Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
26. bře 2009

Jo 🙂
Manžel na to nic... my ta nějak nesexujem v ložnici kvůli malému tak než sem se okoupala on už spal tak sem šla na PC máme jej nahoře v budoucím děcáku

blondynka400
26. bře 2009

lenicenka, tak doufám, že ovu přijde co nejdříve 🙂

lenerka, tak to tedy máte hezkou domácnost
😀

kramlinka, jojo, jen 400, 800 je pro těhotnou ženu... Navíc něco máš i z normální stravy, Nemělo by se to přehánět, i dkyž ti to tedy úplně neublíží....

renník, ono to hodně zavísí na tom, jak máš vypracované břišní svaly. Jestli ano, bříško nebude skoro vidět, jesgtli ne, tak se ti vyvalí, s tím nic neuděláš....
Navíc my třeba v rodině máme velká břicha a je to vidět docela už od začátku...

lenicenka17
26. bře 2009

holky co si mám koupit za vitamíny aby jsem třeba trošku pomohla tomu tělu jej připravit na těh.??Nebo aby se líp zadařilo..
Blondy snad příjde už j přece nejvyšší čas ,ne?? 😒 😒 😒

blondynka400
26. bře 2009

lenicenka a nevstávala jsi dostatečně dlouhou dobu! 😎

lenerka
26. bře 2009

já si taky myslím,že by jsi Renčo noční dělat neměla né?

rennik
autor
26. bře 2009

no moje sestra měla při prvním taky docela hodně velké břicho, teď čeká Nelinku a ještě donedávna to nebylo skoro vidět a to je v 6 měsíci. S tím vypracováním svalů, před těhu jsem několik měsíců každý den cvičila cviky pro posílení břišních svalů ale ještě to není ono co bych chtěla takže budu jak vyvrhnutej vorvaň 😀

lenicenka17
26. bře 2009

blondy a co je dostaečně dlouhá doba??No chvíli jsem si poležela tak snad to stačilo...a nožky hezky nahoru 🙂

kramlinka88
26. bře 2009

blondy: no tak to si mě teď teda nepotěšila, takže já beru už dva něsíce dávku jak pro těhotnou, no bezva, tak to aspoň doufám že tam v neděli budou // 😅

lenerka
26. bře 2009

leni,že by 30minut? 😀

rennik
autor
26. bře 2009

lener no neměla ale jak už jsem psala jsou o hoooooooodně klidnější než ranní. Vem si že mám 4 a půl hodiny za sebou a za tu dobu jsem si akorát udělala svou práci, úplně v klidu, nikdo mě nenaháněl, na ranních je to milion% horší to jsem fakt uřícená. Mě spíš vadí ty 12tky. Ale skusím to vykutit s tím doktorem.

blondy ještě dotaz myslíš že se můžou provádět cviky na posílení bčicha i teď nebo se jim radši vyhnout. Já jsem si dneska zascvičila, ale jen na posílení stehen a hýždí- víceméně kalanetiku. Ale břicho jsem se bála namáhat, navíc mě furt pobolívá tak jsem to nechtěla riskovat.

lenicenka17
26. bře 2009

No asi celou půl hoďku to nebylo ale snad těch 20min. jo 😖 😖 fakt nevím nekoukala jsem na čas 😵

lenerka
26. bře 2009

no my máme jen 2pokoje
takže máme oba notebooky
a sexujem v obýváku
už aby byl ten nový byteček 4KK 😉

o víkendu možná dáme kačku starouškům
😀
tak se třeba zadaří no

blondynka400
26. bře 2009

lenicenka, podle mě stačí kyselina listová. Když jíš pestře, nic jiného nepotřebuješ... Dostatečně dlouhá doba je 20 minut

😉 renník, uvidíš, třeba ne.... Ty máš šaty z půjčovny? Teď si nepamatuju....

kramlinka, v to taky doufám, ale kdyby nebyli, ti dávku bych snížila 😉

lenicenka17
26. bře 2009

lenerka unás to též jistí obývák 🙂

rennik
autor
26. bře 2009

leniczenka já jsem ležela minimálně půl hoďky 🙂

lenerka
26. bře 2009

20minut nožky na hoře
to jsem na sebe zvědavá 😀 já u toho usnu

lenerka
26. bře 2009

holky tak to s tím musím něco udělat
já vždycky po sexu jdu čůrat
tak to asi nemůžu co? 😀 😀 😀

rennik
autor
26. bře 2009

ne já je mám koupené to by mě fakt nazlobilo kdybych se do nich nevešla tak dlouho jsem je vybírala.

rennik
autor
26. bře 2009

lener tak to jsme dvě mě se taky vždycky po sexu hrozně chce čůrat 😀

lenerka
26. bře 2009

renčo počkej až tě mimčo bude tlačit na močák
já byla na WC pořád

lenicenka17
26. bře 2009

tak 3 já taky přímo letím na wc ale teď musím držeeeet 🙂 🙂 🙂

lenerka
26. bře 2009

holky loučím se
manžel odchází a vypíná PC
tak páááááááááááá

blondynka400
26. bře 2009

Renník, tak měsíc bych břicho určitě vynechala.... A je lepší i pak, než něco zbvytečně riskovat. Teoreticky potom můžeš, ale fakt bych to radší nedělala 😉
Ty šaty se dají max povolit ne? Já mylsím že se vejdeš, celkově jsi taková drobná (co jsem koukala na ty tvje fotky 😉 )

lenicenak, v pohodě, hlavně že ji hned nevstala....

lenerka, já už se chtěla hrozit jak to chceš zvládnou s dvěma dětma ve dvouch pokojích... Kdy se stěhujete?
S tím čůráním, budeš to muset vydržet. Já mám stejný problém 😀

rennik
autor
26. bře 2009

lener papa a sladké sny 🙂

blondynka400
26. bře 2009

Jak jsem již psala, takže jsme 4 😀

Lenerka, dobrou a užij si to 😵

lenicenka17
26. bře 2009

lenerka dobrou noc

rennik
autor
26. bře 2009

blondy šaty jsou vzadu na šněrování tak snad nebude problém ale pro jistotu je tak 2-3 týdny před svatbou ještě vyzkouším, pokud se do nich nevlezu budu muset narychlo zhánět jiné což může být problém.

s těma fotkama já jsem drobná spíš výškově, váhově se to už říct moc nedá, připadám si jak obr. 😝 sranda je s těma riflema nemohla jsem se do nich v poklidu nacpat, sice jsem se vlezla ale tak tak jsem je zapla a přišly mi moc těsné. to bude teprv sranda to přibírání ale co hlavní je že mám v bříšku mimi a že jsem strašně moc šťastná, hold mi svatebčané budou muset odpustit nějaké to kilčo navíc. Až budou svatební fotky tak vám je pošlu jaká jsem byla těhu nevěsta 😀

blondynka400
26. bře 2009

renník, jestli je to na šněrování, tak to myslím bude ok. A dva týdny dopředu by jsi určitě náhradu sehnala 😉

Fotky nám určitě ukázat musíš, budeš krásná těhunevěsta... 😵

Mně i rozměrově jsi přišla na fotkách drobná... To já sice vážim stejně co ty a jstli si dobře pamatuju tvojí výšku tak měřím o nějakých skoro 20cm víc než ty, ale přesto si připadám jako kobyla, třeba oproti té tvé fotce.... 😒

S přibíráním si starosti nedělej, hlavně se hábej a jez pravidelně a ne moc tučné věci, zbstek nějak dopadne 😉

lenicenka17
26. bře 2009

reni me se teda zdáš hudená kolik prosímtě vážíš a měříš ať tě můžu vyvest z omylu...

rennik
autor
26. bře 2009

tak to já se snažím, každý den do sebe dostanu plno zeleniny tu upřednosňuju před ovocem ale toho taky jím dost no a pak se snažím jíst mléčné výrobky ( jogurty, mlíko) to je na denním pořádku a spíš jím tak 6x denně ale ne moc. S tím hýbáním určitě jo,ale trochu mám strach teď dělat nějaký sport, chystám se jít plavat, a doma chci jezdit na rotopedu místo kola, stejně jsem na něm jezidla doteď. samozřejmě že to nebudu přehánet, spíš pomalu ne žádná divočina. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru