občas jsem si dala pod zadek polštářek a hlavně jsem nevstávala minimálně půl hodiny. No a to je asi všechno co jsme pro to udělali. Navíc jak už jsem kdysi psala hlavně se do ničeho nenuťte, my když jsme věděli že by bylo dobré se snažit tak jako na potvoru to stálo za prd, nic z toho nebylo až pak jsme si řekli že vlastně o nic nejde že se to jednlu podaří tak bylo vše OK. Takže jedinýrecept je žádný stres a užívat si snažilkování. 🙂

blondynka400
25. bře 2009

Renník, jenže ono se to lehce řekne, ale potom někdy hůř provádí.... Ale jinak máš pravdu. Akorát já ve stresu nejsem, moc na to nemyslim a jak to stejně dopadá 😝 . No ale teď mě víc štve ta tabulka, proč to nejde, ach jo 😠

lucbra06
25. bře 2009

😀 😀 tak ten recept zní jednoduše

lucbra06
25. bře 2009

rennik ještě otázečka 🙂 ted tedy když už jsi tehulenka jakou mas BT,ja zatim neměřim,netestuju.No tak se do toho pustim 😀

rennik
autor
25. bře 2009

jééééééééj od té doby co jsem zjistila že jsem těhu jsem si teplotu neměřila 😅

blondynka400
25. bře 2009

lucbra, odpovídám tedy zas ze Renníka, musíš měřit celý cyklus, aby jsi věděla jaké máš teploty. Každá jsme jiná a máme jiné teploty. Takže některá může být těhu s 36,6 a některá nebude s 37,4 😉

rennik
autor
25. bře 2009

blondy já vím nechtěla jsem aby to tak vyznělo, vím jaký to je stres, ikdyž se nám to povedlo tak nejhorší bylo to neustálé čekání a nejistota jestli to vyjde nebo ne. Proto vám moc všem držím palce aby to vyšlo!!!!!!!! fakt vám to moc přeju.

blondynka400
25. bře 2009

renník, a proč taky viď? Určitě se ti bude držet tak kolem těch 37, jako předtím.... Ale řekla bych, už je teď meření k ničemu, viď 😵

lucbra06
25. bře 2009

holky musim padit,mam net jen u mamky,doma spinka Nelča s manželem tak je jdu zkontrlovat 😀 doma mame notas a internet nikde,takže musim na nem zapracovat 😀 😀 když jsem našla takovej super pokec.Všem držim palečky at se brzo zadaří.Pa

blondynka400
25. bře 2009

Renník, úplně v pohodě, vím jak jsi to myslela. Ten stres bude celých 9 měsíců, bohužel, protože tím, že člověk najde dvě čárky v podstatě včechno začíná. Pořád budeš čekat na nějaké výsledky a tak. Jé teď jsme to napsala tak divně, nechci tě strašit 😔 🙂
On je spíš horší, když víš, že to jednou vyšlo a pak nic. sice si z toho moc nedělám, ale občas mi to přijde hrozně líto.... ☹

blondynka400
25. bře 2009

lucbra, měj se hezky, přijď se zas někdy podívat a zařidtě si internet, v dnešní době.... 😉

rennik
autor
25. bře 2009

jo to máš pravdu, co jsem zjistila že jsem těhotná mám pořád strach aby bylo všechno v pořádku, aby jsme o něj nepřišli atd. přesně za týden budu u doktora na jedné straně se moc těším a na té druhé mám strach. 😒

kuratkol
25. bře 2009

Já už chci taky mít strach 😀

rennik
autor
25. bře 2009

kuratkol neboj určitě to vyjde budu na tebe moc myslet.A hezky se snaž ať jsme dvě těhu nevěsty 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru