Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
29. bře 2009

blondy: Já bych i testovala, ale asi by to nemělo význam....
Ovu test pozitivní 22.3.
ovulace 23.3.
dnes 29.3. tj. 6.den teprve

luciasek001
29. bře 2009

blondy, jasně budu to dál pozorovat. Nechci si případně kazit neděli kdyby tam nic nebylo ☹

blondynka400
29. bře 2009

kuratkol, to máš ještě minimálně týden čas 😉

luciasek, hm, ono není příjemné se koupak n nagetivní testík... 😔 Já bych to v tvém případě zkusila, ale když počkáš, nic se nestane 😉 . Jelikož v tom tvém cyklu už je nejasností více 😕 , ale doufám, že budou mít pozitivní konec 😵

cabalkova
29. bře 2009

Ahoj holky, vzaly byste me mezi sebe? Chodila jsem do jine diskuse, ale zbyla jsem tam mezi samymi tehulkami jedina snz, tak mi tam bylo trochu smutno a holky uz tam resily, jak ktere mimi kope a pod, tak jsem tam byla ztracena... 🙂

kuratkol
29. bře 2009

luciasek: Máš to s těmi datyy nějak podobně ? Jak dlouhý máš cyklus ?

cabalkova: Ahojky 🙂

blondynka400
29. bře 2009

cabalkov, to víš že ano... 😉 Jak dlouho se snžíte?

cabalkova
29. bře 2009

Ahoj, dekuju za privitani... snazime se tak od rijna... ale je fakt, ze jsme to moc nehrotili, jen jsem vzdycky zhruba spocitala dny... myslela jsem, ze to bude sup sup a ono nic, tak ted merim teplotku, abychom to lip nacasovali. 🙂 Dneska jsem 3 DPO.

blondynka400
29. bře 2009

cabalkova, tak od října to není žádná tragedie, ne? 🙂 Meření BT je fajn, dost ti to napoví.... Tak třeba to už vyjde tento cyklus 😵

lucbra06
29. bře 2009

no teda holky 😀 nemem šanci vas dočíst 😝 mužete mi říct v rychlosti novinky????Renik jak ti je??

blondynka400
29. bře 2009

lucbra, no někdy to je docel potíž 😀 . Novinky žádné, stále 3 těhulky, zbytek nadějné čekatelky 😉 Co ty, jak se vede?

cabalkova
29. bře 2009

blond: Od rijna to nevypada tak desne, ale my se nijak nechranili uz od ledna lonskeho roku, tak to uz je prece jen trochu na povazenou... tak jsme se oba nechali "zkontrolovat", jsme ok, tak snad to bude jen otazka casu... 🙂
... jinak jsme se diky mereni tento cyklus trefili presne na ovu, tak taky mam nadeji, ze se to treba uz povedlo.... 🙂 A jestli ne ted, tak treba priste. 🙂

blondynka400
29. bře 2009

cabalkova, hlavní je, že jste ok. Ono to prostě někdy jen déle trvá... A imunologické testy vám dělali také? budu ti držet plečky, aby to vyšlo co nejříve 😵

cabalkova
29. bře 2009

blond: imu zatim ne, teprve minuly tyden jsem mela vysledky z hormonalniho profilu a manz byl na tom spermiu. Dr. navrhuje, pokud se ted nezadarilo, zkusit podporit otehotneni Clostylem a pripadne by nas pak poslala do CARU. Ale ja porad doufam, ze se to podari "prirozene". 🙂

Ty mas s imu testy nejake zkusenosti?

gab123
29. bře 2009

ČAU holky u nás je pěkný hnus počas ☹
vítam cabalku,pojd mezi nás je tu samá sranda a občas jsme pěkně napnuté,když se má testovat!

luciasek to je divný to špinění popř.krvácení to spíš vypadá na nějakou poruchu nebo se ti pri nidaci zavrtávají trojčata 😀 já bych skusila test!
kuratkol já měla taky problém v práci chtěla jsem pořád otěhotnět otěhotnět byla jsem neštastná dny neutíkali a trápila jsem se pak se mi povedlo 2 otěh.a nic.Vždy jsem se tam musela vrátit ☹ byla jsem zralá na psychárnu připadalo mi že všichni na mě koukaj 😲 Byl taky humus smrděla pryskyřice toulen,po 2 nevydařeném těhu jsem dala v říjnu výpověd a od nového roku jsem na ŽL.Začali jsme v březnu a nějak to vyšloprotože jsem to neřešila zda budu,či ne.Vždyt víte,že jsem stím těhu nepočítala.Fakt je důležitý být v klidu.
Myslím,že by jsi měla jít na vyšetření zda jste v pohodě po roce ti udělaj vyšetření nebo si zažádej sama dojdi sido reprodukčního střediska.Prostě řekni,že rok to nejde.Doporučení nepotřebuješ!

gab123
29. bře 2009

blondy já jdu v úterý na první UTZ jsem napnutá jak kšandy,ale zatím jsem v pohodě.Bolý mě strašně prsa tak snad se něco děje!

luciasek001
29. bře 2009

kuratkol, mám cyklus 29 dní aspon po minulém měsíci. A ovu přišlůa tentokrát dost brzo.

luciasek001
29. bře 2009

gab, já nevim co se děje? Ty jsi špinila nebo ne než jsis udělala testík?
vítej cabalka 😉

matava
29. bře 2009

ahoj holky, jen na skok, za chvilku u nas zvoni navsteva...vitam nove prirustky, pokud se vam u nas libi, nezapomente se pridat do tabulky, pro vice info juknete k blondy400 do albicka 😉
luciasku, ja te fakt obdivuji, ze netestujes...obzvlaste po takovymto natlaku, za prve by mi to s tvyma priznaka uz vrtalo hlavou no a kdyby se ktomu takhle pridaly holky...uz jsem si ted tady mohla docist, ze mame dalsi tehuli, treba 😀
jo a pro pobaveni, manzik to asi zacina brat trosku jako hru a s nadhledem, klepu na zuby abych to nezakrikla, nejn ze ma v merku, jestli s vami jsem v pravidelnem kontaktu, ale dnes rano me dostal otazkou, jestli se uz nechci otestovat, tak jsem na neho cucela jak puk 😀

blondynka400
29. bře 2009

cabalkova a na folikulometrii jsi byla? Jestli je ovu v pořádku, přijde mi clostyl zbytečný.... CARU bych se nebáala, protože i tam můžeš otěhu přirozeně, dokonce se o to i načátku vždycky snaží a dokážou ti poradit lépe než běžný gynekolog...
Já přímo ne, ale dvě kamarádky ano, také byli v pořádku a nešlo to a u obou imuno problém našli, vyřešil se a už se u bou zadařilo.
Jinak Gab z této dizkuze tak nějaký lehký problém v tomto směru měla 😉

gab123
29. bře 2009

měla jsem to dostat v pondělí to by byl 29dc a od pátku do po když jsem si šáhla na čípek nebo prostě dovnitř tak jsem špinila docela červená krev,ale jen málo.MS už nepřišla! Udělej test zítra ráno a zajdi k doktoru.To bych dělala já abych byla v klidu!

blondynka400
29. bře 2009

gab, tak ať je vše v pořádku. Podej pak zprávu 😵

matava, vidíš, a ty jsi myslel, že nemá zájem 😀

kuratkol
29. bře 2009

matava: A testovala jsi ? Jestli ne, kdy budeš ?

cabalkova
29. bře 2009

gabi.... diky za privitani, jo, tak ty nervy kolem testovani znam... ja jsem na tohle desna a vzdycky mam tendenci testovat uz pred ms, protoze to proste nevydrzim... a potvora zatim pokazdy dorazila... ale po vysetreni u dr. a taky mereni uz asi vim proc... mam dlouhe cykly a ovu pozde, tak jsme se proste nesnazili v ty spravny dny... doufam, ze ted uz to co nejdrive napravime a trefime...

Ja bych si teda moc prala, aby se to bylo povedlo ted v ten ct... manz mel narozeniny, na ten samy den mi to spocitala i Jonasova metoda.... no to by prece melo vyjit... jako dodatecny darek narozeninam pro manzu 🙂

Jo a gabi, kde to delas, ze tam je citit toulen? To asi neni pro tehu dobry, nebylo to tim?

matava
29. bře 2009

no netestovala, krome citlivych prsu nemam zadne priznaky, ale prsa jako priznaky nepovazuji, to je pred MS normal, no a jsem teprve 30DC, MS mivam tak 36 az 42 a ovu byla asi kolem 15..no ale jsem mekon...sice jsem rikala, ze testovat nebudu driv jak 6. dubna, ale prousim to a asi budu testovat jiz pristi stredu nez pujdu na tu matejskou...no a pak si to testovani jeste zopaknu ten dalsi tyden pokud to tedy mezitim nedostanu...

lucbra06
29. bře 2009

blondynka u me dobry ,mam vsechny tehu priznaky 😀 😀 😀 už mi ztoho preskočí asi 😀 test jsem jeste nedelala ani nebudu počkam si na MS

matava
29. bře 2009

jo a ja mu tedy odpovedela, ze testovat nebudu a on hned...aha, ty nemas doma testy?..jsem ho vyvedla z omylu, ze testy samozrejme mam, ale za prve jsou zablokovane ve skrince (mame tu ted saradu s postelema, stoly, mame nove veci a stare stehujem dal ale jeste si je neodvezli 😉 ) a za druhe to nema cenu..no vypadal docela zklamane..mozna si chce ted zamestnat mozek necim jinym nez tim, ze jde posledni dva dny do prace.. 😒

gab123
29. bře 2009

cabalkova dělala jsem v malé fabrice a se sklem,ale už tam nejsem no nic dobrého to nebylo proto jsem chtěla odejít!tak jsem tlačila na pilu 😕

kuratkol
29. bře 2009

Všechny mají příznaky, já ne ☹

blondynka400
29. bře 2009

matava, le jestli byla ovu kol 15 tak to vypadá docela nedějně 😵

cablkova, jak dlouhé máš cykly? No jo, ne každá fungujeme posle tabulek na ovu.... Jak dlouhé máš cykly?

cabalkova
29. bře 2009

Teda holky, koukala jsem k blondy do albicka, super tabulka... jak to mam udelat, abyste me taky zaradily? 🙂

blondy... na folikulo jsem nebyla... s dr. jsem domluvena, ze ji zavolam, jak dopadl tenhle mesic, a pak budeme kdyztak resit dal, tak se prihodilo, ze jsem byla u ni na kontrole akorat v dobe ovu, i podle teplot byla, tak jsme dostali narizeno se zasnazit a pak uvidime. 🙂 Mam sikovnou a lehce protekcni dr., tak myslim, ze mi nebude cpat nic zbytecnyho, ale bude se nam snazit pomoct.
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru