Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

lenicenka17
7. dub 2009

No od vysazení po 29 dnech.Fakt nedokážu říct jaký čípek je nikdy jsem ho nezkoumala tak neumím popsat změny.. Ale břícho mám jako bych to měla každou chvíli dostat .Tak ať už je to tu a nebo // pač jsem si test dnes dělal a nic.A to si i myslím ale proč ta MS tak zlobí?Jpo test jsem dělala odpoledne ael píší na testu v kterou koliv denní dobu tak...

rennik
autor
7. dub 2009

kuratkol jo jo jsem: záleží kde tě to bolí pokud to vyzařuje od bederní páteře tak to můžou být ledviny, můžou tě bolet už jen proto že jsi třeba málo pila, pokud to vystřeluje ( většinou do jednoho boku a je to silná bolest) je to ledvinová kolika. S kloubama nevím toho je taky dost můžeš být jen nachlazená a to se projeví na bolestech kloubů a v zádech. Každopádně dost pij.

leni: ještě to nevzdávej já jsem měla taky břicho jak balon a nakonec MS nepřišla. Někomu se to na testech objevuje až později. Já jsem právě taky nevěděla jaký by měl ten čípek být jen to co jsem vyčetla na internetu ale tím že jsem to zkoušela těsně před tím něž jsem měla dostat MS a vlastně jsem už byla těhu tak vím jaký je v těhotenství. Kdyby byl měkký připisujou to jako špička nosu pokud je ale tvrdý jak ,,kámen" tak by to mohlo být těhu. Budeš zoušet testovat později? Denní doba na těch testech nevadí, já jsem si test dělala až když jsem se vyspala po noční kolem 13 hodin myslím. a ukázalo se mi to takže to fakt nemusí být ráno.

terecka
7. dub 2009

Ahoj holky, je tu ještě někdo.?

rennik
autor
7. dub 2009

jo jo já jsem tu 🙂

terecka
7. dub 2009

Ahoj renniku 🙂 nějak nemůžu spát, tak jsem si zapla comp.. manža dneska odjel do Německa a já jdu zítra k té doktorce a asi jsem z toho nějaká nervózní nebo co... ☹

terecka
7. dub 2009

Co ty? Taky ponocuješ nebo jsi v práci?

rennik
autor
7. dub 2009

jo to já jsem byla taky, takže tě úplně chápu, ale věř mi že ani pak se ti neuleví, budeš přemýšlet nad další kontrolou, sice se budeš těšit ale taky budeš přemýšlet jestli je všechno v pořádku a bude se ti zdát že ten čas do další kontroy hrozně pomalu ubíhá. ALe je to nádherný pocit když jsem poprvé viděla prcka na ultrazvuku/ ikdyž je malinkatou fazolku) tak jsem byla nejšťastnější na světě ten pocit se nedá popsat však uvidíš sama. Neboj dobře to dopadne.

rennik
autor
7. dub 2009

jsem v práci ☹

rennik
autor
7. dub 2009

ty jsi poblíž Karviné? Jéééé já jsem z Třince tak to od sebe nemáme tak daleko 😀

terecka
7. dub 2009

Ajej, to pořád děláš noční? Jo vlastně ty jsi zdravotní sestra, že?! A ve které nemocnici děláš, v Třinci?
No, já jsem z Orlové, takže to opravdu zas tak daleko není 😀

rennik
autor
7. dub 2009

jojo v Třinci, noční dělám pořád ale dneska je mi poprvé docela hodně špatně takže pokud bych se měla trápit i v příštích týdnech tak mi snad dají jen ranní, ale dělám na dětském tak tu máme docela klídek.

terecka
7. dub 2009

No, tak snad to nebude nic horšího než nevolnost.. jinak by ti ty noční asi moc neseděly, co...
Já mám takový divný pocit.. jako, že nemám žádné příznaky těhu, tak třeba nejsem?? Teda mám poslední dva dny celkem žravou, ale to si možná jen sugeruju.. jenže // si vsugerovat nemůžu, no ne?! Teda jsem z toho asi docela v pasti 😲 😠

rennik
autor
7. dub 2009

vůbec se neboj protože já jsem na tom byla stejně bylo mi sice občas slabo a spíš mě píchalo v podbřišku alejinak úplně bez příznaků ty přichází později. Který jsi týden?

terecka
7. dub 2009

No, to já právě vůbec netuším...

rennik
autor
7. dub 2009

skus si to vypočítat podle poslední MS nebo to zadej v tvém osobním nastavení tady na koníkovi a ono ti to vypočítá, mě to tady píše 7tt ale jsem jakoby 6tt+4dny ale podle doktora to bylo míň takže taky pořádně nevím ale aspoň přibližně. 🙂

terecka
7. dub 2009

aha, tak já to jdu zkusit tady.. dík za radu 🙂

terecka
7. dub 2009

no, tak tady podle koníka jsem 6tt..?

rennik
autor
7. dub 2009

není zač 🙂 no super takže 6 týden to jsme skoro stejně 🙂

rennik
autor
7. dub 2009

pozoruješ že by se ti zvětšovalo bříško? mě totiž jo nejdou mi dopnout rifle a to si dávám pozor co jím a nepřecpávám se, prostě roste nějak rychle- fakt nechápu že tak brzo.

terecka
7. dub 2009

no, trošku jo.. ale nevím, jestli to nebude tím, že fakt nějak více jím.. to je ale dilema... teď nevím, jestli "tloustnu" proto, že jím nebo jím proto, že jsem těhu 😀

rennik
autor
7. dub 2009

to je fakt, já jsem sice ještě nepřibrala ani deko ale připadám si celkově nějaká moc velká nebo spíš obrovská 😀 ráno když se dívám do zrcadla tak se nestačím divit. Spíš to jde dobře pozorovat na fotkách, každý týden v neděli děláme fotku bříška a je vidět rozdíl. 🙂

terecka
7. dub 2009

no, tak to asi taky vyzkouším... každou neděli říkáš, jo? 🙂 měla bych jít spát nebo budu zítra mrtvá, ale fakt se mi nechce.. sice ráno nemusím vstávat brzo (do práce půjdu až po návštěvě Mudr.), ale zato musím být čilá, neboť mě čeká v práci ještě školeníčko v angličtině... 😎 ach jo! jak se donutit usnout? poraď sestřičko 😉

rennik
autor
7. dub 2009

holky psaly že pomáhá mlíko s medem, ale nevím jestli to máš ráda, jinak nevím co by pomohlo já problémy s usínáním nemám jsem tuhá už v 8 večer ale za to se tisíckrát v noci zbudím takže vlastně taky nic moc. To už je marné člověk když je nervózní tak toho moc nezabírá, mě pomáhala třeba teplá koupel ale tu bych teď těhu nedoporučovala a tabletky taky ne takže fakt nevím. ale neboj dobře to dopadne pak musíš dát vědět jo? jsem zvědavá jak dopadneš ale moc ti držím palce aby bylo všechno OK. 😉

terecka
7. dub 2009

jj, mlíko s medem, to vlastně taky znám 🙂 asi to půjdu vyzkoušet...
teplou vanu bych taky brala, ale to fakt riskovat nebudu.. Každopádně ať tak či tak, zítra dám vědět, to si piš! Stejně se o to musím s někým podělit, zatím jsem to naznačila mamce, ale jinak to nikdo neví... v práci to chci říct tak až budu ve třetím měsíci.. to budou mít radost, ale co už - mladší už nebudu a do třiceti čekat nechci 😝 😀

rennik
autor
7. dub 2009

a kolik ti vlastně je? Já jsem tady zatím totiž nejmladší ale hodně holek teď tady přibylo tak nevím kolik jim je.

terecka
7. dub 2009

No, mě bude příští týden 26... nemyslím si, že je to na dítě už pozdě, jen se kolem mě vyrojilo dost miminek, tak to na mě taky "vlezlo" 😎 švagrovka teď na začátku března porodila druhé (holčičku) a už má tříletého klučinu a to je o rok starší, tak si říkám, aby mi něco neuteklo.. a popravdě jsem ani nečekala, že to půjde tak rychle, koncem února jsem teprve vysadila HA..
A kolik je tobě?

rennik
autor
7. dub 2009

mě je 23, hrozně se na mimčo těším, taky jsem nevěděla že to půjde tak rychle. Já jsem sice HA vysadila v listopadu ale snažit jsme se začli až teď od března a vyšlo to hned napoprvé tak jsem byla moc šťastná. Teď jen aby bylo všechno v pořádku a aby se mimčo udrželo 🙂

terecka
7. dub 2009

jj, držím pěsti, ale určitě to bude v poho 🙂 no nic, tak já si jdu teda lehnout do postýlky a uvidím, co se stane... jestli to nezabere, tak mě tu máš zpátky 😀

rennik
autor
7. dub 2009

ok kdyby něco tak se ozvi budu na příjmu 😀 doufám že už mi to taky brzo uteče, už ať je 6 ráno. ☹

terecka
7. dub 2009

tak to ti přeju, ať ti to rychle uteče... tak pa a (snad až) zítra 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru