Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

blondynka400
13. dub 2009

leni, hm, to je fakt zajímavý.... A nechceš zkusit testík? Třeba ovu byla dřív, jen tvoje tělo reaguje na teplotu pomaleji.....

kuratkol, to zvládneš 😉

kuratkol
13. dub 2009

blondy: Budu muset.... 😉 Co ty jsi prováděla dnes ?

blondynka400
13. dub 2009

kuratkol, celkem ani nic. Ono tady je na velikonoce docela rušno, takže lepší je být doma 😉

dudunidu
13. dub 2009

Ahojky holky, dnes jsme taky byli na výletě, bylo tak kráááásně 🙂 Přišla jsem vás jen pozdravit a jdu chrápat. Přeji příjemné snažilkování i hezké těhu dny. 😅 Papa zítra! 🙂

matava
13. dub 2009

ahoj holky, tak jsem zpatky z velikonoc, byla jsem vyslehana nekolikrat, tak treba to me telicko rozproudi a otehotneni pujde razdva 😉 svitilo slunicko, bylo nadherne, pohoda, jen za celou dobu nic nebylo...ne ze by uz byla ovulka, ale proste jen tak..ale nic..tak doufam, ze aspon na tu ovulku se vzmuzi...jen mi ted hloda hlavou to vse psani o anovulacnich cyklech, to je tak vzdy nebo jen jednou za cas? pze jinak me ted tedy ceka delsi cyklus.. 😒
blondy, k mori bych vyrazila hned, musi tam ted byt nadherne
kuratkol, ti kamaradi se snazili pul roku a nic, tak si ta holka neco nastudovala a zjistila, ze delat to hned po MS nema smysl, ze ovu byva uprostred, takze druhy mesic se jim to pak povedlo..
rennik, to je super s tou tchyni, vidis, ze jsi se bala zbytecne 😉
lenicenko, drzim palce, nadeje tam stale je 😉
dudunidu, o znameni si premyslim docela casto, predstavuji si jake to mimco bude a tak..kozoroh by se mi libil, ale toho uz asi nestihame...., ryba by byla vodni znameni jak muzik, tak by spolu blbli ve vode...jo fantazii na tohle mam 😀
tak dobrou noc holky 😉

lenicenka17
14. dub 2009

Dobré ránko všem
Blondy:dnes teplota klesla na 36,7 a krvácím víc MS bývá silnější ale špinění to už fakt asi není... ☹

lenicenka17
14. dub 2009

Na druhou stranu kdž se to povede tento cyklus co snad ovu bude úspěšnější,mohla bych mít mimi k narozeninám... 🙂

kuratkol
14. dub 2009

Dobré ráno 🙂

lenicenka17
14. dub 2009

teď sem si den porodu počítala na netu a ukázalo mi to přesně den kdy sem se narodila já 😀 Malej je manžovi k narozkám tak tohle by třeba mohlo vyjít mě 😀
Kuratkol :dobré ránko

lenerka
14. dub 2009

ahoj

hlásím se po dlouhé pauze
byly jsme s kačkou u babičky na chatě
bylo krásně

a jak jste si užili velikonoce?

lenerka
14. dub 2009

kolik už je tu těhulek?
já bohužel zase mezi ně patřit nebudu,včera už jsem začla špinit
a bolí mě břicho
takže prd no ☹ ☹ ☹

terecka
14. dub 2009

Ahojky holky!
Leni, to bys mela fajn, kdyby ti vyslo na narozky 🙂 tak drzim pesti
Teda ja vam reknu, ze jsem rada, ze uz jsou ty velikonoce za nama... jsem si myslela, ze si vcera nesednu 😀
Jinak dneska rano jsem byla na tu krev, po 14 hod. si mam zavolat pro vysledky, tak jsem napjata jak struna..
V nedeli rano me hrozne bolelo bricho, teda spis podbrisek, na prave strane, mela jsem strach jako blazen, preslo asi az po hodine lezeni... dneska jsem to sestricce rikala, tak pry by to mohl byt i slepak, takze se mam sledovat a kdyby neco hned prijit.. 😖 Tak doufam, ze to nic hrozneho nebude..

lenerka
14. dub 2009

holku musím mazat ven
je tam krásně a kačka se nudí
snad se tu večer objevím a pokecáme pa hezký den všem 🙂 🙂 🙂

blondynka400
14. dub 2009

Ahoj,
matava, proč by tě měl čekat dleší ckylus. Ty jsi teď po MS ne? 😕 . K těm anovulačním cyklům, v plodném obdobé ženy se moc často nevyskytují, je to individuálnáí, ale bočas se to stát může a není na tom nic špatného... Když je to pravidelnější a častější, tak je to ptořeba řešit 😉

lenicenka, tak uvidíš jestli teplota zítra zase stoupne a jakou to bude mít dlaší intenzitu 😉

lenerka, zatím žádná nová 😒

terecka, tak pak dej hned vědět. S tím slepákem, je to potřeba sledovat, maximálně ti ho vyoperují, to při těhu není žádný problém 😀

lenicenka17
14. dub 2009

Blondy:To může ještě teplota stoupnout?uvidím zda krvácení bude sílit,či ne...myslíš že to ještě není ztracené??

blondynka400
14. dub 2009

leni, teplota určitě může stopunout, naopak při nidaci teplota dost často na den klesá a pak jde zase nahoru. Takže jak už jsem ti odpovídaal do IP, počkej na zítřejší teplotu. Každopádně jestli bude krvácení sílit, považovala bych to za ztracené....

lenicenka17
14. dub 2009

Spíš to bude ale asi pasé... Ikdyž včera jsem v puse cítila jak ste se tu kdysi bavily jak kovovou příchuť,vůbec jsem to nemohla ničím zajíst.. 😀 😀 Ale to si už asi namlouvám... Při malém to bylo dost divoké,špinila jsem víc jak 10dní a až potom dělala test.Ale mám ten pocit že v tu dobu jsem už měla nechuť na kávu atp...Teď vážně nic.Tak snad to výjde příště a budu ít mimi k narozkám 🙂

blondynka400
14. dub 2009

leni, uvidíš 😉 Člověk si je schopen vsugerovat spoustu příznaků 😀 . Já čekám o víkendu Ms, tak doufám, že dorazí 😉
Jé mimi k narozeninám to by bylo hezké ne? Kdyby ti to vyšlo teď, bylo by to na vánoce. Chudák dítě, mít narozeniny a vánoce ve stejnou dobu 😀

lenicenka17
14. dub 2009

Jojo...chudák,malého má k narozkám manža tak bysme si to odělili 😀 Ale tu pachuť sem fakt cítila ale co to bylo nevím..

lenicenka17
14. dub 2009

podělili sem chtělala napsat 😀 😀 😀

blondynka400
14. dub 2009

lenicenka, já to pochopila, neboj 😀 Taky občas píšu jako prase 😠 , pak se úplně stydim, když vidim, co jsem občas napsala 😅
Tu já dneska cítím taky, nemůžu se to zbavit 😝 😀

lenicenka17
14. dub 2009

Ale to sem neměla na velikonoce ani hlt,tak nevím z čeho 😀 😀

blondynka400
14. dub 2009

leni, jo to já taky ne, na antibitokaa pít nemůžu 😒

rennik
autor
14. dub 2009

Ahoj holky zdravím všechny, jsem tu jen na skok ale večer jdu na noční tak se ukážu na dýl pokud bude klídek.

Dudu bříško fakt roste, docela rychle, ale není se čemu divit ten čas hrozně utíká, ještě nedávno jsem zjistila že jsem těhul a už máme pár týdnů za sebou. Jsem zvědavá jak moc kulatá budu na svatbě. S těmi chutěmi- ani žádné extrémy nemám, akorát potřebuju jíst častěji protože když se nenajím je mi zle. ale snažím se jíst zdravě, až na tento víkend to jsme oslavovali s těmi rodiči a zhřešili jsme v jídle. ale už zase sekám dobrotu 😀

eliska_v
14. dub 2009

Ahoj holky moje. 😉

Tak jak se máte?? 🙂

terecka
14. dub 2009

Ahojik, tak jsem volala doktorce (teda sestricce) a..... mam to potvrzene, cekame miminko 😀 😀 😀
Jsem z toho uplne mimo, ani se mi nechce pracovat 😎 na kontrolu jdu 5.5. v 9 hod.
Jinak vikend byl narocny, hlavne presvedcit vsechny alkoholu-chtive a dive cleny rodiny, ze nemuzu pit (jsem jim nakecala, ze beru antibiotika, tak nemuzu).. byla to docela makacka 🙂

blondy, ja doufam, ze to slepak nebude, sestricka mi rikala, ze by to mohlo byt i tim, jak se ted deloha roztahuje, ze bude tlacit na organy, tak mozna ze to mohl byt i duvod. No, kazdopadne budu davat bacha.

renniku, to je fajn, ze brisko roste, ja zatim nic nevidim, nebo mi to tak aspon zatim neprijde, ale jsem celkem rada, aspon to muzu jeste chvili tajit 😉

Tak zatim papa, musim jit makat, snad budu vecer 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

ahoj terecko to je super že to máš potvrzené moc gratuluji

eliska_v
14. dub 2009

terecka: tak to strašně mooooooooc gratuluju!!!! 🙂

lenicenka17
14. dub 2009

terecka:to jsou super zprávy 😉

rennik
autor
14. dub 2009

ahoj Leniczenko jak se máš?? 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru