Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

rennik
autor
14. dub 2009

blond ahooooooj na kontrolu jdu 29.4. už se nemůžu dočkat až zase prcka uvidím. Snad si nezapomenu říct o tu fotečku 😅 měli by mi brát ty odběry krve atd. snad bude všechno v pořádku toho se nejvíc bojím.

blondynka400
14. dub 2009

renník, ta to už určitě bude srdíčko 😵 . Neboj, dobře to dopadne.... Myslím, že by ti měl už fotečku dát automaticky ne? Už to bude pořádné miminko a ne jen flek 😀 . I kdy ž někde jsem tu četla, že za to holky platí 😕

eliska_v
14. dub 2009

blondy: jj, červnová nevěsta... 😉

eliska_v
14. dub 2009

blondy: Kdy budeš upravovat tabulku? 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

jo moje segra platila ale asi jen 30Kč to je nic za něco tak užasného. No to už by mělo být pořádné mimi 😀 jsem zvědavá jak vyrostlo jak moc půjde vidět atd. Ale ty dva týdny tak pomalu utíkají!!!! Holky se nemůžou dočkat ovu a já zas další kontroly. Ale vím že se dočkám a už se fakt moc těším. Podle nějakého čínského kalendáře nám to vychází že to bude holčičika, ale kdo ví co se z mimíška nakonec vyklube. 🙂

blondynka400
14. dub 2009

eliska, 100% zítra. Dneska jsme zas musela odpo dělat právní poradnu a teď tu akorát dávám dohromady počítač 😉

renník, mě to jen přijde takové divné, vím že tam kam chodím já se nic neplatí. Ale ono je to všude jinak, a dokuď je to nějaká taková směšná částka proč ne 😉 . Jak jsem byla u ségry tak mi malej přinesl svoje album, ségra tam měla asi 4 ultrazvuky, bylo to takový hezký 😅
A co vůbec chceš? Myslím že jako tip jsi psala kluka ne? Jinka dle toho kalnedáře do ségře dvakrát vyšlo a jednou ne, takž je to spíš o náhodě 😀
Já bych měla o víkendu dostat MS, tak pak když se problém vyřešil, nevyklube se zas nějaký jiný.... 😠

rennik
autor
14. dub 2009

budu držet palce aby bylo všechno ok

no já bych chtěla spíš holčičku ale tipuju to pořád na kluka, za to Honza úplně naopak, chce kluka a tipuje holku 😀 ale ono je to jedno hlavně aby to bylo zdravé a aby mělo všechno co má mít.

blondynka400
14. dub 2009

renník, já si myslím... Necháš si to říct a nebo budeš čekat na překvápko? Kamarádce (nechtěla to vědět) se ve středu narodilo mimi (druhé), celou dobu si byla jistá že je to kluk a ona zase holka 😀 . Ségra u třetího (taky to nikdy nechtěla vědět dopředu), byla přesvědčená že je to kluk a ona holka, takže asi tak 😀

No snad bude, uvidíme, také se nechám překvapit 😉

rennik
autor
14. dub 2009

já bych radši překvápko ale jak se znám tak to nevydržím a nechám si to říct a i kdyby ne tak si to přečtu v papírech. Je to naprd když je člověk zdravotník a rozumí těm číslům I a II. Laik by si to přečetl ale stejně by nevěděl, já to určitě nevydržím a kouknu se. 😀

blondynka400
14. dub 2009

renník, oni když budeš chtít tak to tam nenapíšou. Ségra to taky pak chtěla, protože už věděla co co znamená... 😀 Ale já bych to tedy chtěla vědět, mylsím že je to lepší 😉

kuratkol
14. dub 2009

Taky bych to chtěla vědět ...

blondynka400
14. dub 2009

kuratkol, ahoj, co ty tady? 😀 Jak jde meření BT?

kuratkol
14. dub 2009

blondy: Měříme, měříme. Jen dneska máme průhledné kolečko 😀 a to jsem měřila fakt poctivě.

rennik
autor
14. dub 2009

no MP to taky chce vědět takže se možná nechám ukecat 😀

eliska_v
14. dub 2009

blondy: tak to ju... 🙂 Já se jenom ptám 😉

kuratkol
14. dub 2009

Jste se nějak vytratili....

rennik
autor
14. dub 2009

holky jste tu ještě?

kuratkol
14. dub 2009

já jo rennik 🙂

rennik
autor
14. dub 2009

super aspoň 1 človíček to už všichni zalezli do peřin?

kuratkol
14. dub 2009

Spíš se asi šly všechny dívat na telku, "utichlo" to v osm 🙂.

kramlinka88
14. dub 2009

No ja jsem taky červnová nevěsta;)A pro změnu 27.6.;)U me uz ovu byla ted o vikendu,tak uvidime jestli ten pokus byl úspěšný ale moc naději tomu nedávám...:(Tak pro dnesek dobrou noc;)

kuratkol
14. dub 2009

kramli: V lázních ? 😀

rennik
autor
14. dub 2009

kramil: v lázních??????? to tam byl manžel? nebo jsi byla navíkend doma?

kuratkol
14. dub 2009

😀 😀 😀 😀 😀

matava
14. dub 2009

ahoj holky, tak po blaznivem dni v praci jsem se uz tesila na vecer, dokoukavali jsme natocene video z vikendu 😉 kramlinko, ty mas pokoj v laznich sama pro sebe nebo jsi spolubydlici vyhnala do kina? 😀 ale hlavne, ze nejaky pokus byl 😀
terezko, moc gratuluji ke skvelym zpravam, ze se ti nechce moc pracovat naprosto chapu, ja tehu jeste nejsem, ale uz ted jsem dost casto zamyslena a prehravam si v hlave ruzne situace.. 😉
blondy, s tim cyklem, jedine, co jsem zatim vypozorovala je to, ze se mi strida delsi a jeste delsi cyklus (o kratkych se v mem pripade opravdu mluvit neda..) jednou to mam kolem 38 a pak kolem 44 (nejdelsi 48 a nejkratsi 35), no a ted ocekavam ten jeste delsi...
jinak dnes jsem byla na pedikure, mam ted nozicky stejne heboucke jako kuzicku u te krasne 4mesicni holcicky, se kterou jsem mimo jine travila velikonoce 😉
jo a ja chci urcite vedet co budu cekat, preci jen pak po pribuzenstvu budu moct nahlasit, jakou barvu budu chtit 😀
renniku, preji pohodovou sluzbu

rennik
autor
14. dub 2009

ahoj matav díky moc, ani nevíš jak bych teď nejradši lehla do postele, zachumlala se do peřin a v klidu spala až do rána. Docela se mi to moje spaní spravilo tak si ho náležitě užívám. Ikdyž je v práci klid a svou práci mám dávno hotovou tak bych stejně radši spala. No nějak to vydržím do toho konce května a pak už si konečně pořádně odpočinu.

teda ty cykly ti nezávidím to vlastně nikdy nevíš kdy ti to přijde ☹

matava
14. dub 2009

no prave, je to fakt pitome, obzvlaste s chlapem, ktery neni "aktvni".... 😒 tak jsem rada, ze jsem ted ve ctvrtek objednana na gyndu ve 14DC, tak me ted aspon trosku nasmeruje = jestli se uz ovu blizi nebo je jeste cas, tak uvidime, je to jedno velke dobrodruzstvi a az se to jednou povede, tak to tuplem budu nazyvat zazrakem.....
pujdu co nejdriv spat, jeste jsem davala dohromady foto, ale jak jsem sla vcera spat az kolem pulnoci, tak me zas chytla migrena, fakt si na to musim davat pozor, si pripadam jak duchodce 😀
je fajn renniku, ze ten kveten mas ted jako svetylko na konci tunelu, ze proste vis, ze tam jednou= v nejlblizsi dobe, skoncis a hotovo 😀

rennik
autor
14. dub 2009

jo přesně tak už ,, jen,, 6 týdnů a hurá budu mít volno a tuhle práci už dloooooooooouho nechci vidět. Mateřskou si fakt užiju, vím že to není žádná sranda mít mimčo, že přibudou starosti, ale jsem připravená to zvládnout a fakt skoro počítám dny kdy už konečně skončím.

kuratkol
14. dub 2009

kramlinko: V lázních to musí vyjít 🙂 Jsi zrelaxovaná a odpočatá 🙂

matava: A kde jsi byla na tu pedikůru? Já už se několik let odhodlávám jít... Mého tátu kdysi škaredě pořezali, tak od té doby se bojím... Máš tip ke komu zajít ?

kuratkol
14. dub 2009

rennik: Penízky ti nebudou chybět ?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru