Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
25. bře 2009

lenerka, hm, tak to je na ovu opravdu brzy.... Tak on se tenhle hleník bojevuje i 5 dní dopředu.... tak třeba ovu přijde dříve než obvykle 🙂

Střevní chřípka se snad takto neprojevuje 😖

Holky dobrou noc....

lenerka
25. bře 2009

blondy

koukala jsem na všechny alba
a je tam to naše Březnový,ale je to hodně maličkatý
já tam nic nevidím

lenerka
25. bře 2009

blondy tak ty už mě taky opouštíš?
mě ještě manžel nepřišel z hospody ach jo

tak dobrou

blondynka400
25. bře 2009

lenerka, no dala jsem to tam alespoň takhle. aby to bylo velké, hází mi to chybu, ještě jsme na to nepřišla proč....

Neopouštím, to bylo na holky, ještě tu chvíli budu. 🙂 Kdy se má vrátit?

kramlinka88
26. bře 2009

Dobré ranko😉 Dneska nějak nemůžu spát. Vzbudila jsem se v 6. Na nehty vyrážím až za hoďku....

dudunida: no termín svatby máme 27.června. A už jakž tak všechno máme zařízené...😉 Díky Bohu...

kuratkol
26. bře 2009

Dobré ráno 🙂

lenicenka17
26. bře 2009

Ahojík všem přeji krásné dobré ráno dnes teplota opět jen 36.5 ☹

gab123
26. bře 2009

Dobré ráno holky včera jsem odpadla v půl 8h spala jsem do 9h a přesunula do postela a spala dnes do7h do rána asi těhu únava či co 😀 😀 😀 😀 😀 ,no jen aby to vydrželo....

dočetla jsem se,že máte zakloněnou dělohu!
holky já taky můj gynek.mi nic neříkal,ale přirevizi mi to řekli,že jen mírnou,ale důležítý je že jsem otěh.tak se tím nemám trápit!Ale po 2,3 pokusu jsme podkládala zadek a co je taky vhodný,aby měl chlap orgasmus dřív a pak vy holky.Vašim org. se nasávají(stahy při org.) spermie do vnitř přes čípek!fakt to funguje.Sami vydíte.Je větší pravdě podobnost!

rennik
autor
26. bře 2009

Ahoj holky všem přeju dobré pozdní ranko, jsem vzhůru už od 6 v noci moc nemůžu spát. Holky ráno jsem měla úplně oranžovou moč nevíte z čeho by to mohlo být????? Kdybych včera jedla hodně mrkve tak pochopím ale nejedla, piju taky hodně takže koncentrovaná být taky nemůže, a navíc večer jsem měla docela silné bolesti v podbřišku-- já skoro umírám strachy aby se mimíšek udržel. Už ať je ta středa ať mi doktor řekne co a jak, já umírám strachem. Navíc dneska mě čeká první těhu noční a zítra zas tak mi držte palce ať je klídek.

gab123
26. bře 2009

reník to je divný,že nemůžeš moc spát já jsem mrtvá už v 8h a spím tak do 8h.Ta moč to nevím třeba to je těhu příznak.To břicho je podle mě normální.Mě zatím cítím jen tlak.Ráno mě taky rýplo v pravým vajochu,ale snad to taky nic není.Bud v klidu stres tě nepomůže.Já taky čekám co a jak bude.Zatím cítím břicho jsem v pohodě!

rennik
autor
26. bře 2009

já jsem jinak taky v pohodě, není mi špatně, jen to břicho pobolívá a dneska ta moč ale jinak je mi dobře. S tím spaním, přes den bych spala 24 hodin denně, ale v noci se moc často budím a ráno jsem vzhůru už hodně brzy. Kdy máš vůbec termín?

gab123
26. bře 2009

hned po tobě 29.11.

reník nabírali ti hcg? a kolik jsi ho měla? mě ho dělala kámoška 30 den cyklu a byl 506 zatím jdu podle tabulky,ale za týden to může být úplně jinak!

rennik
autor
26. bře 2009

No holky mi brali krev v den očekávané MS tzn. ve čtvrtek minulý týden a Hcg bylo jen 48 od té doby nevím, já mám termín 27.11. takže to máme jen o dva dny to je super 😀

lenerka
26. bře 2009

ahoj holky

tak mě pořád na začátku těhu břicho bolelo
jako kdybych to měla dostat,takže si myslím,že to co máte vy je asi normální

no já spala jako kotě
já vlastně spala furt
z ranní rovnou do postele 😀
a v noci jsem krásně spala,až na konci jsem začla číst knížky a ponocovat
žádný PC pro mě neexistoval

jako Gab už jsem od 20h byla v posteli
to si při druhým dítěti dovolit nebudu moct!!!!z toho mám nejvtší strach

lenerka
26. bře 2009

holky vy máte podobný termín porodu jako moje švagrová 😉
ta to má 28.11. 😀
ale bude to její 3dítě,tak to asi bude dříve

lenerka
26. bře 2009

renčo s tou močí to ti neporadím
já jí měla celou dobu ok
jo jo mrkev hodně zbarvuje,kdyby se to opakovalo,určitě bych zavolala Dr.!

rennik
autor
26. bře 2009

Ahoj Lener, teď je už ta moč v pořádku ale ráno mě to hrozně vyděsilo ta barva byla fakt šílená. S tím termínem jsem zvědavá jestli to vyjde jako prvotěhulka si myslím jestli spíš nebudu přenášet, ale moje sestra měla první mimčo na den přesně, tak se nechám překvapit. 😀

lenerka
26. bře 2009

no já měla termím 22.12. a porod 26.12
švagrová rodila druhé o 14dní dříve
a ségra měla termím 6.6.a porodila 30.4.!

uvidíme no,ale je lepší raději ať v bříšku zlstanou co nejdéle 😉

blondynka400
26. bře 2009

Ahoj holky,

renník, s tím spaním je to normální, i když jsi unavená tak se často budíš, to se časem spraví, neboj.... K té moči divné to je, ale nedělala bych z toho žádnou tragedii. Kdyby se to opakovalo kup si v lekárně (a nebo ti si vlastně můžeš vzít c nemocnici), takové ty papírové testy a uvidíeš, jestli něco není špatně 😉

gab, tak hlavně že jsi se dobře vyspala. Jinka s tím orgasmem máš pravdu, bohužel se to dost často blbě provádí 😀

lenerka, tak v kolik se ti vrátil včera z hospody? 🙂

lucbra06
26. bře 2009

ahojky,tak jsem tu konečně 😀 holky ja bych taky tak testovala.Mam to mit až 3.4 takže test asi ještě zbytečne že?????

blondynka400
26. bře 2009

lenicenka, nebuš smutná, víš co jsme si psaly do IP 😉

lucbra, být tebou bych počkala, zda přijde-nepřijde MS. Jiné testování je zbytečné.... Víš, kdy byla přesně ovu?

lucbra06
26. bře 2009

tak to opravdu nevim,a ty jsi po ovu 🙂 ??nelakaji te testiky???Ja při snažení Nelinky vubec nevěděla že naka ovu musí být 😀 Takže jsem vam moc vděčná za každou novinu 🙂

lucbra06
26. bře 2009

Moje teplota rano 37.2 ale to je před MS asi normal že??

lenicenka17
26. bře 2009

blondynka400 jojo 🙂 ale poruč tomu když tak mrcha teplota pořád nikde 😒
Ale pořád jsem tak nějak v nadhledu a říkám si že je ještě čas... Ještěže s tím prvním nebyly problémy to bych asi jančela víc... 🙂 🙂

blondynka400
26. bře 2009

lucbra, já jsem po MS. Nejde o to, jestli tě lakají nebo ne. Stejně před Ms se čárka ukáže jen vyvoleným a pak tě to zbytečně stresuje,i k dyž těhu můžeš být. Co je ale horší, můžeš ale takhle zjistit i neprosperující těhu, které prostě s MS odejde. Končí takhle kolem 50% oplodněných vajíček (je to pouze odhad). Vím o čem mluvím... Takže je určitě lepší počkat do MS, max den před MS, když BT neklesá...
K té BT ano je, ale záleží na tom, jako jsi miěla tepltotu před ovu. Jinka teplota není moc relevantní ukazatel...

lenicenka, no jo, ty máš výhodu 🙂. Hele ale povedlo se to předtím tak přece není důvod proč b se to nemělo povést i rteď ne? 😉 Neboj, ona vyleze nahoru 😵

lucbra06
26. bře 2009

no jo no to je ta nedočkavost 😝

blondynka400
26. bře 2009

lucbra, jo já vím, znám to. Stačilo mi to před pár dny.... 😀 Ale nic není horší, než když víš že tma mimi bylo a už není, znám to bohužel velmi dobře 😔

lucbra06
26. bře 2009

rennik myslim že by jsi se mela jit nekam poradit kvuli tem nocnim,protoze to musi byt strasne tezky a vyčerpávající pro tebe.Určitě se te miminko drží jako klíště 🙂 nestresuj se bude to o.k

lucbra06
26. bře 2009

blondynka to mas pravdu,to pak musí být hruza,to bych opravdu nechtela ☹ o Nelinku jsme se snažiliy pul roku,tak snad to nebude déle ,ale i kdyby tak to stojí za to 😀

blondynka400
26. bře 2009

lucbra, tak půl roku to docela jde.... Jestli by to i nás bylo půl roku, byla bych šťastná.... Ale ještě máme času dsot, tak to třeba může být dříve 😵 . Uvidíš, jak vám to teď půjde, budeme ti držet palečky ať jsi co nejdříve těhulinka 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru