Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
30. bře 2009

Ahoj holky,

lenicenka, nezoufej, to je naopak dobře, den ov teplota dost často klesne, takže to vypadá, že by mohla být dnes 😵

lenerka, tak to jo 😉

lenicenka17
30. bře 2009

blondy fakt??? 😵 😵 tak zase znásilňovat??? 😀 😀 😀 😀 Ted ten bude koukat že je to nějak často 😀 😀 😀 😀

blondynka400
30. bře 2009

lenicenka, no fakt.... Samozřejmě to nemusí být na 100%, ale je to dobré znamení.... No ale jestli chceš holku, tak nevím nevím s tím zanásilňováním 😀 😀

lenicenka17
30. bře 2009

ach jo to je teď dylema... Co mi ale zbývá chci mimi!!! 🙂

blondynka400
30. bře 2009

lenicenka, tak jdi do toho, max. to bude kluk, to je přeci také dobré, ne? 😉

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Už jsi sbalená ? 😉

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol nejsem. Já toho moc nebalim, jezdím bez zavazadla jen s malým palubákem. Přece jenom stále mám dvě domácnosti 😀

kuratkol
30. bře 2009

blondy: To jo, ale člověk má přece jen nějaké oblečení "oblíbenější", i kdyby doma nějaké měl, tak si často vezme další sebou.... aspoň já to tak mám 🙂

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, já mám oblečení tolik, že si vždy vyberu. Navíc v čechách si vždycky užívám ten typ oblečení, co tady bohužel nosit nemůžu.... 😒

blondynka400
30. bře 2009

Holky bohužel mám stále problémy s tabulkou, takže aktualizovaná verze je pouze jako fotka v albumu 😉 Bohužel to není moc k přečetení..... Ale pracuje se na tom 😎

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Nějaké extravagantní 😉 😀 😀 7.den a žádné příznaky, nemá asi smysl tent měsíc vůbec testovat
😒

blondynka400
30. bře 2009

kuratkol, já bych to fakt nechala n to jestlo přijde MS, když ne, udělej testík 😉
Extravagantní, no ani moc ne, mám ráda krátké sukně a kozačky a to tady z bezpečnostního hlediska prostě nejde ☹

akzeret1
30. bře 2009

ahojky holky zdravim 🙂 moc se ted neobjevuju,malá má teploty,rýmu, průjem takže si večer chodim lehat s ní,už to cejtim i na sobě,takže by z případného snažení stejně nic nebylo,když mi neni dobře 😒 ale neházim flintu do žita 😉
blondy:krátký sukně a vysoký kozačky to bylo dřív moje,ted už se ani neodvažuju

blondynka400
30. bře 2009

akzeret, ahojky, ráda tě vidím... Tak se brzy obě uzdravte 😉 . Pročpak se už neodvažuješ? 😕

kuratkol
30. bře 2009

blondy: Testík nic.... ani tomu stejně nevěřím, že bych byla, nic necítím.... jsem 7.den po příp. DPO

akzeret: ahojky

matava
30. bře 2009

ahoj holky, kurartkol, tys uz testovala? nebylo moc brzo?...
ja dnes koupila nejaky testik comfort na stredu, tak uvidime, ale i kdyz bude negativni tak dokud to nedostanu budu verit 😀
vite neco o nasi tehulce saji? uz se tu dlouho neukazala 😒
a blondy, tabulka je videt naprsoto v pohode 😀

rennik
autor
30. bře 2009

Ahoj holky tak jsem dnes byla místo středy u svého nového gynekologa protože jsem měla strach kvůli těm křečím, takže mimíšek se potvrdil, pan doktor nám dělal ultrazvuk a podle něj je to teprve 4-5 týden tak nevím, jsme objednaní na 29.4. na všechny odběry a dostaneme těhu průkazku tak už se moooooooooc těšíme. Byl to nádherný pocit vidět toho prďolku na ultrazvuku taková malá fazolka 🙂 pan doktor je úžasný, moc hodným s tím starým doktorem se to nedá srovnat, hned se ptal jestli mě něco zajímá atd..... byl fakt příjemný.

Jinak se jdu učit na zítra do práce furt nás zkouší blobouni, takže se pro dnešek loučím ale zítra večer se ozvu papapa

blondynka400
30. bře 2009

matava, oni tam jsou dvě tabulky, tak je otázka na kterou jsi se koukala 😀 Ty chceš testovat ve středu?
no vím kaortá že psala že byal na té kontrole, ale jinka nic víc.... 😒

kuratkol, jaký testík? 😕 Teď jsem jaksi trošku mimo

matava
30. bře 2009

ahoj rennik, tak to je skvela zprava, a ptala ses ho na svou praci? jestli budes moct chodit aspon ty osmicky..

kuratkol
30. bře 2009

matava: Možná je mod brzo, ale už přestávám věřit, když nemám žádné příznaky ☹

rennik: Přeju ti mimi a zároveň závidím. Musí to být úžasný pocit. Cítím se úplně blbě, slibuju MP mimi a ono zatím nic. Vím, že to moc prožívám, ale nějak jsem se na to zafixovala ☹

blondy: Nevydržela jsem a udělala jsem těhu testík.... 😅

kuratkol
30. bře 2009

matava: Máš nějaké příznaky?

matava
30. bře 2009

kuratkol, ja taky nic necitim, ale treba muzem patrit mezi tech par stastnych, ktere nebudou mit problemy v tehu = ehm..no jo no, naivni predstava a april jeste neni 😀
blondy, to vis, jsem stistko, tak jsem asi rovnou natrefila na tu dobrou tabulku 😉 testovat budu predcasne ve 33DC, ale to ja jen kvuli tem atrakcim na matejske, stejne kdyby se tam naaaahodou neco obejvilo, tak mi muzik nebude verit, jelikoz za A bude april a za B bude tak mimo z uterni rozlucky s praci, ze me ani nebude vnimat 😀

blondynka400
30. bře 2009

Renník, takže bych vidět gestační váček? No hlavně že je mimi tam kde má být a je vše ok 😵

Kuratkol, testík a dnes? Fakt se zbytečně stresuješ....

Matava. my ti věřit budem neboj 😀. I když to já tu nebudu, ale to dočtu 😀

lenicenka17
30. bře 2009

Blondy asi bych raděj holčičku ale těhule chcci být už teď 😀 😀 😀
Reníku to je super že máš dobrý pocit z doktora já též před malým měnila jsem ráda pač nudělat asi by ještě ani nebyl... 😒

lenicenka17
30. bře 2009

Jinak mám za sebou další maraton 😀 Okna u našich a u babičky snad už je to vše 😝 😝 dnes padnu za vlast ani snažit se nebudem ...MAnža než dorazí domů z práce já budu mrtvá 😀 😀

gab123
30. bře 2009

Ahoj holky jdu jen na chvilku.
Reník tak to je skvělé,že jsi v poho!mě to čeká zítra ráno v 7.30h jsem zvědavá 😉 já jsem dnes 5ttplus 1 den!
kuratkol vždyt příznaky nemusíš mít žádné já taky neměla a byli tam //.NESTRESUJ SE! Acho holky ty se ničíš! 😲

já zatím jinak dobrý teplota je nahoře.Dnes mi přišla na nehty zákaznice a ta mi říká ty jsi těhotná,já že ne jak na to přišla?mám rozšířené zornice moc pěknou plet a moc mi to sluší,že jsem jiná.Tvrdila jsem že nejsem pořád....
prý mi to připomene někdy na podzim. Věřili byste tomu! 😲 😲 😕 😀

kuratkol
30. bře 2009

gab: Já byla na nehty na gelovky a nevypadají nic moc ☹. Platila jsem 800,- U nás v rodině měly všechny ženy příznaky, tak nějak čekám, že to tak budu mít taky.

matava
30. bře 2009

jee, lenicenko a nechces si udelat brigadu i u nas s temi okny 😀 klidne zaplatim 😀
gab, vitej, ta zakaznice byla nejaka starsi? jakoze vyslouzila matka, ktera to pozna na kazde? to je zajimavy..tak ja az jednou zjistim, ze jsem tehu a bude to vse probihat tak nejak v poho, tak se urcite budu usmivat na vsechny strany jak mesicek na hnoji 😀 😀

kuratkol
30. bře 2009

matava: Taky mě s těmi okny napadlo 🙂

gab123
30. bře 2009

kurathol 800 bych nedala to by museli být bez chyby!Zda se ti nelíbí a začnou se ti do 2dnů odchlipovat jdi je reklamovat!Já dávám záruku měsíc 3 týdny ty moje drží spíš si je ulomíš do masa!Pokud se ti odchlipujou nevyhovuje ti gel,špatná příprava nebo aplikace!

nene ta zákaznice je 31letá,ale je to sestra na kardio chirurgii,je hrozná poznala to na mě i minule a to jsem vůbec netušila.Na její popud jsem si udělaltest a byli //. Je hrozná pozorovatelka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru