Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

kuratkol
4. dub 2009

dudu: Kdy máš mít MS?

kuratkol
4. dub 2009

Ať vím, kdy budeš testovat...

petronelas
4. dub 2009

3.4 jsem už měla mít. Ale pořád nic.Čípek je tvrdý.Tak nevím co jsi mám o tom myslet.Někde jsem čeetla,že prý je to náznak těhotenství.

kuratkol
4. dub 2009

Čípek musí být tvrdý, zastrčený uvnitř a uzavřený....

petronelas
4. dub 2009

a to znamená těhotenství?????????

kuratkol
4. dub 2009

Může to znamenat, ale ne vždy to platí....

petronelas
4. dub 2009

Tvrdý je,ale jestli zastrčený a uzavřený ,to nepoznám.Zkouším to takhle poprve.... 😖

kuratkol
4. dub 2009

Udělej si test, to je nejjistější.

petronelas
4. dub 2009

Já stejně myslím,že nejsem těhotná.Cítila bych nějaký vnitřní pocit....a to zatím nemám.
možná se mi to ještě neupravilo po vynechání antikoncepce.

lenicenka17
4. dub 2009

Ahoj holky,tak já jsem dnes 27DC a už to asi co nevidět dostanu už to po sobě cítím 😖 Navíc dnes sme vyvětrali kola tak po tom maratonu a ikdyby tam něco bylo taksem to rozehnala 😀

kuratkol
4. dub 2009

To si já myslím taky, takže nejsem. Mám to dostat zítra. Testy jsou čisté jako sníh....

lenicenka17
4. dub 2009

Navíc ta má asi neovulace 😒 No jo tak další měsíc je za náma a nic a jdem na snažení v dubnu.... To už sand aspoň ta ovu naběhne když už nic...

petronelas
4. dub 2009

V pondělí sji udělám test a pak dám vědět....
zatím papa jdu spinkat po tak náročném dni 😎

kuratkol
5. dub 2009

Tak já jsem to dnes dostala přesně dle plánu tj. 28. den.

lenicenka17
5. dub 2009

Ahojík a všem krásnou slunnou neděli já jsem dnes 28DC ještě včera byla teplota 36,3 a dnes ráno 36,8 tak tomu fkt nerozumím.. a to mám mít zítra MS si teda ovu dala na čas ☹ To už je asi k ničemu tak pozdě,že?

matava
5. dub 2009

ahoj holky, tak jen na skok nez vyrazime ven 😉 kuratkol, tak to me mrzi, melas tedy spravne tuseni...tak si sprav naladu, bez napr. na lavove kameny, to se v tehotenstvi uz nesmi, tak mas ted aktualne treba posledni sanci to vyzkouset jak moc prijemne to je 😀
lenicenko, tomu moc nerozumim, nemuzes si pristi tyden skocit k mudr aby se na teb jukla a rekla co a jak?..jinak ja jsem tedy dnes 3DC, zaciname od znovu pocitat...vcera jsem mela babinec a veledulezite jsem jim vypravela poznatky z konika..napr, jak se menstruace ob mesic lisi atd no jo ne, ted jsem chytra, nez jsem se sem prihlasila, tak jsem poradne ani nevedela co znamenaj zkratky DC atd 😀
preji vsem krasny den at uz jsme v jakemkoliv stadiu (cekani, snazeni, tehu)...vse ma sva pozitiva 😉

kuratkol
5. dub 2009

matava: Šutr jako šutr.... Co je na lávových kamenech tak zvláštního? Nikdy jsem na to nebyla 🙂 To budeme zase testovat spolu příště? Jak dlouhý máš cyklus ?

matava
5. dub 2009

ahoj kuratkol, pry je to uzasna masaz, ruzne velke nahrate kameny ti pokaldaji po celem tele, treba i mezi prsty u nohou a super pocit ti tim teplem pak jde po celem tele, no ale je to drahy, my nastesti mame takove poukazky, kteryma si napr masaze muzem platit, tak my to neva..ale pujdu na ni az eventuelni dalsi cyklus..ted uz jsem na 16. objednana na jinou, spise rehabilitacni masaz, pak budu cekat dalsi dlouhe tydny jestli teda budu nebo ne, samozrejme v pripade, ze vubec nejake to snazilkovani probehne...
ted jsem mela kratsi cyklus 35 a jelikoz se mi to strida, tak mam ted pred sebou dlouhy, napr 42 nebo i vice...ale testovat budu driv..zalezi na ovulce a po ni tak aspon dva tydny pockam..

kuratkol
5. dub 2009

aha... Příští MS čekám 3.5., předpokládám, že bude zase jako hodinky (pokud se teda nezadaří...). Ovu na testu čekám tak 19.4.

kuratkol
5. dub 2009

Blondy by mohla už aktualizovat naši tabulku na další měsíc 🙂

gab123
5. dub 2009

Ahoj holky jak se máte bylo tak krásně,že jsem se k pc nedonutila. 😉
Kuratko to je škody ty jsi to věděla,vid.Proč to nějak neřešíš.Dojdi k doktoru na 13 den na ovulku!

leni ta teplota občas vyskočí před MS to vypadá,že přijde taky se mi to stalo koukala,jsem do svých starých teplot!

petronelas myslím,že budeš těhu měla jsi si udělat test.Jak jsi byla u doktora to ještě nemohl nic vidět je to malá fazolka kolem 6tt.Příznaky jsou že nemáš MS a bílý výtok.Tvrdý čípek dobře nahmatetelný a uzavřený otvor směrem na horu!To stačí.Cítit nic nemusíš já taky nic necítila.To vše přijde s narůstajícím hcg. 😉

gab123
5. dub 2009

dudu nemám žádné skušenosti z ovu testy ☹

petronelas
5. dub 2009

No,zítra jsi udělám ten testík.Už ani nedospím.Bojím se výsledku.Menstruace ale pořád nedorazila.
😒 😀
gab: myslíš,že bych mohla být těhu?
Nějak si to furt nepřipouštím.Vysadila jsem teprve v únoru.

kuratkol
5. dub 2009

gab: Já byla asiu pár dní před ovu a vajíčko bylo akorát na prasknutí, bylo to teprve první snažení. Cítila bych, kdybych byla těhotná. Jinak co se dělá, když jdeš na doplnění gelových nehtů ? Sundá ti nějak to původní a udělá znovu nebo jen doplní gel. Co ty nehty, když rostou a jdozu moc dlouhý. Dá se to zkrátit a tu bílou část nějak znovu dodělat ?

luciasek001
5. dub 2009

Ahoj holky, krásný zbytek víkendu, ale že bychom tu měli čerstvou těhulku 😀

kuratkol
5. dub 2009

luciasek: Ahojky, Jakpak se máme?

sandule
5. dub 2009

ahojky kuratkol🙂můžu se přidat?

kuratkol
5. dub 2009

jasně 🙂 Jsou tady snažilky i těhulky

kuratkol
5. dub 2009
kuratkol
5. dub 2009

Růžové jsou už těhulky. Tabulku spravuje blondynka400, která je toho času na "dovolené". 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru