Snažilkování od března 2009

rennik
13. únor 2009

Ahojky holky těšíte se některá na blížící se březen a s ním i spojené snažilkování? 🙂 Pokud ano pojďme si spolu držet pěsti a prožívat společně radostné chvilky i případné nezdary s otěhotněním.

eliska_v
15. dub 2009

Holky mě dneska bolí hrozně břicho a je mi fakt divně... 😢 Vůbec nevím co to je! ☹

terecka
15. dub 2009

gab, žádné špinění nemám, na UTZ jsem ještě nebyla, teď mám naplánovanou kontrolu na 5.5.
no, nízkou hodnotu HCG jsem asi neměla, to by mi sestřička řekla, snad by si toho všimla, ne?! Teda aspoň doufám.. no vidím to tak, že tam zítra pro jistotu zavolám, zeptám se na tu hodnotu a jestli se nemám přijít raději ukázat..
Mám trochu obavy, v květnu (přesněji 6.5.) odjíždíme na dovču autobusem do Španělska, tak bych radši měla jistotu, že je vše ok a jak má být.. teď z toho jsem jak na jehlách, nevím, co si o tom myslet 😖

lenerka
15. dub 2009

terko to jsi ďáblice,já bych autobusem do Španělska nejela
stačilo jednou a už nikdy více
raději si připlatím a poletím

ale dovču sluníčko moře ti závidím
snad bude vše s miminkem ok

lenerka
15. dub 2009

holky mě šíleně bolí břicho a MS se nechce nějak spustit
už aby se spustila a pak jsme se začli o mimčo zase pokoušet
máme nějakou krizi ☹

lenerka
15. dub 2009

Blondy díky za novou tabulku

4těhulky to je pěkný,ale chtělo by to víc

lenerka
15. dub 2009

holky dneska s váma budu moc drbat 😀 😀 😀
manžel jde zase do hospody na fotbálek
vytřeno,vyluxováno mám
jen udělám rychle štrůdl a budu vaše 😉

lenicenka17
15. dub 2009

A když je MS teplota se měří nebo ne? 😕

blondynka400
15. dub 2009

kuratkol, musíš měřít ve stejnou dobu, jinak to nemá smysl 😉 . Ta teplota je ok, to je normál, to mám taky 😉

eliska, pořád ti není dobře? 😕

terecka, no sestřička ti to těžko mohla říct, protože nemůže vědět v jaké době těhu se nacházíš. Ono není není nějak hrozně nízké, jen je o něco nižší a nerostě tak jak při normálním těhu. Ty pojedeš autobusem do španělska? 😕 . Uvidíš, jestli se to nebude opakovat, tak bych zbytečně neplašila. Nechceme tě viděsit, spíš jen aby jsi věděla, co je všechno možné 🙂

lenerka, já bych autobusem nikam nejela ani hodinu. 😅 . Já s mýma nohama, to by mě asi zabilo 😅
Jé štrůdl? To bych si taky dala 😉 . Zas jsi doma bez manžela jo 😀
A víš jistě že těhu nejsi? 😕

lenicenka, jestli měříš v pochvě,tak nrměří. Je pak velké riziko infekce 😉

terecka
15. dub 2009

Aha, tak to je celkem mazec... no, ale i tak by to sestřička měla aspoň zhruba vědět, hlásila jsem ji poslední MS..
Zkusím tam ráno brnknout a zjistím, co a jak a jestli mám raději přijít na kontrolu...
Tak jsem si ještě říkala, jestli mě to nemůže bolet z hladu, i když mi to přijde jako blbost, ale chytám se každého stébla 😅 v neděli mě to začlo bolet dopoledne, když jsme se vrátili z nákupu a ráno jsem snědla jen jeden kousek beránka.. no a dneska jsem taky nějak pořád odkládala oběd v práci, protože byl frmol, tak pak mě to začlo bolet.. myslíte, že to může mít nějakou spojitost?

No, ten zájezd do Španělska jsem zařizovala už v říjnu, to jsem ještě nevěděla, že už budeme pracovat na mimískovi 🙂 Busem je to jednak levnější a taky to bylo jako celkový zájezd.. no, píšu jak nemehlo 😀 prostě je to částečně poznávačka Barcelony, ale je tam i jeden den u moře a pak Velká cena Formule 1, manžel to zbožňuje, tak jsem spojila vše v jedno, takže tak... teď doufám, že to přežiju 😎 Normálně mi jízda autobusem nedělá problém, tak snad to nebude teď jinak...

blondynka400
15. dub 2009

terecka, to by jsi chtěla myslím od sestřičky trošku moc 😀 . Víš kolik toho přes den mají... Navíc datum poslední MS moc neznamená, akždá máme ovu jinak.
No jestli to byl podbříšek napravo, tak myslím, že spíš ne.... Co teď bolí něco nebo ne? Fakt si s tím nedělej starosti, jen jestli se to bude opakovat...

Ten zájezd, je to ještě brzy, mělo by to být ok... Tu Barcelonu si užijte, je tam nádherně, je na La Rambla pozor na osobní věci, ale jinak to stojí za to fakt vidět 😉

terecka
15. dub 2009

blondy, možná mám fakt vysoké nároky na sestřičky, ale asi to má co dělat s tím, že sestřička u mého praktického lékaře zná snad všechny pacienty jménem a ví i kdy tam kdo byl naposled a s čím 😀
Teď mě nic nebolí, snad už ani nebude.. pevně doufám 🙂

Do Barcelony se těším, bude to dovča po dlouhé době 😎 jj, na věci si dávám bacha všude, mám špatné zkušenosti, takže si vše hlídám..

jdu nakrmit hafana, za chvilku se vrátím, tak tu ještě chvíli budu a pak do hajan 🙂

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Je to pořád divný! 😒 Bolí mě pravý vaječník, ale chvílema a občas se mi zvedá žaludek...Fakt nevím! ☹ Ale doufám, že se z toho vyspím! 😉

kuratkol
15. dub 2009

eliska: Taky mě vždy bolí vaječník před ovu, to je normální.

blondynka400
15. dub 2009

terecka, já bych řekla fakt asi jo.... Já znám akorát jednu dobrou sestřičku, jinka je to děs běs. A tedy ještě našeho Renníka, to bude taky fajn sestřička 😉 . Tak ať se to neopakuje a mimísek je tam, kde má být 😉

Ta Barcelona je docela bepečná, jenom takhle třída je fakt vyhlášená. Prý nepomůže,ani když máš batoh na břiše. Mně se ta, tedy nikdy nic neztratilo, ale je ot vyhlášené.... Jen za den asi nezkouknete všechno co je tam hezké... Nebo jak dlouho se v Barce zdržíte?

eliska, do ovu máš ještě daleko ne? 😕

eliska_v
15. dub 2009

kuratkol: Takže myslíš, že je to v pohodě?? 😕
Nemusím se bát?

eliska_v
15. dub 2009

Blondy: Ovu mám mít za 5 dnů 😒

blondynka400
15. dub 2009

eliska, a máš ovu a cykly pravidelné? Já bych to skoro viděla jako na začátek ovu 😉

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Teď jsem to měla rozhozené, ale jinak pravidelné 😉 Tak fakt nevím 😒

eliska_v
15. dub 2009

blondy: jedině, že si udělám ovu testík... 😉

blondynka400
15. dub 2009

eliska, no zkusit to můžeš, s tím určitě nic nezkazíš 😉 . Já citím vaječník pár dní před ovu, ale jenom tak hodně jemně a den před ovu dost výrazně, ale jenom chvíli vždycky večer

terecka
15. dub 2009

elis, třeba to bude dobrá zpráva 😉

blondy, díky za povzbuzení, doufám, že vše bude ok, jak má být.. 🙂
Do Španělska jedeme na čtyři dny, ale přímo prohlídka Barcelony je jen na den, snad uvidíme aspoň to nejhezčí 🙂 Tys tam byla už víckrát?

eliska_v
15. dub 2009

blondy: já zase nechci plašit! 😀 Nebo to mám nechat až na ráno, kdy je vůbec nejlepší si dělat ovu testíky ??

blondynka400
15. dub 2009

terecka, to já taky 😵
No za mladých let jsem nějakou dobu chodila s jedním španělem, byl práve z Barcelony, takže to tam docela znám 😎 Předpokládám, že to máte s průvodcem....

eliska, proč plašit. Jen se otestuješ, nic víc.... Ráno určitě ne, to je koncentrace LH nejnižší, nejlepší je to odpo nebo navečer 😉

eliska_v
15. dub 2009

blondy: Acha, vidíš... 😉 Tak to vůbec nevím! 😖

terecka
15. dub 2009

blondy, za mladých let?? To zní skoro jako bys byla stará 😀
Já teda doufám, že to máme s průvodcem.. 😎

blondynka400
15. dub 2009

eliska, tak teď už to víš 😉 . Ale já myslím, že to v návodu píšou ne? Tedy nejsme si jistá, nikdy jsem ho v pdostatě nečetla, ale myslím, že by to tam mělo být....

terecka, no nejmladší už nejsem 😖 😀 . Tak snad víš co jsi zaplatila ne? 🙂

eliska_v
15. dub 2009

Tak se holky moje pro dnešek mějte krásně a já jdu spinkat... 🙂
Krásné sny všem 😉

Dobrou 😎

terecka
15. dub 2009

No vím i nevím, podrobné info k zájezdu teprve dorazí, ale určitě to bude s průvodcem.. 🙂
Jen doufám, že nebude tak akční jako ten postarší pán, co nám dělal průvodce po Paříži 😀 Ale chtěla bych mít jeho elán v jeho letech 😎

blondynka400
15. dub 2009

eliska, dobrou a krásné sny 😉

terecka, copak, nějaký hezký zážitek z Francie? 😎
No já tyhle organizované zájezdy vůbec nemusim, večně se vláčet na nvěci, které mě nezajímají, to co mě zajímá tak nevidět a nebo jen na chvilku a hned jdeme jdeme. Já takhle byla jen jednou a už nikdy více... Ale ta formule by mohla být docela fajn. Vždycky jsem chtěla se jít podívat, ale když vidím, co se ram pořád děje, už ani nemám chuť 😖

kuratkol
15. dub 2009

blondy: Moje slova. Taky nesnáším ty organizovaný zájezdy, kdy musím jít někam, kam nechci. Ráda si je naplánuju sama před cestou.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru