Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

dudunidu
27. bře 2009

Ahojky Luciasku, je suprově, je přece pátek! 😀 Co plánujete na víkend? Já návštěvu u segry spojednou s návštěvou luxusní cukrárny (moc se těším na cheescake!! 😝 ) a přítel chce ještě stihnout aquapark, uf, tak snad tam někde nezahučím z nějakéhop tobogánu, já na to až tolik nejsem 😅

kuratkol
27. bře 2009

dudu: Jakou luxusní kavárnu máš na mysli? My jsme mysleli, že bysme mohli jet na nějaký hrad či zámek, ale ty, které jsme chtěli navštívit, jsou ještě zavřené v březnu. 😒

dudunidu
27. bře 2009

No počkáme ještě na radu naší inseminační odbornice Blondynky 😀 Takže pokud ten orgáč není hned těsně po mužovi a byl by až po té půlhodince, kdy tam budu ležet v komoře, s nožkama nahoře 😀 ....tak to už by ničemu nepomohl? 😕

kuratkol
27. bře 2009
kramlinka88
27. bře 2009

teda holky to jsou teorie 😀 😀 No napadlo by Vás rozvíjet takové teorie třeba před rokem ??? 😀 😀

dudunidu
27. bře 2009

No říkám "luxusní" ve smyslu "dokonalá". Je to ve Staré Boleslavi-Brandýsi n.L na náměstí, já tam byla jen jednou, ale mají tam božíííííí dorty, já jsem hotová hlavně z cheescaku!!! A ty samé dorty ještě prodávají v restauraci na ulici Hlavní v Novém Vestci (kousek od Staré Boleslavi). Když jedeme navštívit segru, tak se tam napereme těma dortama celá rodina!!! 😀 😀 Kape mi slina jen si na to vzpomenu. Ach jo, proč já musím tak milovat sladké!!!! 😀 😀 😀 😅

dudunidu
27. bře 2009

hahaha Kramlinko máš pravdu, mě by takové teorie nenapadly ještě před 2 týdny, než jsem objevila modréhokoníka a tuhle stránku. Já prostě myslela, že na to časem hupsnem a dříve nebo později to dopadne 🙂 Ale teď si říkám, když na to existuje tolik triků, tak proč tomu trošku nepomoct 😉 😀 Věk už na to mám, tak ať stihneme těch rarášků zplodit víc!!! 😅 😀

dudunidu
27. bře 2009

Kuřátko, děkuju, to je bezva článek!!! Jdu se vzdělávat!!! 🙂

luciasek001
27. bře 2009

dudu, my se chystáme zítra na jarní procházku do lesa. A v neděli asi voraz 😀

blondynka400
27. bře 2009

dudunidu, já dneska měla nějak jiné starosti než tabulku, omlouvám se ☹
Tak koukám, že to jsme podobný den, já jsem 6DC 😀
K těm spermijkám, myslím že nepomohlo, je to myšlemo tak, že nejlepší je mít orgasmus třeba tak dvě minutky po muži... ale jak jsme již psala, technicky je to dost složité...

lenicenka, jojo, fakt je moc roztomlý, takový celý tatínek. Jste moc pěkná rodinka 😉

kuratkol, už zas začínáš? 😕 to si ještě dlouho počkáš 😀

luciasek, když jsou v pořádku, tak tam doletí, i když hgned vstaneš a jdeš se umýt 😉.no jestli to bylo nidační špinění tak určitě, jestli to bylo něco jiného, tak test bude negativní... Mohla by to být i nedostatečnost žlutého tělíska nebo některé ženy před MS prostě občas trošku zašpiní...

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka, jsou rychlejší, v tu dobu už jsou dávno v děloze, když je vše ok a děložní hrslo je otevřené a hlen dobře psotupný. Jinak se tam v podstatě ani nedostanoua je jedno jak dlouho ležíš 😉

lenicenka17
27. bře 2009

Holky tak sem teď četla o tom čípku nikd yjsem ho nezkoumala a tak jak přesně je měký před ovu něčemu mi to přirovnejte prosím 🙂

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka to se špatně přirovnává, ale když ho nějakou dobu budeš pozorovaz, tak to poznáš... Jo a ještě v době ovu je více otevřený, u tebe jako maminky by to mělo být dobře poznat 😉

lenicenka17
27. bře 2009

Jsem ten čípek právě zkoula a zjistila jsem že je tam bílovej hleník ,tak žeby konečně?? 😵 😵 😵 😵 😕 😕 😕

Blondy ty jsi teď nestranná ale někdo říká že je malej celý naše strana a někdo že na manžu,ale kdybys viděla moje foto v roku a šímovu fotku tak řekneš že je to jedno dítkojen barevná a černobílá fotka,fakt!!! 🙂

dudunidu
27. bře 2009

chápu, Blondy, to je samozřejmé, vůbec smekám, žes tu tabulku převzala pod svá křídla 🙂 Je to asi dost práce, každá pořád něco chceme měnit, co 😅 A co teprve, až budou bejbátka v bříškách! To pak budeme muset udělat ještě jednu special tabulku, nejlépe excelovou se spoíustou filtrů, hahahha 😀 😀

lenicenka17
27. bře 2009

blondy jak to myslíš u mmaminky... nevadí i když nebyl porod přirozenou cestou??A otevřený??Tak to už vůbec asi nepoznám 😨 😨 😨

lenicenka17
27. bře 2009

dudu a kolik ti je?

blondynka400
27. bře 2009

lenicenka, tak to je dobré znamení 😵
Jinak já tohle přirovnávání kdo je komu víc podobný moc nemusim, každý má vždycky jiný názor. Prostě je to hezký klučík a to je to nejdůležitější 😉

lenicenka17
27. bře 2009

jasnéé 🙂 Mu to vyřídím ju 😀 😀 😀

blondynka400
27. bře 2009

dudunidu, tady je právvě problém, že asby se to dalo přečíst, musíš to udělat v excelu ap ak to sem přetrans´formovat jako webovou stránku. Jen tak soubor xls jsem nedáš a když to máš jako jpg, tak to zas nikdo nepřečte 😒

lenicenka, i u ženy, která nerodila je otevřený, ale u ženy, která rodila je prostě víc... Jé to když si měla císaře, tak to nevím, to jsi mě teď zaskočila. ale to není podstatné, stejně otevřený být trošku musí 😉
Určitě mu to vyřiď 😵

lenerka
27. bře 2009

čus

konečně jen známé tváře 😉

lenerka
27. bře 2009

já se tu vůbec nechytám
vy jste drbny 😀 😝

dudunidu
27. bře 2009

ty kráso, holky, poprvé v životě zjišťuju něco o tom cervikálním hlenu. Ty jo, to mě nikdy nenapadlo, proč se to mění a jak... Čumím na drát, vám řeknu... No jsem holt analfabet co nerozumí vlastnímu tělu. 😔

dudunidu
27. bře 2009

Leni skoro 29, takže myslím, že už je čas 🙂

kuratkol
27. bře 2009

Ve 20.DC mě stále bolí levá strana podbřišku tj. ta, kde bylo vajíčko. Není to divné takhle dlouho?

lenerka
27. bře 2009

dudu
tak to budeme podobně starý
já jsem květnová 80

dudunidu
27. bře 2009

Čus lenerko, známé tváře a známí vodníci brčálníci 😀 😀

lenicenka17
27. bře 2009

dudu nic si z toho nedělej já se taky dovídám věci co mi byly úplně tabu,ale na jednu stranu jsem i ráda 🙂

dudunidu
27. bře 2009

Já o měsíc mladší, leni, ale ty už si stihla jednoho potomka! Máš náskok! Sákriš, to už nedoženu!!! 😅

lenicenka17
27. bře 2009

ahojík lenerka 🙂
Já jsem ročník 81 leden

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru