Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
25. bře 2009

Já se snažím 😀 Testovala bych, až bych brečela 😀 , ale stejně bych nic neviděla 🙂

rennik
autor
25. bře 2009

mě se mimíš ukázal den před MS ale čárky byly dost slaboučké, ale zas né tak slabé aby nešly hezky vidět. neboj dobře to dopadne. máš nějaké příznaky?

kuratkol
25. bře 2009

To je brzo asi.... jsem měla ovu předpokládám taky 23.3. (22.3. na ovu testu). Ty jsi měla nějaké příznaky? Kdy první a jaké ?

rennik
autor
25. bře 2009

kuratkol kdy přesně začly nějaké příznaky ti přesně nepovím, já jsem právě nic moc žádné příznaky neměla, trochu jsem se cítila slabá ale jen občas, taky mi bylo občas špatně od žaludku ale jen velmi mírně, až na těch nočních to byly 2 dny před testováním mi bylo fakt zle. No a pobolíval mě podbřišek, občas to píchalo vlevo, občas vpravo, pořád jsem měla pocit že má každou chvíli dorazit MS. Bílý hlen jsem měla taky ale nebylo ho moc, spíš jsem zkoumala BT a tvrdost čípku ten byl tvrdý.

kuratkol
25. bře 2009

Taky mě pobolívá podbřišek a občas píchne, ale to je moc brzo na to, aby to byly příznaky těhu. Jiné nepozoruju.

rennik
autor
25. bře 2009

možná že další přijdou později, já fakt nevím vůbec už jsem nedoufala že těhu budu a vidíš jak to dopadlo. takže nevěš hlavu kdyby žádné příznaky nebyly a možná že to vyjde. 😀

kuratkol
25. bře 2009

To čekání je nejhorší ☹

pipinka
25. bře 2009

holky,hlásím se mwezi vámi.krev negativní, na testu je opět slabá čárka, takže tak

luciasek001
25. bře 2009

Ahoj holky, hlásím příchod tak co nového? Jak se vede? 🙂

kuratkol
25. bře 2009

ahojky, nic nového zatím 😉

luciasek001
25. bře 2009

Už se mi vás podařilo dočíst, vidim, že se diskuzní kroužek rozrůstá to je prima 🙂

kuratkol
25. bře 2009

luciasek: Nějaké těhotenské příznaky?

luciasek001
25. bře 2009

kuratkol, už mi neni tak špatně od žaludku jak bylo, už je to jen občas. Píchá mě na obou stranách střídavě, ale jinak nic a nevim jestli se to dá považovat za těhotenské příznaky 😉 Necháme se překvapit. Dnes jsem měřila BT a byla na 37,0. A kdy budeš testovat?

blondynka400
25. bře 2009

pipinko, tak to mi je líto... Ale to je docela divné ne? Krev úplně neula nebo tam něco bylo? Ony některé laborky třeba do hodnoty 20 považují jako za negativní... Jaký používáš test?

luciasek, ahoj holka, tak co btvůj zdravotní stav? Nějaká změna?

renník, neveřila jsi, ale já ti to říkala 😵

kuratkol, co zas ty smutné smajlíky? 😠

luciasek001
25. bře 2009

blondy, dík je to lepší. Ale bylo by líp kdyby to už všechno zmizelo. Nicméně je to lepší takže aspon tak něco pozitivního. 😉

blondynka400
25. bře 2009

luciasek, do MS máš ještě docea daleko ne?Koukala jsem do tabulky, tedy která se vám nezobrazuje a stále nevím proč 😠 . Ono zmizí, neboj a nebo ti také ještě něco přibude 😅

kuratkol
25. bře 2009

luciasek: Třeba pozitivní test ? 😀

blondy: Já jsem strašně netrpělivá co? Ale já bych chtěla už vědět, na čem jsem. Mám problém v tom, že chci jít cvičit, ale četla jsem, že na začátku těhu by se to nemělo, tak bych si to nerada pak třeba vyčítala, i když si myslím, že těhu nebudu. Nejsem doktor, takže nevím, jak to je.. Ale co když je to vajíčko třeba oplodněné ale neuchycené a já bych ho tím cvičením třeba "vytlačila" ven 😅 . Je to možný ?
Jinak to břicho mě taky bolí a nevím proč... jen levá strana a spodní část... Nerozumím tomu..

gab123
25. bře 2009

Ahoj holky ted jsem dočítala si 6 stránek to je fuška 🙂
vítám mezi námi nové tváře spíš pisatelky snažilky 😉
kuratkol ty to tak hrozně hrotíš,že s tebe bude psycho.Já jsem necítila žádné příznaky jen mě před MS bolelo břicho a teplota byla nahoře na 37,1.Začal mě bolet prsa.Jinak testuj až v den očekávané ms.Hcg se začne vytvářet tak 10-12 dní po oplodnění.Když jsem byla těhu po 2 tak hcg bylo jen 21 a byly na testu//.
Já si test dělala ted v pon. to jsem byla 29dc a v úterý HCG bylo 506.Každý to má jinak.Soustřed se na 😉 něco jiného.
pipi to je mi líto,ale na genetiku běžte tam vám po můžou.Mi začali to vím úplně přesne 24.11.08 a už jsem těhu tedy 4ttplus 3dny.Před tím jsem měla 2potraty.Z genetiky vás určitě někam pošlou a pomůžou.Nastartuje tě to jako nás.Já byla z výsledků gen.vyřízená zjistili mi mutaci C-766T TJ. špatný růstový hormon pro mimi,ale jen 7% tak doufám,že mám dobrý vajoch a porostem 😝

gab123
25. bře 2009

kuratkol jen běž cvičit a neřeš to já jsem byla těhu a chodila jsem celý týden a i v neděli a žijem!ted už mám být v klidu.Až budeš mít // tak se hodíš do klidu 😝

gab123
25. bře 2009

luciásku ty už máš ovu?měla jsi už teplotu nahoře,ne?
renník jak je?stěma nočníma těfakt berou na hůl.Doktor ti je zakáže a napíše to se nebuj a budou mít po srandě!

Sáji to jsem ráda,že tam už vidíš tečku,já až v úterý!Hlavně že je vše o.k 😉
blondy v jakým týdnu je vydět srdeční činnost? nějak jsem zapomněla!

kuratkol
25. bře 2009

gab: 6 tt tuším nejdřív

blondynka400
25. bře 2009

kuratkol, no to tedy jsi. To by jsme chtěli asi vědět každá, ale bohužel to takto nefunguje. S tím cvičením klidně bež a neměj strach... Teď ti absoluntně nic nehrozí. Akortá koncem 4tt (většinou je to krátce před příchodem MS) se radí vynechat běhání, aerobic a takové ty sporty, kde se skáče, to je tehdy když se dokončuje nidace 😉

gab, ahoj. Tak to také doufám že to bylo z dobrého vajíčka, přeci jenom 7% není žádán hrůza a určitě už sis to vybrala předtím 😉

kuratkol, ono taky hodně záleží jak ti pracují ledviny a kolik se HCG z krve dostane do moče. V odborné literatuře jsem četla, že byl případ, kdy žena měla skoro 2000 HCG z krve a test z moči negativní...

blondynka400
25. bře 2009

gab, kuratkol, no v 6tt to obývá spíše zázrak, realnější je to v 7 až 8 tt.

luciasek001
25. bře 2009

blondy, cca 11 dní to zas neni tak daleko. No uvidíme nechám se překvapit.

luciasek001
25. bře 2009

gab, já už mám po ovu. Teplotu jsem začala měčit teprve od úterý prozatím spíš orientačně.

blondynka400
25. bře 2009

luciasek, to ne, ale na to aby jsi měla nějaké těhu příznaky tedy docela ano 😀 Ale třeba proběhla ovu dříve, i to je možné....

matava
25. bře 2009

docteno! 😀 ahoj holky, teda jeste, ze posledni dobou se mi dari chodit do diskuze docela casto, ale az budu nekdy na dovce, tak to bude docela sila... 😒 ale aspon je veselo 😀
kuratkol, rozumim ti v tom, ze co kdybys ho nejka vyklepala nebo tak..si treba predstavuji jak si tam ty spermijky rejdi v utrobach, jestli se zakousnou nezakousnou, pak to vajicko..no a ze ja nejakou pitominou to tomu snazilkovi zkazim...teda neee jako ze bych zrovna ja cvicila, to nikdy 😀 ale napriklad premyslim pristi tyden jit na matejskou a uplne miluji ty nejhorsi blici atrakce, ktere jsou casto dost trhajici a prevraceji vnitrnosti..tak nevim, to pristi utery budu 32DC...

matava
25. bře 2009

jo a vitam nove snazilky aspon bude vice realityshow 😀 a blondy, vybrala jsi krasny uvodni obrazek pro budouci tabulku, to bych klidne i jendou mela na tricku nebo tak 😀

kuratkol
25. bře 2009

matava: Přesně tak to cítím, jak to píšeš 🙂

blondynka400
25. bře 2009

matava, dík, mně se hrozně líbil, jen tu abulku musí ještě nějak doladit, nechce to spolupracovat.... 😉
K té matějské, jak už jsem psala kuratkol v období kole očekáváne MS se to úplně nedoporučuje a myslím že to co popisujš není od běhání až zas tak daleko. Ale jestli chceš jít v úterý, tak bych klíďo šla...

Tedy holky vy máte představy, chtělo by to nějakou hodinu anatomie a fyziologie 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru