Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

matava
28. bře 2009

teda kuratkol, co to je za specialitu? gab, taky te vitam..bucek bych nesnedla, v rodine se mi smejou, ze jsem u masa vzdy jak chirurg = preparuji i temer libove maso a dela mi problemy obirat napr i kure...no frfna...ale jinak jim vsechno a rada ochutnavama nove veci 😀
kazdopadne ten vas bucek se hodi do toho zimniho pocasi, v lete si to nedokazu predstavit.. 😉 my si udelame neco na zpusob kur. ciny s ryzi, teda manzilek to bude mit jak snidani...no a pak snad pujdem na kratky vylet po okoli a ja pak do ikey a on vecer na jakysi badminton turnaj..hlavne at ty dny rychle utikaji 😀

matava
28. bře 2009

jo a vcera jak jsme se vratili z febiofestu tak si do me mile rypnul, ze jsme vlastne ani vecer nezapnuli pocitac a ze jsem tedy vlastne nebyla na konikovi 😀 no evidentne mu to vse taky zacina vrtat hlavou, jsem to ani necekala...
no ale cuceli jsme jeste na jeden film o baseballu red sox, sice to mela byt i trochu romantika, ale doufala jsem, ze to bude hlavne o tom sportu, no ale bum...zase o tom, jak resi, ze ma tyden zpozdeni, nejaka dalsi holka tam kamardkam oznamovala, ze je cerstva tehul...tak ja hned, ze na tohle si jeste pockam...dnes teprve 29DC..ale co, jak rika blondy..driv nebo pozdeji se proste dockame 😀

matava
28. bře 2009

jo a vcera ve filmu s jean claudem van dammem (s nadsazkou o tech jeho bojovych filmech, byla jsme mile prekvapena jak si ze sebe umi udelat legraci.. 😀 ) tak tam citovali shakespeara, coz je asi hlavne pro Kuratkol, takze = cas, co se hodne vlece, stejne jednou pomine.... tedy tak nejak podobne to bylo.. 😉

kuratkol
28. bře 2009

matava: Je to taková chili omáčka úžasná, tady v ČR jsem ještě na nic takového nenarazila. Rozumím, co myslíš preparátorem 🙂, já jsem to samé... Navíc nejím ani věpřové maso, protože mi prostě nějak nechutná, smrdí.

Já se taky nemůžu dočkat testování, ale myslím, že z toho nic nebude, žádný příznaky necítím, sice je to brzo, ale tak nějak mám takový pocit... Tak už aby ten čas pominul 😀 😀 😀

kramlinka88
28. bře 2009

matava: ahojky ne já neměřím... 🙂

gab: no uvidíme jestli dočtu nebo ne....ani nevím jestli se mi bude chtít, ale asi jo abych byla v obraze, uvidíme jestli tam net bude nebo ne... 😉
Moc ráda bych tabulku rozšířila, no uvidíme co a jak zítra ráno, ale moc se netěšte a držte mi pěsti pro štěstí 😉
Jo bůček jo ??? Tak to já vůbec nejím a vlastně ani nemůžu jíst, ten tuk by mě zabil...po té operaci žlučníku mám horší trávení tuků, tak si na ně musím dávat majzla 😠

kuratko: no tak to je přesně to co nechápu, kolikrát koukám jak nezodpovědní někteří rodiče dokáží být a ti co by si to tak přáli tak nic ☹ Třeba moje nastávající švagrová, má pětiměsíčního chlapečka, do jináče spadla po asi dvouměsíčním stavu ani neví jak, a teď sice se stará, ale v těhu taky kouřila, ale kolikrát si říkám že ona toho malého bere jako panenku na hraní...třeba při koupání ho normálně nechá ležet samotného na podložce na stole a jde si vedle do pokoje pro vatičky...no chápete to???On se sice ještě sám neotáčí ale asi před dvěma týdny s ním byla v nemocnici protože jí vypadl z takového toho lehátka-vajíčka, byl v něm na posteli a spadl z postele na zem a to lehátko na něho...člověk by si řekl že se poučí a ona ne.... 😒

matava
28. bře 2009

ja taky nic necitim, jen od vcerejska mirne prsa, ale protivna jeste moc nejsem..minuly mesic to bylo maso...dostala jsem to az 42DC a min tak dva tydny pred tim jsem byla precitlivela, protivna ted jako nevis kdy to tedy konecne dostanes..no byl to opruz...
veprove zas moc nemusi muzik, ale ms rad, kdyz koupim hodne tenke veprove platky a udelam z nich rizky, tak to jo..no a chilli, na palivy veci moc nejsme..ted jsem byla nestastna v ambiente, kdyz do sushi uz rovnou dali to palive wasabi..mi to prislo tak nespravedlivy, zee omezuji lidi, kteri nemaj radi palive, at si to tam ostatni daji az potom 😀 😀 to mam problemy, co?.. 😀 ja furt neco resim, klasika 😀

kramlinka88
28. bře 2009

kuratko, matava: taky se hlásím k preparátorům 😀 😀 😀 Nesnáším prorostlé maso...já sundávám i kůži kuřete což u nás nikdo nechápe, protože prý je to to nejlepší, no jo ale proč do sebe cpát tolik tuku navíc když nemusím, že? Když to jde sundat 😉

matava
28. bře 2009

blondy, behem toho docitani jsem natrefila na tvoje spekulovani nad posychrovanim se...taky jsem nad tim musela chvili koumat, ale podle me je to s mekkym I, ze je to odvozene od nemeckeho sichr, ze je neco jiste, urcite,..ale na netu jsem to nekontrolovala...
jo a jak jste si tu psaly data narozeni, tak ja jsem srpen 81 😉

kramlinka88
28. bře 2009

já září 83 stejně jako můj nastávající manža 😉

kuratkol
28. bře 2009

kramli: Tak to je hrozné s tím mimi..... Tak malé se vůbec nemá nechávat bez dozoru....

matava: Ono to právě moc pálivé není, já taky nemusím pálivé a to wasabi taky nemusí. Ambiente miluju 🙂
V Londýně je jedna síť s názvem Wasabi, dělají jídla so kelímků - různé nudle s různým masem a taky velký výběr sushi. Vždycky se tam dost kochám a chodili jsme tam na oběd denně. Tak si to nenechte ujít, když byste tam někdy jely 🙂

kuratkol
28. bře 2009

já jsem listopad 81

lenicenka17
28. bře 2009

ahojík tak to sme tu většina 81 😎
My dnes máme taky čočkovou polévku od včera 😀 😀 a asi udělám ražničí ale zatím pořád visím na těch oknech tak nevím jak budu stíhat...

matava
28. bře 2009

no v londyne uz jsem byla nekolikrat, kousek za londynem jsem mela nekolikrat workshadowing a vikendy jsme travili v hotelu hned u oxfordstreet 😉 skoda, ze jsem ten tip nevedela driv, ale urcite tam zas nekdy poletime, letenky jsou ted vazne za pakatel 😉

kuratkol
28. bře 2009
gab123
28. bře 2009

jé já měla čočkovku včera to je náhoda.To já od masa sním všechno hrozně ho miluju,ale knedlík a bůček dělám jen vyjmečně!
kuratkol já jsem listopad,ale 79 letos 30 na krku když to klapne tak si mimíska na dělím k narozkám....

kuratkol
28. bře 2009

Docela mi vadí, že padla vláda. Bojím se, že bude u moci jiná strana a ta zase změní výši mateřské a rodičovského příspěvku. Proto by bylo dobré porodit ještě do konce roku, změny jsou většinou od nového roku. 🙂

matava
28. bře 2009

kuratkol dik za link, hned jsem si ho dala do favorites 😀
gab, tak to jsi skoro jak muzik, ten je cervenec 79 😉

luciasek001
28. bře 2009

Ahoj holky, hlásím příchod, dneska teplota 37,0 tak nevim.
Já jsem ročník březen 84

kuratkol
28. bře 2009

luciasek: Moje ségra je taky 84, nedokážu si představit, že by chtěla dítě, vůbec na to není zralá.... 😀
Vypadáš starší a vyzrálejší než ona. 🙂

kramlinka88
28. bře 2009

luciasek: ahojky 😉 To je dobré znamení taková teplota nebo ne ??? 🙂

luciasek001
28. bře 2009

kuratkol, dík, tak to záleží na každym jak chce nebo nechce dítě, někdo je na mimi zralej možná už ve 20. Neboj ségra do toho taky doroste.
kramli, znamení snad jo. Ale jinak žádný další příznaky nemám. Budu ti zítra moc držet palečky aby se povedly // čárky 😉

blondynka400
28. bře 2009

Ahoj holky,

lenicenka, ona přijde, ten hlenák včera bylo dobré znamení, třeba se teprve chystá nebo bude dnes 😉

kuratkol, k tomu hubnutí, to že jsi začala, to je určitě super a krok správným směrem. Ale jestliže to nějaký doktor doporučil hladovět a včer nejíst, sebrala bych mu diplom. tohle je totiž ten největší nesymsl, který kdy v oblasti diet byl!

gab, to ty máš tedy chutě 😀

blondynka400
28. bře 2009

luciasek, ahoj teplota je ok, ale vzheldem k tomu, že nevímer, v které přesné části cyklu se nacházíš, moc toho nevypovídá 😝 , A co to špinění, už je to v pohodě?

kramlinka, zítra se těším na 2 čárky 😵

matava, k tomu i/y já jsem se prsotě najednou zasekla, pak jsem si to dala do woru do automatických oprav a neopravilo mi to. Navíc já na češtinu byla občas lehce natvrdlá, učitelka mi vždycký dávala jedničku jenom proto, aby mi nekazila samé jedničky, jinka to vždy bylo na dvojku 😀

K tomu jídlu, oběd vařit nebudu, nemá to cenu, když tu jsme sama a večer si asi udělám canelone, mám na ně chuť. Jo a jinak se hlásím do klubu preparátorů, jsem taková už do malička, tučné prsotě nesnášim, vždycky mi říkali, jestli na to nechci mikroskop 😝

kuratkol
28. bře 2009

Na základce nás s masem vždy vraceli zpět ke stolu. Došlo to tak daleko, že jsme ho museli schovávat pod brambory, rýži, knedlíky a tak. Když ani to neprošlo, tak se to házelo pod stůl či do kvítek.... Jen aby se to nemuselo sníst...

blondynka400
28. bře 2009

kuratkol, vás taky nutili do jídla? Mně to už tenkrát přišlo hrozný. Já tam chodila měsíc a potom jsme řekla, že tam prostě chodit nebudu, že mě nikdo do ničeho nutit nebude. A Tak jsem nechodila 😉

luciasek001
28. bře 2009

blondy, špinění je v pohodě. Nechávám to otevřené.

blondynka400
28. bře 2009

luciasek, tak alespoň že tak.... A nechceš testovat zítra s kramlinkuo, že bychom měli další dvě těhulky 😵

kuratkol
28. bře 2009

blondy: Nutili a bylo to hrozné... Taky jsem nechtěla chodit, ale bohužel jsem musela. Pak jsem začala vracet stravenky a naši o tom nevědli. Jak jsem šla z páté třídy na gympl, tak tam jsem je ukecala, že na obědy chodit nebudu. Ale od té doby jsem měla špatné návyky. Nesnídala jsem nikdy, protože jsem do sebe nemohla nic dostat. Jedla jsem poprvé až doma ve dvě odpoledne nejdřív, někdy i později.

luciasek001
28. bře 2009

blondy, nevim spíš bych ještě počkala, nedávám si raději moc žádnou naději. Počkám do konce příštího týdne, to už vydržíme 🙂

kuratkol
28. bře 2009

Jojo, my pak otestujeme spolu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru