Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

sandule
5. dub 2009

tak jo🙂tak jsem tu🙂dneska jsem si dělala zas testík a je silnější jinak jsem si všimla co napsala gab 123 a má pravdu přesně tak to mám🙂jen mě bolí bříško dole jako kdyby měl přijít menzes🙂ale není to nic nepřijemneho už o tom ani skoro nevím🙂

sandule
5. dub 2009

jéé ta tabulka to je hezký kuratkol🙂

kuratkol
5. dub 2009

Můžeš se přidat, jestli chceš. Až tu bude blondy, tak jí můžeš poslat údaje 🙂

sandule
5. dub 2009

tak jo🙂 a co jinak?jak jsi se dneska měla?

kuratkol
5. dub 2009

No ušlo to, nějaký povinnosti, co nemusím... Zas neděle pryč...

eliska_v
5. dub 2009

Ahoj holky.
S přítelem se snažíme taky od Března a zatím nic... Je pravda, že mám 4 dny spoždění, ale těhu test mi vyšel negativní ☹ Tak nevím!
Koukala jsem, že máte hezkou tabulku 🙂

Můžu se k Vám přidat holky? 🙂

kualalik
5. dub 2009

Ahojda,

kuratkol, tak některá nová těhulka krom Gab, Rennika a Saji??? 😉

luciasek001
5. dub 2009

Kuratkol, jo dobrý, MS skončila takže na to zase pomalu hupsneme 🙂 Jééé, ahoj kualalik, jak se máš, co děláš? Už jsi tu dlouho nebyla.

sandule
5. dub 2009

ahoj já sem asi nová těhulka 🙂

kuratkol
5. dub 2009

kualalik: Ahojky, jak se máš ? Tuším, že asi ne.... teda kromě sandu 🙂

dudunidu
5. dub 2009

ahojky ahojky všem a hlavně naší nové těhulce Sandulce!!!!!!!! 😀

Holky zas jsem bezradná, měla jsem už 3 dny po sobě velmi slabou 2. čárku na ovu testu a dnes namísto silné nemám vůbec žádnou!!! Tak si říkám, jestli jsem třeba neměla moc zředěnou moč, prý se nemá před tím pít 2 hodiny (to dodržuju), ale jinde jsem se dočetla dokonce o 4 hodinách bez pití. Já si asi nastavím budíka a otestuju se třeba ve 2 v noci. Na druhou stranu se nemá používat ranní moč, tak snad ta noční po spánku není totéž... řeknu vám, je to hotová věda!!! Už se těším, až bude blondy zpět, chybí nám tu odborné rady!!!!! 😅 😀

monkys
5. dub 2009

Ahojda snažilky přidávám se k Vám, od března jsme se taky začaly snažit tak uvidíme jak to bude a doufám, že brzy🙂))

kuratkol
5. dub 2009

dudu: Ona je silná jen krátce, takže mohla být silná v době mezi dvěma testování, já to tak mívám.

dudunidu
5. dub 2009

děkuju za tip, kuřátko! Já to dokonce hned ten druhý den po objevení čárečky testovala pro jistotu nejen večer,ale i v poledne, hm a slabá...Že by byla silná jen v noci třeba, když jsem spala? Who knows.... 😕

gab123
6. dub 2009

ahoj holky
kuratkol nehty ti nesundá skrátí pilníkem či bruskou na dýlku jakou ty si přeješ.Pak přepiluje přechod bílou francii na čistý nehat s tím,že ti zbyde na nehtu jen slabá vrstva a doplní.Přitom si můžeš vybrat nový disain!Je to i kratší doba dělání,ale zda ji byla nespokojená jdi jinam! 😉
kuratkol tak to je dobře,že k ovu dochází ty jsi psala,že jste se snažili první měsíc? já myslela,že už skoušíte dýl?to jsem nějak nepochopila!

jinak vítám nové holky!

dudu no je,ale důležitý zě víš že máš ovu tak to skoušej!

kde pak máme petrolans? jakto dopadlo?

ahoj kualík jak je?

lenicenka17
6. dub 2009

Ahojík holky tak teplota stoupá 36,9 a už cítím že to každou chvíli dostanu jsem dnes 29DC což je den D kdy MS má dorazit.Teda ale fakt je to věda ta příroda.... 😒

petronelas
6. dub 2009

Ahoj holky!!
Tak celou noc jsem nespala.Bylo mi strašně zle.Seděla jsem na záchodě a čekala co bude.....
Nemohla jsem se dočkat rána.Udělala jsem si tedy ten test.....a výsledek?
JSEM TĚHOTNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😅
Nejím,jenom nějaký suchar a je mi tak zle,že nevím jestli se doplazím do práce.Večer to oznámím manželovi,ale vůbec nevím jak...a v práci?ani nemluvím

petronelas
6. dub 2009

ohledně na to,že potřebuji poradit co dál.Nevím jestli mám jít obvodnímu lékaři,nebo zrovna se objednat na gynekologii?
Klepou se mi ruce a vůbec nevím co udělat jako první. ☹
A co krev?

lenicenka17
6. dub 2009

petronelas ahojík no to jsou teda ale suprový zprávy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOOOOOC GRATULUJI 🙂 🙂 🙂 🙂
Teda ale ten stav nevolnosti ti nezávidím...
A který DC jsi si test udělala???

petronelas
6. dub 2009

nevím co je to DC

lenicenka17
6. dub 2009

který den cyklu jsi si dělal test...

lenicenka17
6. dub 2009

jestli hned v den očekávané MS-menstruace

kuratkol
6. dub 2009

dudu: Je to tak, já mám silnou čárku na ovu testu jen chvilku, někdy to otestovat ani nestihnu. Když udělám ráno a pak večer...

gab: Jo, snažili jsme se zatím poprvé, takže zkusíme příští měsíc.

petronela: Objednej se na gynekologii. Oni ti řeknou co a jak.

petronelas
6. dub 2009

dělala jsem si to na 31 Dc

petronelas
6. dub 2009

už jsem zkoušela volat na gynekologii,ale nikdo mi to nebere.Musím to zkusit zítra.Vůbec bych na to nespěchala,ale pracuji v docela nebezpečném zaměstnání a mám strach,abych o to nepřišla.

lenicenka17
6. dub 2009

petronelas a kde děláš??Já když byla prvně těhule tak sem to zjistila až sem byla v druhém měsíci a též jsem šl hned na neschopenku.

petronelas
6. dub 2009

dělám s chemikáliema,chodím v roušce.

eliska_v
6. dub 2009

Ahoj holky.
Tak já těhu bohužel nejsem ... ☹ Musíme se začít snažit další měsíc... 😉
Tak snad z toho něco bude...Aspoň doufám! 🙂 Mimíska chceme strašně moc, tak uvidíme, jak nám bude přát štěstíčko. 😉

Jinak všem těhulkám gratuluju ke krásným zprávám. 🙂 Je to určitě krásný pocit!

terecka
6. dub 2009

Ahojky holky, jaký jste měly víkend? Já super, měli jsme na hlídání třiletého synovce, je to zlatíčko 🙂 Teda koukám, že se to tu přes víkend docela rozjelo - no, tak petronelas gratuluji!! A dalším snažilkám přeji rychlé 'zapadnutí' 😉
Manžel včera naléhal, ať si udělám další test, tak jsem to zkusila a druhá čárečka je ještě výraznější!! Každopádně ve středu jdu k doktorce, jsem objednaná až na 10:20 (dříve nemá čas 😠 ) tak doufám, že to do té doby přežiju, nemůžu se dočkat a zároveň mám z toho strach - aby bylo všecho ok a tak...
Tak zatím papa a přeji hezký a slunečný den!!! 😎

rennik
autor
6. dub 2009

ahoj holky hlásím se po menší odmlce, máme se s mimíškem dobře, akrát nám začíná být ráno špatně a hrozně nás bolí prsa 😀 ale jinak se máme moc fajn. Už se těšíme na další kontrolu už aby to bylo. Tatínek je nás moc hodný. Akrát jsem dobitá z práce, kdyby to šlo spím 24h denně. Už ať je červen

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru