Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
15. dub 2009

terecka: Ohledně té pedikury. Já jsem taky šíleně lechtivá 😉
Byla jsem před rokem a taky jsem jí málem utekla 😀 A od té doby jsem tam taky nebyla a nemám ňák potřebu. Možná proto, jak jsem lechtivá 😎

terecka
15. dub 2009

No, jinak manza je uzasne vtipny.. ptala jsem se ho, co by si pral, jestli holcicku nebo kluka a on, ze to budou dvojcata - chlapecek a holcicka 😀 A kdyz jsem se ho ptala, jak to vi, tak rikal: Prece vim, co delam, ne?! 😀 😎 😀

Ja jsem si kdysi rikala, ze az budu cekat mimco, tak nechci vedet, co to bude, ale asi to nevydrzim a prece jen si to necham rict 🙂

eliska_v
15. dub 2009

To já bych nevydržela 😒 Já jsem rozhodlá, že to budu chtít vědět.. 🙂 Teda až se to povede 😎

terecka
15. dub 2009

no prave, neco jineho je si to rikat, kdyz je to jeste daleka budoucnost a neco uplne jineho, kdyz uz to cekas 🙂

eliska_v
15. dub 2009

no, jo....jsem zvědavá až budu! 😕 Moc si to přejeme 🙂

terecka
15. dub 2009

Drzim pesti, urcite to brzy vyjde 🙂

lenerka
15. dub 2009

tak mě to prozradila Dr.na ultrazvuku
nějak jí to ulítlo,že to bude princeznička 😀
pak řekla,pardon,chtěli jste to vědět????

já to chtěla vědět a určitě až jednou bude druhý,tak si to taky zase řeknu
abych měla doma připravený věcičky 😉

terecka
15. dub 2009

No, to je fakt, ja si prave rikala, ze nic moc predem nakupovat nebudu a ze se nechame prekvapit, ale urcite ani jedno nevydrzim 😀 Nez svagrova v breznu porodila, tak mi porad posilala fotecky vecicek pro malou, co koupit a at ji pomuzu vybrat a tak.. tak me to bavilo, ze asi nevydrzim cekat, az se bobes narodi, nez zacnu nakupovat 😎

eliska_v
15. dub 2009

Kéž by se to povedlo už tuhle ovulku 🙂
No, uvidíme.. 😉

lenerka
15. dub 2009

no já to mám dostat dnes
mám pocit,že se mě to opozdí,protože jsem nastydlá
doufám,že se to taky povede už tento měsíc
nebo aspoň v květnu

holky budeme si tu držet palečky

lenerka
15. dub 2009

terko a co už jsi v tabulce?

eliska_v
15. dub 2009

lenerka: Budeme si držet palečky pro štěstí... 🙂 Doufám, že se to povede 🙂

terecka
15. dub 2009

V tabulce jeste nejsem, blondy by mela delat novou dnes, jestli se nepletu 🙂
Palecky vam drzim vsem a verim, ze se to povede, at uz tento mesic nebo treba v kvetnu, to zni taky hezky 😎

blondynka400
15. dub 2009

Ahoj holky,
už na tu tabulku jdu 😀

terecka, vidím, že máš klasického vtipného manžela 😀

lenerka, a jak víš že MS přijde, třeby neúpřijde? 😉

eliska, teď si nejsem jistá, ty jsi mi podklady pro tabulku posílala?

eliska_v
15. dub 2009

blondy: jj, posílala do IP 🙂

eliska_v
15. dub 2009

Holky uvidíme, jak bude plodný tento měsíc a nebo ten další 😎 😀

blondynka400
15. dub 2009

eliska, tak je se tedy ještě jednou kouknu, občas jsme slepá....
No už by jsme tu nějaou těhulku potřebovaly 😵

eliska_v
15. dub 2009

Už by to ňákou těhulku chtělo 🙂
blondy: chceš to poslat znovu?? 😉

terecka
15. dub 2009

jj, souhlasim, chtelo by to nejakou dalsi tehulku 🙂 ale treba se brzy dockame, co...?! 😵
no, blondy, manzel je straasne vtipny 😀 kdyz jsem se ho ptala, co bude delat, kdyz to dvojcatka nebudou, tak rekl, ze to neni mozne, ze on to prece vi 😀 😎

eliska_v
15. dub 2009

terecka: Tak vidíš, tak aspoň manžel ví co dělá ne 😀 😵

blondynka400
15. dub 2009

eliska, nene, našla jsem to 😝

terecka, tak třeba m pravdu. Takhle po krátkém vysazení HA je to docela bežné 😀 To si tedy docela užiješ 😀

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Tak super 😎

terecka: Tak uvidíš třeba budeš mít na ráz dvě mimíska...No to by byla sranda 😉 To by jsi měla dvě štěstíčka na ráz! 🙂

blondynka400
15. dub 2009

Holky, tak tabulka je aktualizovaná. Kdyžtak se na to prosím mrkněte. Jestli tam máte nějaká něco špatně, dejte mi vědět 😉

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Tak z mé strany je to vše OK 😎
Díky za zapsání do tabulky! 😉

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Koukám, že jsem nejmladší snažilka 😀 😎

terecka
15. dub 2009

ja taky dekuji 🙂 akorat termin pristi navstevy doktorky uz je jiny (5.5.), ale to nehori 😎
No, nestraste.. teda ne ze bych dvojcatka nechtela, ale je to krome dvojnasobne radosti taky dvojnasobna starost, ze 😉

eliska_v
15. dub 2009

terecka:jj, to máš pravdu 🙂 To pak bude dvojnásobná starost i radost 😉

blondynka400
15. dub 2009

Eliska, no to jsi. ale to přece neva ne? Na každého to přijde v jiném věku 😀 . Ale docela tě obdivuju, já ve 20 o dítěti nechtěla slyšet aní náhodou 😝

Terecka, jo to jsi nenapsala 😀 . Já nestrsším, jen jsem tím chtěla číct, ža to možnost tady je, a ta pravděpotodbnost rozodně není nulová 😅

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Víš já děti prostě miluju! A tak moooooc toužíme oba dva po mimískovi, že je to až neuvěřitelné 🙂 Nejdřív jsme si říkali, že máme čas, ale pak jsem si uvědomila,když to miminko chci teď tak na co máme čekat... 😎

blondynka400
15. dub 2009

eliska, no já taky. Ale vždycky mi ho stračilo si na chvilku půjčit a vrátit 😀 (mám 2 synovce a 2 neteřinky, navíc většina známých už děti také má). Navíc já ani pořádně nemohla,klasika, škola, kariera a tak. Prostě jsem potřebovala vytvořit správné prsotředí, tak snad se tak miminku k nám bude chtít, když jsem ho tak dlouho odkládala 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru