Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
24. únor 2009

blondynk400: Taky jsi nás mohla připravit dříve, že očekáváš absenci v "březnových snažilkách". Bysme se na to nějak dopředu připravily..... Je to dost nečekané... ☹

luciasek001
24. únor 2009

Ahoj holky, už jsem doma, hurááá 🙂

kuratkol
24. únor 2009

Je tu někdooooo...

lenerka
24. únor 2009

ahoj

já tu jsem
jen na chvilku
ještě nejsem úplně fit
přepadla mě hnusná chřipka
celej víken jsem proležela skoro ve 40tkách 😖
cpala jsem do sebe x prášků
bez nich by to fakt nešlo!

a to mám mít ovulku 1-2.3.a nevím nevím jestli se do toho pustíme,aby mimčo nebylo nějaký postižený
manžel totiž tu chřipku jako prase čapnul taky a léky jí taky
tak jsem z toho docela smutná

luciasek001
24. únor 2009

Ahoj Lenerka, nebud z toho smutná holt když dorazila chřipka tak bych snažilkování asi nepokoušela a počkala do další. Malinko se ti to posune.

kuratkol
24. únor 2009

Aspoň nebudu sama, kdo bude posunovat...l

luciasek001
24. únor 2009

Mě od včerejška pobolívá v podbříšku jako kdyby měla přijít MS, ale ještě má 14 dní čas nevim co se děje

rennik
autor
24. únor 2009

Ahoj holky

Luciasek: A zkoušela sis udělat ovu test? Mohla by to být ovulace.

Lenerka: Já jsem měla chřipku teď a jsem docela ráda že nám to těhu tento měsíc nevyšlo, měla bych strach jestli něco mimčovi není.

luciasek001
24. únor 2009

Tu už jsem měla, 2x nechodí 😒

rennik
autor
24. únor 2009

to je divné, ale snad to nebude nic vážného a nebo se vám podařilo a teď se mimíšek zahnizďuje v bříšku 😉

luciasek001
24. únor 2009

No to nevim, dávali jsme si pozor. Je to taková bolet jako kdyby měla přijít MS. Ale jak řikám prudí předčasně.

rennik
autor
24. únor 2009

tak to nevím Luciasku, a nejsi třeba prochladnutá? To může taky bolet.

luciasek001
24. únor 2009

Já ti nevim, je to celkově nějaká záhada, ale přičítám to MS. Bolí to při větším pohybu jako je doběhnutí busu, schody apod.

luciasek001
24. únor 2009

A co jinak, něco nového?

rennik
autor
24. únor 2009

aha.....tak to fakt nevím jen aby to nebyl nějaký zánět nebo tak něco, každopádně to posleduj a kdyby to nepřestávalo tak bych asi zašla k doktorovi. Ale snad je všechno ok a možná že je to fakt jen tou blížící se 😉 MS

luciasek001
24. únor 2009

No začalo to od včerejška, zánět snad ne. Láduju se brusinkama. Ty by to měli rozehnat.
Budu to pozorovat když bude nejhůř zkusim doktora. Zkusim si uvařit kontryhelový čajík třeba zabere.

rennik
autor
24. únor 2009

jj ten skus možná že pomůže. Ale kdoví třeba budeš naše prvotěhulka 😀 jak jsme včera typovali, ale nevymysleli jsme žádný speciální bonus pro prvotěhulku ale to by nás určitě něco napadlo 😀

luciasek001
24. únor 2009

Jo jo to jsem četla 😉 Třeba nás časem něco napadne ohledne bonusu. No nevim, uvidíme, MS by měla přijít ke konci příštího týdne. Necháváme tomu volný průběh, ale dávali jsme bacha. Tak nevim.

rennik
autor
24. únor 2009

děvčátka pro dnešek se loučím krásné sníky a zase zítra papa, my jdem pracovat na mimi 😀 😀 😀

luciasek001
24. únor 2009

Tak zapracujte at si zasloužíš odměnu 🙂 Ahojky

kuratkol
24. únor 2009

luciasek001: taky mám podobné problémy, jak popisuješ. Mám po ovu a ms daleko....Taky nevím, co se děje, bolí mě to při chůzi, pohybu atd.. ne nijak moc, ale nezvyklé ....

rennik
autor
25. únor 2009

ahoj holky jak je vám dneska? je to lepší? 🙂

kualalik
25. únor 2009

Ahoj ženy,tak jsem to tady tak projížděla a říkala si,kam se mám zařadit.... my se teda o mimi "snažíme" od července 08,zatím teda nula,ale řekla jsem si s mužem,že se do toho teď o víkendu opřeme (máme plodné dny) a že by už konečně.... uvidíme.... 😵

rennik
autor
25. únor 2009

ahoj kualalik vítej mezi náma, rádi se rozrosteme o další snažilku, čím nás bude víc tím líp. My se snažíme tento měsíc poprvé takže uvidíme, snažíme se už teď ale plodné dny budou až po víkendu, no uvidíme děláme vše proto aby to vyšlo. Takže budu držet moc palce aby ti to vyšlo. 🙂

kuratkol
25. únor 2009

🙂

rennik
autor
25. únor 2009

ahojky kuratkol jak je dneska už bolí břicho míň? 🙂

kuratkol
25. únor 2009

rennik: už jo, asi to bylo ovulací nebo co... co ty? jak se máš dnes? budu držet pěstičky, ať se zadaří

rennik
autor
25. únor 2009

ahojky mám se dneska dobře, zítra jdu na kontrolu k lékaři a pak už od pátku do práce, doufám že nevyfasuju samé noční, protože by padlo naše snažilkování ☹ doufám že ovu přijde tento měsíc to zkoumám poprvé takže uvidíme. teplota se zatím drží dole což je dobře.

kuratkol
25. únor 2009

Do práce od pátku? To nemůžeš jít až od pondělí? Co vlastně děláš?

rennik
autor
25. únor 2009

jsem zdravotní sestra pracuju na dětském a tím že nás je tam málo tak už mi volaliať přijdu hned v pátek do práce na ranní 12

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru