Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
23. únor 2009

luciasek, ahoj, co u tebe nového? Jen si vše přečti 😉

kuratkol
23. únor 2009

Rennik: A nechceš spíš zkoušet ovu testy než měřit teplotu denně? Já mám třeba štítnou, měřit nehodlám.
Ovu testy jsem koupila levně a fungují 🙂. A moc se na každý test těším 🙂.

blondynka400
23. únor 2009

kuratkol, jenže to nemáš jistotu že ovu proběhla. Ovu test ti akorát potvrdí zvýšenou hladinu LH a tím pádem s největší pravděpodobností k ovu dojde, ale nemusí. To ti až pak potvrdí zvýšená BT 😉

berranek
23. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem se tady týden neukázala, ale teď jsem vás dočetla - uf, že jste toho teda nakecaly. Nějak jsem celý týden neměla čas, přes den práce a po večerech už jsme zahájili snažení 😀 (já vím, ještě není březen,ale když já jsem teď v polovině cyklu, tak už to zkoušíme jako generálku na ten březen). 😵

kuratkol
23. únor 2009

berranek: závidím...

luciasek001
23. únor 2009

Mám to přečtený 🙂
Návštěvu u tchýně jsem přežila, v neděli jsme byli v Herlíkovicích na lyžích, ale nějak mi to nesedlo. Mám v hájim koleno a docela mi to dalo zabrat. Tak ted chodim s ortézou. Ve středu jdu k doktorovi s kolenem tak jsem zvědavá co mi řekne.

rennik
autor
23. únor 2009

berranek: Ahojky tak to moc držím palce ať se zadaří, my jsme už taky začali, hlavně díky tomu že mi brzo skončila MS takže včera večer jsme už mohli sexíkovat. 😀

Kuratkol: Určitě skusím i ovu testy mám je koupené ale počkám až na předpokládané dny kdy by měla proběhnout společně s měřením BT, takhle to možná bude přesnější. Neboj se čas utíká jako voda a uvidíš že brzo začnete taky. My jsme to taky pořád odkládali až dokončím školu atd..... takže jsem myslela že se taky nikdy nedočkám a už je to tady a my konečně zkoušíme. Uvidíme jestli vyjde nebo ne. Včera jsem tak trochu počítala že kdyby nám to nevyšlo do svatby tak mi má přijít MS přesně den po svatbě, pokud bude chodit přesně na den jako doteď 😠 nedej bože aby přišla dřív.

luciasek001
23. únor 2009

My taky necháme proběhnout MS a pak na to hupsneme 🙂

kuratkol
23. únor 2009

Holky já vím tak závidím.... Pořád to v hlavě přehodnocuju, ale pořád docházím ke stejnému závěru.... Ach jo.... A rodit v prosinci nechci ☹ .

rennik
autor
23. únor 2009

luciasek: tak to ti budu moc držet palečky, kdy ti má MS dorazit? já jsem ráda že už ji mám za sebou. 🙂

luciasek001
23. únor 2009

Mě cca do 14 dní.
Kuratkol: Mě se taky nechce pořizovat si mimi na zimu, ale uvidíme asi se stejně hned nezadaří

kuratkol
23. únor 2009

....ale co když jo...

luciasek001
23. únor 2009

Tak holt budu mít mimi v zimě, moc si to nedokážu představit, ale uvidíme

rennik
autor
23. únor 2009

Holky tak to my jsme rádi že by to vyšlo v zimě, byl by to takový dáreček pod stromeček. 🙂

kuratkol
23. únor 2009

Tak vám budu držet pěstičky. A třeba se pak přidám časem, až vy budete 2v1....

rennik
autor
23. únor 2009

No my s tím počítáme Kuratkol, uvidíme možná nás ještě předběhneš, třeba nám to nepůjde a ty zapadneš hned napoprvé- i to se může stát. Nechci pak být moc zklamaná ( ikdyž vím že bych byla) a proto radši zůstavám nohama při zemi a moc si to nevysnívám, pořád si říkám že neexistuje nikdo jiný kdo touží po miminkuvíc než já, ale vím že to samé určitě prožíváte i vy. 🙂

berranek
23. únor 2009

Dcera se narodila před zimou a myslím, že mimi na zimu bylo fajn. V létě už pak byla větší, tak už se s ní dalo v pohodě cestovat, jezdit na výlety. Já jsem se taky přes zimu dala do pořádku. Nemusela jsem si pořizovat moc těhotenskýho oblečení - přes léto jsem vystačila s letníma šatama. No a taky jsme si bezvadně užili vánoce, když jí už bylo přes rok (menší dítko z toho ještě nic nemá). Dokonce jsme s ní jezdili sáňkovat - byla to sranda - přivázali jsme ji ve fusaku k sáňkám k té opěrce za zády a jak se řehtala. 😅

kuratkol
23. únor 2009

Já se na mimčo těším, ale asi ne tak jako vy. Mamča byla těhotná nedávno, takže mi to vynahrazuje její dítko. V květnu jí (je to holčička Eliška) budou 2 roky, letí to ten čas. Je to výhoda v tom, že budu mít spoustu věcí ní.

rennik
autor
23. únor 2009

takže máš maličkou sestřičku 🙂 to musí být super, já mám malého synovce v lednu měl 3 roky taky to hrozně utelko, ale jako s miminkem jsem s sním fakt užila kažkou minutu co šlo.

kuratkol
23. únor 2009

Od mamči jsem daleko asi 300 km, takže se moc často nevídáme. Ale vidíme, jak rychle roste. Změny jsou dost vidět...

blondynka400
23. únor 2009

No já si myslím že je to jedno, kdy se mimi narodí, každé období má svoje výhody a svoje nevýhody....

Tak jak vidím, všechny už jste skoro snažilky. To jsme zvědavá, která bude první. Zřejmě Kuratkol 😀

kuratkol
23. únor 2009

Já nééééé, to vím ne.... 🙂 Umím plánovat 😉 .

rennik
autor
23. únor 2009

tak schválně kdo bude první???? že by jsme vymysleli nějaký bonus pro prvotěhulku? 😀

kuratkol
23. únor 2009

Může nám ukazovat těhotenský testíky, bříška, ultrazvuky atd. 😀

blondynka400
23. únor 2009

kuratkol, v tomhle směru je plánování na nic. 😝 Jediný člověk, kterého znám a plánování mu v tomto směru vycháuí je moje sestra (má už 3 mimi, všechny vyšly tak jak si řekla) 😀

renník, jaký bonus navrhuješ? napadá tě něco? 😎

rennik
autor
23. únor 2009

no uvažuju co můžu ale nevím co by bylo ten pravý ořechový dárek 😀

blondynka400
23. únor 2009

no mě taky nic nenapadá 😅

rennik
autor
24. únor 2009

Ahoj holky tak mě se dneska konečně teplota upravila, klesla na 36,6, takže to všechno poctivě zaznamenávám ať posleduju nějaké ty odchylky a hlavně ovu.

Jinak jsem v noci přemýšlela co vymyslet pro tu naši prvotěhulku ale sáááááákriš nic mě nenapadlo. 😠 Každopádně až se objeví první těhulka bude nám muset popisovat jaké to je, když ji roste mimi v bříšku, jaké má chutě nebo spíš nechutě 😀 jestli to na sobě nějak zaregistrovala atp. 😀 😀 😀

A vůbec kdo z nás má nejbližší předpokládanou ovu? Já někdy mezi tím 2-6.3. Čekáte někdo dřív? 😉

blondynka400
24. únor 2009

Ahojky,
tak to už teplota vypadá lépe 😉 .
No mne teda zatím také nic nenapadlo, ale s tím co píšeš tak souhlasím. Akorát to jsou tedy spíše povinnosti než odměna 😀
Já ovu předpokládám nějaký den po tobě, nevím přesně, mám jí různě a mám o něco delší cykly....

Holky, na nějaký den se s Vámi loučím, letím do ČR, a nemám tam připojení k netu. Takže se tu zatím mějte hezky a já se snad o víkendu ozvu. 😉

rennik
autor
24. únor 2009

Měj se krásně a pak pisni jaký byl let a pobyt u nás v ČR. Tak to asi budem prožívat stejně- myslím to čekání jestli přijde MS, pozorovat nějaké příznaky případného těhu atd. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru